250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole i… 100 zł za ucieczkę!

Zgodnie z zapowiedziami z piątku Credit Agricole zaprezentował dziś nową promocję. Tym razem do zgarnięcia mamy całkiem łatwe 250 zł za przeniesienie konta ze swojego dotychczasowego banku oraz… 100 zł za ucieczkę do kolejnego! :)

250-zl-za-przeniesienie-konta

Przenieś konto do CA i zgarnij 250 zł

Promocja „Przenieś konto z gwarancją satysfakcji” obowiązuje od 2 maja do 31 lipca włącznie. Co ciekawe możemy z niej skorzystać tylko w oddziale. Dlaczego? Credit Agricole wymaga bowiem od nas złożenia wniosku z pełnomocnictwem, dzięki któremu będzie w stanie załatwić za nas przenosiny konta ze „starego” banku. Konieczne do tego będzie podanie nazwy banku, numeru rachunku, a przy okazji nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie (emeryturę, rentę itd). Wniosek z pełnomocnictwem powinniśmy złożyć najpóźniej w momencie podpisania umowy konta lub w ciągu kolejnych 7 dni.

Na szczęście można znacznie skrócić swoją wizytę w oddziale i wypełnić wniosek o konto przez internet. Po uzupełnieniu danych zadzwoni do nas konsultant aby umówić na wizytę w konkretnym oddziale. Ominiemy w ten sposób ewentualne kolejki oraz nie będziemy tracić czasu na czekanie aż doradca „przeklepie” nasze dane do systemu.

Warto zauważyć, że choć bank wymaga od nas podania danych instytucji przekazującej wynagrodzenie w celu powiadomienia jej o zmianie konta, to regulamin nie precyzuje co ma się dalej stać z tą dyspozycją. Jeśli nie chcemy zmieniać numeru konta to najprościej powiedzieć pracodawcy, aby odrzucił takie pismo (jeśli faktycznie dostanie je pocztą). Z resztą osobiście nigdy nie zaufałbym przesyłce z prośbą o zmianę numeru konta pracownika dostarczonej w ten sposób – wydaje się to mało wiarygodne i na granicy prawa.

Co w przypadku samozatrudnionych? Osobiście podałbym dane swojej firmy i niezbyt się przejmował otrzymaną dyspozycją.

250 zł na start

Co dalej? W promocji do zdobycia mamy dwie premię. Aby zgarnąć pierwszą z nich, czyli tytułowe 250 zł, należy podpisać umowę o konto wraz z kartą debetową oraz zapewnić wpływy comiesięczne. Pod pojęciem wpływów rozumiemy:

sumę transakcji uznaniowych wynikającą z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli Uczestnik jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika

Istotne, aby wpływy wynosiły przynajmniej tyle, ile zadeklarowaliśmy podczas podpisywania umowy, przy czym nie mniej niż 1500 zł miesięcznie. Bank wymaga od nas co najmniej trzech takich miesięcy (jako pierwszy liczymy miesiąc otwarcia rachunku lub kolejny, pełny miesiąc kalendarzowy). Jak łatwo zauważyć nie ma znaczenia, czy wpływ będzie przelewem własnym z innego konta, czy wpływem wynagrodzenia. I to i to powinno dawać premię.

Wypłata premii w wysokości 250 zł zostanie przekazana na aktywny rachunek nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków.

Zamknij konto i… zgarnij 100 zł!

A jaka jest druga premia? Okazuje się, że bank może przyznać jednorazową premię za niewypełnienie gwarancji satysfakcji. Bank chce nam zapłacić za to, że… będziemy chcieli od niego uciec.

Warunki niespełnienia gwarancji satysfakcji są następujące: po pierwsze przez okres 6 miesięcy musimy zapewniać comiesięczne wpływy „wynagrodzenia”. Po drugie nie wcześniej niż siódmym, lecz nie później niż w ósmym miesiącu kalendarzowym od dnia otwarcia konta musimy złożyć w innym banku wniosek z pełnomocnictwem o przeniesienie rachunku z CA do innego banku. Dodatkowo musimy poinformować bank o przyczynach niezadowolenia z usług wypełniając formularz.

Formularz zawiera podstawowe dane Uczestnika Promocji (imię, nazwisko, numer rachunku konta w Banku) oraz opis przyczyn niezadowolenia z jakości oferowanych przez Bank usług (nie więcej niż 1000 znaków). Formularz jest dostępny w Placówkach Banku oraz na stronie internetowej Banku www.credit-agricole.pl.

Co ciekawe w drugiej premii nie chodzi o to, aby ją zgarnąć i zostać w CA ale… aby faktycznie przenieść się do innego banku. Wypłata nagrody nastąpi bowiem przed realizacją dyspozycji przeniesienia rachunku do innego banku.

Promocja z rocznym okresem karencji

Na koniec istotna uwaga: w promocji nie może uczestniczyć osoba, która:

w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Pierwsza z premii (250 zł) zwolniona jest z podatku dochodowego. Do drugiej premii (100 zł) bank dorzuci nam 23 zł, które pobierze w celu opłacenia podatku. Realnie otrzymamy więc faktycznie 250 + 100 zł.

Szczegóły promocji w regulaminie. Lista banków uczestniczących w przenosinach konta dostępna jest pod tym adresem.

Ile kosztuje konto w Credit Agricole?

Aby skorzystać z promocji należy założyć jeden z rachunków: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Pierwszy z rachunków przeznaczony jest dla osób do 27 roku życia. Jego prowadzenie nic nie kosztuje, a za kartę nie zapłacimy ani grosza po wykonaniu płatności na sumę min. 1 zł. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby karty się pozbyć – regulamin promocji nie wymaga jej do wypłaty premii.

W przypadku osób starszych najlepsze będzie Konto PROSTOoszczędzające PLUS. Dlaczego nie „zwykłe”? Wersja z plusem może być darmowa – wystarczy zapewnić wpływ 1500 zł (osoby poniżej 30 roku życia 1000 zł). Za konto zwykłe musimy płacić zawsze (4,9 zł) więc raczej nie warto go zakładać.

Minusem konta w wersji PLUS jest fakt, że ciężko się pozbyć opłaty za kartę (o ile będziemy z niej korzystać) – konieczne jest wydanie min. 500 zł. Dla wielu osób lepszym wyborem może być założenie konta PREMIUM. Karta do tego rachunku jest zawsze darmowa, a za konto nie zapłacimy ani grosza pod warunkiem łącznych wpływów 10 000 zł miesięcznie (można przelewać sobie pieniądze w kółko).

Pamiętajmy natomiast, że bank wymaga od nas zawnioskowania o kartę podczas otwierania konta, ale nie jest konieczne wykonywanie dalszych operacji z nią związanych. Możemy więc kartę aktywować, a zaraz później zastrzec i wyrzucić. Samo konto do otrzymania premii będzie wystarczające.

Nie przegap!

Komentarze

 • miesiąc po założeniu konta i odmowie przeniesienia poszłam do placówki wypełnić kolejny wniosek o przeniesienie tym razem z aktualnym podpisem. Po ponad miesiącu cisza, dzwonie na infolinie i okazuje się, że w systemie nie ma tego drugiego wniosku. Ten bank to jakaś żenada…

  Kaśka Odpowiedz
 • Ok, które banki realizują w takim razie wnioski z Pełnomocnictwem w celu przeniesienia konta, wszelkich płatności, sald itd…?

  Guli Odpowiedz
 • Pamietajcie o regulaminie: „nie wcześniej niż siódmym, lecz nie później niż w ósmym miesiącu kalendarzowym od dnia otwarcia konta” trzeba złożyć formularz o braku satysfakcji żeby dostać 100zł. Także spokojnie czekamy.
  PS: Ja jeszcze czekam na 250zł i rozpatrzenie reklamacji, bo musiałem sam zamykać konto bo im się nie udało. W placówce powiedziano, że taka reklamacja wystarczy i będzie bonus.

  Kacper Odpowiedz
  • Hej, mógłbyś przybliżyć swój problem z zamknięciem konta? CA nie udało się przenieść konta? wiesz czemu?

   Kaśka
  • @Kasia: CA nie potrafił zamknąć konta w RaiffeisenBanku, bo podobno placówki nie ma na liście, z których można się przenosić. Są tylko 3 Raiffy. Także pani w CA powiedziała żebym sam zamknął konto w Raiffie i złożył reklamację do CA i czekal na 250zł

   Kacper
  • @Kacper: jaki wynik reklamacji?

   Marcin H
  • @Marcin H. pozytywnie

   Kacper
 • Konto założone 23 lipca, przelewy własne karta zastrzezona – wczoraj wpadła premia:)

  Karr Odpowiedz
 • U mnie też wpadło, konto założone 28 lipca.

  Mikrofon Odpowiedz
 • Mam pytanie jeżeli konto założyłem 15 czerwca to siódmy i ósmy miesiąc to jakie to będą? Styczeń luty 2017? Da się jakoś do tego czasu nie korzystać z karty żeby nie płacić opłaty za nią?

  damian71 Odpowiedz
 • Tak, sprawdzone w banku w zeszłym tygodniu tak zrobiłem.

  hermik Odpowiedz
 • Ok, konto otwarte 10 maja.
  Czy dobrze liczę ze moge złożyć przeniesienie po 10tym listopada a najpóźniej przed 10tym grudnia?

  Konrad Odpowiedz
  • Wg mnie najwcześniej w październiku, a najpóźniej w listopadzie, bo „nie wcześniej niż siódmym, lecz nie później niż w ósmym miesiącu kalendarzowym od dnia otwarcia konta”. Czyli liczysz miesiące kalendarzowe kiedy masz konto: 1 maj, 2 czerwiec, 3 lipiec, 4 sierpień, 5 wrzesień, 6 październik.

   Marcjanna
  • Miało być najwcześniej w listopadzie, najpóźniej w grudniu :)

   Marcjanna
 • A jak ja założyłam konto 20.06 i wypowiem umowę 15.01 to będzie ok?

  Ewa Odpowiedz
  • Styczeń to ostatni, ósmy miesiąc. Ale Ty nie wypowiadasz umowy.
   Musisz w innym banku zawrzeć umowę o konto z przeniesieniem z CA.

   Marcjanna
  • Do jakich banków polecacie przenieść, gdzie to działa szybko, sprawnie, możliwie bez opłat?

   Torres
  • Z tym „wypowiedzeniem” to wiem, źle napisałam :)

   Zakładając że czerwiec w moim przypadku będzie liczony jako pierwszy miesiąc kalendarzowy to zgadza się. Ale jeśli liczyli dopiero od lipca to i tak się załapie i chyba jest to bezpieczniejsza opcja :)

   Ja przenoszę do mBanku, mam tam już konto, jak przeniosą drugie z CA to będzie je można zamknąć przez serwis internetowy.

   Ewa
  • @Ewa, ja planuję zrobić identycznie i też do mBanku, w końcu nigdzie nie jest powiedziane, że nie może to być bank, w którym się ma już konto. Zakładałam konto w CA 8.05, więc przeniosę się w listopadzie. Bo dobrze rozumiem, że liczy się dzień, w którym podpisywałam umowę w CA, a nie dzień kiedy poprzedni bank zaakceptował wniosek o przeniesienie?

   Daniela
 • Jeżeli konto założyłem 15 czerwca to w jakim terminie mogę je przeniesc żeby dostać premię?

  damian71 Odpowiedz
 • Wg mnie nie wcześniej niż 16 grudnia i nie pózniej niż 14 stycznia.
  Zgadza sie?

  Konrad Odpowiedz
 • Nie wcześniej niż 7 nie póżniej niż 8…..czyli styczeń-luty moim zdaniem

  Jarosław Odpowiedz
 • Ta stówka za odejście do innego banku to najbardziej idiotyczna nagroda w promocjach bankowych wszechczasów :-). Ciekawe czy bank naprawdę wam ją wypłaci, czy też będzie szukał kruczków aby tego nie zrobić.

  Skylla Odpowiedz
 • Dajcie znać jak z tymi miesiącami, jak to w końcu liczyć? Może admin dorzuci pewne info w tej sprawie co i jak?

  Krzysztof Odpowiedz
 • Adminie, mógłbyś pomóc rozwiać wątpliwości?
  Konto założone 10.05 – kiedy możemy składać wniosek o przeniesienie w innym banku?

  Guli Odpowiedz
 • Mam dwa pytania.
  1) jeśli zrezygnuję z karty w połowie miesiąca, w którym jeszcze nie wykonałem transakcji na kwotę 500 zł, to czy poniosę opłatę za kartę za ten miesiąc?
  2) jakie są warunki dla osoby polecającej i dla osoby otwierającej konto z polecenia do otrzymania 100 zł za to polecenie?

  Wernyhora Odpowiedz
 • @admin, opiszesz nową wersje tej promocji „Przenieś konto II”?
  I przy okazji, czy jeżeli otworzyłbym w Millennium drugie konto tylko żeby je zamknąć, to z tym pierwszym by mi nic nie zrobili, tak?

  Aleksy Odpowiedz
 • Czy istnieje jakikolwiek bank z interesującą promocją za przeniesienie konta z CA? CA mi się całkiem podoba – SMSy spoko, system nienajgorszy, ale bardziej chyba wolę 100 PLN za zamknięcie konta ;).

  Marcin H Odpowiedz
 • Gdyby ktoś szukał formularza, który trzeba wypełnić: https://www.credit-agricole.pl/gwarancja-satysfakcji .

  Marcin H Odpowiedz
 • Wielkie dzięki, zastanawiam się jaki powód podać… ;)

  Daniela Odpowiedz
 • Skorzystałam z promocji ING http://livesmarter.pl/100-zl-za-zalozenie-konta-direct-w-ing-banku-slaskim/
  Po dopełnieniu formalności i internetowym otwarciu konta podeszłam do placówki stacjonarnej i złożyłam tam pełnomocnictwo i wniosek o przeniesienie konta z CA.
  Pożyjemy zobaczymy jak to fizycznie wyjdzie.

  Marcjanna Odpowiedz
  • Jestem prawie na końcu z happy endem ;)
   06.11 założenie konta internetowo w ING
   08.11 złożenie pełnomocnictwa do zamknięcia konta w CA dla ING
   10.11 wypełnienie wniosku satysfakcji
   09.12 info od ING, że CA zobowiązało sie zamknąć konto 16.12
   09.12 ostatnia sesją przyszła premia 100 zł

   Marcjanna
  • Marcjanna, a kiedy założyłaś konto w Credit Agricole?

   KatJa
  • Konto założyłam 30.05.2016
   i wg mnie 7 m-c od ” miesiącu kalendarzowym od
   dnia otwarcia Konta”
   był w listopadzie, a 8 w grudniu.
   Maj-1, czerwiec-2, lipiec-3, sierpień-4, wrzesień-5, październik-6, listopad-7

   Marcjanna
  • Dziękuję za odpowiedź, na sprawdzonym przykładzie łatwiej przeprowadzić obliczenia u siebie ;)

   KatJa
  • No to mam finał. Konto w CA miało być zamknięte 16.12, ale dzieje się to zawsze w tzw. zamknięciu dnia (w nocy) i wówczas powinien wyjść przelew do ING (przekazanie środków). Niemniej odbywa się to w dni robocze, dlatego przelew poszedł wczoraj do ING z CA, a konto domknięto dziś w nocy.
   Co ciekawe nadal mam dostęp do bankowości internetowej.

   Marcjanna
 • Marcjanna… daj znać…

  zgred Odpowiedz
 • 1961583 taki nr polecającego niech się lepiej odezwie do mnie

  Krzysztof Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał premię za polecenie ? Wypłacają w środku miesiąca, czy zwlekają do ostatniej chwili ?

  ziberro Odpowiedz
 • konto moje i żony założone w ostatnich dniach promocji przed końcem lipca.
  u mnie wpływy z pensji. u żony wpływy ode mnie. przy zakładaniu konta żona podała mnie jako polecającego.
  23.11 dwie premie po 250 i jedna 100 za polecenie.

  wald Odpowiedz
 • A czy przenosił już ktoś konto do innego banku żeby skorzystać ze 100zł na odchodne? Jest już dostępny formularz?

  kabaste Odpowiedz
 • Czy za zastrzezoną kartę są jakieś opłaty? Bank wysyła druga w miejsce tej zastrzeżonej? Chciałbym zastrzec dzisiaj, żeby już w grudniu mieć spokój z transakcjami >= 500 zł.

  jarkacz Odpowiedz
  • Zastrzegaj śmiało. Bank nie wysyła nowej karty jeśli o nią nie wnioskujesz. Ja swoją zastrzegłam miesiąc po otwarciu konta i nic nie wysłali ani żadnych dodatkowych opłat nie naliczyli :-)

   orzelek
 • Konto w CA zalozone pd koniec maja,dzis posiadajac od dawna konto w PKO,poszedlem z wnioskiem oraz pelnomocnictwem o zamkniecie konta w CA. Powinno zadzialac.

  sepe Odpowiedz
 • Komuś 100 za odejście już wpadła? Ja zakładam teraz konto w Eurobanku z promocji i tam chyba też się przeniosę ;).

  Daniela Odpowiedz
 • A jakie promo w Eurobanku? Z Virgin?

  Krzysztof Odpowiedz
 • U mnie tez wpadła 100ka za przeniesienie.
  I tez do Eurobanku w promocji Virgin.
  Adios Agricole… ;-)

  Konrad Odpowiedz
 • Hej jak liczycie/liczyliście te 7 miesięcy od założenia konta? Bo konto zakładałem 13.06 i teraz nie wiem czy już mogę składać wniosek o przeniesienie czy jeszcze czekać?

  jankos Odpowiedz
 • Wg mnie masz czas od 13.12 do 12.02

  Konrad Odpowiedz
  • Dzięki właśnie tak się zastanawiam czy już w grudniu mogę czy czekać do pełnych miesięcy i dopiero w styczniu?
   Pasowało by mi teraz w grudniu ale ciekawe co na to CA

   jankos
 • Skąd pobrać promocyjny formularz dot. niezadowolenia przy ucieczce z CA?

  K. Odpowiedz
 • Zarejestrowałem się w promocji w lipcu. Rachunek zasiliłem 27-07-2016. Rezygnację mogę zlożyć po 27-12-2016 czy to liczy się od pełnego miesiąca ?

  toran Odpowiedz
  • 2) Uczestnik Promocji nie wcześniej niż w siódmym, lecz nie później niż w ósmym miesiącu kalendarzowym od
   dnia otwarcia Konta:
   miesiąc kalendarzowy -od 1 do ostatniego dnia miesiąca

   Michał
 • Brakowało mi definicji miesiąca kalendarzowego :) Dzięki Michał !

  toran Odpowiedz
 • Pomożecie ? – jeśli konto założyłem 27 lipca to kiedy złożyć wniosek w innym banku o przeniesienie konta z CA ?
  Na infolinii twierdzą, że 7-8 miesiąc to luty-marzec, a według tego co tutaj czytam 7-8 miesiąc to styczeń-luty.
  Więc jak to liczyć ?

  qwerty123 Odpowiedz
  • Bezpiecznie będzie sie wypisać w lutym ;)

   toran
  • Ja zrobiłem tak: po zalogowaniu do CA w poczcie wewnętrznej napisałem do nich, to co Ty tu na forum z pytaniem, jak jest w moim przypadku. Odpowiedzieli, więc mam podkładkę, w razie potrzeby reklamacji. U mnie założenie konta: maj, przenosiny: grudzień-styczeń, więc u Ciebie wypadałoby: luty-marzec

   lms
  • Czyżby Bank sam nie do końca rozumiał własną promocję? Ja zasugerowałam się wpisem Marcjanny , która już ma za sobą ten proces. Założyłam konto 26.06 i czerwiec potraktowałam jako pierwszy miesiąc kalendarzowy a grudzień jako siódmy. Kilka dni temu złożyłam dyspozycję przeniesienia konta do innego banku i mam nadzieję na pomyślne zakończenie z bonusikiem na koniec. Akurat w moim przypadku jest powód bo musiałam składać reklamację w CA.

   Beata2
  • Jeśli założone 27.07 to czas na złożenie wniosku z przeniesieniem masz między 28.01 – 27.03.
   Sprawdzone, u mnie zakończone wypłatą premii na odchodne.

   Guli
  • @Beata2
   I jak w Twoim przypadku, napisz czy pozytywnie.

   Krzysztof
 • Wysyłaliście wniosek gwarancji satysfakcji online czy w placówce?
  Jak online to zaznaczaliście zgody marketingowe bo nie wiem czy to konieczne? czy tylko jedno pole że złożyliście wniosek o przeniesienie konta w innym banku

  jankos Odpowiedz
 • Poprawcie mnie jeśli się mylę ale dostałem informacje od pracownika mBanku że wcale nie trzeba zakładać nowego konta żeby skorzystać z przeniesienia i zamknięcia rachunku w innym banku (CA). Można złożyć takie dyspozycje z opcją przeniesienia na dotychczasowy rachunek w mBanku (inne banki też to praktykują).
  Innymi słowy idziecie do dowolnej placówki gdzie macie konto (która bierze udział w przenoszeniu rachunków) podpisujecie papiery o zamknięcie i przeniesienie konta w CA i to chyba Najlepszy myk żeby dostać 100zł na dowidzenia. Testował ktoś i potwierdzi?
  Ja pod nosem mam tylko BGŻ więc wkrótce zamierzam odwiedzić i obczaić oby tylko sobie $ za to nie życzyli

  jankos Odpowiedz
  • jankos ,ja tak zrobilem i dziala. Posiadam konto w PKO,poszedłem z wnioskiem 6 grudnia ,CA otrzymało info 12 grudnia.Konto ma zostac zamkniete 11 stycznia. Czekam na premie.

   sepe
 • Podpowie ktoś :)
  Jeśli na umowie z CA widnieje data 06.06.2016 to znaczy że do nowego banku mam iść między 06.01 a 06.02 2017?
  Czy Millennium bierze udział w akcji przeniesienia konta?
  Formularz gwarancji satysfakcji wypełnić po złożeniu dyspozycji o przeniesieniu konta?
  Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

  Damian Odpowiedz
 • Wpadła premia za polecenie, opisana jako „korekta”, oczywiście po wniesieniu reklamacji. Dobre i to ;-).

  qq Odpowiedz
 • Dzis zgłosiłem reklamację. Za dwa dni zamykają mi konto,a premii brak.

  sepe Odpowiedz
 • Odnośnie wniosku o przeniesienie konta z CA na już istniejące konto w BGŻ powiedzieli mi że nie da się bo to opcja tylko dla nowo otwierających rachunek-dla posiadających nie.
  Niebawem spróbuję w BZ WBK na chacie 2 na 3 konsultantów mówi że jest taka opcja :D

  jankos Odpowiedz
  • Daj znać bo też mam w BZWBK, ewentualnie ciekawe jak w Millennium. Na marginesie przydałaby się jakaś nowa promocja jakiegoś banku ?

   Krzysztof
  • Złożyłem wniosek o przeniesienie na istniejące konto w BZ WBK bezproblemowo mają powiadomić telefonicznie o tym czy CA przyjmie wniosek… Zobaczymy

   jankos
  • Na to powiadomienie telefoniczne z BZWBK to tak średnio liczyć proszę. Ja 12 grudnia złożyłam wniosek o przeniesienie do BZWBK. Czekam, czekam i czekam na telefon….aż dzisiaj wchodzę na konto w CA i widzę stówkę. Zrobiłam przelew i w poniedziałek stówka powinna być na moim koncie w innym banku a i konto w CA pewnie zostanie zamknięte tego samego bądź następnego dnia. Ciekawam czy i kiedy BZ do mnie zadzwoni.

   Beata2
  • Dziś mnie Pani przyjmująca wniosek z BZ WBK telefonicznie powiadomiła że konto w CA zostanie zamknięte 15.02 więc chyba miałaś pecha Beato2

   jankos
 • Ja jestem w trakcie przenoszenia do Mbanku na istniejące konto.

  ewa Odpowiedz
 • W Millenium można przenieść na istniejące konto.
  Zostało 2 dni do zamknięcia konta a premii wciąż brak. Czy ktoś już ją otrzymał?? Na ile dni przed zamknięciem wypłacają i na które konto, to zamykane, czy to do którego jest przenoszone??

  Paweł Odpowiedz
  • Wg. zapisów regulaminu wypłacają na konto CA tuż przed realizacją dyspozycji przeniesienia czyli jak zamkną Ci konto to już na nowym przeniesionym zobaczysz przelew saldo + premia
   Ale tyle z teorii jak to w praktyce wygląda może ktoś kto dostał się wypowie

   jankos
  • Premia wypłacona w ostatnim dniu na konto w CA, obeszło się bez reklamacji.

   Paweł
 • U mnie wypłata premii na odchodne 09.12, przeniesienie do innego banku 21.12.

  Guli Odpowiedz
 • Konto zamkniete w CA z dwudniowym poslizgiem,a premii brak. Zlozona reklamacja ,premia ma wplynac do konca miesiaca na konto PKO podane we wniosku satysfakcji gwarantowanej.

  sepe Odpowiedz
 • Żona chciała w piątek złożyć wniosek o zamknięcie ale Bank zaoferował 5% zwrotu za płatności: czynszu, prądu, telefonu itp. do 300 pln max do 18 m-cy. Nie jest pewna warunków bo trafiła do placówki na 5 minut przed zamknięciem. Panie wyraźnie się spieszyły a i ona nie miała chęci na wyjaśnienia bo to weekend. Wie ktoś z Was coś na ten temat?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • @Eugeniusz ale żona smama chciała zamykać konto w CA? Nie korzysta z opcji przeniesienia=nie zgarnia 100zł na dowidzenia chyba że nie jest w tej promo…

   jankos
  • Ja dostałem przy zamykaniu zupełnie przeciwną odpowiedź : promocji żadnej absolutnie nie , zamykamy i pa pa …

   Czyli wniosek taki że nie co wierzyć że nie ma promocji – tylko trzeba szukać takiego oddziału, w którm proponują promocję za zostanie.

   Bogdan
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy