Bank Millennium przedłuża oprocentowanie 2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

Bardzo dobra wiadomość z Banku Millennium! Choć na rynku produktów oszczędnościowych panuje ogólna „mizeria”, to na koncie oszczędnościowym Profit ciągle możemy zgarnąć 2,5% do 100 000 zł. Właśnie wystartowała nowa edycja promocji na nowe środki, dzięki której zapewnimy sobie tak wysokie oprocentowanie przez okres 92 dni.

2.5% na koncie oszczędnościowym Profit
Promocja na Koncie Oszczędnościowym Profit jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Banku Millennium. W zasadzie jedynym warunkiem jest to, żeby na konto oszczędnościowe przelać nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo jakie posiadaliśmy w banku w dniu 22 kwietnia. Ponieważ przypominaliśmy wam o wyciągnięciu środków z banku na weekend, to ze spełnieniem tego warunku w większości przypadków nie powinno być problemów. Przy okazji dodam, że nawet jeśli na czyimś koncie aktywna jest stara promocja, to dzięki wyprowadzce możliwe będzie wskoczenie do nowej edycji promocji w momencie, kiedy stara się skończy.

O co w tym dokładnie chodzi? Bank Millennium wyznacza okres promocji (w tym wypadku 23 kwietnia – 24 czerwca), kiedy aktywować można promocyjne oprocentowanie. Zależnie od tego kiedy na Konto Oszczędnościowe Profit wpłyną pierwsze nowe środki – od tego dnia bank będzie liczył nasze indywidualne 92 dni podwyższonego oprocentowania. W tym wypadku zyskamy 2,5% do 100 000 zł oraz 1,7% powyżej tej kwoty.

Bank Millennium znany jest z tego, że przeprowadza takie promocje cyklicznie i pilnowanie określonego salda sprawia, że niemal non-stop możemy zarabiać znacznie powyżej standardowych lokat czy kont oszczędnościowych. Z tego też powodu sam chętnie korzystam z tej oferty (zakładając przy okazji lokatę mobilną do 10 000 zł) pomimo tego, że konieczne jest posiadanie konta osobistego. Inna sprawa, że obecnie bardzo opłacalne jest założenie tego konta – do zdobycia mamy 360 zł premii w „zwykłej” promocji banku oraz dodatkowe 200 zł w promocji Money Mania. 560 zł + dobra lokata i świetne konto oszczędnościowe? To chyba mówi samo za siebie :)

Nie przegap!

Komentarze

 • A jednak…

  Pimpuś Odpowiedz
  • Przyznaję, pomyliłem się, jednak mobilna bez machania przed telefonem kompem może być oprocentowana niżej, niż konto oszczędnościowe — może już nie muszą zachęcać do mobilności?

   Don Quijote de la Mancha
  • Można też odwrotnie (machać)… ?

   Don Quijote de la Mancha
 • Rozumiem,że jeśli ktoś na dzień 22 kwietnia miał tylko lokate mobilną to liczą się do promocyjnego oprocentowania wszystkie środki powyżej kwoty umieszczonej na lokacie?

  Ann Odpowiedz
  • Jeśli saldo lokaty mobilnej utrzymasz (przedłużysz w razie potrzeby), to nic się nie zmienia — ona ma swoje 2,25% lub 2,5%, a wszystko na k.o. będzie miało promocyjne 2,5%; dopiero gdy mobilną wypłacisz, to tyle na k.o. będzie oprocentowane standardowo (np. 0,6% lub 0,7%).

   Don Quijote de la Mancha
 • jesli mam zwykle konto oszczedniosciowe to w jaki sposob mam je przekonwertowac w konto profit?

  wlodek Odpowiedz
 • ok trzeba po prostu zalozyc nowe konto oszczednosciowe:)

  wlodek Odpowiedz
  • no nie do końca, założyłem nowe konto oszczędnościowe i teram mam 2 :/

   Paweł
  • A co w tym złego, ja mam 3 — bo założyłem sobie jeszcze Twój Cel 1,6%…
   Ale jak Ci się nie podoba, to w bankowości www możesz wybrać Konta → Zamykanie konta.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ech, a ja przegapiłem wpis na mikroblogu.

  mPablo Odpowiedz
 • tylko kto teraz założy lokatę mobilną z rozszerzoną rzeczywistością jeśli oferuje ona dokładnie tyle samo co KO??

  zenek64 Odpowiedz
  • 110 tys zł :)

   Michał
  • No właśnie o tym samym pomyślałam.
   Chyba tylko po to, żeby nie pomniejszać wyceny konta o te 10k.

   Be@
  • @ be@ ale jest szansa na kolejną edycję mieć zupełne zero salda progowego – póki jest 2,5 można trzymać lokatę ale nie mając w dniu badania salda tej lokaty jej zakładanie nie ma sensu

   zenek64
  • No chyba że ktoś ma akurat 110 k zł do zdeponowania…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tyle, że moja aktualna mobilna kończy się 27 czerwca…. a więc złośliwie kilka dni po następnym „weekendzie z millenium”. Taki peszek… ;-)

   Be@
 • Mam pytanie: W piatek 21 kwietnia przeniosłem środki z konta oszczędnościowego na konto w innym banku. Jeśli przeniosę środki z powrotem na konto oszczędnościowe w poniedziałek to automaczynie wystartuje kolejne 92 promocyjnego oprocentowania, czy poczekać do 30 kwietnia (wtedy kończy mi się promocyjne oprocentowanie w ubiegłej edycji). Mógłby ktoś wyjaśnić?

  Darek Odpowiedz
 • A jeśli skorzystałam ze starej promocji pod koniec jej trwania, to czy promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać tylko do końca promocji, czy przez 92 dni od czasu wpłynięcia tamtych nowych środków?

  Smeag Odpowiedz
 • @zenek64
  To raczej dobra wiadomość. 2,5% na dzisiejszy czas to nie jest zła oferta. A więc o 10 tys. można powiększyć możliwości relatywnie nie najgorszych warunków przechowywania własnych oszczędności.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Tylko skąd taką kasę wziąć? ?

   Ja przewidując pogorszenie tej oferty środki wycofałem na 2,5% do innych banków, a tu teraz tyle dobra — 110 k na na 2,5%! I głupio nie skorzystać, bo warunki bezpłatności konta i tak trzeba spełniać…

   Don Quijote de la Mancha
  • Jedni mają kredyty, a drudzy dopiero je będą zaciągać i mają oszczędności. Trochę wypadłam z obiegu – ominęła mnie promocja w Neście na 2,6%. Teraz chyba ciężko znaleźć ofertę w granicach 2,5% i wyżej ;-(

   Be@
 • skąd wynika 92 dni? Bo w regulaminie ani słowa

  kazik Odpowiedz
 • Czy jak w poniedziałek wpłacę X zł, i za tydzień Y zł to (X+Y) będzie oprocentowane na 2,5%?

  Grzegorz Odpowiedz
  • Ja tak rozumiem punkt 9 regulaminu, ale wolę Was dopytać :)

   Grzegorz
  • Tak, to jest konto oszczędnościowe (a nie lokata), można wpłacać i wypłacać, a saldo objęte promocyjnym oprocentowaniem jest wyliczane codziennie (w uproszczeniu: saldo aktualne minus saldo na Dzień badania).

   Don Quijote de la Mancha
  • to ja dopytam, przyklad wplacam 1 czerwca nowe srodki, pro.o trwa przez 92 dni, ale czy dla tych nowych srdokow wplaconych przed koncem promocji? czy jesli 1 lipca mam nadal podwyzszone orpocentowanie konta to czy doplacajac kolejne nowe srodki one rowniez sa oprocentowane 2,5 az minie te 92 dni liczone od 1 czerwca? daty przykladowe, zeby latwiej liczyc :)

   Dzikus
  • Tak, wszystkie nowe środki dopłacone w ciągu tych 92 dni są objęte promocyjnym oprocentowaniem, każdego dnia dokonywane jest działanie (w uproszczeniu): saldo aktualne minus saldo na Dzień badania i dla wyniku naliczane są odsetki 2,5% (choć ich kapitalizacja następuje raz w miesiącu).

   Don Quijote de la Mancha
  • … ale tylko dla nowych klientów banku, którzy jeszcze nigdy nie mieli u nich żadnego produktu.

   Be@
  • Ja próbowałem 2x założyć u nich lokatę online razem z portfelem, ale nic z tego. Nawet przelewu weryfikującego nie zrobiłem, a wniosek anulowany.
   Taką odpowiedź dostaje:

   Informujemy, że dane wpisane we wniosku numer:
   2017/XXXX
   nie pozwalają na zawarcie Umowy.

   Przypominamy, że aby możliwe było zawarcie Umowy w drodze dokonania przelewu weryfikacyjnego, rachunek z którego zostanie
   dokonany przelew weryfikacyjny musi spełnić poniższe wymogi:
   a. musi być rachunkiem prowadzonym przez bank lub spółdzielczą kasę oszczędnościowo-kredytową, posiadające swoją siedzibę
   na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
   b. musi być rachunkiem indywidualnym Posiadacza prowadzonym zgodnie z danymi identyfikacyjnymi i osobowymi podanymi
   we wniosku o otwarcie rachunku,
   c. musi być rachunkiem, dla którego nastąpiła pełna identyfikacja tożsamości Posiadacza, tj.:
   – umowa rachunku została zawarta podczas osobistej wizyty Posiadacza w placówce instytucji prowadzącej rachunek,
   albo
   – dokonana została osobista weryfikacja tożsamości Posiadacza przez instytucję prowadzącą rachunek.

   We wniosku podaje na 100% prawidłowe dane, a numer konta ROR to mBank. Może nie akceptują tego banku?

   Michał
 • to jak to jest z tym kontem PROFIT? Stare, zwykle konto oszczednosciowe (ktore lapalo sie w poprzedniej promocji) nie lapie sie na tę promocje, tak?

  Mat Odpowiedz
  • tak… to promocja nr.1 dla nowego konta Profit, stare będzie potrzebna dla tych którym biegnie ostatnia promocja 92 dni dla starego KO.

   jacck
  • Ja 3mam stare, bo mam tam osad z odsetek, a następna darmowa wypłata dopiero w maju. Domniemywam, iż mogę otwierać Profit załapując się na jego 2,5%?

   qq
 • Albo mozna tez zalozyc kolejne lokaty na 2.5% na 160 dni w Toyocie. Wtedy mniejszy stres ze za 3m moga w Mille obnizyc %.

  keton Odpowiedz
  • @keton, w Toyocie już na 2,5 % nie założysz. Plan Depozytowy 160 dni w tej chwili 2,25 %

   Krak
 • Brawa dla Millenium – co prawda wpływa do nich moja pensja, ale mimo wszystko konto mam zupełnie darmowe. To się chwali. Całe szczeście, że kiedyś nie odwazyłem sie na pieprz* Alior (kulwtura głupcze).
  Jedno mnie tylko martwi w Mille i pewnie wielu innych: czy oni w ogóle mają CRM-a? Jeśli czytasz to pracowniku tego Banku: dwa razy już Wasz pracownik po rozmowie która ma się zakończyć, zaczął jeszcze milusińsko (nie lubię tej manipulacji) nagabywać na … kredyt. Dla mnie kredyt. Dla osoby, która ma prawie 100k na KO, która nigdy nie miała kredytu u nich i która chciałaby dostać bdb ofertę ale dot. lokaty. Nosz kurde mać, to zakrawa o kpinę. Mają dla mnie świetnie dopasowane oferty — taa.. chyba w ich mniemaniu. Irytuje mnie ten wszędobylski niski marketing.
  Przydałby się artykuł na ten temat.

  Erko Odpowiedz
  • no właśnie sam nigdy tego nie potrafiłem sensownie zrozumieć. Kredyty proponują, bo taka jest rola tzw. „doradców” ale ci co im to zlecają z pewnością mają IQ na poziomie gimnazjum :) Tak dzieje się we wszystkich bankach nie tylko w Mille. Nie mogę ich zrozumieć, mając u nich kilkaset K na np. 3% proponują kredyt na RRSO 19,98% :D Czy naprawdę potrafią kogoś tym zainteresować? Nie raz, jak czytam Samcika, to śmiech mnie ogarnia, jaka to niby technika funkcjonuje obecnie w bankach, przechodzisz obok sklepu, a tu sms, że obok super promocja :) (BTW, kto rozsądny ma na stałe włączony gps), jaka to super hiper personalizacja. A niby tak prostej marketingowej rzeczy nie mogą ogarnąć, zamiast zaproponować lokatę, proponują kredyt :) Niektóre interfejsy w bankach i ich działanie to porażka, choćby IB cloud, mBank, ale nie tylko.

   jacck
  • No własnie, żenua totalna apropo tych „doradców”. To najzwyklejsi sprzedawcy. Ale chciałbym żeby to przeczytał ktoś z Banku, kto mógłby mieć na to wpływ, bo praca „doradcy” jak każda inna – robi co mu każą.

   Erko
  • dlatego napisałem tzw.”doradców” w cudzysłowie, bo kto by za tak marną kasę chciałby pracować. Oczywiście, że wszystkie banki mają komórki do śledzenia netu, tu również, czasami nawet coś napiszą. Ale tego nie wezmą pod uwagę, bo to nie jest sprawa globalna, pewnie mają jakieś statystyki. Nawet jeżeli uda im się złapać jakiegoś łosia statystycznie w 0,0001% to i tak trąbią sukces :)

   jacck
  • Na razie tak… Ja mam konto wyższej jakości w aliorze i wiem, ze mi nic nie zmienią.

   EwkaMewka
 • @Erko
  Mam podobnie. Millennium, tak jak i inne banki, za wszelką cenę chce sprzedawać swoje kredyty. Wg analityków bankowych stopień ” ukredytowienia” Polaków w kontekście niskich stóp procentowych jest za niski. Ci analitycy pomijają jednak zależność pomiędzy całkowitymi kosztami kredytu a wysokością stóp procentowych. Najkrócej mówiąc, a raczej pisząc, banki niezależnie od otoczenia makroekonomicznego muszą swoje zarobić. Podzielenie się zyskiem, a raczej obniżenie zysków bankowych nie wchodzi w grę. I to jest istotna cecha polskiej gospodarki, która ma wybitnie półkolonialny charakter. Jest to jednocześnie, jak na razie, spora porażka Pis-u bo traktowania Polski jako półkolonię póki co nie zmienił. Dla klientów detalicznych, nie elit bo Ci z tzw. repolonizacji mają spore profity, sytuacja się tylko pogorszyła.
  @Erko
  W czasie rozmowy o kredycie spokojnie poproś konsultanta aby bank dzwonił z propozycjami lokat a nie kredytów. Przy Twoim nazwisku konsultanci robią różne notatki i to może zadziałać. W moim przypadku się sprawdziło.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • W 2006 roku był za niski stopień ukredytowienia Polaków w CHF, zrobiono akcje i 550 tys. kredytów zostało sprzedanych. Jak teraz wygląda sytuacja z nimi wiemy. Teraz jest akcja ukredytowania Polaków w PLN. Jak ukredytowanią to podniosą stopy procentowe i będzie kolejna impreza a tym razem protestować będą „złotówkowicze”. I tak to działa. Spróbujcie dziś wziąć kredyt w CHF w Polsce :-)

   Kajko
  • Powiedziałem już drugi raz „doradcy”, że ja czekam cały czas na fajną ofertę dot. lokat. Niby personalizują te oferty (kolejna ściema..) akurat dot. kredytów („specjalnie dla Pana” i inne brednie…. nóż w kieszeni mi się otwiera, jak to słyszę), ale chyba nie do końca i tak jak piszecie po prostu wciskają to, co przykazała wciskać gÓRA.

   Erko
  • Kajko czekam z niecierpliwością aż banki nałapią tabuny baranów na swoje super kredyty i podniosą stopy procentowe by wróciły zasy że lokata ma 8 % (a startowa w jakimś banku 10 %) i oszczędności rosną szybciej ale to mało realne. Ludzie dostali 500 plusa za darmo go dostali kto z tych co dostał weźmie jeszcze kredyt na święta czy inną super pożyczkę z RRSO 30 % i więcej?? Nawet do KK muszę przekonywać ograniczeniami promocji tylko dla „posiadaczy ” kart kredytowych lub jak City zaczyna premia będzie jak rozłożysz spłatę swojej KK na super raty :-( a skoro tak robią to znaczy że ludzie nie biorą już „miniratek” sami z siebie i trzeba ich do tego „zachęcać” na potęgę

   zenek64
 • @Erko
  Wiesz, każdy musi jakoś zarabiać na życie. Taki doradca czy konsultant otrzymał polecenie i je wykonuje. Jak sprzeda kredyt dostaje premię czy prowizję więc wydzwania. Jeżeli jednak po drugim czy trzecim kontakcie usłyszy, że w ogóle nie jesteś zainteresowany kredytami to raczej czasu już nie będzie tracił i na kredyt nie będzie Cię namawiał.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Jak przeleje sobie 1000 pln na konto ‚zwykłe’ żeby spełnić warunki premii 100+100 a potem od razu wrzucę je na to konto oszczędnościowe to spełniam warunki promocji wpływu 1000 PLN?

  Piachu Odpowiedz
 • Konto oszczędnościowe Profit można założyć tylko z ROR. Czy w związku z tym wszystkie operacje na tym koncie muszą przechodzić przez ROR tzn. czy moge wykonać przelew z innego banku bezpośrednio na KO Profit i odwrotnie ?

  Grażka Odpowiedz
 • @Grażka
  Można bezpośrednio przelewać z innych banków na KO. Z KO tylko na konto osobiste lub inne oszczędnościowe w Millennium. Przelewu na konto zewnętrzne w innym banku nie można zrobić. Jeden przelew z KO w miesiącu jest bezpłatny.
  @Piachu
  Można. Istotny jest wpływ minimum 1000 zł raz w miesiącu. Może być także z Millennium ale do tego konta nie możesz być pełnomocnikiem ani współwłaścicielem.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy jeżeli wypłaciłem środki z konta oszczędnościowego 21.04, wpłacę je z powrotem 24.04, a stare 92 dni promocyjnego oprocentowania miało się skończyć 30.04, to czy aktualne 92 dni promocyjnego oprocentowania będzie biegło od 24.04 czy od 30.04? (mam nadzieję, że nie za bardzo zakręciłem ;) )

  slayer Odpowiedz
  • było już wielokrotnie – nowa promocja zaczyna swoje 92 dni od dnia po zakończeniu starej. W podanym przykładzie od 1 maja biegnie Twoje kolejne 92 dni

   zenek64
  • …czyli ja wpłacając 8 stycznia na 33 edycję promocji na KO (nie Profit) odliczam 92 dni do 10 kwietnia. I pomimo tego niby nadal wg regulaminu moja promocja trwa i muszę czekać na maruderów z 28 stycznia ;-) aż do 1 maja :-(

   qq
  • Pytałem gwoli pewności, ale dzięki :-)

   Muszę teraz przymierzyć, kiedy wycofać się z lokaty mobilnej, żeby jak najkrócej mieć mniejsze % na koncie oszczędnościowym… Niby % te same, ale po co się ograniczać…

   slayer
 • Orientujecie sie czy liczy sie saldo ksiegowe czy rzeczywiste srodki dostepne na koncie. Mialem w sobote troche wydatkow karta i mimo, ze na koncie bylo 0zl dostepne to platnosci nie byly zaksiegowane i kilka stowek widnialo jako saldo.

  kuken Odpowiedz
 • Liczy się stan księgowy.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Wpłacam 100k na KO Profit i łapię się na promocyjne % – 2,50. Jednocześnie aby nie ponosić opłat za ROR powinnam zasilać je co miesiąc min. kwotą 1000 zł. Czy ta kwota (tzn. 1000 zł) będzie wpływała na oprocentowanie KO ?

  Grażka Odpowiedz
 • @Grażka
  Nie. Wpływ 1000 raz w miesiącu i minimum jedna operacja bezgotówkowa kartą debetową/ np. zakup w sklepie/ ma wpływ na płatność za konto. Jeżeli tych operacji łącznie nie przeprowadzisz to poniesiesz opłatę za konto.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Ok – a co na to paragr.5 promocji:
   . Jeżeli Konto Oszczędnościowe Profit jest
   rachunkiem indywidualnym, to do Łącznego
   zaangażowania posiadacza tego Konta będą brane
   pod uwagę jego produkty indywidualne, jak również
   wszystkie inne, do których jest jednym posiadaczem.

   Grażka
  • @Grażka, to działa w drugą stronę. Wpłacony na ror tysiąc nie przeszkadza w promocji, gdyż tylko zwiększa Nowe środki (gdybyś go dalej przelała na ko, to dałby 2,5%). Gorzej, gdybyś tysiąc miała na ror (lub gdziekolwiek) podczas Dnia badania, bo wtedy gdybyś go później wypłaciła, to o tyle obniżyłoby się saldo Nowych środków, tzn. ten tysiąc na ko byłby oprocentowany tylko standardowo.

   Don Quijote de la Mancha
 • naczytałem się tu wszystkich i teraz
  Do Promocji można przystąpić pod warunkiem niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit lub innym rodzaju rachunku oszczędnościowego posiadanym w Banku.
  Ja pieniążki wycofałem jak większość ale rachunek oszczędnościowy czeka do ostatniego dnia miesiąca na zebranie odsetek.
  to mogę czy nie mogę już korzystać z profit na 2.5%?
  bo to brzmi dwuznacznie-” lub innym rodzaju rachunku oszczędnościowego posiadanym w Banku.”

  nietedydroga Odpowiedz
 • Ja mając aktywną promocję NOWE ŚRODKI NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM edycja 32 wypłaciłem wszystko w czasie jej trwania i wpłaciłem na nowo po rozpoczęciu edycji 33 (32 mnie cały czas obowiązywała). I niestety do promocyjnej edycji 33 się nie załapałem. Nie liczyły się żadne salda progowe ani łączne zaangażowanie bo był zapis:
  „Do Promocji można przystąpić pod warunkiem niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji na Koncie Oszczędnościowym.”. Reklamacje nie pomagały regulamin był uodporniony na „nasze” kombinacje.

  neme Odpowiedz
 • neme: dzięki za info. Czyli jesli jeszcze nie wpłaciłem na nowo środków na KO, to lepiej poczekać, aż oficjalnie skończy mi się obecnie trwająca promocja? Wiem, mogę zadzwonić, podpytać, ale wolę zapytać tutaj.

  Erko Odpowiedz
 • Tzn mam nadzieje ze uruchomienie promocji to wplacenie kasy na KO. Dzisiaj doszedl przelew na glowny rachunek ale najwyzej ponownie go wycofam.

  Erko Odpowiedz
  • @Erko. A możesz podać kiedy oficjalnie zakończy się „Twoja Promocja”, tzn. datę pierwszego wpływu? I czy miałeś 0 na KO 22.04.

   Beata2
  • Beata2: 22.04 miałem zero, a dotychczasowa promocja kończy się jakoś w okolicy maja… bo wystartowała kilka dni po jej ogłoszeniu… więc obowiązuje mnie te 92 dni.

   Erko
  • @Erko
   To jest OK dla Ciebie. Możesz spokojnie przelać środki na KO na 2,5%. Zajrzyj do historii z lutego i sprawdź kiedy dokładnie był pierwszy wpływ na KO Profit. Od tego dnia wylicz 92 dni. 93 dzień będzie dla Ciebie 1 dniem 2 edycji promocji i od nowa 92 dni na 2,5% na środki znajdujące się na KO.

   Beata2
  • Jesteś pewna w kontekście tego co tutaj napisano? Że udział w promocji jest wtedy, gdy nie bierze się udziału w innej?

   Erko
  • Jestem pewna. Ty póki co nie bierzesz udziału w Nowej Promocji gdyż jesteś jeszcze w poprzedniej edycji tj 1, do któregoś maja. Dopiero po zakończeniu Twoich 92 dni automatycznie wskoczysz w 2 edycję, jeśli zostawisz na KO środki do tego czasu. Jeśli akurat no KO nie będziesz mieć środków 93 dnia to wtedy nie zaczniesz 2 edycji. Zaczniesz ja dopiero od dnia pierwszego wpływu np. 1 czerwca.

   Beata2
  • Beata2: dziękuję za wytłumaczenie.

   Erko
  • To w takim razie tylko ja miałem pewnie pecha. Któraś tam z rzędu wiadomość:
   „Szanowny Panie , Wyjaśniam że nie został Pan zakwalifikowany do 33 edycji gdyż w okresie od 18 listopada do 17 lutego 2017 roku brał Pan udział w 32 edycji promocji. Wpłacając XXXX zł w styczniu zwiększył Pan jedynie saldo nowych środków w ramach 32 edycji. Nie ma możliwości uruchomienia kolejnej edycji promocji jeśli poprzednia nie została zakończona.”
   Przestałem się kopać z koniem i wycofałem wszystko.

   neme
  • No właśnie – jeśli my otrzymamy takiego emaila to co ? Chyba nie ma szans.

   Erko
  • Przeczytaj wątpliwości użytkownika @kuken (cały wątek) i moją odpowiedź:
   http://livesmarter.pl/2-5-procent-na-koncie-oszczednosciowym-profit-bank-millennium/#comment-126739
   Może to ci pomoże.

   Be@
  • Niewiele pomogło, ew. utwierdzam się w tym, że jednak jest „haczyk” i jak promocja trwa i nakłada się na drugą, to pupa. Jak zadzwonię i powiedzą mi że obecna kończy się załóżmy 6 maja, to znaczy że nie powinienem teraz nic wpłacać (20.04. miałem puste konto)… ale za to po 6 maja mogę. Jak teraz był nadal miał tam kasę, to jeszcze skorzystam z kończącej się w maju promocji, ale już nie wejdę do kolejnej. Tak to rozumiem.

   Erko
  • Erko
   Beata2 i Be@ słusznie piszą.
   Nie bierz mojej opinii pod uwagę, gdyż jak widać „33 edycja promocji NOWE ŚRODKI NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM ” była wyjątkowa i nietypowa przez ten krótki okres trwania i nie może być wyznacznikiem. Krótko mam konto w Millenium i zdążyłem skorzystać z zaledwie jednej edycji promocji, dlatego też taka była moja opinia.
   PS. Czy można jeszcze dostać 3% zwrotów przy rezygnacji z KK?

   neme
  • @Erko
   Widzę, że powiedzenie „Nigdy nie wierz kobiecie” się sprawdza:)
   Masz mnie posłuchać i basta! Paniał?
   Nie ruszaj kasy z Millenium bo masz dobry procent. Nie martw się o 2 edycję promocji bo się do niej kwalifikujesz. Podaj datę lutową kiedy dokonałeś pierwszej wpłaty na KO a podam Ci dzień przystąpienia do Nowej/drugiej edycji promocji na 2,5%.

   Beata2
  • Beata2 – ja Ci wierzę do momentu jak czytam emaila cytowanego przez neme. Bo to jak mu odpisali trochę przeczy temu, co z kolei pisałaś z drugą koleżanką. Tzn. nadal Wam wierzę, ale przestaję to ogarniać. Ostatnia moja wersja to ta z poprzedniej wypowiedzi. Można założyć, że promocję jeszcze nie zakończoną uruchomiłem pod koniec lutego – data nie istotna.

   Erko
  • @Erko
   Post mój był taki trochę dla rozluźnienia dyskusji. Oczywiście należy czytać i interpretować wszelakie opinie. Ja już długo korzystam z tych millenijnych promocji i je rozgryzłam całkiem dobrze – stąd moja pewność.
   Data pierwszego wpływu na KO ma znaczenie, gdyż można wtedy wyliczać sobie dokładnie kolejne 92 dniówki.
   Piszesz, że KO miałeś puste 20.04 -wierzę, że 22.04 również.

   Beata2
  • Beata2: oczywiście, 20-ego wyczyściłem i dopiero dzisiaj rano 24.04. zasiliłem (jeszcze nie KO, ale zaraz to najwyraźniej uczynię). W każdym razie jak obecnie mam jeszcze te stare „92 dni”, to jak wytłumaczę przy ew. reklamacji, że np. tego 8 maja powinienem być w nowej promocji, jak mi babka odpisze, że po 22.04. byłem w innej promocji i na tę która się rozpoczęła 22.04. już się nie łapię ? Przepraszam, że pytam ciągle o to samo, ale tego nie wytłumaczono dokładnie:)

   Erko
  • W przypadku niezachowania ust. 3 [łączenia promocji] i wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit lub promocji na innym rodzaju rachunku oszczędnościowego posiadanym w Banku, okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji.

   Don Quijote de la Mancha
  • Wtedy powołujesz się na zapisy regulaminu (§ 3 pkt 4 ):
   4. W przypadku niezachowania ust. 3 i wpłaty Nowych
   Środków na Konto Oszczędnościowe Profit
   w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie
   Oszczędnościowym Profit lub promocji na innym
   rodzaju rachunku oszczędnościowego posiadanym
   w Banku, okres obowiązywania Oprocentowania
   promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od
   dnia następującego po zakończeniu okresu
   obowiązywania oprocentowania promocyjnego
   w ramach innej promocji, pod warunkiem, że okres
   obowiązywania oprocentowania promocyjnego
   w ramach innej promocji zakończy się najpóźniej
   23 czerwca 2017r.

   erde
  • Drogi Erko
   Za nic nie musisz przepraszać. To są Twoje pieniądze i Twoim prawem a nawet obowiązkiem jest dbałość o nie. To raczej banki powinny przepraszać za tak „szalone” regulaminy.
   Rozumiem Twoje wątpliwości i dlatego proponuję Ci napisać w bankowości internetowej pytanie; do kiedy trwa Twoja edycja promocji nr 1 i od kiedy zacznie się dla Ciebie kolejna edycja tj nr 2 oraz z jakim saldem początkowym rozpocznie się dla Ciebie 2 edycja promocji. Dostaniesz dokładną odpowiedź.

   Beata2
 • Czy jeśli mam zerowe konto oszczędnościowe ( było Profit ale się skończyło)czy muszę założyć kolejne profit albo wystarczy przelać na obecne i ono będzie z automatu profit?

  aaal Odpowiedz
  • na a jak inaczej niby?

   dfss
  • „było Profit ale się skończyło”
   — Profit się nie „kończy”, dopóki go nie zamkniesz, to Profitem zostanie…
   Chyba jednak nie miałeś konta oszczędnościowego Profit, tylko stare (o „Zerowym Koncie Oszczędnościowym” nie słyszałem)…

   Don Quijote de la Mancha
  • Brałam udział w poprzedniej promocji na 2,5 % przez 92 dni a gdy się skończyła wycofałam środki dlatego konto na 0 teraz poprzez wiadomości wysłaną do banku ze swojego konta i dzwoniąc na infolinię otrzymałam wiadomość j.w
   że muszę założyć konto profit

   aaal
  • Brałam udział w poprzedniej promocji na 2,5 % przez 92 dni a gdy się skończyła wycofałam środki
   _____
   No i dlatego popełniłeś błąd co sam tu przyznajesz. Jeżeli nawet minutę po północy w dniu, którym kończy Ci się promocja, w której uczestniczysz, automatycznie wchodzisz w kolejną. Jeżeli chcesz „pauzować” , lub zacząć kolejną promocję w późniejszym czasie, absolutnie wszystkie środki musisz wycofać przed północą w dniu, którym się ona kończy

   jacck
  • sorrki źle się wysłowiłem, miało być: po północy w dniu, którym kończy Ci się Twoje 92 dni promocyjne,

   jacck
  • Co ty bredzisz, czyli jezeli nie wycofam kasy w 92 dniu, to wedlug ciebie nie wezme udzialu w kolejnej edycji ?

   Wojak
  • Że się wtrącę, bo to akurat rozumiem: jeśli nie wycofasz ok…. ale to oprocentowanie dla nowych środków jest dla NADWYŻKI, a badanie salda jest przeważnie przed końcem 92 dni (nie w 90tym, 91wszym czy 92gim dniu, ale wcześniej). Więc w sumie co za różnica czy bierzesz udział czy nie, jak już jesteś stratny.

   Erko
  • @Wojak, nie będę z tobą dyskutował, przeczytaj moją wypowiedź kilka razy może zrozumiesz.
   @Erko, nie masz racji mówiąc: badanie salda jest przeważnie przed końcem 92 dni , ale saldo bank bada wyłącznie w określonych dniach i tylko na początku kolejnej promocji – to oczywiste, ostanie badanie było 22,04. Natomiast NADWYŻKA jest badana codziennie względem stanu na dzień np. 22,04, stąd codziennie możesz mieć inne naliczone oprocentowanie, w zależności od tego jaki stan środków posiadałeś np. 22,04 (np. na ROR) W moim wpisie chodziło tylko o to, że jeżeli najpóźniej wyzerujesz KO w ostatnim dniu TWOICH 92 dni, nie rozpoczynasz z automatu (w 93 dniu) kolejnej 92 dniowej Twojej promocji. Dlatego mój post było odpowiedzą na post @aaal, gdzie stwierdził, że środki wycofał PO ZAKOŃCZENIU swojego 92 dniowego okresu promocyjnego i mógł być nieświadomy, że wycofując w 93 dniu z automatu rozpoczął kolejny okres 92 dniowy, nawet nie mając środków na KO czas mu biegł. Można sobie zrobić pauzę, tak robiliśmy w styczniu i o tym też wspominałem. Chyba teraz jasno to opisałem :)

   jacck
  • Jakie saldo mowimy o stanie badaniu zangazowania na dany dzień i jezeli, było ono już wyliczone (a tak się zdaża), to jest normalne, ze w 93 dniu wpadła ( bo to ONA płeć żenska ;) ) w kolejną promocje np. II edycje.

   Wojak
  • Jakie saldo mowimy o stanie badaniu zangazowania na dany dzień
   _________
   no ręce opadają, @wojak, polecam Wikipedię i termin „saldo”, a „zaangażowanie” to nowomowa banksterów oznaczająca dokładnie to samo. Przyznam z pokorą, że dalszej części twojego postu nie rozumiem :)

   jacck
  • To ja postaram się to opisać po swojemu:
   – jeśli środki wycofamy w 92 dniu promocji X (np. 32), to unikniemy uruchomienia promocji X + 1 (np. 33), możemy dzięki temu pauzować, a jeśli środki później wpłacimy np. po 10 dniach, to dopiero wtedy rozpoczniemy nasze 92 dni;
   – jeśli środki zostawimy do 93 dnia promocji X, to (nawet jeśli je wtedy wypłacimy) automatycznie uruchomimy 92 dni w promocji X + 1.

   Ale @aaal akurat pisała chyba o wyjątkowej sytuacji, przejściu z promocji na starym koncie na Profit (33 na 1) — wtedy nie wystarcza pozostawienie środków dla automatycznego uruchomienia nowej edycji, ale w 93 dniu trzeba je przelać na Profit.

   Don Quijote de la Mancha
  • no dokładnie tylko @Don Q ujął to w innych słowach, ja podkreśliłem tylko, że ta X+1 zaczyna się o północy.

   jacck
  • Na co mi wikipedia ja widze wyraznie co jest napisane w regulaminie edycji, jezeli masz problem z oczami, to trzeba udac sie do okulisty specjalisty.

   Dalszy post dotyczył twoich odniesien do @aaal ale widocznie dla ciebie kopernik była kobietą :)

   Wojak
 • Niestety , dzwoniłam na infolinię i też uzyskałam taką informację że muszę otworzyć nowe konto oszczędnościowe Profit, tak mi też napisali poprzez wiadomość wysłaną z konta ,że jeśli dopłacę do starego konta to nie będzie brało udziału w promocji na 2,5% więc uważajcie

  aaal Odpowiedz
 • Chyba już wiem w styczniu założyłam konto 360 i do niego było konto oszczędnościowe z 2,5 % ale nie było to konto Profit macie rację i na infolini też mieli rację :)

  aaal Odpowiedz
 • Od dzisiaj nowa tabela oprocentowania w Tmobile i 2% na oszczednosciowym jesli na ROR wplywa wynagrodzenie :)

  Ela Odpowiedz
  • Nie bardzo rozumiem zapisy tej promocji. Czy przelew wynagrodzenia musial byc w marcu czy wystarczy w kwietniu, bo samo konto z 2% startuje od 1.05

   kuken
 • Mój przypadek, bez zbędnego komentarza tylko konkrety.
  Na starym KO miałem poniżej 10 t. 22.04 wyzerowałem i założyłem KO profit. 24.04 wpłaciłem kilkanaście t. Zacząłem wątpić na podst. tej dyskusji czy łapię się na 2,5% czy nie. Zadzwoniłem na infolinie wczoraj ale powiedziano mi że stuprocentową odpowiedź otrzymam jutro czyli 25.04 gdyż będzie to widoczne w systemie. Zadzwoniłem i po długiej weryfikacji i konsultacji (ok 10 min czekania) powiedziano mi że mam 2,5% ale od 26.04 gdyż jeszcze jestem w poprzedniej promocji. Potwierdzono mi że jest to info „stuprocentowe” Zatem najlepiej dzwonić i pytać i nie będzie żadnych wątpliwości.

  jojo Odpowiedz
 • no to już teraz wiemy dlaczego Mille utrzymał oprocentowanie KO, idzie za ciosem i nie popuszcza, ciekawy artykuł na money
  http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/bank-millennium-wyniki-zyski-kwartalne-akcje,72,0,2306376.html

  jacck Odpowiedz
 • Nie zdążyłem wycofać środków idzie to jeszcze jakoś obejść?
  Na jaki procent stare będą oprocentowane?
  Czy idzie jakoś obejść płatności blikiem aby uzyskać wyższą ocen premie w promocji milenium?

  Voytecc Odpowiedz
  • Jak nie wycofałeś środków, to teraz przypadkiem niczego na KO nie wpłacaj. Ani złotówki. Jest szansa że jesteś jeszcze w poprzedniej promocji i pieniądze procentują. Zadzwoń do BOK i dowiedz się kiedy kończy się twój indywidualny czas promocyjny wyższego oprocentowania i jaki miałeś ocenę salda.
   Trudno – nie wyzerowałeś konta, to odczekasz czas między końcem twojego indyw. czasu prom. a datą 24.06. Przy dobrych wiatrach to będzie 0,5 miesiąca… do 1,5 mc. Ale jeśli teraz (tj. po weekendzie) wpłacisz na KO choćby złotówkę, to załapiesz się na koleją (aktualną) 2. promocję Profitu i do odczekania będzie co najmniej 5 miesięcy…
   Trzeciego pytania nie rozumiem – poddaję się. Chcesz uzyskać pomoc, pisz po ludzku (oraz stosuj przecinki). ;-)

   Be@
  • Coś mu się pewnie pomerdało, jak przeczytał, że ktoś w sobotę wycofywał środki blikiem.

   Iks
  • @Be@
   Wydawało mi się, że posiadam wystarczającą wiedzę dot. tych promocji aby – w razie potrzeby – bezpiecznie z nich korzystać ale Twój wpis mnie trochę zbił z tropu. Piszesz aby Voytecc po 22.04 nie wpłacał żadnych pieniędzy na KO gdyż automatycznie zostanie zakwalifikowany do kolejnej edycji, dlatego że nie wycofał środków na dzień badania salda. Według mojego rozumowania nie ma takiego „zagrożenia”. W trakcie swoich 92 dni promocji może dysponować środkami wedle uznania (wpłacać i wypłacać ile i kiedy chce) i nie wskoczy w kolejną edycję promocji. Stałoby się to wówczas gdyby nie wycofał wszystkich środków z KO do 92 dnia jego promocji, co akurat w tym przypadku byłoby niekorzystne.

   Beata2
  • Też mi się tak wydaje, dopóki się jest w starej promocji (92 dni od jej uruchomienia), to środki można dopłacać, ważne jest, by ich nie zostawić na dzień 93, bo wtedy się odpali następna z wysokim saldem zaangażowania na dzień badania…

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam lokatę mobilną rozszerzona rzeczywistość założoną miesiąc temu.Mam też wolne 15 k. Czy teraz wpłacać to na PROFIT czy raczej wstrzymać się bo nie wiem jakie będzie w końcu to oprocentowanie i czy kasować tą mobi lokatę jak wyliczą to oprocentowanie? Pytam bo niektóre komentarze lekko mnie skołowały.

  ozon136 Odpowiedz
  • Lokata mobilna nie jest problemem, dopóki jej nie wypłacisz.

   Jeśli w sobotę miałeś 10 k na mobilnej + 0 na innych, to teraz możesz mieć 10 k na mobilnej + 15 k na Profit na 2,5%.

   Don Quijote de la Mancha
 • To jak to w końcu jest z tym księgowaniem sobotnich przelewów?
  Czy można środki wylewać dopiero w sobotę-Dzień badania?
  Jeśli ktoś nie ma na nie innego znośnie oprocentowanego ko, to tak byłoby lepiej, zawsze to jeden dzień dłużej na promocyjnym oprocentowaniu…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Kolejna już promocja, a ja nadal nie mogę jej zrozumieć. Przykładowo na dzień 22.04 miałem w millenium na kontach, lokatach, etc. 100tys. 23.04 przelałem do banku na konto profit 5tys. To te 5 tys. objęte jest promo oprocentowaniem przez okres promocji?. Ale w ciągu tych 92 dni wypłaciłem z kont mille 10tys. i wpłaciłem kolejne 5tys. na profit. Czy to kolejne 5 tys. będzie objęte promo oprocentowaniem przez okres pozostający do 92 dni od daty wpłaty pierwszych 5tys?

  nori76 Odpowiedz
  • 1. Owe 5 tysi dotyczy poprzedniej promocji, ale jak wcześniej wycofywałeś środki, to te 5 nie są nowe więc nie liczą się do tamtej promocji.
   2. Do określenia nowych środków najnowszej promocji istotny jest stan wszystkich środków na koniec dnia 23.04. Ludzie mówią o 22.04 dlatego, bo w sobotę trudno wycofywać środki.
   3. Najnowsza promocja zacznie obowiązywać twoje środki na koncie profit wtedy, kiedy skończy ci się poprzednia promocja. Jeśli nie ogarniasz, kiedy dla Ciebie kończy się okres poprzedniej promocji, zadzwoń na infolinię.

   Iks
  • „Do określenia nowych środków najnowszej promocji istotny jest stan wszystkich środków na koniec dnia 23.04.” — nieprawda, Dzień badania salda to 22 kwietnia.

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak, przepraszam, pomyliłem dzień.
   5 tysi wpłacone 23.04 liczą się jako nowe w najnowszej promocji.
   Żeby miało sens korzystanie z tej promocji, musiałbyś na wszystkich innych kontach i lokatach utrzymać całe saldo razem z ko profit, a tam też procenty są chyba marne, więc lepiej ewakuuj środki do lepszego banku, i do millennium wróć na następną promocję

   Iks
  • Dla pełnej jasności: owe 5 tysi „liczą się” do nowej promocji w znaczeniu, że nowa promocja kwalifikuje je jak nowe, ale z tych 5 tysi zaczniesz dostawać procenta 2,5 dopiero od momentu kiedy skończy ci się okres starej promocji i pod warunkiem, że cały czas na kontach i lokatach nie zmniejszy ci się sumaryczne saldo. To znaczy do końca okresu starej promocji masz wyższe saldo początkowe starej promocji i obecne środki nie dadzą nowych środków z punktu widzenia starej promocji, więc do końca twojego okresu starej promocji jest bez znaczenia czy będziesz je przelewał poza bank czy nie, dopiero jak zacznie ci się okres oprocentowania nowej promocji, to żeby te 5 tysi dostawało 2,5% to dzień w dzień saldo kont i lokat musisz mieć takie jak teraz (jak do obecnego salda wtedy dodasz jeszcze np tysiaka, to promocyjne 2,5% będzie obejmowało 6 tysi)

   Iks
 • Promocja obejmuje klientów z Dobrym Kontem? Czy tylko 360?

  JanKowalski Odpowiedz
  • Jak rozumiem Profit — w przeciwieństwie do poprzedniego k.o. — obejmuje (tzn. na pewno obejmuje jeśli tylko da się je otworzyć).

   Don Quijote de la Mancha
 • A gdzie mozrawdzic kiedy sie kończą stare środki? Czy jest jakaś opcja/ ono na to w bankowości mobilnej?

  Joanna Odpowiedz
 • Czy przelew z oszczędnościowego (stare) na Profit będzie płatny? Jest to drugi przelew wewnętrzny w tym miesiącu.

  MaRk Odpowiedz
 • Aby mieć darmowe konto w Millennium należy zapłacić raz kartą oraz przelać na konto co najmniej 1000 zł. Moje pytanie brzmi: może być to przelew zarówno na konto osobiste jak i oszczędnościowe? czy musi być na osobiste? A co do transakcji kartą: transakcje w internecie też się liczą?

  Kasia123 Odpowiedz
  • Musi być na osobiste – ja to mam zrobione na zasadzie przelewu stałego. Później 1000 zł może być przelane na KO lub na konto, z którego przyszło (np. zostawiając kilka zł na transakcję kartą). Transakcje w internecie oczywiście się liczą ;)

   Michał
 • Jeśli na konto przeleję powiedzmy 130 tyś to dla kwoty 100 tyś. będę miał oprocentowanie 2,5%, a dla reszty 1,7%? Czy dla całości 1,7%, bo przekroczyłem 100 tyś.? Jak to jest?

  Michał Odpowiedz
 • Jakoś dziwnie liczą te odsetki na Profit. 24.04 wpływ 9000zł, 26.04. wpływ 1400zł, a odsetek przed podatkiem naliczyli 3.51zł.

  Łuki Odpowiedz
 • MI PRAWDOPODOBNIE POLICZYLI TAK:
  przelałem 24,04 – 13 t. za wt policzyli 0,6% a za śr, czw, pt, sb nd policzyli 2,5%. Pń tak jakby w ogóle nie liczyli choć nie wiem czemu. Konsultant też wspominał o tym ze środki zaksięgują się we wt.

  jojo Odpowiedz
  • Mi tez wygląda na to, ze poniedziałek nie był brany pod uwagę ale srodki, zaksięgowali, więc czemu nie doliczyli.
   Reszta jak piszesz za wtork musieli policzyli tylko 0,6%, bo mi inaczej się nie zgadza.

   Wojak
  • w mille jak miesiąc kończy się w wolne to jakoś za te ostatnie dni dodatkowe promocyjne procenty doliczają dopiero w następnym miesiącu. Kiedyś się z nimi boksowałem i miałem to rozpisane – teraz patrzę na dwa kolejne miesiące i raczej zawsze się zgadzało (mniej więcej)

   karampuk
  • policzyłem u siebie – zgadza się. Mille liczy za poprzedni dzień, więc w niedzielę 30.04 za sobotę tylko 0,6% – doliczą w maju (mam nadzieję)

   karampuk
  • Jakby tak liczyć to u mnie pasuje co do grosza. 2,5% od następnego dnia po wpływie, a za ostatni dzień miesiąca 0,6%. Zapomniałem, że w dniu ustalania salda miałem 75zł na 360 :)

   Łuki
 • A da się jakoś unikać opłaty 7,5 zł za drugi przelew w miesiącu z KO na ROR?

  Michał Odpowiedz
 • Jeden przelew zrobiłem już w maju z KO, czy jeśli dziś 31 maja zlecę przelew przyszły z KO z datą 1 czerwca to uniknę opłaty 7,5zł? mam wątpliwość, do limitów przelania liczy się data zlecenia, a nie przelewu. Ktoś to praktykował?

  keram7m Odpowiedz
 • Czy w millenium można spełnić warunek bezpłatności konta, jak dostanę raz w miesiącu przelew z innego konta z Millenium? (od innej osoby)

  PiotrekM Odpowiedz
 • @PiotrekM
  Nie możesz też być pełnomocnikiem do konta w Banku Millennium, z którego dostaniesz przelew.

  Waldemar Odpowiedz
  • No wiem, mam na myśli konto w Mille (czyli raczej nie zewnętrzne, jak piszą na blogach o tym warunku), ale nie moje tylko mojej dziewczyny.

   PiotrekM
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy