300 zł łatwego bonusu i 2,5% na koncie oszczędnościowym za założenie eKonta w mBanku!

Zakończona

Ruszyła kolejna kumulacja promocji mBanku! W zamian za założenie konta i wykonanie 5 płatności kartą możemy zgarnąć 100 zł w gotówce oraz 50 zł w formie vouchera Biedronka. A jeśli dołożymy do tego niemal dowolny wpływ 1000 zł to… zgarniemy kolejne 150 zł. Razem nawet 300 zł bonusu w dwóch, łączących się ze sobą promocjach! :)

300 zł bonusu za założenie eKonta promocyjnego mBank

Twoje Konto z Bonusem i Premią

Aby skorzystać z pierwszej promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank od 1.01.2017. Bank dodatkowo precyzuje, że chodzi o rachunki tego typu z numerami rozliczeniowymi (3-10 cyfra) 1140 2004 oraz 1140 2017. Co istotne: posiadanie innych produktów w mBanku (nawet z tymi numerami!) nie wyklucza z promocji. Produkty w Orange Finanse również. Chodzi tylko o rachunki osobiste (RORy) i oszczędnościowe.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Wnioskować możemy do 31.03.2019, natomiast samo zawarcie umowy może nastąpić do 15.04.2019 (kurier lub oddział). Pamiętajmy, żeby dane (zwłaszcza adres e-mail) były identyczne na stronie promocji oraz we wniosku.

Dodatkowo przypominam, że jeśli wybierzemy podpisanie umowy w oddziale banku, to będziemy tam musieli jedynie sfinalizować umowę, a nie składać wniosek od początku (co często robią pracownicy banku). Sprawdźcie, czy w oddziale numer wniosku zaczynający się od „RAC” będzie identyczny, jak ten po złożeniu wniosku internetowego. To bardzo ważne.

Co dalej? Zgodnie z regulaminem do 31.05.2019 powinniśmy wykonać co najmniej pięć płatności kartą lub BLIKiem (stacjonarnie bądź internetowo) na dowolne kwoty. I… to tyle!

O przyznaniu nagród organizator powiadomi nas mailowo do 24.06.2019. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Bonus, czyli 100 zł w gotówce i 50 zł do wykorzystania w Biedronce, zostanie przekazany do 30.06.2019.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano również program poleceń, dostępny po zalogowaniu do strony promocji. Osoba biorąca udział w promocji (nowy klient) może polecić promocję kolejnej osobie (generując swój link polecający) i otrzymać za to 50 zł (ale nie więcej, niż 250 zł za 5 poleceń). Oczywiście obie osoby muszą spełnić wszystkie warunki promocji, czyli posiadać status nowego klienta i wykonać 5 transakcji kartą. Obecni klienci mBanku nie mogą więc polecać w tej promocji.

Dodatkowe 150 zł w promocji „eKonto z premią”

Co ciekawe biorąc udział w powyższej promocji automatycznie załapujemy się na wewnętrzną ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy kolejne 150 zł wypłacane w dwóch ratach – na dodatek na baaardzo podobnych warunkach! Jak je zdobyć?

Konto Moje Cele - mBank

Jeśli jesteśmy nowym klientem (identyczne warunki jak wcześniej), to podczas wnioskowania o eKonto konieczne jest również założenie konta oszczędnościowego „Moje cele”.

Pierwszą stówkę otrzymamy za zapewnienie jednorazowego wpływu min. 1000 zł na eKonto w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz za dokonanie 5 transakcji kartą lub BLIKiem do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Wpływ nie może pochodzić z naszego rachunku w mBanku (z innego banku już jest OK), natomiast transakcje kartą/BLIKiem muszą być dokonane stacjonarnie – internetowe odpadają.

Kolejne 50 zł zgarniemy za wykonanie tych samych czynności w drugim, pełnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata nagród nastąpi w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków.

Przykładowo otwierając konto 20.02 pierwszy wpływ powinniśmy dokonać do 27.02, a 5 transakcji wykonać do końca marca. Do zgarnięcia drugiej nagrody wymagane jest natomiast zapewnienie wpływu i wykonanie transakcji w kwietniu. Spełniając te warunki niemal automatycznie spełniamy też warunki pierwszej promocji – i razem zgarniamy 300 zł.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Co ciekawe oprócz premii w gotówce mBank oferuje nam podwyższone do 2,5% oprocentowanie dla kwoty do 20 000 zł na rachunku oszczędnościowym „Moje cele”. Oprocentowanie będzie obowiązywać do 30.09.2019, ale tylko w tych miesiącach, w których więcej dopłacimy do konta, niż wypłacimy. Bank będzie bowiem sprawdzał na koniec miesiąca, czy na koncie jest co najmniej 100 zł więcej, niż było w poprzednim.

Sam rachunek „Moje cele” pozwala na odkładanie zaokrągleń lub pełnych kwot od transakcji wykonywanych kartą. Możemy też wybrać procent wartości transakcji lub po prostu stałą kwotę miesięcznie. Oczywiście z rachunku „Moje cele” nie musimy korzystać (ale pamiętajmy, aby go założyć już w trakcie wnioskowania o eKonto!).

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste – najnowszy rachunek mBanku, który zastąpił poprzednie eKonta (standard oraz plus). Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł (więc zdecydowanie nie warto tego robić :)).

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest mail. Konto otwarte w lutym. Żona otworzyła w marcu i maila nie ma.

  Krak Odpowiedz
 • Dwa konta z lutego, na jedno przyszedł mail, na drugie jeszcze nie. Może jakimiś partiami będą szły powiadomienia, bo dla obu kont wpadło 150 już, więc warunki dla dodatkowej premii też spelnione.

  slayer Odpowiedz
 • Cześć, dostałem ostatnio maila, że mBank podnosi opłaty za prowadzenie rachunków i karty. Czy ktoś może orientuje się, jak zmienią się moje opłaty do konta założonego w tej okazji, bo się nic nie mogę wyznac z informacji, które wysłali mi na maila?

  Oktaw Odpowiedz
  • Jak zrobisz jedną transakcję kartą to nic nie zapłacisz. Jak nie zrobisz to zamiast 5 zł zapłacisz chyba 7 zł. Dzisiaj do mnie też przyszła informacja o spełnieniu warunków. To czekam jeszcze tylko na 50 zł od mbanku

   przemek234
 • Hej a kiedy wypłacają bonus A polecenie konta ?

  Jarosław Odpowiedz
 • Mam i ja. Mail dziś 19.42.
  Konto założone w marcu.

  Michał 1986 Odpowiedz
 • U mnie nie ma jeszcze. 2 konta założone w marcu.

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Konto zakładane z polecenia w marcu. E-meila brak.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • @ dzięki cykor.

  E-maile zostały już rozesłane. Mi po kilkukrotnym odświeżeniu poczty gmail, spadł do folderu spam o 01:54. Treść
  Witamy,
  z radością informujemy, że przyznaliśmy dla Ciebie BONUS w akcji promocyjnej „Twoje Konto z Bonusem i Premią”.

  Do wypłaty wynagrodzenia niezbędne jest uzupełnienie danych do przelewu.
  Kliknij w poniższy link, zaloguj się i uzupełnij dane w formularzu.
  Uwaga! W formularzu należy podać numer rachunku bankowego otwartego w ramach akcji Twoje Konto z Bonusem i Premią.

  Jednocześnie przypominamy, że dane należy uzupełnić najpóźniej do dnia 26.06.2019 r. Brak podania danych we wskazanym terminie oznacza utratę prawa do Bonusu.

  Informujemy, że elektroniczny bon zakupowy do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł przesyłany zostanie drogą elektroniczną na adres e-mail lub w formie wiadomości SMS w odrębnej wiadomości.

  Zgodnie z regulaminem dane, które zbieramy (numer konta oraz numer pesel) będą wykorzystane tylko i wyłącznie do wypłaty BONUSU oraz przygotowania dokumentacji naszej akcji promocyjnej. Nie przetwarzamy danych w celach marketingowych ani w celu wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Pozdrawiamy,
  Zespół eBrokerPartner

  Dodajcie e-mail partnera do zaufanych i kilka razy razy należy wylogować się z poczty i zalogować. Powinien trafić do spam lub jako odczytana wiadomość do innego folderu.
  Jeśli tak się nie stanie, to należy wtedy napisać reklamację, bo wypłata jest do 26.06.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Dzisiaj o 0:30 dostałem e-meila od eBrokerPartner o przyznaniu bonusu.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Ja 100ke i mail od eBrokera dostałam ale nadal nie dostałam 50zl do Biedronki :// Czy ktoś jeszcze nie dostał?

  Izabela Odpowiedz
 • Rozumiem. Nasza trójka- konto założone w marcu- dostaliśmy maile, a siostra w kwietniu i maila nie widać… :/

  Izabela Odpowiedz
 • Maila o przyznaniu bonusu brak. Do kogo pisać reklamacje? Będę wdzięczna za adres mailowy.

  Tina Odpowiedz
  • Sprawdź czy w panelu nie możesz podać danych do przelewu. Dziewczynie mail nie wpadł ale dane mogła uzupełnić.

   savi
  • co to jest panel? gdzie go znaleźć? błagam, ponoć nie ma głupich pytań ;)

   Tina
  • Wróć do opisu promocji i kliknij zielony prostokąt z napisem ” Przejdź na stronę promocji”. Potem się zaloguj.

   cykor
  • Próbowałam wcześniej. Przekierowuje mnie na inną promocję „Organizatorem promocji „Polecam mój Bank – edycja IV” jest Santander Bank Polska S.A. Promocja „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja” trwa do 31.12.2019 r. i można do niej przystąpić od 6.05.2019 r. do 31.07.2019 r.” I co teraz?

   Tina
 • a czy faktycznie już ktoś dostał przelew z tego ebrokera? Za polecenie też? i ten bon 50 zł do biedry?

  alex Odpowiedz
 • A czy bez problemu możecie się zalogować na stronce podanej w mailu? U mnie ciągle wyskakuje, że niw poprawny email, a podaję poprawny

  Ewelina Odpowiedz
 • Przegapiłem pierwszego maila, na szczęście wczoraj dostałem przypominającego sms-a i drugiego maila. Miałem tyle spraw na głowie, że nie miałem czasu nawet spradzić kiedy miałem się zgłosić po kasę. Swoją drogą takie bonusy powinny być z automatu, na szczęscie sms mnie uratował.

  A co do dodakowej promocji to kiedy mają byc przyznawane bonusy? Konto założyłem w kwietniu i od tamtego czasu w każdy miesiąc robię przelew z innego banku na 1000 zł i więcej niż 5 transakcji w sklepach.

  Plastuś Odpowiedz
  • Ok, zaczęła przychodzić kasa. 2x100zł i bon do biedronki. Pod koniec następnego miesiąca ma przyjść ostatnie 50zł. Wtedy rozważę czy zostawić konto czy nie. Dodatkowe wymogi co do darmowości konta odstraszaja, ale sam bank ma bardzo fajną aplikcję na telefon (nie idealną , ale fajną).

   Plastuś
 • Mail o dane nie przyszedł. Napiszcie proszę na jaki adres słać reklamację. Ktoś słał? Ktoś wie? Z góry dziękuję za pomoc.

  Tina Odpowiedz
 • Na stronie jest zakładka reklamacja i tylko przez nią

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Bonusu w którym zakładalo się konto, rejestrowalo

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Został Ci po tej rejestracji jakiś ślad w mailach? Ja kliknęłam wtedy w zielone „Wejdź na strone promocji”, zrobiłam co było napisane, wypełniłam druczki, przyjechał kurier i przysłali kartę. I tyle. Zero sladu w mailach oprócz tego, ze bank potwierdzil przyjecie wniosku. Ze strony organizatora promocji ani słowa ani maila ani nic. Gdy teraz na stronie pod którą piszemy te komentarze klikam w zielone wyskakuje opis innej promocji. Czy to znaczy że jestem w czarnej dupie?

  Tina Odpowiedz
 • w @ masz potwierdzenie rejestracji. tam wejdz na link i zaloguj się

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Cześć! Konto założyłem w marcu, wszystkie warunki spełnione, dostałem 100 zł ale o bonie na 50 zł i pozaostałych 150 zł ani widu ani słychu. Żadengo maila ani wiadomości w skrzynce mbanku. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Ewentualnie gdzie mozna się zgłosić z reklamacją?

  oktawix Odpowiedz
 • Wlasnie wpadlo 50zl do biedry i info, ze zrealizowali przelew (ale na koncie jeszcze nic nie ma)

  keton Odpowiedz
 • E-mail od bonus ebrokerparner

  cykor Odpowiedz
 • Wpadło 100 za szybki wpływ,konto z kwietnia.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Ja dostałem dzisiaj 50 przelewem (od mBanku), wcześniej 100 przelewem (od mBanku) i teraz bon do Biedronki 50 PLN.
  A gdzie jeszcze 100 od eBrokera? Niby mają czas do jutra, ale czy ktoś już dostał?

  jarosword14 Odpowiedz
 • Konto kwietniowe. Wpływ 100 zł, ale bonusu brak. Info o nim do 24.06 również nie przyszło. Czy rejestrowaliście się w jakiś szczególny sposób, poza wejściem na stronę promocji z artykułu? Macie jakieś potwierdzenie rejestracji w mailu? Ja niczego takiego sobie nie przypominam. Potwierdzeń w skrzynce mailowej również brak. Mam jakąkolwiek szansę żeby reklamować sprawę?

  Tina Odpowiedz
  • Może założyłaś konto bezpośrednio ze strony mBanku, a nie przez link ze strony ebroker?

   Skylla
  • Skylla, masz wyraznie napisane ze bylo wejscie na strone ebroker wiec po co te insynuacje? Bank ma budzet na promocje, osiagnal cel bo pozyskal Klienta wiec nie wiem po co cwaniakuja.

   aaaa
  • Ja również 24.06 nie miałam maila, dostałam 25.06, ale nie doczytałam że dane muszę podać do 26.06 – myślałam że mam na to 7 dni i dane podałam dzisiaj. Opisałam całą sytuację w mailu do Ebrokera i czekam na odpowiedź. Ciekawe czy jest szansa na pozytywne zakończenie, poświeciłam na to trochę czasu a tu może się okazać na finiszu że niepotrzebnie. Zastanawia mnie tylko dlaczego dostałam maila 25.06 skoro miały przychodzić do 24.06.

   Anna Rapacz
  • Mogły przyjść 2 maile

   Plastuś
 • właśnie przyszedł bon do biedronki na e-mail:)

  przemek234 Odpowiedz
 • Przyszło 50 zł. Przyszło kod biedronka, i że wysłali 100zl na konto. Konto założone w marcu

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Kiedy wypłacają za polecenie konta jeśli miało ono miejsce w marcu?

  Skylla Odpowiedz
 • Dotarł e-mail o 19:48.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Dzisiaj przyszedł e-mail z kodem 50zł do Biedronki oraz 50zł na konto.

  Waldemar Odpowiedz
 • Witamy,

  wyslalismy do Ciebie nagrody z Akcji Bonus z mBankiem. Bon do Biedronki znajdziesz na swojej skrzynce pocztowej, a przelew na koncie.

  eBrokerPartner

  Grzegorz124 Odpowiedz
 • Przyszedł kod do Biedronki, natomiast przelewu nie mam jeszcze…

  slayer Odpowiedz
 • A czy wypłacili już komuś premię za polecenie konta?

  Andrzej Odpowiedz
 • czy jak otrzymalem premie i kod to moge juz zamknac konto ?

  Michal R Odpowiedz
 • U mnie sytuacja wyglada nastepująco:
  Konto założone w lutym, 100 pln wpadło w kwietniu, 50 pln wpadło w maju i teraz bon na 50 zł i 100 od ebrokera. Na drugim to samo tyle ze + 50 pln od mbanku(?) zakladam że za polecenie

  Michal1607 Odpowiedz
  • 50 od mbanku masz prawdopodobnie z wczoraj („zwrot z tytułu promocji moneyback”), za 5 transakcji w maju. Premię za polecenia wpłaca nie mbank tylko Rankomat, zewnętrznym przelewem, razem ze stówą za „bonus”.

   cebrzyq
 • U mnie przelew już na koncie. Więc wszystkie bonusy wypłacone. Konto zakładane w marcu.

  paweł Odpowiedz
 • Ja już dostałem wszystko, razem 350 (50 za polecenie)

  zia Odpowiedz
 • Wpadła 100 plus premia za polecenia.

  Krak Odpowiedz
 • Wszystko przyszło, można w trybie natychmiastowym zamknąć konto :-)

  slayer Odpowiedz
 • Czyli co ,można dzisiaj już zamykać konto (z 30 dniowym okresem wypowiedzenia), dzięki czemu ominie się nowe opłaty?

  jarosword14 Odpowiedz
  • W związku ze zmianą w TOiP można w trybie natychmiastowym zamknąć (może szybciej się załapiemy na nową promocję).

   Najpierw wchodzimy w szczegóły rachunku > karty > szczegóły karty > zastrzeż (zamknięcie karty czy jakoś tak) – dla pewności
   Później wchodzimy w Pasaż > Market > Usługi > Wypowiedzenie umowy na samym dole (wybieramy konto, tryb natychmiastowy i wybieramy powód zmiany w TOiP)

   slayer
  • Jakie nowe oplaty? Przeciez konto „osobiste” w zasadzie pozostaje bez zmian, czyli karta za darmo po wykonaniu 1 platnosci. Chyba, ze cos sie zmienilo.

   keton
  • Wypłata z bankomatów poniżej 100 zł się zmienia z bodaj 1,3 na 2,5.

   slayer
 • A stówkę za szybki przelew ktoś otrzymał w tym miesiącu?

  Andrzej Odpowiedz
 • A ktoś powie jak się wykorzystuje ten voucher z Biedy? Czy trzeba całość wykorzystać za jednym razem? Czy generuje się ten kod i z nim do kasy? Jak to wygląda?

  Michał1986 Odpowiedz
  • Pewnie tak jak w voucherze od Nest. U mnie w mieście kasjerki nie ogarniały tematu zupełnie, więc zasięgnąłem opinii na infolinii Biedry. Po skasowaniu zakupów wklepują na klawiaturze cyferki kodu i wtedy wchodzi. Nie musisz wydać całości na raz, stan na bonie możesz sprawdzić pod adresem https://kartypodarunkowe.biedronka.pl/ Jeżeli robisz zakupy ponad stan pieniędzy na bonie, to resztę dopłacasz gotówką lub kartą.

   slayer
  • Slayer ——— dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

   Michał1986
 • Konto zamknięte w trybie natychmiastowym. Teraz karencja i za rok …. otwieram ponownie.

  Karolina Odpowiedz
 • pytanie do Was co do transakcji w sklepach
  to jest cytat z regulaminu:
  „Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie).”
  czy z Waszego praktycznego doświadczenia to mogą być transakcje internetowe? jakieś wykluczenia?
  mam identyczny zapis w regulaminie promocji przy przeniesieniu konta z Orange Finanse, tam trzeba wykonać 15 transakcji miesięcznie, najłatwiej byłoby to zrobić w internecie na małe kwoty…
  dzięki!

  Stef Odpowiedz
 • gdzie składać reklamacje? do mbanku czy do tego ebrokera?

  oktaw Odpowiedz
 • gdzie składać reklamacje jesli nie dostałem bonusu? do mbanku czy do tego ebrokera?

  oktaw Odpowiedz
 • W serwisie internetowym wypowiedziałem umowę 28.06 w trybie natychmiastowym powołując się na zmiany w TPiO. Zastrzegłem kartę. Do dziś konto nie jest zamknięte. Konsultant poinformował mnie, że Bank ma na zamknięcie rachunku ma 14 dni. Pytanie, czy z uwagi na fakt że mamy nowy m-c mogą się pojawić opłaty za konto i kartę? Dodam, że w poprzednim wykonałem odpowiednie zasilenie i ilość transakcji.

  Ted Odpowiedz
  • Jeśli wypowiedzenie jest związane ze zmianą regulaminu lub TOiP to bank ma obowiązek zamknąć konto w trybie natychmiastowym – mówi o tym ustawa o usługach płatniczych. Zgodnie z artykułem 29 pkt. 2:

   Jeżeli umowa ramowa stanowi, że brak sprzeciwu użytkownika wobec proponowanych zmian jest równoznaczny z wyrażeniem na nie zgody, dostawca, informując o zmianach, o których mowa w ust. 1, jest obowiązany poinformować użytkownika, że:
   1) jeżeli przed proponowaną datą wejścia w życie zmian użytkownik nie zgłosi dostawcy sprzeciwu wobec tych zmian, uznaje się, że użytkownik wyraził na nie zgodę;
   2) użytkownik ma prawo, przed datą proponowanego wejścia w życie zmian, wypowiedzieć umowę ramową ze skutkiem natychmiastowym bez ponoszenia opłat;

   Michał
 • Ja dyspozycję zamknięcia w trybie natychmiastowym złożyłem w piątek (zastrzegłem też kartę). Ponieważ w sobotę konto było jeszcze aktywne, zadzwoniłem na dezinfolinię, powołałem się na sprzeciw wobec zmian w toip, a miła pani napisała maila do osob zajmujących się zamykaniem kont. Tego samego dnia konto było zamknięte.

  holek Odpowiedz
 • Nie otrzymałem maila o przyznaniu nagród. Gdzie to reklamować? Mam tylko moneyback od mbanku, a w tytule przelewu jest „ZWROT Z TYTUŁU PROMOCJI MONEYBACK” 100 zł i 50 zł.

  Rafał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy