200 zł premii za otrzymywanie świadczenia Rodzina 500+ na konto w Nest Banku (również dla obecnych klientów!)

Zakończona

Nest Bank od początku swojej działalności opisywał się jako bank przyjazny rodzinom. Nie bez powodu to właśnie tam wysokość premii na koncie oszczędnościowym definiowana jest według… liczby dzieci. Od dzisiaj bank postanowił dołożyć kolejną cegiełkę do swojej rodzinnej oferty i ruszył z promocją „Nest Kieszonkowe” przeznaczoną dla beneficjentów programu Rodzina 500+. Do zgarnięcia mamy 200 zł premii – niezależnie od tego czy jesteśmy obecnym, czy nowym klientem banku.

200 zł za wpływ Rodzina 500+ w Nest Banku

Nest Kieszonkowe za wpływ wynagrodzenia i świadczenia 500+

Aby skorzystać z promocji „Nest Kieszonkowe” należy złożyć wniosek o przystąpienie do promocji za pomocą bankowości internetowej bądź mobilnej. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego w banku – jeśli go nie mamy, to konieczne będzie jego otwarcie. Warto od razu zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz przesyłanie informacji handlowej – zgody te są wymagane do uzyskania premii.

A jak zdobyć tytułową premię? Po pierwsze – zapewnić wpływ z programu „Rodzina 500+” bezpośrednio na rachunek osobisty w Nest Banku. Po drugie – zapewnić wpływu wynagrodzenia w łącznej kwocie nie niższej, niż 2500 zł. Regulamin wydaje się dość dobrze określać jakie to wpływy:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:

 • wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub
 • renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie

Bank nie zapomniał jednak o osobach prowadzących działalność gospodarczą i tu również pozwolił na spełnienie warunku wpływu – choć poprzeczkę ustawił dość wysoko. Wymagane są bowiem łączne wpływy min. 6000 zł na konto firmowe w Nest Banku oraz realizacja co najmniej jednej płatności zaliczki podatku dochodowego do US lub pełnej składki ZUS w jednym okresie kwartalnym. Bank zostawił sobie nawet możliwość poproszenia nas o udowodnienie, że płatność była faktyczną zaliczką. Warto tu od razu zaznaczyć, że premia wypłacana osobom posiadającym konto firmowe w Nest Banku nie jest zwolniona z podatku (jak w przypadku „zwykłych” osób fizycznych) – bank zaznacza, że jest to przychód z pozarolniczej działalności gospodarczej i sami musimy go rozliczyć. W przypadku „zwykłych” pracowników etatowych sprawa jest prosta – premia jest zwolniona z podatku.

Ostatni warunek, jaki musimy spełnić aby zgarnąć 200 zł, to posiadanie jednego z rachunków Nest Rodzinne Oszczędności lub Nest Konto Samodzielne. Pierwszy z rachunków prowadzony ma być dla naszego dziecka w wieku 0 – 12 lat, drugi – dla dziecka w wieku 13 – 18. W praktyce jednak możemy założyć dowolny z nich (ten pierwszy powinien być najbardziej opłacalny, o czym pisałem w dokładnej analizie oferty Nest Banku). Zgodnie z regulaminem przeznaczenie rachunku również jest dowolne – możemy tam odkładać pieniądze np. na przyszłą edukację naszej pociechy, ale wcale nie musimy.

50 zł co kwartał

To tyle. Osoby, które spełnią wszystkie powyższe warunki (czyli de facto przeniosą swoje wynagrodzenie i świadczenie Rodzina 500+ do Nest Banku) zgarną 50 zł wypłacane na koniec każdego kwartału. Jeśli warunki spełnimy w każdy z 4 kwartałów bieżącego okresu świadczeniowego, to razem uzyskamy 200 zł premii. Bank definiuje to następująco:

Pierwszy okres kwartalny liczony jest od miesiąca, w którym nastąpi pierwsza wypłata świadczenia w ramach rządowego programu „Rodzina 500 plus” (wypłacanego w ramach okresu świadczeniowego: 01.10.2017 – 30.09.2018) na Rachunek ROR prowadzony na rzecz Uczestnika w Banku.

Premia wypłacona zostanie w ciągu 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego.

Czy skorzystanie z promocji się opłaca? Jeśli bieżący wpływ świadczenia Rodzina 500+ oraz wpływ wynagrodzenia nie daje nam żadnych benefitów w obecnym banku, to jak najbardziej. 200 zł piechotą nie chodzi, a trzeba jeszcze pamiętać, że możemy zgarnąć premię za regularne oszczędzanie na koncie Nest Rodzinne Oszczędności oraz skorzystać z niezłej oferty oszczędnościowej banku. Obecni klienci mogą w tej chwili zakładać lokaty na nowe środki z oprocentowaniem nawet 2,7%, a nowi klienci zyskać 4% na Lokacie Witaj (dostępnej przez 30 dni od otwarcia rachunku dla kwoty do 10 000 zł). Zapewniając wpływ wynagrodzenia na Nest Konto możemy się cieszyć dłuższą wersją Lokaty Witaj – aż przez 6 miesięcy.

Na koniec dodam, że prowadzenie Nest Konta jest darmowe. Nie zapłacimy również za wydanie pierwszej karty do rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów. Trzeba więc przyznać, że długodystansowa oferta banku jest świetna: 0 zł, niezłe odsetki i 200 zł premii.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kurcze – wczoraj żona złożyła wniosek przez mBank. Czy można to jakoś odkręcić bym ja złożył wniosek ponownie przez mój Nest?

  Michał Odpowiedz
  • Tu nie chodzi o złożenie wniosku przez Nest tylko wpływ na konto Nest. Jak zmienić nr konta do świadczenia musisz poszukać na obywatel.gov.pl albo zadzwonić do swojego MOPS i spytać. Może wystarczy ponownie złożyć wniosek.

   uta
 • Jeśli dobrze liczę, przy 2 dzieci i 12×600 na NRO, zyskamy ~526 PLN, co odpowiada wpłatom na KO 16% :)

  droo Odpowiedz
  • Generalnie Nest Rodzinne Oszczędności jest w sam sobie dobry, nawet bez dzieci. Dodając do tego premię 200 zł wychodzi naprawdę fajna stopa zwrotu :)

   Michał
  • Chyba cos zle liczysz. Dla 2 dzieci wg tabelki jest 4% premii, czyli 600*12*0.04 = 288zl

   keton
  • Dodaj 200 PLN z promocji i comiesięczne odsetki, wyjdzie ~526 PLN.

   droo
 • ok. nest otworzyl worek z prezentami :) zaczynamy licytacje iczekamy co dadza inne banki :D

  koles Odpowiedz
  • Czyli nie należy się spieszyć wczoraj padł obywatel.gov.pl i nie udało mi się złożyć wniosku na szczęście, bo o promocji przeczytałem dzisiaj :)

   uta
 • jeżeli mam dochód 2000 zł i na konto będzie wpływać 500+ to czy „wynagrodzenie” w ten sposób się sumuje i spełniam wymogi promocji, tj. 2500 zł miesięcznie dochodu?

  Sebastian Odpowiedz
  • Tak, bank liczy sumę wpływów. Pensja + świadczenie = 2500 zł jest OK :)

   Michał
  • Witam Czy na pewno świadczenie 500+ jest uwzględniane do sumy wpływów?? Chodzi mi o sytuacje gdy pensja wynosi 2000 zł. Kwalifikuje się do promocji czy nie. Dwukrotnie na infolinii poinformowano mnie, że muszę zapewnić wpływy z wynagrodzenia w wysokości min.2500zł plus świadczenie z programu 500+ (Po przeczytaniu regulaminu wydaje mi się, że właśnie tak)

   martex
 • Cozszkosa że 500+, niekazdy ma.

  Janekos Odpowiedz
 • Hmm. 2500 PLN dochodu dzielimy na trzy osoby i wychodzi 833 zł. O ile mi wiadomo 500+ otrzymuje się przy dochodach na osobę poniżej 800 zł.
  Czyli albo mamy 1 dziecko i z 1 minimalnej Krajowej pensji utrzymujemy 3 osoby, albo mamy dwójkę dzieci i wtedy możemy zarabiać ile chcemy.
  Trochę dziwnie, ta promocja chyba wyklucza udziału w niej większości klasy średniej.

  Marcin H Odpowiedz
  • Na szczęście świadczenie też jest uwzględniane we wpływach, więc wystarczy pensja 2000 zł + 500 plus.

   Michał
  • Chyba,że dziecko ma orzeczoną niepełnosprawność i wówczas dochód wynosi na osobę 1200 złoty do 500+

   Ewa
  • A jak mam mniejszą pensję niż 2500 razem z 500+ to można sobie z konta żonki uzupełnić resztę przelewem?

   Metou
 • Czy na pewno wystarczy zapewnić pierwszy wpływ 500+ w grudniu, żeby załapać się na 4 premie? W regulaminie jest zapis:
  „Uczestnik nabywa prawo do Premii w ramach Promocji w okresach kwartalnych trwania Promocji, o ile spełni
  warunki określone poniżej w każdym miesiącu kalendarzowym danego okresu kwartalnego:
  a) Uczestnik jest odbiorcą świadczenia „Rodzina 500 plus” wypłacanego bezpośrednio na Rachunek ROR
  prowadzony na rzecz Uczestnika w Banku,
  b)…. ”

  Czy z tego nie wynika,że musimy mieć wpływ 500+ w każdym miesiącu od 01.10.2017 – 30.09.2018, aby dostać 4 premie?

  chmiel Odpowiedz
  • Tez mi sie tak wydaje. Adminie, mozesz skorygowac swoj wpis? Przeciez nowa pula zaczyna sie od 1.10 i wlasnie o to walczy Nest. Watpie aby za 1 wplyw w grudniu zaplacili jak za caly kwartal (10,11,12 – wyplata w 01.18)

   keton
  • Przyznam, że miałem z tym pewien problem. Chodzi o to, że nigdzie nie jest zdefiniowane, że okres kwartalny to np. 1.10 – 31.12. Zauważmy, że zgodnie z regulaminem okres kwartalny rozpoczyna się w momencie pierwszego wpływu świadczenia na nasz rachunek:

   Pierwszy okres kwartalny liczony jest od miesiąca, w którym nastąpi pierwsza wypłata świadczenia w ramach rządowego programu „Rodzina 500 plus” (wypłacanego w ramach okresu świadczeniowego: 01.10.2017-30.09.2018) na Rachunek ROR prowadzony na rzecz Uczestnika w Banku.

   Czyli jeśli zapewnimy pierwszy wpływ np. w listopadzie, to okres kwartalny (zgodnie z regulaminem) będzie liczony od listopada do stycznia. Od razu dodam, że nie wiem, czy Nest rozumie to tak samo – mogą być problemy, dlatego zdecydowanie bardziej polecane jest zapewnienie wpływu już w październiku. Najprawdopodobniej wychwyciłem sytuację, o której nikt nie pomyślał przy tworzeniu regulaminu.

   Zgodzę się natomiast z tym, że zapewnienie wpływu w listopadzie czy grudniu może nam nie dać czwartej premii, bo „nasz” ostatni okres kwartalny wyjdzie poza okres wskazany w regulaminie (01.10.2017 – 30.09.2018). Poprawiam :)

   Michał
 • Mam jeszcze takie pytanie. Aby przystapic do nowej puli 500+ najlepiej wypelnic wniosek juz w sierpniu, zeby nie bylo przerw w platnosciach. Czyli jak rozumiem najlatwiej wypelnic wniosek przez Nest w sierpniu i od pazdziernika te platnosci pojawia sie na nowym koncie, bo za wrzesien idzie jeszcze ze starej puli na stare konto. Pytanie co z wplywami pensji? Czy wystarczy aby dopiero wyplata pazdziernikowa pojawila sie w Nest? Bo chyba nie ma sie co spieszyc w sierpniu czy we wrzesniu?

  keton Odpowiedz
  • Tu raczej nie ma wątpliwości, że październik będzie OK. Choć jeśli nie masz żadnych profitów za wpływ to możliwe, że lepiej będzie to zrobić już we wrześniu. Czemu? Z praktycznego punktu widzenia – może się okazać, że ktoś w firmie zapomniał przelać na nowe konto – wtedy zawsze lepiej mieć miesiąc awaryjny.

   Michał
 • Czy wspomiane 200zł otrzymuje sie tylko jednokrotnie w ciagu jednego roku, czy promocja jest nieograniczona czasowo czyli dopóki są wpływy z 500plus bedzie wypłacane kieszonkowe?

  Pete Odpowiedz
  • 50 zł za każdy kwartał, czyli 200 zł za 4 kwartały/rok. Póki co nie ma żadnych informacji co będzie dalej.

   Michał
 • wczoraj wypełniłem wniosek w mbanku (wniosek o 500+) da się to jakoś odkręcić by skorzystac z promocji nestbanku ??

  Ader Odpowiedz
 • Niestety, przy próbie wypełnienia wniosku w Nest wyskakuje:

  Wniosek „Rodzina 500+” jest niedostępny dla Klientów, których umowa o prowadzenie rachunku w Nest Banku została podpisana za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego wykonanego z rachunku w innym banku.

  Konieczne jest złożenie wniosku w formie papierowej, w ośrodku pomocy społecznej w Twoim miejscu zamieszkania.

  gk Odpowiedz
  • No to chyba jest oczywiste, Niestety wiekszosc klientow pozyskanych przez internet bedzie w takiej sytuacji.

   keton
 • czy mogę polecić założenie tego konta i zgarnąć 205 zł za polecenie?

  jenny Odpowiedz
 • jenny chodzilo pewnie o 2005 zl ;) w snach…

  eh Odpowiedz
 • Czy ta kwota minimalna 2500zł to musi być pensja (weryfikują to?) czy wystarczy, że będę przelewać tę kwotę co miesiąc z innego konta i też będzie ok?

  nocius Odpowiedz
  • O ile z innymi mozna probowac to obchodzić, to Nest juz raz pokazał, ze lubi dokładnie weryfikować – wiec osobiście bym tu nie kombinował

   Michał
 • Trochę się zagalopowałem z pytaniem. Odpowiedź jest udzielona wyżej w artykule:
  „Wpływ wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę”

  nocius Odpowiedz
 • Czy zakładając konto przez internet, potem idąc do placówki i tam składając wzór podpisu, (okazując dowód) spowoduje że będzie można złożyć wniosek o 500+ przez Nestbank?

  Klaus Odpowiedz
  • Dobre pytanie. Mysle, ze jest szansa i cos tam wtedy przestawia w systemie, zeby wniosek przeszedl u nich.

   keton
 • Hello!?! A czy nie chodzi tu o wpływ 500+ na konto w Nest? Wniosek można złożyć przez inny bank. Ci co złożyli wnioski wcześniej mogą przecież zmienić nr. konta i zapewnić wpływ.

  miki Odpowiedz
  • I to jest dobre pytanie, pod które się podłączę. Niektórzy ze względu na papierologię muszą składać osobiście. Co nie zmienia możliwości wskazania nru konta w NEST, o co zdaje się chodzi bankowi.

   aircrash
  • cytuję regulamin – Uczestnik jest odbiorcą świadczenia „Rodzina 500 plus”wypłacanego bezpośrednio na Rachunek ROR prowadzony na rzecz Uczestnika w Banku.
   w całym regulaminie nie ma mowy o tym że trzeba wnioskować o 500+ w ich banku – a na stronie banku widnieje krótki opis promocji
   a) Jeśli założyłeś konto wybierając ścieżkę aktywacji PRZELEW WERYFIKACYJNY możesz złożyć wniosek:
   W wersji papierowej w Urzędzie miasta/gminy, ośrodku pomocy społecznej
   W wersji elektronicznej poprzez PUE ZUS, Portal [email protected], ePUAP
   b) Jeśli założyłeś konto wybierając ścieżkę aktywacji KURIER lub ODDZIAŁ możesz złożyć wniosek poprzez naszą Bankowość Internetową ZALOGUJ SIĘ >>

   czyli śmiało można składać wnioski papierowe obojętnie gdzie – jedyna sprawa to nie wiem czy w przypadku składania elektronicznego wniosku w innym banku nie będzie zablokowana możliwość zmiany konta na inny bank.

   wald
  • Czy na pewno w całym regulaminie nie ma mowy o tym że trzeba wnioskować o 500+ w ich banku? (§ 3 1. b))

   § 3
   1. Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, które łącznie spełniają następujące warunki:
   a) posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i posiadają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
   b) złożą wniosek w Bankowości Internetowej lub Mobilnej Banku o przystąpienie do Promocji wraz z akceptacją Regulaminu,
   c) na dzień złożenia wniosku, o którym mowa w ust. 1 lit. b posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą fizyczną) Rachunek ROR.

   Jack
  • nie widzę powiązania zapisu w regulaminie – „złożą wniosek w Bankowości Internetowej lub Mobilnej Banku o przystąpienie do Promocji wraz z akceptacją Regulaminu” z wnioskiem o 500+ – szczególnie że sami na stronie informują iż możemy wnioski o 500+ składać papierowo w urzędach.

   wald
  • dokładnie, trzeba przystąpić do promocji i zaakceptować regulamin. Sposób złożenia wniosku 500+ nie ma teoretycznie znaczenia.

   Michał
 • Cześć, konto w Nest mam od ponad roku i nie pamiętam czy podpisałam zgody marketingowe. Jak to sprawdzić? Ewentualnie zgodzić sie aby skorzystać z promocji na 500+?

  AgaM Odpowiedz
 • a zlozenie wniosku 500+ przez ePuap i tam wpisanie nr konta w nestbanku, bedzie ok ?

  jacenty Odpowiedz
  • Powinno byc ok. A do tego ePuapa nie trzeba miec jakichs certyfikatow czy innych potwierdzen tozsamosci?

   keton
  • tak,trzeba potwierdzic tozsamosc dowodem np w jakims urzedzie skarbowym ale tylko raz

   jacenty
  • A jest jakas inna opcja czysto on-line? Zdaje sie, ze 500+ mozna skladac i przez inne systemy. W Millenium jest cos takiego jak ProfilZaufany – czy mozna tego uzyc do potwierdzenia swojej tozsamosci w ePuap oczywiscie podajac numer konta Nest?

   keton
  • przez mille i profil zaufany można zalogować się do epuap

   karampuk
  • Dzieki. Tez juz doczytalem. I w ten sposob zloze wniosek 500+.

   keton
 • Szkoda wielka, że musi to być wynagrodzenie.

  Joanna Odpowiedz
 • Michał Admin, napisałeś: „Nest juz raz pokazał, ze lubi dokładnie weryfikować”. Możesz napisać coś więcej?

  abba Odpowiedz
 • System Nest banku zwariował. Po kilku miesiącach od założenia rachunków, w sobotę wieczorem przysłał maile o założeniu rachunku, z innym loginem i linkiem do wygenerowania tymczasowego hasła SMS. I to na dwa osobne rachunki. Adresy prawidłowe, żaden fake mail. Widać sobota – czas na upgrade systemu i coś chłopcom nie wyszło ;-)

  fgty Odpowiedz
 • jest pewien haczyk, jesli ktos ma juz konto w nestbanku zalozone przez przelew, to jest juz niemozliwym skorzystanie z tej promocji, chyba ze podanie w pierwszym wnioseku konta innego banku i juz po fakcie zmiana numeru banku ? (po uprzednim zamknieciu aktualnego konta w nestbanku i otworzenie go w placowce)

  jacenty Odpowiedz
  • A nie wystarczy zlozyc wniosku normalnie przez empatie z wpisanym numerem konta w Nest? Ja tak wlasnie zrobilem.

   keton
  • nie korzystalem nigdy z empatii, ale jesli zalozyles to konto przez przelew to raczej nie powinno to przejsc

   jacenty
  • Ale co nie powinno przejsc? Wniosku 500+ oczywiscie nie da sie zlozyc przez bank, ale mozna przeciez go zlozyc tradycyjnie (papierowo lub przez epuap/empatie/zus). Warunek wplywu 500+ wiec dla banku jest spelniony.

   keton
  • Jak to się nie da. W Alior Banku jest wniosek, gdzie do wyboru masz listę swoich rachunków lub pole do wpisania innego rachunku. Wiem, bo widziałam. Zapewne w innych bankach też tak jest.

   abba
  • Ale kol. jacentemu chodzi chyba o to, ze udzial w promocji Nest jest mozliwy tylko gdy wypelni sie wniosek ze strony Nest, co oczywiscie jest niemozliwe jesli ma sie konto otwierane przelewem.

   keton
  • dokladnie, po prostu trzeba by sie wybrac do banku osobiscie i zalozyc osobiscie konto ponownie, (oczywiscie tylko aby skorzystac z tej promocji 500+ w nestbanku)
   -> ciekawe czy daloby rade to robic jedna wizyta (zamkniecie i otwarcia konta?)

   jacenty
  • Do sprawdzenia w regulaminie jaki jest wymóg.
   1. należy wypełnić wniosek przez Nest, czy może
   2. zapewnić wpływ 500+, a wniosek możesz złożyć jak chcesz, czyli przez ePUAP, [email protected], Nest, inny bank, osobiście w gminie.
   Jestem przekonana, że regulamin wymaga tego drugiego i dopuszcza wszystkie możliwości złożenia wniosku. Nie kombinuj Jacenty, tylko sprawdź regulamin (napisz co ustaliłeś) i składaj wniosek przez dowolny bank podając nr konta w Nest.

   abba
  • Zobacz komentarz 13 sierpnia 2017, 22:33 • wald (powyżej)

   abba
  • ale czy przypadkiem nie jest tak, ze numer rachunku bankowego zalozonego przez przelew po prostu nie przejdzie ?

   jacenty
 • W BZ WBK można wybrać swoje konto w tym banku lub wpisać numer w innym.
  Przed chwilą tak złożyłem wniosek.

  mbo Odpowiedz
 • Czy wiecie jak można dołączyć do promocji? Nie umiem znaleźć w bankowości internetowej takiej zakładki. Jest tylko ten wniosek o 500+, którego ja nie mogę złożyć, bo zakładałem konto poprzez przelew. Wniosek o 500+ złożyłem już w gminie i podałem numer konta w NEST. Tylko w jaki sposób mam teraz dołączyć do tej promocji poprzez bankowość internetową lub mobilną?

  Wernyhora Odpowiedz
 • Ok, już widzę. Mój błąd, przepraszam. W zakładce Wnioski i umowy jest zakładka Oświadczenia. Byłem tam, ale nie wiedziałem, że cała ta promocja nazywa się „Nest kieszonkowe” szukałem raczej czegoś w stylu 500+…

  Wernyhora Odpowiedz
 • Witam wszystkich. Złożyłem wniosek o 500+ i podałem konto w Nest Banku. Mam jednoosobową działalność gospodarczą i konto firmowe w innym banku. Moje dochody są mocno nieregularne, bywa i tak, że w miesiącu nie mam żadnego wpływu na konto firmowe, więc wymóg 6000 zł odpada. Pomyślałem, więc, że może by tak robić przelew z konta firmowego na konto w Nest Banku w tytule wpisując „pensja”. Jak najbardziej będzie to moja pensja tylko pytanie czy bank się do tego nie przyczepi??

  p009 Odpowiedz
  • Bank nie. Pytanie co z Urzędem Skarbowym, który od takiego przelewu może przy jakiejś kontroli zażądać podatku dochodowego.

   abba
  • Bank nie. Pytanie co z Urzędem Skarbowym, który od takiego przelewu może przy jakiejś kontroli zażądać podatku dochodowego.

   abba
 • Podatek jeśli się należy to przecież jest płacony przy wyliczaniu zaliczki. Ciężko tak udowodnić jaka część zaliczki to podatek od tego przelewu. A z konta firmowego i tak wypłaca się przecież kasę.

  p009 Odpowiedz
  • To raczej sprawa, że o ile na prywatnym rachunku możesz sobie robić transakcje na jakie pozwala ci fantazja, natomiast transakcje na rachunku firmowym mogą być obiektem kontroli urzędów. Kto zna szczegóły, niech się podzieli.

   abba
 • Czy ktoś z was otrzymał już premię za IV kwartał (październik – grudzień)?

  tomafra Odpowiedz
  • Chyba już sam znalazłem: „Bank ma 20 dni, od zakończenia kwartału, na wypłatę premii”
   Pozdrawiam Wszystkich i życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

   tomafra
 • Warto dodać, że chodzi o 20 dni… roboczych :)

  „Premia zostanie wypłacona na Nest Konto w terminie 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego, za który została naliczona”.

  jmg Odpowiedz
 • Wpłynęło 50zł- pierwsza transza kieszonkowego- za IV kwartał 2017r.

  Kurt Odpowiedz
 • potwierdzam 50zł wpadło

  Kacper Odpowiedz
 • Też mam, mimo że spóźniłem się z wnioskiem o 500+ i dostałem dopiero wyrównanie 1000 zł więc w pierwszym miesiącu nie było de facto wpływu 500+. A macie też ZUS jako odbiorca?

  Wernyhora Odpowiedz
 • Tak, też mam ZUS…

  tomafra Odpowiedz
 • Ciekawe czy jeszcze jest szansa, że i ja otrzymam te 50 zł. Czy ktoś jeszcze nie otrzymał i sposobi się do reklamacji?

  Tom Tom Odpowiedz
 • Ja tez otrzymalem 19.01. Latwo wpadlo :)

  keton Odpowiedz
 • Premii brak. Czekam, aż upłynie 20. dzień roboczy i składam reklamację.

  Pascal Odpowiedz
 • Jest pierwsza premia:) 50 zeta już zagospodarowane

  aircrash Odpowiedz
 • Czy dostał premię ktoś, u kogo dopiero suma pensja plus 500+ dawały potrzebny wpływ 2500?

  drudar Odpowiedz
 • 19 stycznia wpadło 50zł – pensja razem z 500+ dawała 2500zł z kawałkiem

  miki Odpowiedz
 • Premii dalej brak, reklamacja złożona.

  Pascal Odpowiedz
 • Do żony wczoraj przyszedł mail: „pierwsze 50 zł kieszonkowego dla Twojego dziecka jest już na Twoim Nest Koncie. Ale to nie wszystko – w ramach Promocji Nest Kieszonkowe możecie dostać jeszcze nawet 150 zł”. Ale na koncie premii brak.

  drudar Odpowiedz
 • Moja reklamacja też poszła. Okres reklamacji do 30 dni. Ciekawe co wymyślą?

  Tom Tom Odpowiedz
 • Połowa z 30 dni minęła, na razie cisza.
  Swoją drogą, w moim przypadku to już druga z rzędu promocja w tym banku, kiedy trzeba upominać się o swoje na drodze reklamacyjnej.

  Pascal Odpowiedz
 • Zero odpowiedzi na razie.

  Tom Tom Odpowiedz
 • Potrzebuje Waszej pomocy w rozwikłaniu ‚zagadki’: przeoczyłem w regulaminie wypełnienie wniosku do promocji i dopiero w dniu 2018-02-19 to zrobiłem ale zasilenia z 500+ oraz wynagrodzenia spływały od 2017-10.
  Czytając regulamin II Warunki uczestnictwa w Promocji i uzyskania Premii -> § 3 ->pkt 6 pisze:
  „Pierwszy okres kwartalny liczony jest od miesiąca, w którym nastąpi pierwsza wypłata świadczenia w ramach
  rządowego programu „Rodzina 500 plus” (wypłacanego w ramach okresu świadczeniowego: 01.10.2017-
  30.09.2018) na Rachunek ROR prowadzony na rzecz Uczestnika w Banku.”
  Czy mogę spodziewać się otrzymania zaległej premii tak jakbym 2017-09 złożył wniosek o przystąpieniu do promocji?

  Grzes Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy