Wystartowała promocja, na którą czekało wiele osób. W zamian za założenie Konta 360° w Banku Millennium zyskać można do 360 zł premii w formie moneybacku. A do tego 3% na Lokacie Mobilnej do 10 000 zł i 2,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł.
360 zł premii za założenie Konta 360

Nowy klient tylko trochę nowy

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli takim, który:

w okresie od 29.02.2016 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 25.02.2017 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne

To bardzo dobra wiadomość. Okres karencji został znacznie skrócony i teraz wynosi mniej więcej rok. Dawni klienci banku mogą znów być nowymi klientami ;)

Co, jeśli spełniamy te warunku? Wystarczy, że złożomy wniosek o Konto 360° lub Konto 360 Student° akceptując przy tym zgody marketingowe (za pomocą środków porozumiewania się na odległość) oraz podpiszemy umowę do 30.06.2017.

2% zwrotu za transakcje kartą i 5% za BLIKa

Co dalej? Po aktywowaniu konta do zyskania będziemy mieli dwa rodzaje premii. Pierwsza to 2% zwrotu za transakcje kartą debetową wydaną do konta, nie więcej niż 30 zł miesięcznie, Druga – 5% zwrotu za płatności mobilne BLIK. Łącznie do zyskania mamy więc nawet 60 zł miesięcznie przez 6 kolejno następujących po sobie miesięcy, co razem da nawet 360 zł. Co istotne pierwszy, niepełny miesiąc zawarcia umowy, nie jest liczony (np. podpisując umowę w marcu zaczynamy zbierać moneyback dopiero od kwietnia).

Bank zastrzega jednak, że premia za dany miesiąć będzie wypłacana po spełnieniu prostych warunków: zapewnieniu dowolnego wpływu z innego banku na kwotę min. 1000 zł, dokonanie przynajmniej jednej płatności kartą/BLIK (a w końcu po to zakładamy konto) oraz zalogowania się przez aplikację mobilną.

Z istotnych kwestii warto jeszcze pamiętać o tym, że transakcje kartą/BLIKiem muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu aby liczyły się do zwrotu za dany okres.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Jakie są opłaty dla Konta 360°?

W przypadku Konta 360° w wersji Student (do 26 roku życia) prowadzenie konta i korzystanie z karty debetowej jest darmowe, o ile wykonamy… jedną transakcję kartą miesięcznie na dowolną kwotę. Jeśli natomiast jesteśmy starsi i korzystamy ze „zwykłego” Konta 360° – tu oprócz jednej transakcji kartą wystarczy zapewnić wpływ min. 1000 zł z innego konta. Warunki te są bardzo proste i zbieżne z warunkami promocji.

Warto tu dodać, że w zamian za spełnienie tych warunków zyskujemy również darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów.

3% na Lokacie Mobilnej i 2,5% na koncie Profit

Na koniec warto wspomnieć o tym, że w chwili obecnej bank oferuje bardzo dobre produkty oszczędnościowe: 3-miesięczną Lokatę Mobilną 2,75% którą można podnieść do 3% dzięki wirtualnej rzeczywistości oraz 2,5% na koncie oszczędnościowym Profit. To ostatnie dobrze opisaliśmy w artykule sprzed miesiąca: 2,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł.

Osobiście korzystam z Konta 360° głównie po to, aby móc lokować swoje oszczędności na wysoki procent ;)