Wraca 3,5% na Lokacie Mobilnej w Banku Millennium (dzięki rozszerzonej rzeczywistości)

Bank Millennium w swojej standardowej ofercie ma Lokatę Mobilną z całkiem niezłym oprocentowaniem wynoszącym 3,25% do 10 000 zł. Z lokaty z tak wysokim oprocentowaniem może skorzystać każdy posiadacz Konta 360° – i to wielokrotnie, bo po zakończeniu lokaty można założyć kolejną. Jakiś czas temu bank oferował prezent – podwyższone oprocentowanie dla osób, które skorzystają z rozszerzonej rzeczywistości. Okazuje się, że oferta znów do nas wróciła!

3,5% do 10 tys. zł na lokacie

Aby skorzystać z Lokaty Mobilnej 3,5% należy udać się na stronę promocji i nakierować swój telefon na banner informujący o rozpakowaniu wirtualnego prezentu. Oczywiście należy mieć odpaloną aplikację mobilną banku i wybraną opcję „Rozszerzona rzeczywistość”. Dla waszej wygody banner zamieszczamy również poniżej.

Lokata Mobilna dzięki rozsrzerzonej rzeczywistości

Ponieważ opcja rozszerzonej rzeczywistości podwyższa oprocentowanie o 0,25 pp to posiadacze Konta 360° zgarną w ten sposób łącznie 3,5% w skali roku, a posiadacze innych rachunków: 3% (zamiast 2,75%). Oczywiście do założenia lokaty wymagane jest posiadanie min. 500 zł na rachunku (maksymalnie 10 000 zł).

Co ciekawe według informacji podanych przez prnews dzięki rozszerzonej rzeczywistości niedługo będziemy mogli zyskać jeszcze więcej:

W niedalekiej przyszłości za pomocą rozszerzonej rzeczywistości Millennium zamierza rozdawać klientom wirtualne prezenty urodzinowe. Prawdopodobnie także i w tym przypadku będą to lepsze parametry wybranych produktów. Na przykład w dniu urodzin klient dostanie komunikat, że może założyć lokatę o podwyższonym oprocentowaniu. Oczywiście by je uzyskać będzie musiał odpakować wirtualny prezent za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie.

2,7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym

Warto pamiętać, że oprócz świetnej lokaty mobilnej Bank Millennium oferuje również bardzo dobre konto oszczędnościowe. Od kilku dni obowiązuje nowe, promocyjne oprocentowanie dzięki któremu zgarniemy 2,7% dla kwoty maksymalnej nawet 100 000 zł. Wystarczy, że na konto przelejemy nowe środki względem dnia 19 marca 2016. Pierwszy tego typu wpływ aktywuje nasze indywidualne 92 dni oprocentowania. Czas na aktywowanie promocji pierwszym wpływem mamy do 14 maja.

Przykład: w dniu 19 marca łącznie w banku mieliśmy ulokowane 1000 zł (obojętne czy na ROR-rze, koncie oszczędnościowym czy w innych produktach). W dniu 25 marca do banku przelewamy 105 000 zł i umieszczamy je na koncie oszczędnościowym. W ten sposób aktywowane jest promocyjne oprocentowanie i kwota 100 000 zł zarabia 2,7%, a nadwyżka (w tym wypadku 5000 zł) zarabia 2,2%. Stare środki (1000 zł) nie zarabiają nic (jeśli są na ROR-rze) lub zarabiają według oprocentowania standardowego 0,8% (jeśli są na koncie oszczędnościowym).

100 zł za założenie Konta 360°

Na koniec kilka słów o Koncie 360°. Ciągle uważamy, że to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Dlaczego? Oprócz powyższych świetnych ofert depozytowych rachunek ten jest po prostu „życiowy”. Jeśli w danym miesiącu wpłynie na niego min. 1000 zł oraz dokonamy jednej płatności kartą, to nie zapłacimy ani grosza za konto, kartę oraz wypłaty z bankomatów w Polsce. Dodatkowo konto w wersji dla osób młodych (Konto 360° Student) nie wymaga wpływu – wystarczy jedna płatność kartą.

Dodatkowo do końca miesiąca można przystąpić do promocji dzięki której za założenie Konta 360° zgarniemy dodatkową premię 100 zł. Pytanie tylko czy są jeszcze osoby, które konta nie mają (lub nie miały po 1 kwietnia 2015)? :)

Money Mania: 100 zł za otwarcie Konta 360

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie rozumiem tego ciągłego promowania złożenia konta 360° za 100zł, skoro bez tej promocji można zgarnąć 300zł (zwrot za płatności kartą i poprzez system BLIK).

  [email protected] Odpowiedz
 • Ale można mieć tylko 1 mobilną lokatę?

  Anna Odpowiedz
  • jedną w jednym czasie. Po jej wygaśnięciu można założyć kolejną ;)

   Michał
 • hmm… to lipa… Sorki – myślałam, że to konto tak ma, że przez pierwsze 0,5 roku jest zwrot za zakupy.

  [email protected] Odpowiedz
 • @Anna – nie można mieć więcej niż jednej jednocześnie. Ale jak się jedna skończy, możesz założyć następną. I nie musisz na 3m-ce, możesz zdefiniować ją na 1, 2 lub na 3 m-ce.
  Pytanie, czy jeśli w promocji teraz mam na 3,5% (z „rozszerzonej rzeczywistości”), to czy jakbym miała urodziny było by jeszcze więcej ?

  [email protected] Odpowiedz
  • Póki co nic nie wiemy – to tylko zapowiedzi banku. Ciężko powiedzieć kiedy i w jaki sposób tego typu akcja wystartuje

   Michał
 • czy rozszerzona rzeczywistosc dziala na starych androidach (4 i w dół) albo windows phonach?

  Gość Odpowiedz
 • przeciez ta oferta caly czas byla :)

  artek Odpowiedz
 • Szkoda tylko, że podwyższonego oprocentowania (dzięki „rozszerzonej rzeczywistości”) nie mogą uzyskać posiadacze telefonów z Windows Phone :(

  Barbara Odpowiedz
 • D..a nie promocja. Kolejne podejście (w poprzedniej promocji też próbowałem) i kolejny raz porażka. Tablet zaktualizowany do wersji Android Lollipop (5.0.1) i aplikacja Millennium wylogowuje mnie z aplikacji za każdym razem gdy wybiorę z menu „Rozszerzona rzeczywistość”, a nie używam jakiegoś noname za 300 zł z Biedronki.

  Bobek Odpowiedz
  • Nie działa. Apka wywala „rozszerzoną rzeczywistość” przy każdej próbie wejście. Android 5.0

   jj
 • czyli jak 19 marca mialem 10 tys na lokacie i 1000 na ror to teraz musze na konto oszczednosciowe jak wplace 20 tys to zarabia tylko na max procent 4 tys ?

  Mars Odpowiedz
 • Idea bank ma wreszcie apkę mobilną.
  Można lokaty zakładać.

  niecodzienny nocny ktoś Odpowiedz
 • Tylko Idea Bank zgodnie z przyjętym standardem w branży olała opracowanie aplikacji dla Windows Phone.

  Bobek Odpowiedz
  • Bo Windows Phone to nie jest standard
   Wszyscy go olewają tak jak Microsoft olewa swoich Użytkowników
   największy badziew na świecie więc nie Dziw się że nic na niego nie ma

   Anna
 • Nie rozumiem tej promocji 2,7%, może to późna pora :(

  I. Czy „stare środki” można wypłacać? Np. 19 marca na ROR było 500 zł do bieżących wydatków, na oszczędnościowym 1.000 zł. W momencie wpłaty nowych 10.000 na oszczędnościowe na ROR jest już tylko 200 zł (oszcz. bez zmian) — czy to oznacza, że tylko 9.700 będzie na 2,7%? A jeśli środki z ROR wydam, np. wszystkie, *po* wpłacie nowych środków na oszczędnościowe, to wtedy na 2,7% będzie tylko 9.500, a nowo wpłacone 500 na 0,8% (bo o 500 zmniejszyło się saldo ROR od 19 marca)?

  II. Regulamin promocji § 3.:
  „4. Do Promocji można przystąpić pod warunkiem niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji na Koncie Oszczędnościowym.
  5. W przypadku niezachowania ust. 4 i wpłaty Nowych środków na Konto Oszczędnościowe w okresie uczestnictwa w innej promocji, okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania w ramach aktualnej Promocji, (o której mowa w niniejszym Regulaminie) obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania promocyjnego innej promocji. Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego innej promocji musi zakończyć się najpóźniej 13 maja 2016 r. włącznie.”

  Czy to oznacza, że jeśli na oszczędnościowym są środki wpłacone 9 marca, kiedy obowiązywała promocja „2,7% do 50 tys.”, to ta nowa nie zadziała?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Niestety oni mają to zliczanie salda trochę debilna. Też mam zawsze z tym problem. Powinno być interfejsie coś czy można sprawdzić ile mam i na jaki dzień tego salda skoro to dla Nich takie ważne . Ale bank specjalnie to ukrywa żeby nam nie było łatwo

   Anna
  • @Anna — Tobie oczywiście też dziękuję za odpowiedź, dowartościowałem się, że to nie tylko mój problem — „oni mają to zliczanie salda trochę debilne” ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • @Anna – dzięki waszym styczniowym tłumaczeniom reguł rządzących KO chyba skumałam o co w tym chodzi. Dodatkowo zadzwoniłam na infolinię, żeby się dowiedzieć jaka jest ta kwota „nowych środków” dla mnie. Dostałam kwotę, której kompletnie nie mogę znaleźć w moim saldzie. Dlatego uznałam, że i tak „zrobią co chcą”, więc jak tylko skończyła mi się promocja zwrotu za zakupy (360zł/6mc) to wycofałam środki z Millenium. Nie chcą żeby ich używać – to nie. Jedna operacja miesięcznie i tylko ewentualnie KO, nad którym dzięki przestaniu korzystaniu z konta – można zapanować. 19.III miałam zero złotych.

   @Don. Jak korzystałeś z poprzedniej promocji to musi Ci się ona skończyć. Tzn. Tobie skończy się ona 92 dni po 9 marca (czyli 9 czerwca). Do 9 czerwca masz oprocentowane 2,7% więc jest OK. Możesz wpłacać i wypłacać (pamiętając o tym, że tylko raz w miesięcy wypłata jest bezpłatna). Twoje „saldo początkowe” liczone jest na dzień 9.I.
   Tylko zauważ, że to jest tak pomyślane, że jak będziesz trzymał pieniążku do końca, czyli do 9 czerwca. To w następnej promocji Twoje „saldo początkowe” będzie duże. Warto więc jest rozważyć zabranie pieniążków wcześniej… albo omijanie promocji. Tak i tak „tracisz”.

   [email protected]
  • @ [email protected] dzięki za wyjaśnienia, rozumiem że użyta przez Ciebie data 9 stycznia to dzień wyliczania salda początkowego w poprzedniej promocji? Bo nie mogę teraz znaleźć regulaminu tamtej promocji, a głupio, z braku czasu bez czytania 9 marca wpłaciłem na oszczędnościowe 2.000. Niestety 9 stycznia właśnie wpłaciłem 500 zł na ROR na płatności kartowe, więc teraz mam 500 na 0,8% i 1500 na 2,7%? Ale jeśli nawet teraz dopłacę i uzyskam saldo 50.500, to wtedy będę miał 50.000 na 2,7%?

   Rzeczywiście wynika z tego, że — jak piszesz — najlepiej tego ror nie używać, ja mam u nich kk, więc raz w miesiącu mogę tam przesłać środki na jej spłatę i na jedną wymaganą płatność k. debetową — a inne płatności robić z innego banku. „Nie chcą żeby ich używać – to nie.” ☺

   „Tylko zauważ, że to jest tak pomyślane, że jak będziesz trzymał pieniążku do końca […]” — chodzi Ci o to, że oni tak ustawiają promocje, że ten dzień wyliczania „starych środków” jest przed końcem wcześniejszej promocji?

   Don Quijote de la Mancha
  • Kwestia promocyjnego oprocentowania w millenium, cóż działa tylko na 92 dni (mi właśnie się skończyło). Zatem wycofałem środki na inne konto. Obecnie muszę zaczekać 90 dni (+ewentualny czas do sprawdzenia st. środków na koncie, który jak nadmienia [email protected] jest chyba około 9-tego). Po 3 miesiącach można ponownie przelać pieniążki na konto oszczędnościowe i korzystać z promocyjnego %%%. Trzymiesięczny okres niskich odsetek możemy „przeczekać” przelewając $$$ na konto kogoś z rodziny lub na inne konto. W tej chwili, w miarę atrakcyjnie jest w optimie, niemniej bez szału :-P

   Anonymous
  • @Don_Quijote_de_la_Mancha: promocja na którą się powoływałeś trwała od 2016-01-10 do 2016-03-19. Dzień określenia środków na koncie był dzień wcześniej czyli 2016-01-09. Moim zdaniem była to 27. edycja promocji. Ja niestety też na początku poległam na tych regulaminach, dlatego teraz zapisuję na dysku każdy z nich.
   To nie tak, że data określania środków jest koło 9-tego. Wtedy się akurat tak złożyło. Teraz jest 19.III, a następna – o ile nic się nie zmieni – powinna być na dzień 14.V (sobota).
   To zawsze jest sobota. Bo bank liczy na to, że zapomnimy. A jeśli mamy na koncie max 100 tys. zł to nie przelejemy tego na inny rachunek jednego dnia, bo w Mill. można zrobić operację tylko na 50 tys./dzień. Czyli trzeba przelewać już co najmniej od czwartku. Generalnie, żeby coś z tego było, to trzeba się nachodzić.
   Pisząc, że i tak i tak jesteśmy stratni – miałam na myśli to, że daty określania wartości kapitału rzadko pokrywają się z końcem Twojego indywidualnego okresu promocyjnego. Nawet jeśli raz trafisz – to następnym się terminy się rozjadą.
   Teraz okresy promocyjne w banku trwają ok. 2,5 miesiąca (wcześniej były ok. 1,5 mc).
   Przykładowo: teraz skorzystałam z promocji (2016-03-20 do 2016-05-14) z moją datą wpłaty: 21.III. Czyli korzystam z oproc. 2,7% do 21.VI (bo 92 dni). Na logikę, po tej promocji będzie następna, prawdopodobnie od 15.V do pierwszych tygodni lipca. Jeśli będę trzymać pieniądze do „mojego końca”, czyli do 21.VI, to w zasadzie będę mogła skorzystać z następnej promocji, ale będzie ona (prawdopodobnie) miała dzień wyceny ustalony na 14.V. Czyli wydaje mi się – że dobrze będzie opróżnić konto (oba 360° i KO) na weekend 14-15.V i wrócić z powrotem z kasą w pn. Oczywiście stracę na tym, że pieniądze przez kilka dni będą przelewane z konta na konto. Ale dzięki temu – mam nadzieję – że po 21.VI zabiorę pieniądze i wpłacę je jeszcze raz, korzystając z promocji w edycji 29. (czyli tej następnej po tej którą mamy teraz).
   To oczywiście tylko moje przemyślenia – nie wiadomo czy bank nie zmieni promocji. Albo czy jak wszyscy wyczyścimy konto na 14-15.V – to nie zmieni daty wyceny na datę wcześniejszą. Nie wiadomo. Jednakże drogą aproksymacji doszłam do takich właśnie wniosków – czas pokaże, czy miałam rację.
   Jeśli ktoś znajdzie błąd w moim rozumowaniu – to dajcie znać. Nadal odkrywam nowe rzeczy….

   [email protected]
  • @ [email protected] wypłacenie środków na weekend kończący okres promocji jest genialne, dzięki!

   (Przy okazji, mi jednak poprzednia 27. promocja nie przysługiwała, bo w styczniu miałem jeszcze promocyjne oprocentowanie po założeniu konta z premią w październiku, więc teraz spróbuję Twojej metody).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Bea
   „będzie ona [następna promocja] (prawdopodobnie) miała dzień wyceny ustalony na 14.V. Czyli wydaje mi się – że dobrze będzie opróżnić konto (oba 360° i KO) na weekend 14-15.V i wrócić z powrotem z kasą w pn.”

   BINGO!

   Don Quijote de la Mancha
  • [email protected], w sumie nie moja sprawa, niemniej uważam, że nie skorzystasz. Już Ci pisałem. Powinnaś wycofać środki na około 90 dni + czas wyceny. Gdyby bank opierał się tylko na regulaminach, wypłata środków przed dniem wyceny i ponowny przelew na konto po zaowocowałby promocyjnymi odsetkami. Niestety w millennium ustala się saldo progowe. Jeszcze do końca nie rozumiem, na podstawie jakich kryteriów. Niemniej liczone są wszystkie operacje na rachunkach, i na ich podst. określa się saldo. Oprocentowane promocyjnie będą tylko środki ponad wysokość salda. Ile ono wynosi? Trzeba dowiadywać się w banku.
   Działa metoda z przerzucaniem środków na konto kogoś bliskiego lub 90 dniowa ucieczka do innego banku. Np do wspominanej już optimy. Pierwszy raz można z lokatą na 3,2% / 3 m-ce, do 50tyś. Jak ktoś ma więcej, to na oszczędnościowe.
   Jeżeli chcesz przetestować Swoją „metodę” – zostaw jakąś sumkę na koncie.

   Anonymous
  • @ Anonymous
   Bank musi opierać się na regulaminie, nie może kierować się własnym widzimisię.
   Regulamin wyraźnie mówi jak ustala się Saldo progowe (tylko na Dzień badania zaangażowania). Z kolei wg § 7 odsetki są naliczane na podstawie naliczanych codziennie Nowych środków — z tego wynika, że można wpłacać i wypłacać do woli (oczywiście licząc się z opłatą za 2. i następne przelewy w miesiącu).

   Don Quijote de la Mancha
  • (Oczywiście w przyszłych promocjach regulamin może się zmienić, ale to już inna sprawa.)

   Don Quijote de la Mancha
 • U mnie błąd podczas zakładania lokaty:
  „Połączenie jest niedostępne lub niemożliwe. Spróbuj ponownie później.”

  Skończyła mi się już jedna lokata w tej promocji jakies 2 tyg temu. Chyba jednak ta oferta nie jest dostępna dla wszystkich…

  Damian Odpowiedz
 • Do kiedy można założyć lokatę w rozszerzonej rzeczywistości na 3,5%? Czy np. w połowie kwietnia to będzie jeszcze dostępne? Nie mogę znaleźć informacji kiedy kończy się ta promocja.

  Zofia Odpowiedz
  • Niestety nie ma informacji do kiedy – ale zakładam, że raczej powisi dłużej niż kilka dni, więc jest szansa. Z resztą standardowe 3,25% to też niezłe oprocentowanie…

   Michał
 • @ [email protected] , z wielkim prawdopodobieństwem jeśli Twoja edycja trwa do 21.06 ( czy będą tam środki czy juz nie będzie ) to na tą kolejną edycję od 15.05. nie łapiesz się a dopiero na następną , bo Twoja edycja wygasa dopiero 21.06. Tak w Millennium mają nastawiony system bankowy .Kiedyś też tak jak Ty myślałem ale wysokość odsetek wskazywała na standardową ofertę a nie promocyjną i dlatego zaraz zrezygnowałem . A wyjaśniła mi to obyta z tym systemem pracownica banku , tylko trzeba na taką trafić. Może mogę się mylić ale to tak kiedyś wyglądało. Pozostały tok rozumowania jak najbardziej prawidłowy. Tylko nie wydzwaniajcie na dezifolinie , bo zaraz coś uszczelnia, a zapytajcie jednego kumatego pracownika w oddziale. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • @ xyz
   Wydaje mi się, że nia masz racji, regulamin mówi: „Do Promocji można przystąpić pod warunkiem niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji na Koncie Oszczędnościowym.” — a więc 22 czerwca można będzie przystąpić do następnej promocji trwającej od maja do lipca.

   Don Quijote de la Mancha
 • @Anonymous,
  W Optimie korzystnie? Tam teraz dają 1,8%.
  To już lepiej w Getinie na 3 miechy kaskę zamrozić i mieć 2,7% na e-Lokacie na Nowe Środki.
  Kwota jaką możemy wrzucić to minimum 500zł.

  ziutek Odpowiedz
 • @Anonymous,
  niestety przytoczona przez Ciebie lokata tyczy się nowych klientów. Tego typu produktów jest jednak sporo. Zakładam, że większość wyjadaczy tutaj, ma konta niemalże wszędzie ;)

  Mimo wszystko dzięki za link i życzę spokojnych Świąt.

  ziutek Odpowiedz
 • Konto generalnie bardzo fajne, ale się zastanowię 2razy zanim ulokuje tam więcej niż 50tys, bo przelew w oddziale 8zł albo przelewasz tydzień czasu, bo nawet osobiście nie można tego zwiększyć do wysokości salda z tych śmiesznych 5tys…

  ggrzes Odpowiedz
  • Jeśli dobrze pamiętam w oddziale można bez problemu limit ten zwiększyć do 50 000 zł

   Michał
  • Panie admin coś szwankuje czytanie ze zrozumieniem albo może lekko wczorajszy ;) a i owszem o tym m.in. pisałem można zwiększyć ale właśnie TYLKO do 50 000zł a nie do wysokości salda i jak nie chcę płacić za przelew to muszę tydzień czasu wydostawać własne pieniądze…

   ggrzes
  • @ ggrzes — „tych śmiesznych 5tys” — ktoś tu jest lekko wczorajszy ;)

   Skoro tylko w jednym banku masz 250 k to Twoich problemów można Ci tylko pozazdrościć ;)

   Don Quijote de la Mancha
  • Czemu tydzień? O ile dobrze pamietam to przelewy wewnętrzne mozna bez limitow, a z konta osobistego 100 000 zł na dwa razy (przed północą i po północy)

   Michał
  • #Don Quijote de la Mancha: w czerwcu planuje rozpocząć budowę kanadyjczyka także się rozejdą migiem te oszczędności i jeszcze braknie (ze 100tys kredytu będę potrzebował)

   #admin: co nie zmienia faktu że raz na dobę można wysłać tylko 50k – bez sensu ten limit no chyba że chcą dbać o placówki ;)

   ggrzes
  • To że bez sensu to ja się zgadzam – aczkolwiek dalej twierdzę, że jeden dzień przestoju w wysyłce pieniędzy to jeszcze nie tragedia: tracimy na tym realnie 3 zł (takie odsetki są za jeden dzień dla 50 000 zł).

   Michał
 • Problem limitu 50tys. przelewu można rozwiązać zakładając konto oszczędnościowe Twój Cel. Przelewamy kwotę 100 tys. z konta oszczędnościowego na konto 360 stopni. Robimy przelew na 49999 do innego banku a pozostałą kwotę przelewamy na konto Twój Cel/ oprocentowanie niestety spadło i aktualnie wynosi 1,6% a więc na dziś to mimo wszystko nieźle a na pewno lepiej niż 0% na 360 stopni/. Następnego dnia / lub tuż po północy jak radzi Admin/ przelewamy pozostałą kwotę. W ten sposób pieniądze cały czas pracują.

  Waldemar Odpowiedz
 • a jakie jest normalne oprocentowanie konta oszczednociowego bo zakladałem 5 stycznia w promocji 3% dla nowych środków i teraz się kończy

  xxx Odpowiedz
 • Jeżeli łapiesz się na nowe środki to 2,7%

  Waldemar Odpowiedz
 • czy można posiadać jedynie konto oszczędnościowe bez ROR (np. 360)?

  Łukasz Odpowiedz
 • ko jest dopięte do rora

  niecodzienny nocny ktoś Odpowiedz
 • Millennium kombinuje jak zawsze. Zamiast ułatwiać użytkownikom skorzystanie z oferty, to wymyśla jakieś rozszerzone rzeczywistości z którymi same problemy. W wersji na Windows Phone, tej zakładki oczywiście wciąż nie ma, a na Andku robi problemy jak się nie ma nowszych wersji systemu. Mogliby zrobić dodatkową uproszczoną wersję bez bajerów, dla tych którzy nie mają odpowiedniego sprzętu. Skoro nie, pieniążki tym razem powędrują do konkurencji :)

  Krzysztof Odpowiedz
 • czyli reasumujac mozna miec tylko jedna lokate 3,5 % w rozszerzonej rzeczywistości w tym samym czasie ?

  xxx Odpowiedz
 • Jak zwykle… NAJPIERW SIĘ ZALOGOWAĆ i mieć dostęp moblilny. NIE ZAKŁADAĆ LOKATY. Potem kliknać na rozszerzoną rzeczywistość, włączy się kamera i nakierować smartfona na obrazek na livesmarterze. Pokaże się paczka (trzymać) i rosnące procenty, dotknąć ikonki zakładania lokaty.
  Pytanie jest inne: jak uzyskać dostęp dla drugiej osoby (żona) do aplikacji? Ja odinstalowałem i zainstalowałem na nowo, inaczej chyba nie można. Nie założyli, że jest jeden smartfon w rodzinie…

  qq Odpowiedz
 • Hej, mam prośbę do Użytkowników-Posiadaczy:
  Czy ta promocja wciąż obowiązuje?
  Miałam konto w Millenium ale zamknęłam na początku roku.
  Nie chodzi mi o bonus za założenie konta.
  Chodzi mi o możliwość zakładania lokat na 3,5% oraz konta oszczędnościowego 2,7% <- czy te warunki wciąż obowiązują? Bo właśnie BOŚ mi obniżył oprocentowanie i myślę co zrobić z pieniędzmi. Jeżeli macie jakieś inne pomysły, to dajcie, proszę, znać. Mnie się ta opcja podoba, bo mało kombinowania i byłaby na dłużej. Wciąż można? Podpowiecie? :)

  Ola Odpowiedz
 • max. oprocentowanie lokaty mobilnej to aktualnie 3,25% do 10000

  Maxim Odpowiedz
 • Czy działa komuś lokata? U mnie nie widzi banera, ale też wygląda, jakby nie próbowało go zobaczyć. Trzy miesiące temu działało bez problemów.

  K. Odpowiedz
 • Mam prośbę. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak to jest z podwyższonym oprocentowaniem konta oszczędnościowego 2,7% w Millennium? Mam tam konto od niedawna. Wiem, że oprocentowanie 2,7% to cykliczna akcja, co 92 dni (aktualnie do 8 października 2016). Nie wiem, kiedy wypłacać pieniądze, żeby znów wpłacić, by kwalifikowały się jako nowe środki. W BGŻ Optimie to zawsze data była na kilka dni wstecz. Jak jest w Millennium?
  Z góry dziękuję, jeżeli ktoś wie i podpowie.

  Ola Odpowiedz
  • w Millenium jest trochę inaczej – 92 dni podwyższonego oprocentowania liczy się od dnia wpłaty nowych środków – więc data graniczna nie ma aż takiego znaczenia. Oczywiście można wszystko wypłacić 8 października na inne konto i wrócić ze środkami 9 października na KO millenium ale 92 dni promocyjnego oprocentowania będzie się liczyło od dnia zakonczenia poprzedniego okresu promocyjnego.

   zenek64
  • Ola, wszystko zależy od tego – kiedy pierwszy raz wpłaciłaś pieniążki na KO (w sensie – pierwszy raz w życiu). Bo o tego wszystko się liczy. Bo okres promocji (zdefiniowany przez bank), a czas działania promocyjnego oprocentowania – to dwie różne sprawy.
   Najlepiej rozpatrzeć to na przykładzie – jeśli wpłaciłaś pierwszy raz pieniążki 9 lipca, to twój prywatny „czas” kończy się po 92 dniach i koniec promocyjnego oprocentowania przypada na 9 paź. Tyle, że nie warto czekać do ostatniego dnia, bo tak się składa, że 8 paź będzie (prawdopodobnie) określenie „nowych środków” dla następnego „okresu promocyjnego”. Warto więc wypłacić pieniądze już co najmniej 6.paź RANO! = przelać wszystkie z KO na ror, a stamtąd pierwsze 50tys. na inne konto – a 7.paź pozostałe pieniądze, tak żeby 8.X nie było na koncie nic.
   Pamiętaj, że z KO można zrobić tylko jeden przelew w miesiącu bezpłatnie oraz że dziwnym trafem przelewy z KO na ror nie chodzą nocą… (może boją się ciemności).
   Jeśli wrócisz z oszczędnościami na KO w poniedziałek (w tą stronę można przelać kwoty większe od 50 tys. na raz), czyli 10.X – to rozpoczniesz (prawdopodobnie) następny swój czas promocyjnego oprocentowania, trwający przypuszczalnie kolejne 92 dni, czyli do 10.I.

   A skoro do 10 stycznia… to już twoja decyzja, czy po skończeniu działania promocyjnego oproc. poczekasz do kolejnej promocji (wychodzi mi, że około tygodnia – więc może warto poczekać), czy też od razu skorzystasz z następnej promocji (pamiętając, że będzie miała datę określenia „nowych środków” w czasie trwania twojego „czasu” – a więc konieczne będzie przelewanie pieniędzy wte i wewte, co trwa ~5 dni).

   [email protected]
  • [email protected] dzięki:) a [email protected] dziękuję, że nie wiem co, bo dobitnie zrozumiałam:) :) :) Tego właśnie nie mogłam dojść – w którym dniu określają „saldo do określania nowych środków”. W BGŻcie było to minimum tydzień przed rozpoczęciem nowej promocji a tu, jak widzę wystarczy dla świętego spokoju wypłacić 3 dni wcześniej. Dzięki wielkie:)

   Ola
  • Promocja w Millenium jest kompletnie inaczej skonstruowana niż w BGŻ. Nie sugeruj się BGŻ.
   Dzień określenia nowych środków wynika z ustaleń regulaminowych banku i jest wpisany w dokumencie o nazwie: >>REGULAMIN PROMOCJI „NOWE ŚRODKI NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM”, ORGANIZOWANEJ PRZEZ BANK MILLENNIUM S.A.< ale z niej nie mogłam skorzystać, bo cały czas trwała „moja indywidualna promocja”. Nie skończyła się. Mogę dopiero skorzystać z 31. edycji (czyli tej, która właśnie trwa, ale dopiero po 28.09) o ile chcę, bo data wyceny nowych środkow dla tej promocji była zdefiniowana przez bank na 20.08. Mogę też poczekać kilka dni i skorzystać z promocji, która miejmy nadzieję, będzie od 9.10.
   Lepiej sobie wszystko dokładnie rozpisać, bo trzeba pilnować zarówno dat wyceny dla „nowych środków”, jak i końca swojego indywidualnego okresu podwyższonego oprocentowania. A w międzyczasie nie zapomnieć o przelewie co najmniej 1001zł na konto i 1 operacji kartą / mc.
   Ale poza tym konto jest fajne ;)

   [email protected]
  • hmmm… zeżarło środek mojej wypowiedzi :(( !!!
   Datę „nowych środków” określa bank we wspominanym Regulaminie. Tak jak okresy promocyjne. Ale czy możesz z nich skorzystać, wynika z Twojego Indywidualnego Czasu promocyjnego oprocentowania. Bo ten czas – trwający przeważnie 92 dni – musi się skończyć. Ja wzięłam udział w 29. edycji promocji KO i płaciłam środki 28.06 (nowe środki wyceniono 14.05). Mój indywidualny czas skończył się po 92 dniach czyli 28.09. W międzyczasie była jeszcze jedna promocja (30.) z datą dla nowych 02.07 i okresem 03.07-20.08, ale z niej nie mogła skorzystać.
   Reszta wypowiedzi powyżej.

   [email protected]
  • Dzięki [email protected]:) Właśnie dlatego chcę sobie na 3 dni przed wyzerować konto, żeby saldo w dniu określania nowych ram promocji wynosiło zero. Potem, gdy miną 92 dni mogę wypłacić, wpłacić od nowa i liczę, że będą traktowane jako nowe środki. Mam nadzieję, że tak będzie:) Dziękuję:)

   Ola
  • Regulamin tej promocji Millennium jest genialnie zagmatwany; w każdym razie niniejszym potwierdzam, że „wylewanie” środków na weekend wyliczania salda działa — za ostatnie 4 miesiące (6–9) otrzymałem tą metodą odsetki wg promocyjnej stawki.

   Don Quijote de la Mancha
  • a dodając info że pieniądze mogą wrócić za pomocą BLIKa w niedzielę tracimy 2 a nie 3 dni promocyjnych odsetek :-)

   zenek64
  • Ja mam Aliora z darmowymi natychmiastowymi, niby mógłbym użyć, ale podchodzę do tego z pewną taką nieśmiałością ;)

   Na trzeźwo jeszcze przeczytam ten regulamin i porównam różnicę, między przechowaniem środków 2 dni w Smart a 1 w Alior ;)

   Don Quijote de la Mancha
  • [3 i 2]

   I jeszcze przelewy natychmiastowe mają limity, w Aliorze chyba 20 k, a w BLIK pewnie nie więcej…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dziękuję ślicznie:)

   Ola
 • A jak Blikiem przelać pieniądze z konta na konto ? Może o czymś nie wiem, ale to raczej do płacenia niż do przelewów z konta na konto. Można wygenerować czek i go komuś przesłać, ale ten ktoś może go wykorzystać tylko do płatności w sklepie lub podjęcia pieniędzy w bankomacie. A nie do zachomikowania na koncie. W aplikacji nie ma miejsce na „przyjęcie czeku” – można go tylko wygenerować i wysłać.
  Co innego przelewy na telefon – tyle, że te zdefiniowane są na małe kwoty i 100k zł nie da się przepchnąć tą metodą.

  Ale może o czymś nie wiem. Jeśli masz metodę Blikową na przelew z konta na konto to proszę – podziel się z nami.

  [email protected] Odpowiedz
 • Niewykorzystany czek BLIK wraca na konto nadawcy po ściśle określonym czasie- isn’t it?

  belt Odpowiedz
 • Dzis dla zabawy próbowałem otworzyc jeszcze jedną lokate mobilną + rozszerzona rzeczywistość. Doszedlem momentu do podania kwoty i terminu lokaty, ale niestety – na moim koncie na razie brak środków. Da się naprawdę założyc jeszcze jedną?

  qq Odpowiedz
 • Aaa i czy można „rozszerzyć” do 3,25 założoną miesiąc temu zwykłą mobilną?

  qq Odpowiedz
  • @ qq
   Można założyć jednocześnie 2 lokaty Mobilne? czy piszesz o zakładaniu kolejnej lokaty po zakończeniu poprzedniej?

   Andrzej
 • Wykopalisko, wiem, ale trzeci raz dało się założyć RR 3%, 10 kzł, 3 m-ce.

  qq Odpowiedz
  • Oczywiście kolejnej po zakończeniu poprzedniej. Aaa – czy w WBK mobilną tez można przedłużyć?

   wa
 • Czytam te powyzsze tlumaczenia, ale do konca nie rozumiem zasady przyznawania tych 2.7% i kombinowania aby miec ciaglosc takowego. Podam na moim przykladzie. Pierwszy przelew na KO mial miejsce 18.10. Promo jest do 7.01. Rozumiem, ze aby zalapac sie na kolejna promocje musze wyczyscic konto 5.01. Ale co dalej, czy jesli ponownie przeleje pieniadze 9.01 to automatycznie zalapie sie na kolejna promocje po uplynieciu 92dn od mojej 1 wplaty (czyli ok. 18.01). Czy tez ok. 18.01 musze ponownie wycofac pieniadze i przelac je po 1 dniu? Taki 2 przelew oczywiscie bedzie mnie kosztowal 7.5zl, bo 2 w miesiacu.

  kuken Odpowiedz
  • Pieniądze wystarczy wycofywać na Dzień Badania (czy jak mu tam), na ten Twój przykładowy 18.01 nie trzeba. A kiedy środki „przełączają się” ze starej promocji na następną — tego nikt nie wie, ale dopóki oprocentowanie (2,7%) i kwota (100 k) się nie zmieniają, to nie ma to znaczenia.

   Don Quijote de la Mancha
  • Skąd się dowiedzieć, kiedy przypadnie kolejny „dzień badania”? Jest jakaś stała regułą, czy tak jak w BGŻ kombinują z tym terminem?

   Skylla
  • Koniec Początkiem Będzie

   Don Quijote de la Mancha
  • Czyli 5.01 trzeba wyczyscic konto i pozniej bezpiecznie juz mozna przerzucic wszystko jak tylko oglosza nowa promocje az do jej konca?

   kuken
  • Oczywiście nie ma gwarancji, ale do tej pory się to sprawdzało.

   Don Quijote de la Mancha
  • Bank nie do końca rozumie swój własny regulamin – ich zdaniem przelew aktywacyjny nowej promocji powinien przyjść po zakończeniu poprzedniej (pomimo wyjątku wpisanego w regulamin, choć po trzeciej reklamacji uwzględnili).
   Czyli od X do Y(X+3m) trwa u Ciebie promocja. Gdzieś w międzyczasie jest koniec jednej i początek drugiej – na tej okres warto wyzerować. Po dniu Y zrobić jakikolwiek przelew na konto >1k (przelew tworzący nowe środki nad początek aktywnej danego dnia promocji).

   K.
  • Czyli twierdzicie, że nawet jeśli moje promocyjne 92 dni kończą się powiedzmy 18.01 to pieniądze trzeba wypłacić w całości 5.01, wpłacić je z powrotem można 9.01 (poniedziałek) i 18.01 już nic robić nie trzeba bo wejdą z automatu do kolejnej promocji (o ile takowa będzie).

   Skylla
  • Ja twierdze, że regulamin to wyklucza, ale czytelnicy przekonują mnie, że to działa. Prosiłbym więc (np. Don Quijote) o info, czy za ten okres, na początku stycznia, też wszystko naliczy się poprawnie :)

   Wiadomo, że regulamin swoje, a czasami życie swoje ;)

   Michał
  • @Skylla — tak, ja od kilku miesięcy to testuję wyliczając w Excelu odsetki i porównując z naliczanymi przez bank i różnice są groszowe, a wynikają z dwóch rzeczy (co najmniej):
   – nie wiadomo, w której promocji się aktualnie uczestniczy, a więc które Saldo Początkowe się liczy (dlatego warto zawsze czyścić do zera absolutnego, może za wyjątkiem Mobilnej, jeśli się ją ma non-stop);
   – naliczone odsetki nie są Nowymi (oprocentowanymi na 2,7) Środkami, a jak się je wypłaci, to dzieją się jakieś czary-mary i o tyle zmniejsza się promocyjnie oprocentowane saldo (np. masz 50000, zarobiłeś 50 odsetek, które nie są na 2,7%, ale jak je wypłacisz, to na 2,7% będzie tylko 49950).

   W każdym razie różnice są groszowe, ogólnie metoda wypłacania tylko na Dzień Badania się sprawdza.

   Don Quijote de la Mancha
  • A cos dokladasz w miedzyczasie do konta, czy przez caly okres masz to samo saldo?

   kuken
  • @kuken — przeważnie dopłacam i wypłacam, więc nie tak łatwo to powyliczać, ale tym bardziej znaczące jest, że mimo wszystko różnice wychodzą tylko groszowe.

   Moje badania tak porządnie zacząłem wpłatą 4.07, więc objęły one Dni Badania: 2.07, 20.08 i 8.10. Przez ten okres tylko raz zdarzyło się, że nie zrobiłem żadnej operacji przez cały miesiąc, różnica wyniosła wtedy 0,02 zł, w odpowiedzi na reklamację dowiedziałem się, że to chodzi te dwie rzeczy, o których pisałem powyżek 8 grudnia 2016, 12:13 — promocyjne saldo obniżone o wypłacone odsetki i inny Dzień Badania użyty do wyliczenia Salda Promocyjnego, niż myślałem.

   Don Quijote de la Mancha
  • @admin, regulamin właśnie tego nie wyklucza.
   „5. W przypadku niezachowania ust. 4 i wpłaty Nowych
   środków na Konto Oszczędnościowe w okresie
   uczestnictwa w innej promocji, okres
   obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w
   ramach Promocji obowiązuje od dnia
   następującego po zakończeniu okresu
   obowiązywania oprocentowania promocyjnego w
   ramach innej promocji, pod warunkiem, że okres
   obowiązywania oprocentowania promocyjnego w
   ramach innej promocji zakończy się najpóźniej 6
   stycznia 2017r. r. włącznie.”
   Tylko bank sobie coś do tego dodał o niezerowym saldzie pomiędzy końcem obowiązywania poprzedniego oprocentowania a zakończeniem promocji (przynajmniej w moim przypadku).

   K.
  • 18 października 2016 jest Twoim pierwszym dniem promocji, 17 stycznia 2017 ostatnim /92 dni/. Niezależnie ile razy wpłacisz czy wypłacisz w tym czasie pieniędzy, podlegasz tej obecnej promocji do 17 stycznia. Żeby nie utracić szansy skorzystania z nowej promocji /po 6 stycznia/ musisz wyzerować konto na ten czas /5 stycznia/ i np 9 stycznia z powrotem przelać środki. Jeśli je utrzymasz do 18 stycznia to „wskakujesz” automatycznie do nowej promocji,/ która mam nadzieję nadejdzie/ ze swoimi środkami, ze stanem 0,00 na dzień badania środków i od 18 stycznia liczysz 92 dni kolejnej promocji. Zakładając, że np. na 18 stycznia Twoje konto będzie puste, wtedy zaczniesz nową promocję od dnia pierwszego wpływu środków po 18 stycznia i liczysz 92 dni np. wpłacasz 25 stycznia i to będzie Twój pierwszy dzień promocji. Jednym słowem nie musisz zerować konta na 18 stycznia.

   Beata2
  • Podpowie ktoś gdzie mogę sprawdzić aktualne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym ?

   Don Pablo
  • W serwisie www czy apce mobilnej się nie da.

   Być może da się na partyline albo przez wiadomość…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak, przez wiadomość w systemie można się dowiedzieć, pod którą promocję się podlega i do kiedy trwa.

   K.
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy