Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Citibanku. W zamian za polecenie karty kredytowej swojemu znajomemu zgarniemy 150 zł. Znajomy otrzyma natomiast tablet Lenovo TAB 4 7 Essential o wartości około 400 zł.

Program poleceń Citibanku - tabet za wyrobienie karty

Polecisz tylko nowym klientom

Aby móc polecić kartę nowemu klientowi sami musimy być posiadaczem dowolnej karty kredytowej Citibanku. Nowy klient musi natomiast spełniać standardowe warunki – brak głównej karty kredytowej od 1.01.2015 oraz brak złożonego wniosku o kartę, który jest w trakcie rozpatrywania. Oczywiście trzeba pamiętać, że do karty kredytowej wymagana jest pozytywna decyzja kredytowa banku, dlatego już na wstępie wyszczególnione są minimane wymagania:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Jeśli więc spełniamy powyższe warunki, to kartę możemy polecić przez dedykowany formularz promocji. Mamy na to czas aż do końca roku.

Tablet za wydanie 1000 zł

A jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać tytułową premię? Jeśli chodzi o osobę polecającą, to nie ma postawionych wobec niej żadnych wymogów (oprócz oczywistego warunku posiadania karty w momencie wypłaty premii). W przypadku osoby polecanej konieczne jest zalogowanie się do serwisu transakcyjnego banku (Citi Online lub Mobile) oraz wydanie kartą co najmniej 1000 zł. Na wykonanie obu czynności mamy sporo czasu, bo aż do końca drugiego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

To tyle! Osoba polecana otrzyma swoją nagrodę, czyli tablet Lenovo TAB 4 7 Essential Wifi/3G o oficjalnej wartości 425 zł do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Osoba polecająca zgarnie swoje 150 zł o miesiąc wcześniej. Warto tu dodać, że maksymalna wysokość nagród to 750 zł – oznacza to, że kartę możemy zarekomendować maksymalnie 5 znajomym.

Smartfony i bony w innych promocjach

Na koniec dodam, że jeśli nie mamy znajomego, który mógłby nam polecić ofertę to najprawdopodobniej… lepiej będzie skorzystać z innej oferty Citibanku. Dlaczego? W programie poleceń zgarniamy konkretny model tabletu (niekoniecznie najepszy w danym przedziale cenowym), podczas gdy w dwóch innych promocjach na identycznych warunkach możemy zgarnąć bon o wartości 400 zł, który wykorzystamy praktycznie na co tylko chcemy. Alternatywnie do wyboru mamy też ofertę ze smartfonem LG o oficjalnej wartości 499 zł. Szczegóły w poniższych wpisach:

Warto też dodać, że równolegle trwa program poleceń konta Citi Priority. Tam do zgarnięcia mamy nie bony, ale gotówkę – i to sporą. Nie trzeba też spełniać żadnych wymogów kredytowych ;)