150 zł dla polecającego oraz tablet Lenovo TAB 4 dla wyrabiającego kartę kredytową Citibank w programie poleceń

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Citibanku. W zamian za polecenie karty kredytowej swojemu znajomemu zgarniemy 150 zł. Znajomy otrzyma natomiast tablet Lenovo TAB 4 7 Essential o wartości około 400 zł.

Program poleceń Citibanku - tabet za wyrobienie karty

Polecisz tylko nowym klientom

Aby móc polecić kartę nowemu klientowi sami musimy być posiadaczem dowolnej karty kredytowej Citibanku. Nowy klient musi natomiast spełniać standardowe warunki – brak głównej karty kredytowej od 1.01.2015 oraz brak złożonego wniosku o kartę, który jest w trakcie rozpatrywania. Oczywiście trzeba pamiętać, że do karty kredytowej wymagana jest pozytywna decyzja kredytowa banku, dlatego już na wstępie wyszczególnione są minimane wymagania:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Jeśli więc spełniamy powyższe warunki, to kartę możemy polecić przez dedykowany formularz promocji. Mamy na to czas aż do końca roku.

Tablet za wydanie 1000 zł

A jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać tytułową premię? Jeśli chodzi o osobę polecającą, to nie ma postawionych wobec niej żadnych wymogów (oprócz oczywistego warunku posiadania karty w momencie wypłaty premii). W przypadku osoby polecanej konieczne jest zalogowanie się do serwisu transakcyjnego banku (Citi Online lub Mobile) oraz wydanie kartą co najmniej 1000 zł. Na wykonanie obu czynności mamy sporo czasu, bo aż do końca drugiego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

To tyle! Osoba polecana otrzyma swoją nagrodę, czyli tablet Lenovo TAB 4 7 Essential Wifi/3G o oficjalnej wartości 425 zł do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Osoba polecająca zgarnie swoje 150 zł o miesiąc wcześniej. Warto tu dodać, że maksymalna wysokość nagród to 750 zł – oznacza to, że kartę możemy zarekomendować maksymalnie 5 znajomym.

Smartfony i bony w innych promocjach

Na koniec dodam, że jeśli nie mamy znajomego, który mógłby nam polecić ofertę to najprawdopodobniej… lepiej będzie skorzystać z innej oferty Citibanku. Dlaczego? W programie poleceń zgarniamy konkretny model tabletu (niekoniecznie najepszy w danym przedziale cenowym), podczas gdy w dwóch innych promocjach na identycznych warunkach możemy zgarnąć bon o wartości 400 zł, który wykorzystamy praktycznie na co tylko chcemy. Alternatywnie do wyboru mamy też ofertę ze smartfonem LG o oficjalnej wartości 499 zł. Szczegóły w poniższych wpisach:

Warto też dodać, że równolegle trwa program poleceń konta Citi Priority. Tam do zgarnięcia mamy nie bony, ale gotówkę – i to sporą. Nie trzeba też spełniać żadnych wymogów kredytowych ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Kolejna fajna promocja :)

  Kłapouchy Odpowiedz
 • Skąd wziął się ten model? Na stronie lenovo nie ma 7 Tab4. W necie też nie znalazłem info o tym modelu. Macie jakieś dane?

  Damian Odpowiedz
  • Też szukałem tego modelu i chyba Citi coś pokręciło. Jest Lenovo TAB4 ale 8″ a nie 7″. Z kolei wersja Essential występuje dla modelu TAB3. Może jakaś Limited Edition specjalnie dla banku :)

   lefty
  • To trzeba sprawdzić po parametrach technicznych – z tego co na szybko patrzę, to „szału nie robią”.

   Michał
  • Sprzedaz tabletów mocno leci w dół bo nikt tego nie kupuje – zwłaszcza takich szmelców, wiec Citi wyprzedaje… Teraz jak przecietny telefon ma 5-5,5″ to malo kto potrzebuje tablet 7″… Jedynie te wieksze (10″) maja sens, jesli ktos na tym umie pracowac

   eh
 • Może niezgodnie z tematem ale najnowsze posty są często czytane. Po raz kolejny ideabank nieptrawidłowo nalicza odsetki od kont zyskownych – zamiast 2,8% – 1,3%. Pomimo monitów i upływu ponad 2 tygodni od końca miesiąca infolinia arogancko klepie bajki o 30 dniowym terminie załatwienia reklamacji itp. W moim wypadku jest to już recydywa – kolejny raz w przeciągu ostatnich miesięcy. Zdarzyło się to komuś? W wypadku zbiorowego naruszenia interesów klienta może coś KNF lub RF zadziała.. Nadmieniam, że problem dotyczy starego panelu klienta . w cloud funkcjonuje to prawidłowo. Tak więc kalkulatory w ruch i sprawdzajcie bo przy tych mizernych procentach łatwo nie zauważyć

  Maciej Odpowiedz
 • Dziwny bank, mój znajomy wypełnił wniosek, wszystkie kryteria niby spełnia, podpisał umowę u kuriera a po jakimś czasie przyszła odmowa. Teraz jak wypełnia wniosek to nawet nie dzwonią

  Adam_r Odpowiedz
 • Moja koleżanka miała tak samo. To przykre bo ja jej poleciłam kartę i jej telefon i moje 1,5 stówki poszły się ……To dziwny bank.

  Beata2 Odpowiedz
 • Ja przeszedłem niezwykle długą procedurę weryfikacji, przesyłałem tony dokumentów, zaświadczeń. Kilkanaście razy w toku całego procesu rozmawiałem z miłą panią konsultantką. Do tego wszystkiego doszedł baaardzo powolny kurier, więc cała procedura trwała ponad miesiąc. Dostałem wstępną decyzję pozytywną, z zastrzeżeniem, że wysokość limitu może ulec podwyższeniu.

  Nieco się zdziwiłem, otrzymawszy listowną informację o odmowie założenia karty bez żadnego uzasadnienia. Dodam, że moja partnerka przy 3-4-krotnie niższych zarobkach takową dostała. Oczywiście miła pani konsultantka również zerwała naszą dojrzałą, sumarycznie ponad godzinną przyjaźć już nigdy do mnie nie dzwoniąc.

  pablop Odpowiedz
 • Jaka specyfikacja tabletu?

  Edward Odpowiedz
 • Co znaczy „low-endowy” tablet? Może lawendowy lub love-endowy? Czy ja jeszcze jestem w Polsce? Nie da się w ojczystym języku?

  Jot Odpowiedz
 • Jak liczone są te 2 miesiące, bo to jest trochę niejasne. Załóżmy że podpiszę umowę w sierpniu, to należy wydać 1000 zł do końca września, czy końca października?

  Piotrf Odpowiedz
 • Admin się pomylił w obliczeniach.
  Jeśli podpiszesz umowę w sierpniu to 1000 musisz wydać do końca października. Jeśli wydasz 1000 już w sierpniu do do końca października otrzymasz info o nagrodzie, którą otrzymasz do 30 dni od otrzymania tej wiadomości, czyli najpóźniej 30 listopada. Polecony dostanie info do końca października a nagrodę 150zł najpóźniej do końca listopada.

  dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy