Już za dwa dni kończy się promocyjne oprocentowanie dla nowych środków na koncie Profit. Jeśli korzystasz z tego rachunku i chciałbyś znów załapać się na promocję podwyższonego oprocentowania, to warto zlecić wypłatę środków jeszcze dzisiaj.

2.5% na koncie oszczędnościowym Profit

Zgodnie z regulaminem promocji bank wyznacza saldo nowych środków dzień przed rozpoczęciem danej edycji promocji. Jeśli w niedzielę znów ruszy promocja podwyższonego oprocentowania, to najprawdopodobniej dniem wyznaczania nowych środków będzie dzień 24.06.2017. Warto więc opróżnić swój rachunek (i inne rachunki w Banku Millennium) i przelać je na weekend do innego banku tak, aby w sobotę nie było tam zbyt wielu środków.

Przypominam, że limit przelewów zewnętrznych przez internet wynosi 50 000 zł dziennie. Aby wyciągnąć większą kwotę należy zlecić dwa przelewy: jeden dziś (np. z datą jutrzejszą) oraz drugi jutro (np. zaraz po północy). Przelewy wewnętrzne (czyli z konta oszczędnościowego na osobiste) „chodzą” natomiast bez limitów.

PS. Jeśli nie korzystasz z konta w Banku Millennium to przypominam, że jeszcze tylko do 28.06 możliwe jest zyskanie aż 460 zł za jego otwarcie!