Eurobank: 240 zł dla klientów Virgin Mobile za założenie konta osobistego

Trwa kolejna promocja Eurobanku stworzona we współpracy z inną firmą. Tym razem zyskać mogą klienci Virgin Mobile. W zamian za założenie konta osobistego do zgarnięcia mają nawet 240 zł.

240 zł dla klientów Virgin Mobile od Eurobanku

12 miesięczna karencja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli taki, który w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta w Eurobanku. Oprócz tego klient ten musi być abonentem Virgin Mobile.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji lub w placówce (do 31.03.2017) oraz zawrzeć umowę konta Active lub Presige (do 14.04.2017, o ile wniosek składamy internetowo).

20 zł za doładowanie i 3 transakcje

Dalsze warunki promocji są bardzo podobne do poprzednich ofert Eurobanku. W zamian za doładowanie konta Virgin Mobile łączną kwotą min. 19 zł za pośrednictwem eurobank online, aplikacji mobilnej banku lub płacąc kartą debetową banku zyskać możemy 20 zł zwrotu. Ważne jednak, aby w danym miesiącu wykonać również co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 50 zł oraz posiadać aktywny dostęp do bankowości elektronicznej i kartę.

Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bank zobowiązuje się do wypłat przez 12 miesięcy od zawarcia umowy o konto.

Brak opłat gratis

Oprócz powyższego zwrotu otrzymujemy również: brak opłaty miesięcznej za prowadzenie konta, zwrot opłaty miesięcznej za kartę (przez okres jednego roku) oraz ewentualny zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak myslicie czy mozna doladowac jeden numer tel. z dwoch roznych kont w eurobanku tak aby uzyskac 2 x 20 zl zwrotu?

  dociekliwy Odpowiedz
  • To zależy jak bedą to weryfikować bo jeśli tylko od strony Eurobanku to owszem bo na koncie będą widzieć obroty kartą i doładowanie virgin bez konkretnego nr. Natomiast w promocji trzeba podać nr tel. Virgin do samej promocji można podać nawet jakiś nr z nowo nabytego startera i nie doładowywać go potem, ale jeśli zweryfikują dwustronnie czyli zakup doładowania w eurobanku i doładowanie na tym konkretnym numerze tel podanym do promocji to może być lipa…
   Ja bym zaryzykował jest duża szansa powodzenia, kto nie ryzykuje ten… Po drugie dołączając do programu rodzina i przyjaciele najwyżej stracisz 4,90zł opłaty za kartę maks x2m-ce jak nie wypali zamkniesz konto. Ryzykujesz trochę zachodu i 10zł a zyskać możesz 240zł więc chyba warto ;)

   jankos
  • W regulaminie nie ma mowy, na jaki numer Virgin ma być robione doładowanie, więc teoretycznie nie tylko możesz mieć wspólny numer na dwa konta, ale nawet powinno być można doładowywać dowolne numery virginmobile. W razie ewentualnego braku zwrotu zapis regulaminu jest podstawą do reklamacji.

   Iks
  • Regulamin mówi……
   w Okresie trwania Akcji promocyjnej prawidłowo
   i w sposób kompletny wypełni formularz zgłoszeniowy do
   udziału w Akcji promocyjnej podając w nim następujące dane:
   imię, nazwisko, nr PESEL, numer telefonu mobilnego
   aktywnego w sieci Virgin Mobile, adres e-mail;
   Jest więc mowa jaki numer będzie doładowywany

   rychu75
  • Nigdzie nie jest napisane, że numer podany w formularzu zgłoszeniowym musi być numerem, który zostanie doładowany. Rzeczywiście z zapisów regulaminu można wywnioskować, że w danym miesiącu należy doładować za 20zł, ale nie jest wskazane, jaki numer należy doładować.

   Przemo
  • Przemo zakładałeś konto przez internet?
   Ja w oddziale banku i rozmowa zaczęła się od pytania o numer Virgin biorący udział w promocji.
   Do kontaktu z bankiem podałem numer t- mobile

   rychu75
  • Tak, cały proces przez Internet (+ kurier). Nas obowiązuje, za każdym razem, regulamin promocji, a nie wyjaśnienia konsultanta/pracownika. Sam w przyszłym miesiącu spróbuję doładować swój drugi numer w Virgin, ale nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań, abym nie mógł tego zrobić.

   Przemo
 • Jest moneyback „Rodzina i przyjaciele”. ☺

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Jak to jest z tym programem „Rodina i przyjaciele”. Czy można do niego przystąpić nikogo nie polecić i korzystać ze zwrotu, czy zwrot jest dopiero po skutecznym poleceniu innej osoby ?

  endrju Odpowiedz
 • Dostałem cashback za kupno biletu w stacjonarnej kasie Kolei Śląskich. Może Przewozy Regionalne jednak też zadziałają…

  Iks Odpowiedz
  • Tak, Koleje Śląskie i Intercity zwrot dają, ale Przewozy Regionalne nie, chyba że… bilet kupisz np. w kasie Intercity.
   http://jakimcc.pl/

   Don Quijote de la Mancha
  • Jest gdzieś jakiś przewodnik z hasłami, na które pani w kasie Intercity wydaje obce bilety? :) Bo ostatnio chcąc kupić bilet na przejazd IC z dojazdem kilku stacji KŚ, pani z czystej kasy IC po drugi bilet odesłała mnie do sutenery palących pań KŚ…

   Iks
 • Nie dostałem 20 zł za luty .Napisałem reklamacje i okazało się że nie zaliczyli mi transakcji kartą przez paypal do Virgin. Do wymaganego 50 zł kartą zaliczyli mi tylko transakcje w sklepie i internecie. Co lepsze przy sumowaniu tych 2 pomylili sie w dodawaniu.Porażka. Reklamacja rozpatrywana przez 13 dni i jeszcze takie błędy. Oczywiście sie odwołałem.Pewnie będę czekać znowu 14 dni. Co ciekawsze jak ja rozpatrzyli to odpowiedź wysłali pocztą, a o odpowiedź na email musiałem sie specjalnie prosić.

  Andrewst Odpowiedz
  • Rozumiem, że konto założyłeś w styczniu, bo regulamin o zwrotach chyba mówi dopiero od drugiego miesiąca. Płatności miały być 3, więc nie wiem o jakich mówisz dwóch. Co do zaliczania płacenia kartą „paypala do Virgin” do owych trzech płatności kartą mogą być wątpliości z dwóch powodów: regulamin nie mówi jasno, czy doładowanie można wliczyć do trzech płatności kartą; paypal zdaje się operuje rachunkami zagranicznymi.

   Iks
  • Mam na myśli 3 transakcje razem z tą z paypala. A że zaliczają innym tą z Virgin wiem bo moja mama ,do której konta mam dostęp już kilka razy miała transakcje z paypala do Virgin ,które sumowały się do 50 zł. Więc u niej nie robili problemu

   Andrew
  • Tutaj w komentarzach były jeszcze wątpliwości, czy promocja akceptuje doładowania środkami z konta eurobanu ale na numer virgin inny niż się podało przy zakładaniu konta. Czy te doładowania, o których mówisz, dotyczyły numerów takich samych jak powiązane z kontami?

   Iks
  • Dostałem potwierdzenie w wiadomości z banku w serwisie ,że nie ma znaczenia jaki numer zostanie doładowany.

   Andrewst
  • Wygląda na to, że ten bank ta ma…
   Ja przy okazji wizyty w placówce chciałem zarejestrować sobie jakiś numer Virgin, którego od dawna nie używałem, a pracownik mi mówi, że system mu pokazuje, że ten numer został zarejestrowany przez niego w tej placówce dwa tygodnie temu. W związku z fałszywymi danymi w otrzymanym dokumencie o rejestracji złożyłem reklamację, i otrzymałem odpowiedź w stylu „wystąpiły nieprawidłowości”.

   iks
  • @IKS i po co ta cała ustawa antyterrorystyczna i rejestracje numerów. Może jest mnie głupich tel na policję itp ale teraz jak mają burdel to ktoś narozrabia a przyjdą np do Ciebie bo Twój numer i Twoje dane im system pokaże, chore ale w PL na pewno możliwe :D

   jankos
 • Adminie drogi nie masz może jakiś przecieków czy ta promocja kiedyś jeszcze wróci?

  wlodek Odpowiedz
 • Witam jest zwrot 20zl za doładowanie w marcu (kartą przez stronę virgin)

  holek Odpowiedz
  • Potwierdzam wpływ i dodam że testy wypadły pomyślnie :)
   (1 płatność w sklepie na 30zł plus 2 doładowania po 10zł karta przez virgin)

   jankos
  • A ja potwierdzam, że zwrot jest też za doładowanie innego numeru :)

   Aleksy
 • Dorzucę, że miesiąc wykonania doładowania się liczy a nie księgowania płatności (tydzień mi księgowali). Poza tym doładowanie na kwotę 19zł dało zwrot 20zł.

  fb Odpowiedz
 • Dostaliście zwrot opłaty za kartę za ubiegły miesiąc? Zawsze mi do 10-tego zwracali, a teraz nic.

  Daniela Odpowiedz
 • Dzięki, właśnie przyszło ;)

  Daniela Odpowiedz
 • Witam jest zwrot 20zl za doładowanie w kwietniu (przez stronę eurobanku)

  holek Odpowiedz
 • A był już moneyback za kwiecień?
  20 zł za Virgin mam a za zakup biletów do Multikina nie

  rychu75 Odpowiedz
  • Moneyback „Rodzina i Przyjaciele”? Ja dostałem 12 maja.

   Don Quijote de la Mancha
 • jakieś źródło?

  conrad_88 Odpowiedz
 • Od 1 sierpnia 2017 r. zmiany regulaminów w EB.
  M.in. dot. programu Rodzina i Przyjaciele:
  ..zmianie ulegnie zakres kategorii akceptantów w Programie – wycofane zostaną biura podróży, sklepy sportowe i rowerowe.

  fb Odpowiedz
  • Nie tylko tutaj cięcia….
   Informujemy, że Bank podjął decyzję o wycofaniu z dniem 1 sierpnia 2017 r. ubezpieczenia Medical assistance oraz Home assistance, Assistance sprzętu komputerowego i usługi Concierge, oferowanego dotychczas posiadaczom kont w pakietach Classic, Na co dzień, Active i Prestige w Euro Banku S.A. Od tego momentu nowe przystąpienia nie będą możliwe, a dotychczas nabyta ochrona ubezpieczeniowa obowiązywać będzie do końca okresu ubezpieczenia. Okres ochrony, zgodnie ze Szczególnymi Warunkami Ubezpieczenia (dalej: SWU), zakończy się w ostatnim dniu miesiąca poprzedzającego datę kolejnego rocznego okresu ubezpieczenia od chwili rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.

   Maku
 • Wg maila zmiana też dotyczy opłat za wypłatę z obcego bankomatu, ale nie mam teraz czasu czytać całego regulaminu i nie wiem co zmienili. Do tej pory były za darmo… A w moim mieście bankomat przy Eurobanku zepsuty już pół roku :P

  Daniela Odpowiedz
 • Dostaliście już może zwrot za maj 2017? Doładowanie Virgin albo 5% moneyback ,,Rodzina i Przyjaciele” ?

  degrabs Odpowiedz
  • jeszcze nie mam premii RiP, ale mają czas regulaminowo do 20tego, ale zawsze wypłacali wcześniej.
   Choć zdarzało im się wypłacać nawet 10tego to były też miesiące gdzie premia wpadała dopiero 18tego więc spokojnie…

   erde
  • właśnie wpadła premia z RiP

   erde
  • To ciekawe bo u mnie nie ma. Ktoś jeszcze nie dostał a powinien?

   Rask
  • Właśnie dostałem powiadomienie, że jest.

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzięki, sprawdziłem. U mnie też już jest premia RiP, na razie brak premii Virgin ale to zawsze płacą później

  degrabs Odpowiedz
 • A czy premia za doładowanie virgin w maju dotarła już do Was ? Bo u mnie brak pomimo spełnienia warunków

  degrabs Odpowiedz
 • Jest premia 20 zł za doładowania w maju

  holek Odpowiedz
 • Mam pytanie związane z zamykaniem konta:
  – premia jest wydawana w następnym miesiącu po spełnieniu warunków
  – zwolnienie z opłat jest na rok

  Założyłem konto w październiku 2016r., w październiku muszę je zamknąć żeby nie płacić nastu zł opłat. Jeżeli jednak je zamknę w październiku to ostatnia premia (za transakcje 50 zł + doładowanie w X 2017) mi przepadają bo w listopadzie nie będę miał już aktywnego konta i karty. Dobrze rozumiem? :/

  JC Odpowiedz
  • Śmiało składaj wypowiedzenie. Oddzwonią, a jak podasz powód wypowiedzenia – opłaty – zwolnią z nich na rok. Ja właśnie dziś tak zrobiłem i otrzymałem ‚ofertę specjalną’, tak samo jak rok temu ☺️.

   ls5
 • Nie wiem czy teraz się też tak da, ale 2 lata temu zamykałem konto w trybie natychmiastowym. W takim układzie mógłbyś zamknąć konto w listopadzie zaraz po wypłacie premii.

  endrju Odpowiedz
 • Jest zwrot za „Rodzinę i przyjaciele” za czerwiec, tym razem max 60 zł :)

  Maku Odpowiedz
 • Testowałem niedawno, opłata za bramki na autostradzie A1 nie liczy się do zwrotu

  Maku Odpowiedz
 • Dostał ktoś zwrot za zakupy w 4f albo wie jaki on ma MCC? Bo mnie za to za czerwiec nie wypłacili :/

  Aleksy Odpowiedz
  • >>>4f
   Nie pamiętam MCC ale na pewno nie jest to sportowy.

   Bogdan
  • Okazało się, że u mnie 4f miał MCC kolportażu gazet ;) Ale eurobank w reklamacji wypłacił bez żadnego problemu, więc, jak wam się coś nie zgadza, to piszcie reklamacje, bo mogą uznać nawet mimo innego MCC

   Aleksy
 • Jest kolejny zwrot za doładowania za czerwiec

  holek Odpowiedz
 • Czy osoby posiadające tel. w VirginMobile mogą mi potwierdzić, że widzą swoją aktualną taryfę ze szczegółami ? U mnie jest od (co najmniej) wczoraj jakiś błąd: brak daty ważności pakietu, 0 minut i SMS oraz bajtów.
  To tylko u mnie ? czy poważniejszy błąd ?

  [email protected] Odpowiedz
  • Na jednym numerze widać a na drugim nie. Ja od soboty mam z nimi problemy jakieś,źle rozliczają MMSy oczywiście na moją niekorzyść ;/ Wysyłam 1, dochodzi 4-5 i za tyle jest opłata. Gdyby nie to,że mam darmowo bo korzystam z promocji Eurobanku,dawno bym się od nich zawinął ;/

   Zdzisiek80
  • U mnie podobnie. U kolegi z pracy też. Same zera i brak informacji dotyczących wybranego pakietu

   degrabs
 • Mamy kolejny zwrot za doładowania za lipiec.

  holek Odpowiedz
 • Chciałbym przejść na „albonament”, sprawdzał ktoś z was czy faktycznie trzeba doładowywać konto telefonu na kwotę 19zl co miesiąc? Póki co, ja co miesiąc tak robię.

  Rolek Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał zwrot za doładowania za miesiąc sierpień czy tylko ja nie dostałem?
  Zastanawiam się czy są jakieś większe opóźnienia czy to ja w czymś zawinilem.

  Tommm Odpowiedz
 • Chyba jeszcze nie było ?! Ja też nie mam.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Najwyraźniej jeszcze nie poszło. Ja też wciąż czekam

  Aleksy Odpowiedz
 • Jest kasa już.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Jest zwrot za wrzesień

  Maku Odpowiedz
 • Zamykacie konto czy zaproponowali Wam jakieś dobre nowe warunki?

  GIenek Odpowiedz
 • Witam,
  Czy ktoś dostał już zwrot w tym miesiącu za doladowanie? Dzisiaj już 28.11 a ja nigdzie nie widziałem przelewu z banku na 20 zł…

  Tommm Odpowiedz
 • U mnie dzisiaj wpadło 20 zł.
  Maku jak Cię czymś konkretnym przekonają do pozostania to się pochwał

  rychu75 Odpowiedz
  • Dobrze, pójdę do oddziału jutro, nawet nie wiem czy okres wypowiedzenia to miesiąc czy 14 dni, ale ważne żeby złożyć jeszcze w listopadzie

   Maku
  • No i jest klops, byłem wczoraj w oddziale, ale okazał się zamknięty i nic nie załatwiłem, a dzisiaj rano z konta zeszło mi standardowo 4,90 zł za opłaty za kartę i UWAGA 21 zł za prowadzenie konta! Najgorsze, że obu opłat mi nie zwrócą, bo w poprzednim miesiącu nie spełniłem warunków konta prestige, dlatego uczulam wszystkich…dzisiaj jadę do innego oddziału zobaczyć co i jak

   Maku
  • Qrde to jak zakładałem w marcu to w lutym trzeba już chyba zamykać ?

   Zdzisiek80
  • Trzeba zamykać w lutym po otrzyamniu ostatniego 12-tego zwrotu, ale jednocześnie spełnij w lutym odpowiednie warunki do wymagań konta active/prestige w zależności jakie posiadasz, bo Ci w marcu 2018 zrobią kuku

   Maku
  • Oki Dzięki za informacje Obym nie zapomniał :) Pewnie na to liczą banksterzy
   Sama sieć Virgin mnie tak drażni,że gdyby nie to że za darmo to bym już dawno od nich uciekł.

   Zdzisiek80
  • Za darmo? W sensie korzystasz z pakietu na kartę za 19 zł i Ci oddają 20?

   Maku
  • Tak korzystam,ale to mój główny numer i wielokrotnie miałem z nim problemy, szczególnie w promocjach bankowych BGŻ itp Nie obsługują niektórych numerów, a dodatkowo często reklamacje pisałem i rzadko je uznają.

   Zdzisiek80
  • @Maku
   Napisałeś do Zdzisiek80 aby zamykał w lutym po otrzymaniu ostatniej premii.
   To matematycznie nie pasi skoro konto otwierał w marcu to chyba w marcu nie dostał pierwszego zwrotu 20 zł.Jesli warunki promocji spełnił w marcu to pierwszy zwrot w kwietniu za marzec

   rychu75
  • Dostałem za marzec.Pytałem pisałem do nich i bez reklamacji dali za 1 miesiąc niepełny.Spełniłem warunki w miesiącu otwierania i dali.

   Zdzisiek80
  • Ja otwierałem 30 grudnia (31 bank nie pracował) Warunki spełniłem w styczniu a pierwszy zwrot dostałem w lutym. Ostatni dwunasty powinien być z końcem stycznia. Rok konta bez opłat w moim wypadku to cały 2017. Za styczeń wezmą mi opłatę za konto Prestige? Po roku zwolnienie z opłat to wydanie kartą chyba 500 zł

   rychu75
  • Nie wiem na 100% bo to bardziej skomplikowane :) 1 miesiąc jest liczony do promocji tak mi wtedy odpisali i tego się trzymałem dlatego doładowywałem w marcu od razu jak założyłem.Trzeba pytać tych co rozpoczęli promocję w październiku i korzystali do tej pory.Jak te 12 miesięcy im policzyli.Mnie wygląda na to,że w lutym skoszą jeśli nie spełnię warunków a w marcu będę zamykał.

   Zdzisiek80
  • Dokładnie, jak się otwierało konto na początku miesiąca np jak Ty w marcu i jeszcze się spełniło wymagania w tym miesiącu otwarcia, to zwrot był

   Maku
 • Wpadło. Jutro wizyta w celu zamknięcia. Rozumiem, że przy zamknięciu pozostaje opcja wizyta w punkcie?

  warmaschine Odpowiedz
  • Ja idę do punktu,bo jestem starej daty, chociaż teoretycznie możesz wybrać po zalogowaniu się do banku po lewej stronie z menu „konta”, potem na dole „szczegóły konta” i znowu na dole „zamknij konto”

   Maku
 • Ktoś mi przypomni jakie były warunki bezpłatności konta Prestige? 4000 przelew i co jeszcze?
  Zakładałam w grudniu konto i już wolę dmuchać na zimne.

  Daniela Odpowiedz
 • Działa wam Virgin ? nie mogę dokonać zakupu pakietu, telefonu nie odbierają, na emaile nie odpisują…

  [email protected] Odpowiedz
  • Zakup to jedno, ale Virgin ma problemy z siecią poza obszarem dużych miast. Zdecydowanie Virgin do wymiany, może na Orange i gratyfikacja przy posiadaniu ich konta bankowego?:)

   aircrash
  • Ja praktycznie nigdy nie miałem problemów z dzwonieniem virginem, ale rzecz jasna to może wynikać z moich lokalizacji. Z internetem rok temu zauważałem gorszy zasięg niż tmobile, ale teraz już nie. Mam dwie karty virgin freemium – na jednej zbieram środki z promocji eurobanku, i nigdy nie było z nią żadnych problemów, drugą od dawna testuję bez żadnych środków, i tej się już trzy razy freemium nie odnowił, i musiałem interweniować mailem. Mam na bieżąco porównanie z kartami z tmobile, to akurat z aktywowaniem usług kodami to system tmobile wydaje się bardziej zawodny.

   Iks
  • Poza miastem jest słabo. CMOK działa opieszale i opornie. Zazwyczaj reklamacji nie uznają,a nawet jakby to bez rekompensaty tylko co najwyżej na zero. Zdobyli więcej klientów a teraz jeszcze abonamentowi to prepaid olewają.Nie ogarniają zdaje się, VIKING do nich to jak „Jetsonowie do Flinstonów” :)
   Fakt za darmo się korzysta,ale u mnie miarka cierpliwości się już przebrała,nie mam zdrowia się z nimi dochodzić.

   Zdzisiek80
 • Oni tak działają :/ Ja do marca z nimi maks i bye bye Jakiś numer dodatkowy ale nie główny

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Raczej słabo.OLX ,SMSy premium, Chomik :) Przekazać komuś nie ma jak :/ Męczę się z nimi już spory czas, reklamacje i różne dziwne przypadki.

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Założyłem konto 23.01 . W lutym spełniłem warunki do otrzymania premii, którą zaksięgowano na koniec marca. Mam pytanie mianowicie kiedy zamknąć konto aby nie ponosić opłat za kartę i konto, posiadam Active

  Endriu68 Odpowiedz
  • Policz zwroty, w miesiącu w którym wpływa Ci 12 zwrot za doładowanie powinieneś złożyć wypowiedzenie, czyli w Twoim przypadku to będzie na koniec lutego 2018

   Maku
  • Ja na początku konto zmieniłem z aktiw na prestiż, żeby było łatwiej zapewnić sobie bezpłatność bez cyrklowania z końcem promocji.

   Iks
  • #iks a możesz powiedzieć czym różni się Activ od prestiż w kwestii bezplatnosci? Pomijam kwestie opłat

   Endriu68
  • Pewnie chodzi o to, że w prestige musisz przeprać 4 tyś (wpływ i wypływ tego samego dnia wystarczy) i konto darmowe, a w active musi być przelew pensji

   Maku
  • „przeprać”, trafnie Ci wyszło:) I tak się tworzą neologizmy

   aircrash
  • Znaczenie dość pejoratywne, fakt :)

   Maku
  • „Przeprać”. ?

   Rzeczywiście, to może wyglądać dziwnie, np. teraz wypłatę tak rozesłałem do: Citi, Millennium, Envelo, TMUB… Żeby tylko jakiś robot mnie kiedyś gdzieś nie zgłosił jako „pracza”… ?

   Don Quijote de la Mancha
 • #Maku masz rację wypada na koniec lutego ale wtedy wpadnę w opłaty za kartę 2.90 i konto 9 chyba że wpływ 1500 i obrót 400

  Endriu68 Odpowiedz
  • Ktoś kiedyś tu wspomniał, że empirycznie doświadczył, jak bank wpływu nie zaliczył jako wynagrodzenia. Chodziło o pomniejszy bank, ale nie pamiętam, czy to był eurobank.

   Iks
  • #iks
   Dzięki za podpowiedź i wspaniałe zdefiniowane różnic pomiędzy kontami.
   To bedziem prać.
   Proponuję aby zwrot PRZEPRAĆ na stałe zagościł na niniejszym blogu a twórcę tego nietuzinkowego określenia miamowac do nagrody roku. Może admin coś pomyśli. Dzisiaj taki fajny dzień MIKOŁAJKI

   Endriu68
  • Moja historia bycia klientem Eurobanku dobiegła końca, w piątek złożyłem wniosek o zamknięcie wszystkich rachunków wraz z wycofaniem zgód marketingowych,dostęp przez internet do rachunku utraciłem od razu, natomiast sama procedura zamykania konta trwa 28 dni, po tym okresie zrobię „test” czy konto jest nieaktywne i wyślę mały przelew.

   Maku
 • Uczmy się słówek- tak szybko zmieniają znaczenie ?
  Dopytam jeszcze o bezpłatność karty i konta Prestige. Oprócz przepierki 4 tysi trzeba wydać kartą 500 zł ?

  rychu75 Odpowiedz
 • Czy chcąc zamknąć przez Was konto w 12 miesiącu promocji proponują Wam prowadzenie bezpłatne tego konta bez miesięcznej opłaty za kartę lub inne bonusy? Czy jednak trzeba spełnić warunki, aby nie płacic w 13 miesiącu i zrezygnowac w nim po otrzymaniu bonusu 20zł Virgin?

  kuba Odpowiedz
 • W lutym muszę zrobić ostatni obrót kartą żeby otrzymać 12 zwrot w marcu.
  W lutym po rozliczeniu transakcji zamykam kartę żeby nie mieć za nią opłaty w marcu, przelewam dodatkowo 1500 zł na konto (active) żeby nie była pobrana opłata za jego prowadzenie.
  Ostatniego dnia lutego składam wypowiedzenie i po wpłynięciu w marcu ostatniego 12 zwrotu konto zostanie (po okresie wypowiedzenia) zamknięte.
  Mam nadzieję ze dobrze myślę, jeśli nie to proszę mnie poprawić.
  pozdrawiam

  holek Odpowiedz
 • @holek Twoje myślenie jest dobre ale niesie ryzyko „Uczestnik uprawniony jest
  również do otrzymania nagrody pieniężnej po spełnieniu łącznie następujących warunków: b)posiadania Karty debetowej do Konta”
  Zależy na jaki dzień będzie bank patrzył spełnienie tego warunku jak zamkniesz kartę w lutym to z premii w marcu mogą być nici. Dobrze byłoby poznać praktykę banku u innych co już przerabiali wyjście z tej promo jak to wyglądało w praktyce, ktoś coś?

  jankos Odpowiedz
 • też ssie z tej promocji 11 raz i teraz czas na przeniesienie do credit a virgin to dla mnie porażka przy okazji do play i bonusy:)

  darek Odpowiedz
 • Ja bym te proces rozłożył na trzy kroki:
  1. Zamiana konta na Prestige (łatwiej przeprać 4k niż wynagrodzić 1,5k)
  2. Poczekać do momentu otrzymania ostatniej premii i tego samego dnia zastrzec kartę (można przez Internet)
  3. Zamknąć rachunek przez Internet lub w oddziale, a w okresie wypowiedzenia przeprać 4k. Wydaje mi się, że lepiej w oddziale, bo od momentu zgłoszenia rozpoczyna się 28-dniowy okres wypowiedzenia. Jeśli przez Internet, mają chyba 3 dni na reakcję => może wejść na kolejny miesiąc opłata za konto.

  Przemo Odpowiedz
 • Przestroga dla zamykających konto w okolicy 12. miesiąca – zwróćcie uwagę, że zwolnienie z opłaty za konto jest na 12 miesięcy, ALE spokojnie mogą naliczyć opłatę w 12. miesiącu. Zwolnienie z opłaty miesięcznej jest za spełnienie warunków bezpłatności w poprzedzającym miesiącu – czyli np. w 11. miesiącu trzeba przeprać 4000zł, aby w 12. nic za konto nie zapłacić.

  Przemo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy