HIT: rekordowe 450 zł za założenie darmowego CitiKonta + ponad 100 zł w punktach + 600 zł i 1% moneybacku za kartę kredytową!

Zakończona

Już nie 270 zł, ale aż 450 zł możemy zgarnąć za założenie CitiKonta! Ruszyła właśnie rewelacyjna promocja Citibanku, w której oferowana jest rekordowa premia za założenie i korzystanie z tego rachunku. A warto dodać, że jest on dość nietypowy: jego prowadzenie (w tym karty debetowej) jest darmowe, bez spełniania jakichkolwiek warunków. A jeśli nam ciągle mało, to czeka na nas ponad 100 zł w punktach Mastercard i kolejne 600 zł w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citibanku + 1% moneybacku.

Rekordowe 450 zł za Citikonto

Do 450 zł z CitiKontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021. Posiadanie tych rachunków w przeszłości nie wyklucza z udziału w promocji, tak samo jak posiadanie obecnie innego produktu (np. karty kredytowej) :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o CitiKonto (najlepiej z kartą debetową – będzie potrzebna do spełnienia warunków promocji). Co istotne: konto otwieramy w pełni zdalnie, za pomocą biometrii. Pamiętajmy jedynie, żeby w trakcie tego procesu zrobić dobrej jakości zdjęcia (selfie) oraz dowodu osobistego (musi być cały w ramce, na płaskiej powierzchni, bez cieni i odbitego światła, a krawędzie nie mogą być ucięte np. palcami). Instrukcja nt. zakładania konta biometrycznie znajduje się tutaj.

Czas na wnioskowanie i podpisanie umowy mamy do 30.09.2022, przy czym bank zastrzega, że pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. O jej ewentualnym wyczerpaniu poinformuję we wpisie.

450 zł na prostych zasadach

A jakie są warunki samej promocji? Nagroda podzielona jest na 4 części.

Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce, zgarniemy za sam fakt podpisania umowy o konto oraz wyrażenie zgód na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamowy lub marketingu bezpośredniego oraz na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych.

Przelew 50 zł trafi do nas do ostatniego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

A jak zgarnąć pozostałe 400 zł?

150 zł otrzymamy jeśli do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy min. 3 transakcje BLIK na łącznie min. 300 zł. Co istotne: wliczają się tu zarówno płatności BLIK za usługi i towary jak również przelewy na telefon. Warunek ten można więc spełnić baaardzo szybko :)

Przykładowo podpisując umowę o konto w sierpniu czas na spełnienie tych warunków mamy do końca września, a wypłata premii nastąpi do ostatniego dnia roboczego października.

Kolejne 150 zł zgarniemy, jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta wykonamy za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenie walutowe na łącznie 2000 zł (np. wymieniając 1000 PLN na walutę, a następnie ponownie na PLN). Alternatywnie możemy spełnić inny, nieco trudniejszy warunek, czyli zapewnienie wpływu min. 2000 zł „z tytułu wynagrodzenia”. Bank dodaje tu, że chodzi o:

sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu:
(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [Citibank] dla klientów indywidualnych.

Zakładając konto w sierpniu warunki spełniamy najpóźniej w październiku.

Co z ostatnią nagrodą? Wystarczy, że spełniliśmy warunki odbioru nagrody drugiej i trzeciej (2×150 zł) i ostatnie 10 zł jest również nasze. Bank dokona wypłaty do końca kolejnego miesiąca.

Razem lepiej – 600 zł za kartę kredytową + 1% moneybacku

Oprócz premii za konto osobiste Citibank promuje również wyrobienie karty kredytowej. Pierwsze 1000 osób, które skorzystają z powyższej promocji CitiKonta, a następnie wyrobią kartę kredytową zyskają dodatkowe 1% moneybacku od transakcji kartą kredytową przez pierwsze 4 pełne miesiące kalendarzowe – przy czym maksymalnie będzie to 25 zł miesięcznie.

Bank zaznacza, że premiowane będą osoby, które nie miały karty kredytowej Citibanku po 1.01.2020.

A samą kartę kredytową Citibanku i tak warto wyrobić, bo za jej otwarcie proponowane jest aż 600 zł na start :)

5,5% dla oszczędzających

Citibank oferuje również relatywnie wysoko oprocentowane oferty oszczędnościowe. 5,5% zgarniemy na koncie SuperOszczędnościowym, ale tylko do 20 000 zł. Nie zdziwię się, jeśli bank niedługo podwyższy to oprocentowanie, bo konkurencja daje już nieco więcej.

Co jest takiego w CitiKoncie, że bank określa je mianem „rewolucyjne”?

Większość bank w Polsce oferuje konto osobiste wraz z kartą debetową, których prowadzenie jest darmowe. Albo raczej: może być darmowe, ale najczęściej po spełnieniu określonych warunków. Prowadzenie CitiKonta (wraz z kartą debetową) jest natomiast bezwarunkowo darmowe. Nie musimy spełniać żadnych dodatkowych warunków, aby nic za nie nie płacić.

Ale to nie wszystko. Oprócz bezwarunkowego zera za podstawowe opłaty Citi pozwala również na 4 darmowe wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i za granicą (kolejne to 8 zł za wypłatę oprócz bankomatów Citi, które są zawsze darmowe). A do tego dorzuca 3 darmowe przelewy natychmiastowe (Express Elixir) w miesiącu w ramach bankowości internetowej – czyli coś, co w zdecydowanej większości banków jest usługą płatną.

Oprócz baaardzo sensownych warunków prowadzenia konta mamy również możliwość korzystania z Citi Global Wallet – czyli usługi pozwalającej na płacenie w wielu walutach bez kosztów przewalutowania.

W jaki sposób jest to realizowane w Citibanku? Wystarczy, że założymy subkonto w danej walucie, załadujemy je, aktywujemy Citi Global Wallet i… po prostu będziemy płacić za zakupy. Citi automatycznie wykryje, że jeśli np. płacimy w USD to środki pobierze z konta w USD.

Walutę najprościej będzie kupić w samej bankowości internetowej. Citi chce bowiem stać się jednym z najkorzystniejszych kantorów internetowych na rynku. I faktycznie – kursy są bardzo zbliżone do konkurencyjnych rozwiązań.

Co z walutami, w których subkonta nie możemy założyć? Na czas wykonywania transakcji powinniśmy przepiąć (ręcznie) kartę pod konto w EUR – wtedy bank ściągnie pieniądze z konta w EUR a przewalutowanie nastąpi po kursie organizacji płatniczej (Mastercard), czyli również jednym z najlepszych dostępnych na rynku.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć? Dla czytelników bloga nie będzie to pewnie niczym odkrywczym, ale bank jakoś musi zarabiać – dlatego wszelkie usługi premium (np. CitiPhone, CitiAlerts) są płatne (ale też nie są do niczego potrzebne, więc warto od razu z nich zrezygnować). Tak samo zresztą jak próba wykonywania jakichś operacji w oddziale – wspomniane wcześniej przelewy Express Elixir są darmowe, ale tylko przez bankowość internetową. W oddziale lub przez bankowość telefoniczną CitiPhone kosztują… 30 zł. No ale taką mamy obecnie rzeczywistość w wielu obszarach życia – jeśli ktoś nie chce korzystać z internetu to wtedy niejako sponsoruje tych, którzy to robią. I nic za to nie płacą ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jeżeli mam już u nich KK to przy zakładaniu rachunku również będzie wykorzystywana biometria?

  mt Odpowiedz
 • Co z ostatnią nagrodą? Wystarczy, że spełniliśmy warunki odbioru nagrody drugiej i trzeciej (2×150 zł) i ostatnie 10 zł jest również nasze. Bank dokona wypłaty do końca kolejnego miesiąca.

  Chyba powinno być „…ostatnie 100zł…” a nie 10zł

  JJ2010 Odpowiedz
 • Czy łączy się promocją poleceń 50 zł ?

  Michał Odpowiedz
  • Tak. Potwierdzone na infolinii.

   SylMaj
  • Tylko, że po pierwsze link polecający przenosi na info o premii 270 zł, a po drugie zostaw dane oddzwonimy a nie formularz do zakładania on-line ;-(

   JoX
  • Hmm… Ale czy to nie jest aby tak, że chcąc założyć konto z polecenia, korzystam ze specjalnego linka uzyskanego od osoby polecającej? A chcąc skorzystać z opisywanej promocji korzystam z podlinkowanej w artykule strony promocji? Więc chyba nie za bardzo można założyć nowy rachunek z polecenia i załapać się na tę promocję zarazem?…
   Chyba, że chodzi o możliwość polecania konta kolejnym osobom, już później, gdy już sami założymy konto biorąc udział w opisywanej promocji?

   Michał
 • niestety mi odrzuciło biometrie i poszło na podpis przy kurierze;/

  mateuszbednarczyk Odpowiedz
 • Ciekawi mnie ile kosztuje zlecenie walutowe na kwotę na 2000zł i z powrotem. Obawiam się że prowizja może być podobna do kwoty nagrody 150zł. Ktoś się orientuje ?

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Nie polecam, taki komunikat 6 razy z rzędu na ostatnim etapie. Czyżby zbieranko darmowych danych?

  Przykro nam, nie możesz w tej chwili kontynuować. Wróć do wypełnienia wniosku korzystając z linka, który wysłaliśmy na Twój adres e-mail.

  adas87 Odpowiedz
 • Otworzyłem przez selfie, Czy kartę zamawia się po otwarciu konta? Bo nie miałem nic w wniosku :)

  luka89waw Odpowiedz
 • Jaki jest ciąg dalszy, jeśli nie udało się założyć konta przez selfie? Dzwoni konsultant i proponuje założenie poprzez kuriera?

  Michał Odpowiedz
  • kończysz zakładanie poprzez rozmowę z konsultantem

   stalker
  • OK, dzięki:) A czy jest może możliwość wyboru (przy nieudanym założeniu przez selfie) aby zamiast rozmowy z konsultantem, wybrać zawarcie umowy poprzez wizytę kuriera?
   Pytam, bo chciałbym założyć konto dla starszej osoby, która niezbyt lubi rozmawiać z konsultantami;)

   Michał
 • jest zle, skoro takie premie zaczynają banki dawać

  stalker Odpowiedz
 • czy jeżeli nie przeszedłem weryfikacji i wybrałem podpisanie umowy przez kuriera (bez tego kontaktu telefonicznego) oznacza że nie będę zapisany do premi?

  mateuszbednarczyk Odpowiedz
 • Czy konto w Citi można zamknąć online?

  Michał Odpowiedz
 • Czy jako „wynagrodzenie” przejdzie przelew z innego konta z takim tytułem?

  eLch Odpowiedz
 • 1. doczytałam w regulaminie, że zgody wystarczy mieć do końca miesiąca kalendarzowego w którym zostało założone konto (punkt 7 Regulaminu) – dobrze wyczytałam?

  2. zastanawiam się też nad zapisem dotyczącym nagrody 1. – punkt 5 Regulaminu „oraz w terminie 10 dni od otwarcia Konta zaakceptują niniejszy Regulamin.” – wydaje mi się, że w trakcie podpisywania umowy (zdalnie, udało się z selfie) został on przeze mnie zaakceptowany i mam go w dokumentach przesłanych przez bank z moim „podpisem” (ale bez daty), ale wolę się upewnić, czy powinnam robić coś jeszcze?

  3. ostatnia kwestia która mnie zastanawia, to punkt 10 – transakcje BLIK, które „nie będą transakcjami zwróconymi” – mam to rozumieć w taki sposób, że nie wrócą do mnie na konto? czy chodzi tu o coś innego?

  Zoria Odpowiedz
  • Podłączam się do pkt 3.

   Czy jeżeli dostanę przelew BLIK od znajomego i zwrócę mu to 3 x 100 zł to będzie to zwykła transakcja BLIK czy przelew zwrócony?

   fristajlos
  • Nie przelew zwrócony, a transakcja zwrócona. Zwykły zwrot zakupu.

   Andy59
 • Czy kartę zamawia się po otwarciu konta? Bo nie miałem nic w wniosku :)

  luka89waw Odpowiedz
  • Podobno do każdego konta dorzucają kartę tak czy siak, tak przekazał mi konsultant. W umowie, którą mamy dostać ma być to dookreślone.

   Maciek
 • W mobilnym Firefoxie nie chciało się otworzyć okienko do zrobienia foto dowodu. Poszło przez mobilnego Chroma.

  Edi Odpowiedz
 • Długo to konto się otwiera.. do 5 dni ; /

  luka89waw Odpowiedz
  • Dzięki temu dużo osób zdąży złożyć wnioski a potem jak je będą procesować to się okaże, że połowa nie zmieściła się do limitu 3k ;)

   Maciek
 • Cześć czy można wszystkie warunki do wypłaty spełnić w pierwszym miesiącu otwarcia konta czy trzeba się rozdrabniać? 🙃

  kwash3po4 Odpowiedz
 • O co chodzi, po kliknięciu linku do weryfikacji i przepisanie kodu z smsa dostaję info „”Niestety, podczas zdalnej weryfikacji wystąpił błąd”. Sprawdzane na różnych telefonach i przeglądarkach, nigdy w tym banku nie miałam konta.

  Edyta Odpowiedz
 • Dziś dzwoniła do mnie kobieta z banku i poinformowała, że wniosek nie został złożony choć miałem informację, że niby wszystko przebiegło poprawnie. Błędy wynikają z tego, że już miałem ich kartę kredytową. Podobno bez problemu jest jak ktoś jest zupełnie nowym klientem i nigdy nic od nich nie miał. Zakładam zatem, że wszyscy co macie ten błąd już coś wspólnego z bankiem macie. Wtedy musicie załatwić to przez telefon. Pula promocyjna jeszcze nie została wyczerpana.

  eLch Odpowiedz
 • Jak przełączyć na tylny aparat podczas robienia zdjęć dowodu ? Jakaś masakra …

  dzejkej Odpowiedz
 • Zawnioskowalem o konto 23.08, porobiłem zdjęcia twarzy i dowodu. Przed chwilą dostałem maila ze mam wysłać zdjęcie dowodu na adres mailowy i będzie u mnie kurier. Co oni odwalają?

  deloe Odpowiedz
 • 22 692 24 84 Infolinia jak coś

  luka89waw Odpowiedz
 • Dzwoniłem teraz , sprawdzić co się dzieje z otwarciem konta osobistego, a tu koleś mówi że mam już od 2 lat… się zdziwiłem i nawet ok 100 zł na nim.. Chyba niechcący mi założyli z KK :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Sprawa wygląda tak, zakładanie konta biometrycznie bez żadnych problemów, dzisiaj tel. że musimy przez kuriera, bo kiedyś miałem u nich konto i nałożyły sie na siebie dane.. nie komplikuje to promocji. Każdy kto miał kiedyś konto/kk pewnie musi przez kuriera.

  specu Odpowiedz
  • Problem w tym, że nikt do mnie nie dzwonił. Nigdy nie miałem konta ani KK w Citi. Dostałem tylko maila, że mam wysłać zdjęcie dowodu na maila i będzie u mnie kurier. Tydzień im zajęła ta biometryczna weryfikacja, która powinna z automatu uruchomić konto (jak to się dzieje w innych bankach)

   deloe
  • Nie każdy – od jakiegoś czasu mam kartę kredytową – dzisiaj dzwonił do mnie konsultant i rzeczowo powiedział, że mają problemy z systemem w tej promocji – nie chciał ode mnie żadnego przesyłania dokumentów tylko w czasie rozmowy trwającej niecałe 10 minut musiałem potwierdzić chęć założenia konta, wyrazić niezbędne zgody. Około godzinę później umowa czekała na mnie w bankowości internetowej – wymagane potwierdzenie przez kod przychodzący SMS – to powinno być wszystko

   ardy2
  • W poprzedniej mieli dokładnie taki sam problem. Ja też mając KK zakładałem konto w ten sposób.

   Ja123
  • Też dziś dzwonili do mnie, że całe te trudy z zakładaniem biometrią, były bezcelowe, a wydawało mi się, że w końcu się udało, a tu nie, bo nie da się założyć w ten sposób mając KK. Po kilkunastu minutach potwierdzenia przez telefon, podobno się udało. Choć za chwilę musiał jeszcze raz oddzwonić (miło z jego strony), bo jednak zgody na emaile reklamowe nie miałem, choć wcześniej twierdził że jednak już mam. W pobranej umowie mam zaznaczone tylko zgody 3 i 4, ale po zalogowaniu nie widzę w ogóle odpowiednika zgody 3. Czy to wystarczy do promocji?
   Druga rzecz: wszystkie warunki promocji mogę spełnić nawet jutro, czy muszę w kolejnych miesiącach?

   keram7m
  • Konsultantka twierdzi, ze zgody 3 i 4 wystarczą. Zostawiles tylko te i podpisales smsem umowe czy gdzies walczysz o wyrazenie zgod 1 i 2?

   Bańka
  • zostawiłem 3, 4 i też myślę, że wystarczą, tylko dziwne, że w serwisie, nie ma po nich śladu, a widać chyba tylko te, na które nie wyraziło się zgody

   keram7m
  • Też tylko te zgody (3 i 4) mi Pani zaznaczyła na tak i twierdziła że wystarczą.

   Lidia
 • Czy subkonto walutowe jest darmowe? Jeżeli tak to czy zakładam je z pozycji bankowości elektronicznej czy trzeba w tej sprawie dzwonić na infolinię? Jak zrezygnować z usług premium?

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy konto walutowe jest darmowe? Jeżeli tak to czy zakładam je z pozycji bankowości elektronicznej czy trzeba w tej sprawie dzwonić na infolinię? Jak zrezygnować z usług premium?

  Łukasz Odpowiedz
  • Łukaszu, po 1 min klikania w Internetach, a tu czekasz i czekasz na odpowiedź…:

   Zaloguj się i z górnego menu wybierz Moje finanse, następnie Konta Osobiste i przejdź na Koniec listy kont.
   Wybierz Otwórz konto walutowe lub Oszczędnościowe.
   Wybierz relację, w której chcesz otworzyć rachunek, a następnie zaznacz subkonto walutowe.
   Z listy rozwijanej wybierz walutę w jakiej chcesz otworzyć konto.
   Pobierz dokument dotyczący opłat i na koniec kliknij Potwierdź.

   Na pytanie o koszt prowadzenia też znajdziesz odpowiedź w internecie na strnie banku, pewnie w tabeli opłat…

   Ja123
  • Dzięki

   Łukasz
 • W temacie karty kredytowej:
  Wypowiedziałem umowę. Nie dzwonią z ofertą utrzymaniową. Da się do nich zadzwonić samemu i zapytać, czy zakończyć relację i czekać na kolejną promocję po karencji? 😀

  Paweł Odpowiedz
 • Dzień dobry,

  czy jeżeli konto założyłem w sierpniu, aktywowałem wczoraj, to mogę zrobić przelewy BLIK wymagane i transakcje walutową we wrześniu, żeby mieć to z głowy?

  Admina nie ma? :)

  Mikołaj Odpowiedz
 • Pytanie o kartę – jest wielowalutowa czy do konta walutowego można zamówić oddzielną?

  ardy2 Odpowiedz
 • Naliczyło mi opłatę 9 zł „opłata usługa bank.tel”. Co to jest bo nie widzę pozycji w TOPiP?

  Edyta Odpowiedz
  • Opłata za możliwość korzystania przez Klienta z usługi bankowości telefonicznej CitiPhone 9 PLN

   To pewnie to, musisz to sobie wyłączyć

   Ja123
  • Zgłosiłam chęć rezygnacji w tamtym miesiącu zaraz po aktywacji konta więc trochę dziwne.

   Edyta
  • A to domyślnie nie jest wyłączone? tak mi konsultant przeczytał przy zakładaniu, ale można włączyć, to jedno z pytań, na które odpowiedziałem NIE. Mam nadzieję że nie będę miał tej niespodzianki.

   keram7m
 • jak długo się czeka na otwarcie konta po wizycie kuriera?

  mateuszbednarczyk Odpowiedz
  • Ile dni czeka sie po rozmowie, w której złozyło się wniosek na kuriera? I ile dni po tej wizycie czeka sie na aktywowanie konta i na przysłanie karty? Jakim kurierem przysyłaja? jakies powiadomienie, ze bedzie kurier wysyłaja czy znienacka kurier dzwoni do drzwi?

   Bańka
 • Ponawiam pytanie: czy łączy się promocją poleceń?

  Dario Odpowiedz
 • Jaka jest recepta na dobre kursy walutowe? Założyłem konto walutowe, wchodzę w Citi Kantor -> lista walut i mam dla euro: kup 4,48 – sprzedaj 4,95. Wymiana dla 2k to jest jakieś 200zł kosztów.

  sak Odpowiedz
  • 1-spread chyba jest mniejszy poza weekendem, 2-można 1000zł wymienić na walutę i z powrotem, z lekką górką – np 1020zł, żeby w sumie było 2000 obrotu

   bartlive
  • Aha racja. Znalazłem takie coś: Kantory czynne w soboty i niedziele stosują w tym czasie wyraźnie wyższe spready, niż w pozostałe dni. Dzięki.

   sak
  • na pewno 1000+zł na € i z powrotem ma zł wystarczy? Bo w regulaminie tak trochę to skomplikowanie ujęli:
   15. Zlecenie walutowe oznacza złożone przez Uczestnika zlecenie zawarcia transakcji natychmiastowej zamiany waluty bazowej na walutę docelową wskazanej przez Klienta kwoty waluty po zaakceptowanym przez Uczestnika kursie walutowym. Waluta bazowa to waluta, w której Uczestnik posiada środki pieniężne na wskazanym przez Uczestnika Koncie lub Subkoncie Walutowym. Waluta docelowa, to waluta, na którą mają być zamienione środki pieniężne w walucie bazowej przy realizacji zlecenia walutowego

   keram7m
  • Też się wahałem nad tym 1k w te i we wte, ale znalazłem taki zapis: „wykona za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN lub jej równowartość w innej walucie”.

   sak
 • Ktoś już dostał informacje o przyznaniu nagrody?

  fristajlos Odpowiedz
 • Ktoś już pytał.
  Spełniając wszystkie warunki w jednym miesiącu, nagrody będą i tak wypłacane co miesiąc czy wszystkie na raz?

  andri Odpowiedz
 • Pamiętajcie żeby wymieniać pieniądze w kantorze wyłącznie poza weekendem i żeby to NIE była kwota równa 1000zł. Trzeba pamiętać że się straci około 8zł na przewalutowaniu. Także z górką trzeba przelać np. 1030zł. Para walutowa USD/PLN wychodzi najtaniej. Konto walutowe dolarowe jest bezpłatne. Operacja trwa błyskawicznie. Nie bać się i wymieniać bo za 150zł nagrody warto. Kursy faktycznie mają atrakcyjne w kantorze. Fajna sprawa przy zakupach w zagranicznych sklepach.

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Sprawdźcie czy nie pobrali wam 9zl mimo rezygnacji z citi phone podczas zakładania konta oczywiście opłata pobrana i trzeba składać reklamacje…

  dzejkej Odpowiedz
 • A teraz najlepsze, w aplikacji nie mogę uruchomić i nadać tokena. Po telefonie do Banku dowiedziałem się że problem leży po ich stronie, że nie jestem jedyny. Nie nie informują jak to naprawią tylko mam do nich zadzwonić na koniec miesiąca wówczas poinstruują jak go uruchomić. Token jest potrzebny do używania blika, a w tym miesiącu aby spełnić warunki promocji muszę dokonać płatności blikiem – czeski film! Nikomu na pewno nie polecę tego banku….

  Łukasz Odpowiedz
  • A działanie ich kart kredytowych…to osobny czeski film, zacinają się w sklepie, nie chce PIN-u przy transakcjach powyżej 100 zł, albo w ogóle nie działa w terminalu. Jak już dostaniesz ten token, to ta aplikacja to trochę koszmar. Czasami trzeba ponawiać transakcję, bo nie przechodzi potwierdzenie

   Ja123
  • Musisz mieć strasznego pecha. Używam ich karty od roku wszędzie gdzie się da m.in. na terenach wiejskich, gdzie nie ma dobrego zasięgu i przechodzi za każdym razem. Nigdy nie było z nią problemów. Aplikacja bez zarzutów

   fristajlos
 • Ciekawa sytuacja. Zakładałem konto dziewczynie i nie miała możliwości założyć zdalnie tak jak ja. Musi czekać na kuriera

  fristajlos Odpowiedz
 • Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o CitiKonto (najlepiej z kartą debetową – będzie potrzebna do spełnienia warunków promocji). Który konkretnie warunek promocji spełniamy debetówką bo nie mogę się doszukać?

  Tomaszsz Odpowiedz
 • W niedziele (11.09) złożyłem wniosek o konto, przeszła biometria, przeszło potwierdzenie kodem sms, na końcu komunikat o tym, że wszystko przebiegło pomyślnie, jednak do dnia dzisiejszego konto nie zostało otworzone – żadnego maila, umowy, ani potwierdzenia. Czekać dalej czy dzwonić na infolinię?

  Łukasz Odpowiedz
  • jeśli masz/miałeś coś kiedyś od nich, to niestety mimo, że wydaje się że wszystko przeszło, to konto nie założy się, po kilku dniach do mnie oddzwonili i wszystko od nowa trzeba było podawać telefonicznie, ale opcją był kurier.

   keram7m
 • Pytanko.

  Przed założeniem konta miałem u nich kartę kredytową i wszystkie zgody wyrażonej na nie. Podczas zakładania konta zgody zostały zaktualizowane ale dzisiaj z ciekawości spojrzałem do serwisu i dalej były na nie. Czy to oznacza, że nie załapałem się do promocji?

  fristajlos Odpowiedz
  • a to nie jest tak, że w serwisie widać tylko, te nie wyrażone zgody?
   w moim przypadku widać 3 wszystkie na nie:
   -cofam sprzeciw….usługi partnerów
   -zgoda na otrzymywanie…ofert partnerów…po wygaśnięciu
   -zgoda na przetwarzanie danych po wygaśnięciu
   i liczę na premię, bo te zgody nie są niezbędne

   keram7m
  • Akurat toczka w toczkę pokrywały się ze zgodami z umowy. Wysłałem oficjalne zapytanie do banku. Dam znać jak będzie odpowiedź

   fristajlos
  • Gdzie w systemie widać te zgody bo szukam i nie mogę zlokalizować?

   korczasty
 • Mozna placic w google pay kartą debetowa do Citikonta oraz dodać ją do Bezcennych Chwil zanim przyjdzie plastik?

  Bańka Odpowiedz
 • Czy kartę kredytową Citi można podpiąć pod BLIKA ? W Millennium wiem, że można ale jak jest w Citi Handlowym?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • @Eugeniuszu, potwierdzam. Ja mam w Citi kartę World Mastercard i można z niej płacić blikiem.

   rapatapatoja
 • Mam problem z blikiem. Jak przepisuję kod w sklepie internetowym i mam potwierdzić płatność w banku to mnie loguje od nowa w apce citi i mam nowy kod blik, więc nie mogę potwierdzić wcześniejszej płatności. To jest jakaś masakra. Wychodzi na to, że muszę sklep internetowy mieć otwarty na kompie a z apki Citi w ogóle nie wychodzić na telefonie, żeby zatwierdzenie kodu doszło do skutku. Miałam apki 6 banków i nigdzie takich cyrków nie było. Ktoś ma jakąś radę, żeby płatności przez telefon miały ręce i nogi?? (Telefon Redmi Note 8t)

  Edyta Odpowiedz
 • Po co ta karta skoro trzeba zrobić obrót blikiem? Do zleceń walutowych? Nie kumam…

  tomwoje Odpowiedz
  • Do zleceń walutowych karta raczej nie jest potrzebna. Mnie się przydała do bezpłatnego wyciągnięcia z ich bankomatu wymienionej waluty, bo chciałam mieć euro w gotówce.

   Lidia
 • Ktoś już dostał pierwszą nagrodę?

  fristajlos Odpowiedz
 • Mam pytanie do tego co wczesniej ktos pisal

  Podłączam się do pkt 3.

  Czy jeżeli dostanę przelew BLIK od znajomego i zwrócę mu to 3 x 100 zł to będzie to zwykła transakcja BLIK czy przelew zwrócony?

  Ten myk sie nie zaliczy do spelnienia warunku? Nie bardzo zrozumialem odpowiedz :(

  Druga sprawa- transakcja walutowa PLN USD nadal jest najbardziej korzystna czy cos tu sie zmienilo?

  ino Odpowiedz
 • Mam pytanie do tego co wczesniej ktos pisal

  Jesli dostane przelew BLIK i zwrócę to 3 x 100 zł to będzie to zwykła transakcja BLIK czy przelew zwrócony?

  Ten myk sie nie zaliczy do spelnienia warunku? Nie bardzo zrozumialem odpowiedz :(

  Druga sprawa- transakcja walutowa PLN USD nadal jest najbardziej korzystna czy cos tu sie zmienilo?

  ino Odpowiedz
  • Policz co się opłaca i tyle. Ja np. na wymianie jestem do przodu 50 zł bo kupiłem dolara po 4.7, przytrzymałem i sprzedałem za 4.94 ;)

   fristajlos
 • Przepraszam za spam…juz wiem- minimum 3 przelewy blik na telefon i to wystarczy….dopiero jesli te kwoty by wrocily do mnie to sie to nie liczy….

  ino Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy