450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego zgarniemy 450 zł – częściowo w bonach do Żabki, a częściowo w gotówce.

450 zł premii od BNP Paribas

Skocz po bonus z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.06.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 15.06, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 30.06.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później niż 30.06). Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 6000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w formie 10 bonów Żabka po 10 zł każdy, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji, aktywowanie go poprzez nadanie PINu oraz w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:

 • wykonamy min. 5 płatności BLIK na min. 20 zł każda

Kolejną, czyli tym razem 150 zł w formie 15 bonów Żabka, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu:

 • wykonamy min. 6 płatności BLIK (tym razem na dowolne kwoty) oraz
 • wykonamy przelew(y) za pomocą bankowości elektronicznej na łącznie min. 350 zł

W pierwszym i drugim przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W przypadku przelewów – o wykonanie najzwyklejszego przelewu (typu Elixir) np. na swoje konto w innym banku. Jeśli natomiast chodzi o wpływy – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu:

 • wykonamy min. 6 płatności BLIK (na dowolne kwoty) oraz
 • wykonamy przelew(y) za pomocą bankowości elektronicznej na łącznie min. 350 zł oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na łącznie min. 500 zł

Przykładowo aktywując kartę w kwietniu warunki spełniamy w maju, czerwcu i lipcu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (lub w kolejny dzień roboczy). W trzecim mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca. Bony będą natomiast wysyłane do końca miesiąca SMSem.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szkoda, że nie 450 bonów po 1 zł.

  Rafał Odpowiedz
 • Piekło zamarzło, BNP daje promocję KO na nowe środki:) Stawka może nie powala 6.5% i tylko do końca maja ale biorąc pod uwagę, że do tej pory oprocentowanie na tym koncie wynosiło zawrotne 1% to naprawdę szał. Jakby tego było mało, to wg opisu promocja nie jest skierowana do „nowych” klientów tylko do „starych” (Konta Lokacyjne otwarte do 11.04.23.) albo się pomylili albo ja coś źle czytam:)

  Ew@ Odpowiedz
 • Orientujecie się czy Paribas ma jakąś utrzymaniówkę?

  owat Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy