100 zł premii za założenie Konta Internetowego Alior Banku (również dla byłych klientów!)

Zakończona

Dobra wiadomość dla osób czekających na promocję z premią na start za założenie Konta Internetowego w Alior Banku! Właśnie ruszyła promocja, dzięki której możemy zgarnąć 100 zł premii w postaci bonu Sodexo za założenie tego rachunku. Jeśli ktoś jeszcze nie zna bonów Sodexo to śpieszę z wyjaśnieniami: możemy je wykorzystać w baaardzo wielu sklepach i marketach, dzięki czemu ich wartość zbliżona jest do premii w gotówce :)

100 zł w bonie Sodexo za założenie konta internetowego Alior Banku

Promocja z krótkim okresem karencji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku. W przypadku tej promocji oznacza to takie osoby, które:

od dnia 01.01.2017 do dnia złożenia wniosku […] nie będą posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego w Banku, z wyłączeniem Karty Kibica, Karty Rejestracyjnej i Konta Technicznego.

Łatwo tu zauważyć, że okres karencji jest bardzo krótki – dawni klienci Alior Banku bez problemu załapią się na premię. Cieszy również fakt, że bank nie wyklucza posiadaczy rachunków w Kantorze Walutowym – tamte rachunki nie są bowiem rachunkami oszczędnościowo-rozliczeniowymi.

Co z klientami T-Mobile Usługi Bankowe (dostarczanymi, w końcu, przez Alior Bank)? Aby nie było niedopowiedzeń postanowiliśmy spytać o to bank i odpowiedź była również pozytywna – posiadanie konta osobistego w T-Mobile nie wyklucza z promocji!

100 zł za wydanie 1000 zł

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zyskać tytułową nagrodę? Po pierwsze – złożyć wniosek internetowy o Konto Internetowe (wraz z kartą debetową) w terminie do 25 sierpnia 2017. Warto tu dodać, że regulamin nie wymaga dedykowanej strony promocji, a samo zawarcie umowy możliwe jest w trybie online lub przez kuriera (poprzez wideo – nie). Po drugie – wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 500 zł w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych (razem 1000 zł). Bank zaznacza, że mamy na to 3 miesiące kalendarzowe licząc od miesiąca podpisania umowy. Przykładowo podpisując umowę w sierpniu warunki możemy spełnić w sierpniu i wrześniu lub wrześniu i październiku.

Ponieważ promocja dotyczy Alior Banku to łatwo się domyślić, że nie wszystkie transakcje będą liczone do puli wydatków. Zgodnie z regulaminem wykluczone są transakcje w terminalach z kodem MCC równym:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 9406, określający Totalizator Sportowy,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Jeśli zastanawiasz się jaki kod MCC ma sklep w którym robisz zakupy, możesz to sprawdzić na stronie jakimcc.pl. Dla ułatwienia dodam, że standardowe zakupy w sklepach, aptekach, stacjach paliw itd. bez problemu wliczą się do puli 500 zł miesięcznie. Wykluczenia dotyczą raczej bardziej nietypowych transakcji.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to nie pozostanie nam nic innego, jak czekać na obiecany bon. Bank zobowiązuje się do przekazania nagrody drogą pocztową w terminie do 30.11.2017. Nie ma podanej daty ważności bonów, jednak z doświadczenia wiem, że ich termin ważności wynosi zazwyczaj min. pół roku

Ile kosztuje Konto Internetowe?

Konto Internetowe to rachunek bezpłatny – bez spełniania dodatkowych warunków. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową (6 zł), jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Oczywiście po zgarnięciu nagrody nie ma konieczności utrzymywania karty – można ją zamknąć w bankowości internetowej.

Jeśli chodzi o bankomaty, to za darmo wypłacimy pieniądze z urządzeń Euronet (o ile wybierzemy min. 100 zł) oraz z bankomatów własnych Alior Banku. Za inne zapłacimy 5 zł.

Aktualizacja: dodatkowe 2,5% na koncie oszczędnościowym!

Od 4 sierpnia możliwe jest skorzystanie z dodatkowej promocji, która przeznaczona jest dla osób oszczędzających. Jeśli posiadamy wolne środki, to możemy je wrzucić na promocyjne konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Kwota maksymalna wynosi aż 100 000 zł, dlatego oferta jest dobra zarówno dla osób z mniejszymi oszczędnościami, jak i większymi :)

O szczegółach Konta Lokacyjnego z oprocentowaniem 2,5% w osobnym wpisie.

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • Właśnie dziś konsultantka stwierdziła, że miałem coś u nich (choć sobie nie przypominam) i mogę wszystko załatwić z nią przez telefon. Przesunąłem rozmowę na 16:30 ale zastanawiam się czy z nią rozmawiać, czy w oddziale zamknąć umowę ramową i za kilka dni wypełnić wniosek jeszcze raz.
  Co radzicie ???

  MW. Odpowiedz
 • Umowa ramowa też będzie raczej z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.

  savi Odpowiedz
 • W placówce okazało się, że nie mam umowy ramowej ale mają moje dane (???). Natomiast konsultant w rozmowie telefonicznej kilka razy potwierdził, że mogę skorzystać z promocji jeśli dokończę zakładanie konta u niego. Przypomniał mi nawet warunki promocji więc myślę, że będzie OK.

  MW. Odpowiedz
 • Jak długo czekaliście na wydanie karty?

  korczasty Odpowiedz
 • Konto otwarte przelewem. Po tygodniu przyszła karta.

  Krak Odpowiedz
 • Jakie banki są do wyboru podczas metody weryfikacji przelewem ?
  Czy jest Nest Bank lub Raiffeisen Polbank ?

  vilq Odpowiedz
  • nie ma rozwijalnej listy wyboru banków, tylko po wpisaniu własnego numeru rachunku pokazuje się komunikat, po którym będziesz wiedział czy przejdzie czy nie przejdzie.

   wiechu
 • Z definicji transakcji wynika, że płatności on-line też się liczą, zgadza się?

  pytajnik Odpowiedz
 • Ktoś tam pytał co w przypadku jak ktoś ma Kantor Walutowy Aliora i TMUB. Ja mam oba produkty i bez problemu założyłem przelewem właśnie z TMUB.

  sebeksk Odpowiedz
 • Jest ktoś z kontami walutowymi (EUR, USD) w Aliorze? to pewnie wyklucza z promo?

  Bart Odpowiedz
  • Moim zdaniem rachunki walutowe nie są rachunkami oszczędnościowo-rozliczeniowymi – czyli można.

   Michał
  • No właśnie po zalogowaniu te rachunki są opisane jako ‚Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy’ stąd moje wąptliwości.

   Bart
  • Postaram się to zweryfikować – choć faktycznie nazwa nieco zmienia postać rzeczy :(

   Michał
  • Napisałem do nich wiadomość w bankowości i odpisali mi, że nie mogę wziąć udziału w promocji.

   Bart
  • Dzwoniłem dziś na infolinię Aliora, i zapytałem o posiadaczy Kantoru.
   Pani odpowiedziała mi na początku, że nie mogę wziąć udziału w promocji.
   Kierując się wskazówką z tekstu prześwietlenia spytałem, czy jest pewna.
   Zostałem poproszony o oczekiwanie, po kilku minutach Pani potwierdziła, że skontaktowała się z odpowiednim działem i potwierdza, że będąc klientem Kantoru Alior, jednak mogę wziąć udział w promocji.
   Ponoć regulamin tego nie precyzuje w jednoznaczny sposób…

   Kerad1234
  • i przez takich dzwoniących potem są problemy…

   Herman
 • Pamiętacie Rejs. Film taki.
  Jest tam scena gdzie Himilsbach pyta Tyma czy może zająć wolne łóżko w kajucie bo szersze i wygodniejsze. Tym odruchowo odpowiada że tak ale po krótkiej chwili, kiedy dociera do niego jak ważny urząd piastuje zmienia zdanie. Zasadniczo wolno ale nie można.
  Taka jest logika Alior Banku. Spartolony regulamin, niejednoznaczne zapisy.
  I ja ten bank pochwaliłem w pierwszym wpisie.. Jestem niepoprawnie głupi.

  Bufon Odpowiedz
  • >>>Pamiętacie Rejs.
   Tak myślę, iż z pewnością tylko nieliczni.

   Bogdan
  • Przecież masz prawo zapoznać się z regulaminem i zadawać pytania. Dobrze że pracownicy się upewniają.

   EwkaMewka
 • Mam pytanie do osób które dostały kartę – czy Alior przysyła ją listem zwykłym czy poleconym? (mam polecony do odbioru i zastanawiam się czy to to…)

  ls5 Odpowiedz
  • Listem zwykłym przyszła. A raczej przyszły. W piątek list z kartą, a w poniedziałek …. drugi list z kartą. Mam więc dwie karty z różnymi numerami do tego samego rachunku. Pojęcia nie mam dlaczego. Aż się boję logować.

   wiechu
  • To ogarnij to w banku bo mozna miec 2 karty do konta ale do kazdej osobno trzeba wyrobic 300zl dla zwolnienia z oplaty. Niewiadomo tez czy z obu platnosci beda zaliczac do promocji.

   Herman
  • I uważaj bo za dopytywanie się w okienku mogą Cię wykluczyć z promocji.
   Przecież w regulaminie nie jest napisane że wolno się naprzykrzać.

   Bufon
 • Cześć, nie wiem czy w artykule nie ma błędu, bo jak spojrzałem na tabelę opłat i prowizji to widzę, że Euronet jest za 0/5zł (Opłata nie jest pobierana od wypłat w kwocie min. 100 zł.), a w Planet Cash jest 5zł. W artykule jest „za darmo wypłacimy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych Alior Banku. Za inne zapłacimy 5 zł.”

  Trochę dziwne, że nie ma jak wpłacić bezpłatnie gotówki… w kasie 8zł, we wpłatomatach 0,35% w Planet, 0,6% w pozostałych. Konto otworzyłem, dzięki za artykuł, po spełnieniu warunków i otrzymaniu bonu zamykam :)

  Pankracy Odpowiedz
 • Z teg oco widzę w regulaminie – nie trzeba nawet utrzymywać karty do czasu otrzymania nagrody §7 3:
  „Uczestnik otrzyma Nagrodę Premiową pod
  warunkiem, że co najmniej do czasu przekazania
  Nagrody Premiowej nie zostanie wypowiedziana
  ani rozwiązana Umowa o Konto.”

  Dobrze to interpretuję ?

  mbo Odpowiedz
 • Witam
  Potrzebuję pomocy, a może ktoś już coś podobnego miał.
  Otóż założyłem to konto przez internet, dokonałem przelewu, dostałem już mailowo powiadomienie o otwarciu rachunku, a w przelewie zwrotnym dostałem swój login. Po jego wpisaniu na stronie aliora powinienem dostać smsem pin do pierwszego logowania ale nic takiego nie ma miejsca. Podczas rejestracji podawałem numer telefonu. Pomocy ?

  Pytający Odpowiedz
  • A masz inne produkty Aliora np. Kantor Walutowy? Ja też tak miałem. Okazało się, że była blokada i trzeba było iść do oddziału żeby ją zdjęli. Potem juz wszystko ok.

   sebeksk
  • Też tak miałem, nie przychodził sms do pierwszego logowania, na infolinii dostałem informację, że konto jest zablokowane przez dział bezpieczeństwa i tylko w placówce można go odblokować (przy okazji zeskanowali dowód i wzór podpisu). Okazało się, że w moim przypadku był problem ze starym kontem w BPH zamkniętym 1,5 roku wcześniej.
   Odblokowali konto i teraz jest wszystko ok. Wszystko zajęło 5 minut w placówce.

   erde
  • Musisz przejść się do dowolnego oddziału by podpisać tzw. umowę ramową. Wtedy dostaniesz dostęp do bankowości on line

   Paweł
 • Ten ich dział bezpieczeństwa jest strasznie nadgorliwy i działa strasznie na nerwy prababci . Jak widzą tam te wszystkie merita po kilka razy , bepehy i nie wiadomo co jeszcze już dawno zamknięte, to chyba rwą sobie włosy z glowy jak widzą tak ubankowiona klientkę . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A wie ktoś, czy ta promocja łączy się z programem poleceń?

  guli Odpowiedz
 • Łączy się.

  eugeniusz Odpowiedz
 • Admin jak się wypisać z konieczności logowania? Kiedyś chciałem coś napisać. Nie można było ponieważ pojawiał się komentarz coś w stylu … piszesz tu pierwszy raz… muszisz byc sprawdzony. Wtedy się zarejestrowałem. Pisanie jako zalogowany użytkownik jest strasznie utrudnione, że by nie rzec upierdliwe. Dlatego admin usuń moją rejestrację aby ew. mógł pisać bez logowania. No chyba, że stosujesz jakąś formę cenzury prewencyjnej….

  eugeniusz Odpowiedz
 • Adminie… pomożesz?

  Konrad Odpowiedz
 • Dwa pytania, które już w tekście były + 2 odemnie:
  1) Czy po wykonaniu płatności kartą 2×500 – można kartę zamknąć?
  2) Czy można połączyć to z programem poleceń – choć w sumie jest tylko nagroda dla polecającego (ktoś chciałby być polecającym)?
  3) Czy jak mam konto firmowe w ALIOR to mogę wziąć udział w tej promocji?
  4) Do wydatków 2×500 mamy listę wykluczonych kodów MCC, czy wykluczenie to ma zastosowanie także jak normalnie wydajemy 300 pln, żeby uniknąć opłaty za kartę?

  Pozdrawiam
  Michał

  xx Odpowiedz
  • ad 1 Uczestnik otrzyma Nagrodę Premiową pod
   warunkiem, że co najmniej do czasu przekazania
   Nagrody Premiowej nie zostanie wypowiedziana
   ani rozwiązana Umowa o Konto

   wald
  • ad 4 Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana karta lub pod warunkiem, że w danym miesiącu na rachunku zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku karty indywidualnie. Opłata jest pobierana od kart ze statusem ‚Do aktywacji’, ‚Aktywna’, ‚Zablokowana’.

   wald
  • 1. Regulamin nie pisze o konieczności posiadania aktywnej karty w dniu wypłaty premii
   2. Trzeba przeglądnąć regulaminy – czy nie ma wyłączeń i/lub wskazanych konkretnych podstron do założenia konta.
   3. Najprawdopodobniej tak – konto firmowe to nie konto osobiste.
   4. Nie, normalnie wydajemy 300 zł jak chcemy

   Michał
  • Ale jak wyżej napisano, że opłata jest też od karty ze statusem „zablokowana” to bez sensu ją zastrzegać bo nie wyrobi się 300 zł by opłaty uniknąć.

   Pytajnik
  • Zastrzegać faktycznie bez sensu, ale już zamknąć można ;)

   pws
 • Próbuję już 2 raz złożyć wniosek o to konto i ciągle, jak przechodzę do wykonania przelewu, mam komunikat: „503 Service Unavailable No server is available to handle this request”. Miał tak ktoś?

  Aleksy Odpowiedz
  • Mam to samo. Już drugi tydzień próbuję założyć konto w tej promocji. Nie pomogły dwie wizyty w placówce. Ciągle coś jest nie tak.

   drudar
 • czyli można załatwić wszystko poprzez zrobienie przelewu weryfikacyjnego z innego banku, czy konieczna jest wizyta w oddziale?

  elemelek Odpowiedz
 • Czy ktoś ma wiedzę i wyjasni , od 10.08. Witamy!

  Dziękujemy za złożenie wniosku o Konto internetowe w Alior Bank.
  – do dziś mimo poprawnego zgłoszenia nie mam kuriera . Czy to mozliwe ? Strach mysleć co będzie dalej w takim banku!

  isekala Odpowiedz
 • @Michał Admin
  Nie mogę z Twojego linku założyć żonie konta w Alior Banku. Pojawia się komunikat:
  „Wystąpił nieoczekiwany błąd. Skontaktuj się z administratorem”. No to się kontaktuję. No chyba, że chodzi o adm. z AB to chyba odpuszczę.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Ja tak miałem jak późno w nocy próbowałem. Innego dnia się udało

   Aleksy
  • ehhh te błędy… problemy XXI wieku, niestety nie mogę pomóc bo wina jest po stronie Alior Banku… Trzymam kciuki, aby udało się kolejnym razem.

   Michał
 • @Aleksy
  Dzięki ale ja próbowałem przed chwilą/ tuż przed 10-tą/

  Eugeniusz Odpowiedz
 • A ja za to wczoraj złożyłem wniosek po 18 z przelewem z Pekao i nadal nie mam żadnej odpowiedzi, oprócz maila o złożeniu wniosku. Ile się czeka na smsa i przelew zwrotny? Myślałem, że to będzie jak w Nest w 15 minut, a to się okazuje, że nie bardzo… Oby nie wyszło, że coś jest nie tak, bo mam w TMB konto i miałem kiedyś w BPH. Teraz do nich dzwoniłem i niby może to wszystko trwać do 2 dni roboczych.

  pws Odpowiedz
  • No i już konto otwarte, przyszedł sms, mail z umową i przelew zwrotny z loginem. Spoko, fanie. Próbuję logować się pierwszy raz do systemu, i co? G… Komunikat „Kanał użytkownika jest nieaktywny” i sms startowy nie przychodzi. Świetnie, wspaniały bank doprawdy. Dzwonię, facet gada, że tylko w oddziale mogę odblokować dostęp, bo on nie ma nawet takiej dyspozycji i nie wie czemu tak jest, bo nie ma u siebie żadnej informacji o przyczynie blokady. Masakra… Zapewne ich wspaniały dział bezpieczeństwa wyczuł spizeg, bo przecież mam produkty w TMB, a do tego kiedyś w BPH i Meritum byłem… Gdybym wiedział od razu wziąłbym kuriera.

   pws
  • To nie czytałeś jak pisałem kiedyś, że rwą sobie włosy z glowy jak widzą tak ubankowionych klientów ? Wedle wytycznych w tym banku możesz mieć co najwyżej dwa rachunki i to w jakimś przeciągu , pewnie dwóch lat. xyz

   prawdziwy-xyz
  • @xyz, czytałem, ale liczyłem na to, że mnie takie przygody ominą. Jednak niestety nie…

   pws
 • @Michał Admin
  Ten Twój link afiliacyjny nie działa poprawnie. Wcześniej próbowałem założyć i komunikat coś tam skontaktuj się z administratorem. Teraz to samo. Bank poprzednio sugerował reset i czyszczenie ciasteczek. Tak zrobiłem i nadal to samo.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Od razu dodam, iż ani wyłączenie antywirusów ani wyłączenie zapory ani zmiana przeglądarki ani zmian adresu IP ani zmiana komputera nic tu nie pomoże.

   Bogdan
  • Miałem tak samo. Trzy przeglądarki, różne urządzenia i ten sam błąd. Po paru dniach udało się na Explorerze. Niestety wniosek odrzucili i zabawa zaczęła się od nowa. Po dwóch dniach w końcu się udało dzisiaj, tym razem na Chrome.

   drudar
 • Czy komuś z kantorem walutowym Alior Banku udało się założyć to konto? Złożyłem wniosek 22 sierpnia, nikt się nie odezwał. Postanowiłem więc sam zadzwonić i okazało się, że moje konto nie mogło zostać założone z racji tego, że jestem już klientem ich banku. Regulamin jednak nie wyklucza takich osób, co o tym myślicie?

  sapro Odpowiedz
  • Ja i moja żona mamy konta w kantorze Aliora i konto internetowe udało nam się założyć przez przelew
   ale z racji tego, że mieliśmy też kiedyś konta w BPH, dostęp do konta przez internet był zablokowany i konieczna była wizyta w placówce aby to odblokować.

   erde
  • Mi przez przelew się nie udało z racji różnych błędów na stronie podczas składania wniosku. Wybrałem więc kuriera, a ten nie dojechał bo mam już podpisaną umowę ramową z bankiem. Piszę reklamację, zobaczymy.

   sapro
  • Ja też próbowałem z kurierem, nie odezwali się. Na infolinii powiedzieli, że jak jestem klientem, to tylko przez telefon mogę założyć – jak wiadomo, podziękowałem, bo nie spełniałoby to warunków promocji.

   Ale przelewem z mBanku się udało. Konto założone.
   Dodam, że równocześnie mam rory i kk w TMUB, kantor walutowy i kk w aliorze.

   ls5
  • miałem kiedyś konto w aliorze dlatego wybrałem opcję kurierem. zadzwonił gość z banku że możemy dokończyć wniosek przez telefon. dwa razy się go pytałem czy załapię się na promocję i potwierdzał że tak. nawet użył zdania że rozmowa jest nagrywana i mogę się na nią powołać. ja też nagrywałem.

   wald
  • Mam ten sam problem, na infolinii nie chcą mi założyć konta a przelew weryfikacyjny nie doszedł. Rozwiązałeś jakoś swój? Napisałeś może reklamacje?

   marss
  • mojej zonie zaproponowali otwarcie konta przez telefon ale juz bez promocji ;( bo tamten wniosek nie przeszedl…

   koles
  • Napisałem reklamację, przyjęli i czekam. Jak dostanę odpowiedź to dam znać.

   sapro
 • Witam,
  Czy ktoś wie czy te transakcje do wydatków zaliczanych do promocji (min. 500 zł) muszą być wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu czy tylko mogą data księgowania nie ma znaczenia?

  Tommm Odpowiedz
  • cytuję regulamin:
   Warunkiem otrzymania przez Uczestnika Promocji Nagrody premiowej jest spełnienie poniższego warunku:
   1) Uczestnik wykona Kartą do Konta Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 zł w ciągu kolejnych dwóch miesięcy kalendarzowych, minimalnie 500 złotych w miesiącu. Na wykonanie transakcji Uczestnik ma 3 miesiące kalendarzowe, licząc od miesiąca, w którym została podpisana Umowa o Konto i Kartę.

   wald
  • Liczy sie data ksiegowania. Jeśli zakładałeś konto w sierpniu, to najlepiej aby 500 zaksiegowało się we IX i 500 w XI i przy okazji zwolnienie z opłat za kartę do XI włącznie.

   aabb
  • pomyłka: IX i X. Karta bezpłatna do X włącznie.

   aabb
 • Czy kurier wraz z umową przywozi kartę, czy dopiero później ją dosyłają?

  K Odpowiedz
  • Karta przychodzi osobno, listem zwykłym. W moim przypadku karta przyszła w tym samym dniu co kurier z umową (minęły 2 dni od podpisania umowy i konto dalej nie jest aktywne – a kartę już mam).

   asi
 • Allegro w ALIORZE się łapało kiedyś a teraz jak ?W tej promocji z bonem załapie się czy nie ?

  Anonimowy Odpowiedz
 • Nie wiem czy zauważyliście, ale w regulaminie jest zapis wykluczający osoby posiadające Konta Techniczne. Z tego co wyczytałem to:

  „Konto techniczne w banku to rachunek służący jako pomoc przy różnego typu operacjach bankowych. Klient może wpłacać pieniądze na tego typu rachunek po to by bank mógł wykonać kolejne operacje takie jak np. spłata rat kredytu hipotecznego czy założenie lokaty. Konto techniczne jest dedykowane do obsługi innego typu operacji niż w przypadku zwykłego rachunku bankowego (ROR).”

  Także domyślam się, iż jeżeli wcześniej miałem (i mam nadal) u nich kredyt ratalny (bez ROR) i teraz skorzystałem z tej promocji to prawdopodobnie nie spełniam wymagań regulaminu.
  Pytanie tylko czy spłata takiego kredytu ratalnego jest jednoznaczne z posiadaniem omawianego Konta Technicznego …

  vilq Odpowiedz
 • @asi
  25 sierpnia wniosek, 4 września kurier przywozi umowę z datą 31 sierpnia, 6 września przychodzi karta i e-mail aby ją aktywować. Do dziś brak sms-a z banku o aktywacji konta.

  Beata2 Odpowiedz
 • Czy do operacji bezgotówkowych min. 500 zł /mc, które warunkują otrzymanie bonu Sodexo można zaliczyć zakupy przez Internet za pomocą karty?

  Paweł Odpowiedz
  • Można, regulamin tej promocji nawet mówi o tym wprost „Transakcja bezgotówkowa – zapłata za towary i usługi przy użyciu Karty, możliwa do realizacji z wykorzystaniem metody zbliżeniowej lub przy użyciu danych Karty, bez fizycznego okazania Karty inaczej określana jako operacja MOTOEC” — MO to zamówienia pocztowe (w praktyce już niespotykane) TO to płatności przez telefon, a EC to właśnie sklepy internetowe.

   Don Quijote de la Mancha
  • Najwyraźniej nie, tu definicja jest bardzo precyzyjna (ileż razy w innych promocjach zastanawialiśmy się, co to są „punkty handlowo-usługowe”), a o Blik nie ma ani słowa…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy transakcja w żabk.macie liczy się do tego obrotu 500+500?

  Konrad Odpowiedz
 • Może ktoś podpowie jak sprytnie i szybko wyrobić obrót 5oozl

  Małgorzata Odpowiedz
  • podaj numer karty, datę ważności i kod weryfikacyjny umieszczony na odwrocie karty. 5 minut i będzie obrót zrobiony.

   wald
 • Czy dobrze interpretuję regulamin: po wyrobieniu kartą 2x500zł w 2 miesiącach można ją zamknąć bez uszczerbku do otrzymania nagrody? Ważne żeby nie zamykać konta do momentu przekazania nagrody.

  d_blo Odpowiedz
 • szybkie pytanko, czy alior księguje płatności kartą tak jak t-mobile? Tzn. do kiedy muszę zrobić w tym miesiącu obrót żeby się zaksięgowało? Jak zrobię 29 w niedzielę to 31 się zaksięguje?

  Paulina Odpowiedz
 • Ktoś zamykał kartę we wrześniu z lipcowego konta? Ja mam konto z sierpnia, po 500 wydawałem we wrześniu i październiku i teraz chcę zamknąć kartę na koniec miesiąca. Wg regulaminu można, tak jak pisali wyżej ludzie w komentarzach, ale czy macie może jeszcze jakieś uwagi czy spostrzeżenia?

  pws Odpowiedz
  • Problem w tym że bank ma czas do końca listopada na wysłanie nagrody. Tak więc teraz nie zweryfikujemy czy nagroda się należy pomimo rezygnacji z karty w okresie promocji.

   wald
  • Myślę, że §7 pkt 3. regulaminu wyczerpuje temat: „Uczestnik otrzyma Nagrodę Premiową pod warunkiem, że co najmniej do czasu przekazania Nagrody Premiowej nie zostanie wypowiedziana ani rozwiązana Umowa o Konto.”
   Konto zostaje bez karty nieruszone więc raczej nie powinno być problemów, a jak coś to reklamacja i nie mają podstaw do odrzucenia, bo tylko część umowy dotyczy karty, a nie jej całość.

   pws
 • transakcje przez android pay też się liczą?

  Paulina Odpowiedz
 • Czy ktoś wie czy obowiązkowe transakcje po min. 500 zł w miesiącu maja być tylko wykonane czy wykonane i rozliczone/zaksięgowane/ ? Regulamin nic nie mówi o rozliczeniu ale to Alior więc zawsze mogą coś wymyślić?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Pamiętajcie o ostatnim dniu dzisiaj na zamknięcie karty do rachunku, żeby nie trzeba było wydawać nią 300 zł w listopadzie (aby uniknąć 6 zł opłaty). Wg regulaminu nie wpływa to na przyznanie nagrody.

  pws Odpowiedz
 • @pws
  Można nie zamykać jeszcze bo 5 dych w promocji TAPnij z AP czeka.

  Waldemar Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał nagrodę?

  Mark kkkk Odpowiedz
 • U mnie i męża nagrody brak.

  Marta Odpowiedz
 • Żona też nie dostała.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • jeszcze nie otrzymałem. niby mają jeszcze 10 dni na wysłanie, więc najpóźniej do ok. 7 grudnia powinno coś przyjść

  mirek Odpowiedz
 • Wniosek o konto i kartę złożony 25 sierpnia. Umowa podpisana 31 sierpnia. We wrześniu i październiku wydano kartą po 520 zł z dobrymi MCC. Bon się należy?

  Waldemar Odpowiedz
 • @wald
  Tyle wiem ale chodzi o interpretację zapisów paragrafu 6 pkt 1 ust. 1 i 2.

  Waldemar Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy