Nowość! 100 zł za założenie EnveloKonta i do 200 zł za e-zakupy

Zakończona

Dwa miesiące temu pisałem o EnveloBanku, czyli nowym graczu, który wprowadził na nasz rynek bardzo interesujące konto osobiste. Dziś oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, bo po raz pierwszy rachunek ten pojawia się w promocji na start. Do zgarnięcia mamy łatwe 100 zł premii za wykonanie 3 płatności kartą :)

100 zł premii za założenie EnveloKonta w EnveloBanku Pocztowym

100 zł za 3 transakcje kartą

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem Banku Pocztowego, czyli osobą nieposiadającą konta w Banku Pocztowym (zarówno tradycyjnym, jak i EnveloBanku) w momencie wysłania wniosku. Oprócz tego wykluczone są osoby, które złożyły już jakikolwiek wniosek o otwarcie EnveloKonta.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji najpóźniej do 31.12.2017. Wystarczy, że zaznaczymy dwa pierwsze checkboxy (akceptacja regulaminu oraz przetwarzanie danych przez bank). Organizator zaznacza, że pula promocyjnych wniosków ograniczona jest do 2000 sztuk – kto pierwszy, ten lepszy :)

Aktualizacja (30.11, 22:30): WOW! Tak szybkiej promocji nie było już dawno. Po 10 godzinach trwania nie ma już połowy promocyjnej puli! Warto się śpieszyć!

Aktualizacja (31.11, 12:00): Promocja została zakończona.

Zgody w promocji EnveloBanku 100 zł premii
Wymagane zgody

Co dalej? Po rejestracji na stronie promocji należy wypełnić i wysłać wniosek internetowy o EnveloKonto za pomocą wygenerowanego dla nas linku, również do końca roku. Na zawarcie umowy mamy czas aż do 19.01.2018. Możemy tego dokonać poprzez wizytę kuriera, na poczcie lub przelewem. Zwracam tylko uwagę, że jeśli zdecydujemy się na ostatnią (najwygodniejszą opcję), to przelew musimy zrobić z konta które zostało zweryfikowane (bank nas „widział na oczy” i ma nasz wzór podpisu) oraz w przelewie muszą być te same dane. Inny adres czy nazwisko spowoduje odrzucenie wniosku! Wtedy też powinniśmy poczekać na telefon od konsultanta banku i zmianę metody podpisania umowy na oddział lub przez kuriera.

Same warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy, że do 9.02.2018 wykonamy co najmniej 3 płatności kartą w sklepach i internecie na łączną kwotę min. 100 zł. Oczywiście nie wliczamy tu transakcji anulowanych bądź zwróconych.

I to tyle! Organizator powiadomi nas o przyznaniu premii za pomocą wiadomości e-mail najpóźniej do 21.02.2018. Będziemy wtedy musieli kliknąć w otrzymany link i uzupełnić dane do odbioru premii. Zgodnie z regulaminem będziemy mieć na to czas do 28.02.2018. Wypłata premii nastąpi do 9.03.2018.

50 zł w programie poleceń

Premia na start to jednak nie wszystko. Oprócz gwarantowanej nagrody głównej możemy również powalczyć o nagrody dodatkowe w programie poleceń. Każdy, kto weźmie udział w powyższej promocji (i spełni jej warunki!) może polecić EnveloKonto swoim znajomym – i zgarnąć 50 zł za ich polecenie. Oczywiście nagroda ta zostanie wypłacona jedynie pod warunkiem, że również znajomy spełni jej warunki.

Ograniczenia? Zgodnie z regulaminem konto możemy polecać „w nieskończoność”, jednak nagrodę otrzymamy za maksymalnie 4 osoby (co przełoży się na 200 zł dodatkowej premii, obok 100 zł na start).

Informacje o nagrodzie dodatkowej i jej wypłata nastąpi identycznie, jak nagroda główna.

EnveloKonto – co to?

Co wyróżnia EnveloKonto? Po pierwsze – brak opłat. Nie zapłacimy tu ani grosza za posiadanie konta, niezależnie od tego czy korzystamy z niego aktywnie, czy nie.

Posiadanie karty do konta jest również darmowe, choć po spełnieniu dwóch prostych warunków: wpływ 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz jedna płatność kartą. Przewidziano jednak pewnie wyjątek: osoby poniżej 26 roku życia nie płacą za kartę. Po prostu :)

Gdyby tego było mało, to bank dorzuca nam nielimitowane wypłaty z krajowych bankomatów za 0 zł. Za granicą zapłacimy 1% od wartości transakcji, ale… to może być całkiem dobra opcja awaryjna, ponieważ przewalutowanie transakcji odbywa się po kursie organizacji płatniczej Visa (czyli niemal bezstratnie). 1% kosztów przewalutowania w porównaniu do znacznie zawyżonych kursów innych banków to bardzo dobra opcja – a trzeba pamiętać, że dotyczy jedynie wypłat z bankomatów. Transakcje bezgotówkowe są bezprowizyjne! Oznacza to, że karta świetnie nadaje się do wszelkich płatności zagranicznych.

Zwrot za e-zakupy!

Na koniec prawdopodobnie najlepsza (z naszej perspektywy) zaleta EnveloKonta, czyli zwrot za e-zakupy. O co chodzi? Jeśli zakupimy jakiś towar w sieci i wybierzemy jedną z dostaw Pocztą Polską (w tym Pocztex czy zwykły list polecony), to będziemy mogli zgarnąć 2 zł zwrotu. Istotne tylko, aby zakup wyniósł min. 30 zł i żeby zostać opłacony za pomocą pay-by-link z EnveloKonta lub za pomocą karty debetowej.

Jeśli spełnimy te warunki i zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej podając numer opłaconej przesyłki, to kolejnego dnia roboczego otrzymamy 2 zł premii. Na wprowadzenie danych przesyłki mamy 30 dni.

Envelo nagrodzi nas również bonusem za co 10 przesyłkę – otrzymamy wtedy dodatkowe 10 zł. Oczywiście zwrot nie będzie naliczany w nieskończoność. Limity przewidziane są na maksymalnie 20 zł miesięcznie oraz 200 zł rocznie.

Na koniec dodam, że w promocji z premią na start nie jest wymagane zaznaczanie zgód marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej. Jeśli natomiast chcemy otrzymywać premię za e-zakupy, to takie zgody musimy zaznaczyć (tylko na potrzeby banku, podmiotów zewnętrznych – nie).

EnveloBank - zgody marketingowe i handlowe do e-zakupów
Wymagane zgody do premii za e-zakupy

Nie przegap!

Komentarze

 • Udalo mi sie zalozyc konto przelewem, natomaist nie przyszedl mail z umowamy. Na infolinii dostalem login, i adres strony do pobrania umowy… Niestety jakos on mi nie dziala…
  http://envelobank.pocztowy.pl/umowy – orientuje sie ktos czy to dobry adres (nie mam zdrowia dzwonic i czekac po raz kolejny 20 minut)?

  droo Odpowiedz
 • Skopiuj ten link, wklej w google, powinna być strona do zalogowania z umowami

  Benito Odpowiedz
 • Pojawiło mi się w systemie możliwość aktywacji karty widzę też ją na obrazku z moimi danymi zatem lada moment powinna przyjść

  jojo Odpowiedz
 • Szanowni forumowicze. Ten bank i ta promocja to totalne dno.
  Dzisiaj udałem się do placówki przy ul. Tansmana w Łodzi podpisać umowę. Pani w okienku powiedziała mi, że tu jest agencja pocztowa a nie urząd i mam iść do urzędu pocztowego na osiedle dalej. Udałem się więc do tego urzędu. Tam pani powiedziała mi, że nie mają oni oddziału banku pocztowego i nie może mi żadnej umowy wydrukować, a co śmieszne, powiedziała że drukarka u nich nie działa nie działa. Pani zadzwoniła do kolejnego urzędu i dowiedziała się, że mam iść na kolejne osiedle do placówki pocztowej gdzie jest oddział banku pocztowego. Udałem się więc i tam. Musiałem czekać do specjalnego okienka, bo tylko jedna pani sprawami bankowymi się zajmuje. Odczekałem swoje i mówię o co mi chodzi. Pani sprawdza. Mówi, że jest mój wniosek. Myślałem, że w końcu uda mi się podpisać umowę. Ale okazało się, że pani nie potrafi wydrukować umowy. Po kilkunastu minutach wydrukowała umowę, ale nie było moich danych. Twierdziła pani, że czegoś musiałem nie wypełnić. Ja na to, aby zadzwoniła na infolinię i się dowiedziała. Pani poszła dzwonić. Czekałem ok. pół godziny. Pani przyszła i kliknęła odpowiednią ikonkę, moje dane pojawiły się w umowie. Jednakże nie wiedziała jak przejść do kolejnego kroku i poprosiła mnie abym zostawił numer telefonu i jak już umowę wydrukuje to do mnie zadzwoni. Uznałem jednakże że nie warto abym kolejny raz szedł na trzecie osiedle tracił czas dla takiej promocji. Skoro są takie problemy z założeniem konta to jakie będą z jego zamknięciem. Aż strach tam pieniądze trzymać. Adminie zwracam się z postulatem, aby nie promować tego banku, bo to tylko strata czasu i nerwów.

  Jaro Odpowiedz
  • „Dzisiaj udałem się do placówki przy ul. Tansmana w Łodzi podpisać umowę”
   — być może osoby, które nie potrafią skorzystać z internetowej wyszukiwarki placówek nie powinny się zabierać za zarabianie na promocjach internetowych… https://www.envelobank.pl/placowki-bankomaty/adresy.html

   Ja nie dość, że ror założyłem sprawnie i szybko, to nawet w ramach testowania placówek pocztowych w parę minut zrobiłem wpłatę na konto na poczcie w centrum handlowym… Nawet w kolejce czekać nie musiałem… Ciekawe, z czego wynika to, że niektórzy mają takie problemy…

   Don Quijote de la Mancha
  • Być może ktoś Cię kiedyś wyprostuje mądralo:) W każdym razie ja wdziałem „swoją” mapę placówek podczas finalizowania składania wniosku poprzez stronę promocji – to chyba wiarygodne źródło co ? Druga sprawa, że na drugi dzień przed wyjazdem do wskazanej placówki upewniłem się emailowo ([email protected]) i Pani potwierdziła, że praktycznie mogę udać się do dowolnej placówki poczty polskiej, by finalizować umowę.

   Pako
  • ten bank to poczta polska i desperacki fakt zatrudniania skazanych w sortowniach paczek i ciaglych kolejek na pocztach moze dla jednych nie miec zadnego znaczenia a dla innych mowi wszytsko na temat ten instytucji i ich promocji.

   koles
  • Donie, akurat przy wnioskowaniu o podpisanie umowy na poczcie była inna mapka, na której była pokazana ta placówka, do której na początku poszedłem. A poza tym jak jest mowa, że w każdej placówce można podpisać umowę, to powinno znaczyć, że w każdej, bez potrzeby sprawdzania w wyszukiwarkach.Cieszę się, że Tobie się udało zawrzeć umowę.

   Jaro
  • „akurat przy wnioskowaniu o podpisanie umowy na poczcie była inna mapka, na której była pokazana ta placówka, do której na początku poszedłem”
   — OK, jeśli tak, to przepraszam (choć ja pewnie i tak bym to jeszcze na www sprawdził). Jeśli zrobiłeś screenshota tej mapki (ja już w takich promocjach odruchowo robię zrzut każdego kroku), to mógłbyś złożyć reklamację i żądać zadośćuczynienia za stracony czas — przynajmniej ze mnie jest taki pieniacz, że na pewno bym tak zrobił. ?

   No i inna sprawa, że mnie naprawdę dziwią te Wasze narzekania na kolejki na pocztach, przeprowadziłem się kilka miesięcy temu i ani w malutkim oddziale blisko poprzedniego miejsca zamieszkanie tłumów nie było, ani tym bardziej teraz w dwóch pobliskich w centrum miasteczka (jedna z nich w centrum handlowym, fajnie, bo długo czynna i nawet w weekendy). Właśnie nawet widując te pustki tam myślałem sobie, że muszą coś wymyślić, by utrzymanie tych oddziałów się opłacało, sprzedaż dewocjonaliów to chyba marny pomysł, działalność bankowa wydaje się lepsza….

   Don Quijote de la Mancha
  • Niestety, jako „mądrala i pieniacz”, to już dałeś się tu poznać. ;-P Mógłbyś hamować z takim sposobem wyrażania się o innych i do innych a wszystkim będzie milej. Bez cwaniakowania też można żyć. ;-)

   abc
 • Telefon z EnveloBanku. Potwierdzenie danych osobowych z wniosku. Zatwierdzenie wniosku i informacja o oczekiwaniu na kuriera.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • ja byłem dziś na poczcie podpisać umowe… pani się troszkę zdziwiła ale gdzieś zadzwoniła przez tel jej wytłumaczyli i za 5 min umowa podpisana…

  aarek Odpowiedz
  • Tak, Panie dzwonią same albo musisz Ty je poinformowac, że jest tzw. infolinia dla pracowników. Same kurna nawet szkolenia nie miały – kpina normalnie, ale to poczta polska.

   Pako
 • Kupiłem coś i zapłaciłem PayU za pomocą przelewu bankowego – przelew na rachunek PayU w mbanku, bo evelokonta oczywiście nie ma. Próbuję wklepać dane przesyłki, a system mówi, że w historii nie ma transakcji, którą można by podpiąć. Ktoś też tak ma?

  Regulamin mówi, że: Płatność Pay-By-Link – metoda płatności w bankowości internetowej, wykorzystywana przez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne.

  Wobec tego nie wiem jak moja płatność nie wpisuje się w tak enigmatyczny regulamin.

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • Zapewne płatność ma iść z ich konta …
   A że nie ma go w PayU to jest problem.

   mbo
  • Właśnie, też wczoraj w jakimś sklepie zauważyłem, że Envelo nie było, szkoda, bo ta promocja wydawała się całkiem ciekawa…

   Don Quijote de la Mancha
  • przecież jest wyraźnie w regulaminie w Słowniku pkt 8 Nagradzana Płatność EnveloBank – Płatność Pay-By-Link wykonywana przez EnveloBank Online lub płatność internetowa Kartą
   To nie dziw się że jak zapłacisz coś z mbanku to tej transakcji nie ma na liście do wyboru :-)
   Poza tym Envelo jak się dowiedziałem jest tylko na Dotpay ale jak 4 grudnia się okazało jest to też teoria Wybrałem zakup i kupowałem przez Dotpay i nawet mimo iż jest logo banku Envelo wybrawszy go przeskakuje na bank pocztowy i tutaj już się nie można zalogować Probówałem dwa razy dzwonić do Envelo i nie udalo mi się połaczyć Natomiast Dotpay twierdzi ze u nich nie ma błedu Wydaje mi się że ta promocja jest tylko czysto teoretyczna a dla 2 zł nie będę podawał numeru karty skoro z dotpay takie kwiatki wychodzą to nie wiadomo co byłoby z karta Gra nie warta świeczki i za 2 zł nie chce mi się dzownić do banku po kilka razy

   piotro
  • @piotro, ja zrozumiałem, że @Wybrzeże Kości Słoniowej nie zapłacił z mBanku, ale przelewem do mBanku, bo — jak sam napisałeś — „Envelo jak się dowiedziałem jest tylko na Dotpay ale jak 4 grudnia się okazało jest to też teoria”… Szkoda…
   „dla 2 zł nie będę podawał numeru karty” — ja bym nawet podawał, ale wiele tanich sklepów takiej formy płatności nie oferuje… wczoraj właśnie coś kupowałem i nie było ani karty, ani Envelo, Pocztex 48 był tam 2 zł tańszy od szybszego DHL, dla różnicy 4 zł byłbym gotów wybrać Pocztex, no ale cóż, poszło DHL opłacone wygodnym Blik z kk Millennium…

   Don Quijote de la Mancha
  • poza tym dość zagmatwanie jest określenie w paragrafie 4
   c) dokona wskazania Pary rejestrowanej, w ramach której: (i) transakcja płatnicza obejmująca Nagradzaną Płatność EnveloBank będzie miała datę wcześniejszą niż data nadania przesyłki
   Czyli trzeba kupić coś wieczorem żęby sklep wysłał to następnego dnia bo jak wyslę tego samego dnia to może to być problem dla systemu jak nie będzie daty wczesniejszej

   piotro
  • Ale problem polega na definicji pay-by-link. Definicja mówi wyraźnie – metoda płatności w bankowości internetowej. Przelew, który wykonałem jest metodą płatność w bankowości internetowej. I taką umożliwił mi sklep za pośrednictwem payu.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • To prawda, przekombinowali definiując to, bo w potocznym rozumieniu gdy się na tym formularzu wybiera zwykły przelew z dowolnego banku, to już to nie jest to pay-by-link, a do ich definicji może pasować…

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzisiaj dostałem kartę debetową, nawet ładnie wygląda.

  Benito Odpowiedz
 • Ile czeka się po wizycie kuriera na aktywację konta i kartę debetową?

  Andrzej Odpowiedz
  • Na kartę czekałem od 30.11, konto otwarte przelewem. Jak kurierem, to najpóźniej następnego dnia powinno być konto otwarte.

   Benito
 • Gdzie jest numer klinta na umowie … nie widzę nigdzie dzisiaj był kurier.

  dd2 Odpowiedz
  • Ja numer Klienta mam na osobnej karcie o tytule Potwierdzenie założenia rachunku do umowy nr …
   konto otwierane przelewem ale tutaj może być tak samo

   erde
  • To jest dziwny bank, numer klienta przyjdzie smsem po dostarczeniu umowy przez kuriera do Envelo ?

   Ewa
  • Też nie do końca prawda. Do mnie miał przyjść mailem, ale nie przyszedł. Na szczęście po 20 min. czekania na słuchawie i odpowiedzi na kilka pytań miła Pani podała mi go na infolinii. Ledwo zdążyłem z ważnością hasła telefonicznego:) (1h)

   aircrash
 • Dwie karty doszły do dwóch rożnych kont.

  Mariusz Odpowiedz
 • karta dziś przyszła

  Mateusz Odpowiedz
 • Proszę o łapotologiczną podpowiedź:
  We wtorek 05.XII był kurier- do chwili obecnej nie otrzymałem z banku żadnej informacji. Czy też tak mieliście? czy może po wizycie kuriera dostaliście maila czy sms”a w sprawie aktywcji konta? Czy trzeba się denerwować czy jest to normalny proces?

  Andrzej Odpowiedz
 • Przy trzecim podejściu udało mi się podpisać umowę na poczcie we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej :) Jest tam wprawdzie też placówka bankowa, ale czynna do 17, czyli nie dla mnie… Pani wprawdzie nie bardzo wiedziała, jak sobie poradzić, ale zadzwoniła chyba do koleżanki i potem poszło już sprawnie. Nawet było miło, bo pani zadowolona, że nabyła nową umiejętność :)

  igaww Odpowiedz
 • Więc tak, mam kartę, podpiąłem w bankowości. Sama bankowość jest po prostu piękna, wg mnie Envelo ku mojemu zaskoczeniu (prawie w ogóle o tym banku nie słyszałem) jest w pierwszej trójce, zaraz obok mBąku i Millenium. To naprawdę bardzo atrakcyjne konto, bardziej niż mBąk i prawie tak dobre jak Millenium. Prawie, bo nie mają sieci wpłatomatów – chociaż mają placówki pocztowe. I tutaj nie byłbym pewien, czy Panie na poczcie odpowiednio nas obsłużą – bo to co czytam i przeżyłem woła o pomstę do nieba. Niestety, nie kojarzę jakiegoś dobrego produktu oszczędnościowego (jeśli przy procentach rzędu 2,3% można mówić o oszczędzaniu – kryptomaniacy się śmieją).

  Pako Odpowiedz
  • Ps. kurcze, nie jest źle. Mają jednak wpłatomaty euronetu również, dodatkowo jest lokata na 8 miesięcy na 2,25% więc w sumie nieźle. To dla mnie ciekawa alternatywa w stosunku do millenium.

   Pako
 • Karta aktywowana pin zmieniony zatwierdzony dzisiaj probuje zaplacic w terminalu .. Błędny pin tyle w temacie :(

  Mariusz Odpowiedz
 • 4 razy musisz wklepac

  s Odpowiedz
  • 4 raz to już zablokowana będzie, do północy poczekam do jutra może jakaś awaria. Karta w terminalu włożona za pierwszym razem :(

   Mariusz
  • Pierwsze 3 razy PIN sprawdzany jest na karcie, a dopiero czwarty raz online – w banku. Bez obaw, do czterech razy sztuka :).

   ls5
  • U mnie również pojawił się taki problem

   KACPER
  • Czyli najlepiej bankomat euronetu i wypłata. Później powinno śmigać spróbuję.

   Mariusz
  • Wypłata z bankomatu później już w terminalach bez problemu potwierdzam.

   Mariusz
 • Pytanie, zarejestrowałem dziewczynę w promocji w momencie jak były dostępne wnioski. Chciałem dokończyć wniosek, ale widnieje napis, że osiągnięto limit 2000 wniosków. Da radę coś jeszcze wskórać w tej promocji ?

  Don Pablo Odpowiedz
  • Jeśli nie składałeś wniosku w momencie kiedy była jeszcze dostępna pula to niestety nic już teraz nie zrobisz. Ja złożyłem reklamacje ale nic to nie pomogło. Natomiast jeśli składałeś wniosek i nie dokończyłeś go z jakiejś tam przyczyny to możesz t złożyć reklamacje. Oni sprawdzają czy w momencie kiedy była dostępna pula czy klikałeś na „złóż wniosek”.

   Clio
 • We wtorek 05.XII był kurier- do chwili obecnej nie otrzymałem z banku żadnej informacji. Czy też tak mieliście? czy może po wizycie kuriera dostaliście maila czy sms”a w sprawie aktywcji konta? Czy trzeba się denerwować czy jest to normalny proces?

  Andrzej Odpowiedz
 • A czy ktoś podpisał umowę przez kuriera po 5.XII i nastąpił kontakt z banku?

  Andrzej Odpowiedz
 • Ktoś już zamykał kartę? Bo bezpośrednio w bankowości nie widzę takiej możliwości.

  Pako Odpowiedz
  • Pako, patrząc na cyrki z bankiem to ja bym zalecał trzymanie karty na wszelki wypadek do wypłaty premii..

   Mariusz
  • Ok, w sumie problemem to jakimś nie jest. Ale miałem nadzieję, że da się zamknąć bez problemu.

   Pako
 • Wytłumaczy mi ktoś łopatologicznie jak aktywować tę kartę? Przerobiłem 99% banków na Polskim rynku, ale przy tym poległem. Przez internet płatność poszła, a w terminalu 2 próby płatności odrzucone, dla pewności zmiana PIN w bankowości jeszcze raz, próba wypłaty w bankomacie Euronet 3x odrzucona.

  Mateusz Odpowiedz
  • w sklepie wyszło „transakcja odrzucona – odmowa”, a w bankomacie transakcja odrzucona przez kartę (460 chip denial)

   Mateusz
  • Zmień pin w serwisie internetowym i poczekaj do północy. Później euronet wypłata 50 zł i powinno załapać. Przynajmniej mi się tak udało a miałem problem identyczny.

   Mariusz
  • mam chyba jakieś wyjątkowe szczęście, żadnych problemów przy rejestracji/formularzu/przelewie. z debetówką jeszcze nie wiem, ale 3 min po aktywacji plastiku i nadaniu PINu płaciłem już kartą w internecie z sukcesem. dodatkowo system 3d secure aktywny, dla bezpieczeństwa transakcji

   joseba
  • ja z rejestracja, umową i platnoscia internecie tez zadnych nie mialem;)

   Mateusz
  • @Mariusz, udało się dzieki

   Mateusz
 • Pochwalcie się jak przebiega proces aktywacji konta w przypadku wizyty kuriera. Czy aktywowaliście już konto? Ile dni po wizycie kuriera? Czy dalej cisza?

  Andrzej Odpowiedz
  • Czekam 2 dzien aż wklepią dane i dostanę login mailem kurier był w piątek dziś jest wtorek.

   Ewa
 • W jakim terminie po podpisaniu umowy przez kuriera przychodzi karta debetowa do konta?

  Waldemar Odpowiedz
  • co prawda nie kurier, tylko przelew, ale konto założone 1, a karta dotarła dziś. akurat tak się złożyło, ze 2 weekendy się w to załapały, ale można liczyć ok 5-7 dni od dnia dostarczenia podpisanej umowy przez kuriera do banku

   joseba
 • To jakiś absurdalny bank. Założyłem konto przelewem, dziś przyszła karta a nie mam loginu do konta.

  Hugo Barra Odpowiedz
  • Login (NIK) jest w ostanim załączniku w e mailu z banku, jeśli taki e mail dostałeś w dniu otwarcia konta.

   Benito
  • Tytuł tego emaila z loginem „Twój rachunek w EnveloBanku jest aktywny. Umowa do wniosku numer XXXXXXXXXX”

   Benito
  • O to chodzi że nie dostałem żadnego maila od nich, oprócz tego pierwszego że konto aktywne i oczekuj na kolejne wiadomości.

   Hugo Barra
  • Ja mam to samo. Umowy nie mam ale kartę przysłali. To jest jakiś cyrk. :D

   1234pięć
  • Osoby, które nie dostały umowy muszą zadzwonić na infolinię, dostaną login i hasło do strony na której będą ich umowy Trzeba będzie wpisać w google
   „envelobank pocztowy.pl umowy” i wejść w 1 znlaleziony link

   Benito
  • Mój syn ma lepiej założył konto przelewem , potwierdzili otwarcie i koniec wieści. Poszła reklamacja i mają 30 dni na odp , po prostu wszystko opada.

   Ewa
  • Ciekawostka, syn dostał kartę… Visę dają, umowy dalej nie ma.

   Ewa
 • Tylko na infolinie sie nie da dodzwonic. Drugi dzien dzwonie, w sumie z 15 razy I nic

  Ewe Odpowiedz
 • Mam taki casus na dziś do rozwiązania: czy można mieć dwa konta objęte promocją? W momencie wysyłania wniosku nie byłem klientem BP.

  pytajnik Odpowiedz
 • Admin czy możemy liczyć na twoją pomoc, ponieważ na infolinię nie można się dodzwonić, na czacie nic nie wiedzą. Moje pytanie brzmi: umowę podpisałem przez kuriera w środę, do chwili obecnej brak kontaktu w sprawie konta ze strony banku. Kiedy mogę liczyć na jakąkolwiek wiadomość ze strony banku, za tydzień, miesiąc czy w bliżej nieokreślonym czasie?

  Andrzej Odpowiedz
 • Witajcie.
  Czy ktokolwiek z Was ma już aktywny dostęp do konta oraz kartę?
  Przecież czas oczekiwania na aktywację tego wszystkiego to jest jakaś KPINA.
  Envelo, z czym do ludzi… uczcie się od innych banków…

  paba86 Odpowiedz
 • Pytanie odnośnie zwolnienia z opłaty za kartę – z TOiP wynika, że jeśli otrzymam wpływ zewnętrzny np. 2000 zł od rodzica, który ma konto w EnveloBanku, to nie zostanę zwolniony z opłaty za kartę? W większości banków zapis ten dotyczy innych MOICH kont prowadzonych przez dany bank, ale tutaj, aby zostać zwolnionym z opłaty, przelew musi być wykonany z innego banku. Czy dobrze to rozumiem?

  Przemo Odpowiedz
 • w pierwszym miesiącu spełniamy warunki bezpłatności czy za pierwszy nie liczą ?

  JoX Odpowiedz
 • Otrzymaliście już kartę? Założyłem konto pierwszego dnia promocji, ale karty jeszcze nie otrzymałem.

  ildefons Odpowiedz
 • Nie mogę zalogować się do mojego rachunku.
  Wpisuję podany w mailu numer NIK, czekam na SMS od envelo z jednorazowym hasłem do logowania i nic. Wiadomość nie przychodzi na mój numer – numer telefonu w umowie się zgadza, próbowałem aktywować apkę na telefonie – akceptuje mój NIK, otrzymuję SMS na mój numer, ale możliwość potwierdzenia aktywacji apki jest przez stronę internetową envelo po zalogowaniu się do konta.

  Czy ktoś spotkał podobny problem do mnie ?

  Przemysław Odpowiedz
  • Ja dostałam sms-a z jednorazowym hasłem do logowania bezpośrednio po podpisaniu umowy w placówce pocztowej. Jeszcze stałam przed okienkiem, kiedy przyszły dwa sms-y, drugi z hasłem do obsługi telefonicznej. Pierwszy był aktywny chyba tylko przez 15 godzin, drugi – przez godzinę.

   igaww
 • Powiadam Wam…spotkamy się na forum w oczekiwaniu na premię ;-)

  Mariusz Odpowiedz
 • Ktoś wie w jakich godzinach są przychodzące sesje elixir? Bo na stronie tylko wychodzące znalazłem.
  Takie same jak w pocztowym?

  Hugo Barra Odpowiedz
 • Jakie są postępy dla tych co otwierali konto przez kuriera. Czy nadal nic się nie zmieniło? Co robicie i z jakim skutkiem, aby pogonić bank?

  Andrzej Odpowiedz
  • zerowe, też czekam na reakcję banku po tym jak dostał podpisaną umowę od kuriera:(

   aircrash
 • Ciekawostka, wczoraj zapłaciłem zbliżeniowo kartą w lidlu, do tej pory nie widać tej transakcji na koncie, nawet w blokadach :)

  Benito Odpowiedz
  • w lidlu to normalne, terminale off-line, citi kk zawsze tak działa (do 50pln)

   karampuk
  • Chyba nie, płacąc kartą mbanku (także w lidlu) od razu widać w blokadach transakcje i przychodzi powiadomienie na aplikacje.

   Benito
  • to chyba zależy od karty, tmub też jest zawsze w blokadach

   karampuk
 • 2000 tysiące nowych klientów przeszło ich możliwości. Dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. No cóż święta tuż tuż. Po wypłacie premii znów będą mieli kilku klientów i wtedy uporają się z obsługą ich wszystkich. Nie ma co państwowa instytucja …

  Jaro Odpowiedz
 • Żenada, kurier był u mnie 6.12, a na infolinii twierdzą, że kurier nie dostarczył jeszcze umowy.

  Andrzej Odpowiedz
  • Może zamiast komentować co kilka godzin, że nie masz aktywnego konta – po prostu cierpliwie czekaj? :-)

   savi
 • Rozumiem, że dopóki nie aktywuje karty nie bedzie pobierana za nią opłata? Karte mam już w domu..

  1234pięć Odpowiedz
 • PIN ustalony poprawnie, na zadnej z 2 kart nie dziala przy platnosciach…wykonuje 2 proby, trzeciej sie boje … jak to odpalic ? :) Wyplaty z euronetu ? sa za fri ?

  JoX Odpowiedz
  • Nawet nie trzeba wypłacać, ja w bankomacie PKO bp próbowałem wypłacić 200 zl, a na koncie było mniej, info z bankomatu, że brak środków, a potem w sklepie pierwsza płatność z pinem bez problemu. Co dziwne, ta nieudana próba wypłaty z bankomatu jest widoczna w historii rachunku…

   Benito
 • Umowa podpisana w obecności kuriera tydzień temu.
  Dzisiaj wszelkie info dotyczące logowania.
  Wszystko działa, czekam na kartę i premię:D

  paba86 Odpowiedz
  • Podziwiam twoją radość że wszystko działa. Skoro nie masz karty to wszystko przed tobą. Czytając wpisy problemy są z kartą.
   U mnie też wszystko działa ?
   Podpisałem przez kuriera umowę 6-12
   Do dzisiaj brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony Envelo. Nie tracę radości życia i też obwieszczam że wszystko działa?

   rychu75
 • Czy dobrze rozumie 3 operacje na min 100 zl czyli np.14 grudnia 70zl,10 stycznia 20zl, i np 2 lutego 12zl lacznie 102 zl , czyli premia sie bedzie nalezala, czy te tranzakcje maja byc w jednym miesiacu a nie np w trzech.Pomocy

  Sylwek Odpowiedz
  • Dobrze rozumiesz, 3 transakcje mają być wykonane do 9 lutego.

   Jeśli ktoś chce kartę zamknąć (dla uniknięcia opłaty), to może wykonać wszystkie 3 transakcje jeszcze w grudniu.

   Jeśli ktoś chce kartę zostawić (np. na wakacyjny wyjazd zagraniczny), to wygodniejsze może być wykonywanie 1 transakcji miesięcznie, spełniając warunki promocji i bezpłatności karty jednocześnie.

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam pytanie o zapis w regulaminie dotyczący transakcji – mają być co najmniej 3 transakcje na min. 100 zł. A czy mogą być to również 4 transakcje na ponad 100 zł? W sensie, czy 3 transakcje np. po 30 zł dadzą sumę 90 zł, a dopiero przy czwartej zostanie przekroczona suma 100 zł – czy to wtedy zaliczy się do promocji czy nie? Domyślam się, że tak, ale bywało kiedyś i tak, że przez takie niuanse bank czy organizator odmawiał wypłat premii.

  pws Odpowiedz
  • Wystarczy, że do 9.02.2018 wykonamy co najmniej 3 płatności kartą w sklepach i internecie na łączną kwotę min. 100 zł.

   Imię
  • Regulamin mówi, że trzeba „W terminie do 9 lutego 2018 r. wykonać co najmniej 3 płatności EnveloKartą na łączną kwotę minimum 100 zł” — wydaje się, że to „co najmniej” oznacza, że można zrobić 100 zł w większej liczbie transakcji.

   Don Quijote de la Mancha
  • „co najmniej” oznacza że można i 10 x 10 zł

   piotro
  • No więc tak jak myślałem, czyli spoko.

   pws
 • Do Admina: proszę poprawić w opisie ” zaleta EnveloKonta, czyli zwrot za e-zakupy[…] Istotne tylko […] żeby zostać opłacony za pomocą pay-by-link z EnveloKonta ” na „wada EnveloKonta” Nie ma Pay-by-link tylko konkretnie Dotpay bez innych pay-by-link a po drugie z dotpay raz próbowałem i po wyborze envelo przeskakuje na pocztowy – więc nie działa … Promocja jest zatem w 50 % niemożliwa do realizacji

  piotro Odpowiedz
  • Zapłacenie EnveloKartą też spełnia warunki, wprawdzie jest mniej wygodne, ale za to zapewnia chargeback; niestety też nie w każdym sklepie jest taka opcja…

   Don Quijote de la Mancha
 • No to już wiem, dlaczego moje wnioski nie przechodziły. W moim adresie przy numerze budynku jest litera i system ( podobno Blue Media) jakoś tego nie mógł połączyć i zweryfikować z adresem w przelewie ( de facto identycznym). Reklamacja poszła z banku do BM, ale i tak nici z mojego wniosku. Widocznie nie pisane mi Envelo :)

  Iza Odpowiedz
 • Czytając te wszystkie komentarze powoli zaczynam się cieszyć, że nie udało mi się założyć rachunku w tym koszmarnym banku, gdzie wszelka obsługa pozostawia bardzo wiele do życzenia.

  jmg Odpowiedz
 • Wczoraj płatność kartą przez PIN, który nadałem 10 min wcześniej i odpowiedź terminala zły PIN:) Dramat.

  hermik Odpowiedz
 • Tak, PINY ewidentnie nie działają ale może zamiast sie z tym bawic lepiej zrobic te tranakcje w internecie ? Przechodza od razu czy najpierw potrzebna jakas klasyczna z PINem ?

  JoX Odpowiedz
  • Musisz aktywować kartę Pinem aby móc płacić w sieci.

   Ewa
  • No właśnie nie muszę … PIN nie działa, a w sieci dzisiaj popłacone. Tylko czy sa jakieś wykluczenia ? – wpłacałem na cel charytatywny na siepomaga.pl oraz prowizję Allegro …

   JoX
 • Problem z PINem rozwiązuje wypłata z bankomatu, a potem już można płacić

  erde Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy