450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią za założenie konta. Do zgarnięcia mamy 450 zł w formie kart podarunkowych do Biedronki.

450 zł premii od BNP Paribas

Mobilna wiosna z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 11.04.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 11.04, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 24.04.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą, polecaną zresztą przy tej promocji, jest wideoweryfikacja za pomocą aplikacji mobilnej – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Zasady zdobycia premii

A jak zdobyć tytułową premię? Pierwszą z nich, czyli 100 zł w formie bonu do Biedronki, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji, aktywowanie go poprzez nadanie PINu oraz otrzymanie min. 1 wpływu w kwietniu. Akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 175 zł w bonie, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w maju:

 • wykonamy transakcje kartą na łącznie min. 400 zł oraz
 • otrzymamy min. 3 wpływy – każdy na min. 100 zł

W pierwszym przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). Natomiast w przypadku wpływów zasady są takie same, jak miesiąc wcześniej (tylko dochodzi kwota minimalna).

Kolejną nagrodę, czyli kolejne 175 zł w bonie, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz spełnienie ich ponownie w czerwcu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 23.05, o drugiej dowiemy się do 23.06, a o trzeciej – do 24.07.2023. Nagrody będą przekazywane do końca danego miesiąca za pomocą wiadomości SMS.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam
  Założyłem konto ale ciekawa sprawa bo już miałem w 2021 konto w bnp i po zalogowaniu do nowego konta widzę historie moich transakcji ze starego konta.. czy ktoś miał podobną sytuację? Zastanawiam się czy nie będzie problemu z udziałem w promocji.

  Piotrek0401 Odpowiedz
  • To u nich norma, inne pytanie jakie należy sobie zadać, czy mialeś zamkniętą umowę ramową z tamtej promocji

   Ja123
  • Niestety nie pamiętam. Myślisz, że na infolinii uzyskam takie informacje?

   Piotrek0401
  • Pewnie tak, albo w oddziale, niestety niezamknięta umowa ramowa może cię eleminowac z promocji

   Ja123
 • Umowa ramowa nie przeszkadza w kolejnych promocjach, testowane praktycznie na kilku kontach.

  margob Odpowiedz
 • Czy podczas zakładania konta można wybrac jedynie karte mobilną?

  Maciej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy