Do 470 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji eKonta osobistego mBanku. W zamian za otwarcie rachunku i spełnienie warunków aktywności zyskamy do 470 zł oraz nawet 8% na koncie oszczędnościowym.

470 zł premii od mBanku

470 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia”.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

170 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to aż 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Oprócz tego w miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym należy wykonać min. 8 płatność kartą i/lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie) oraz zapewnić wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Pod pojęciem wpływu rozumiemy tu jednorazowe przelanie min. 1000 zł (nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem) lub ew. wpłaty we wpłatomacie lub w oddziale banku.

Premię 150 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Oprócz tego możliwe jest zgarnięcie dodatkowych 20 zł w ramach równoległej promocji. Jak? Wystarczy, że na stronie promocji klikniemy w „zapisz się do promocji”, wypełnimy formularz, założymy konto, a po założeniu konta przez selfie lub e-dowód wykonamy min. 5 płatności kartą i/lub BLIKiem – a przecież to zrobiliśmy spełniając warunki 150 zł.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Co ciekawe warunki zgarnięcia kolejnych 100 zł są praktycznie identyczne, jak warunki otwarcia konta na selfie lub e-dowód.
Tu również powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w czerwcu mamy czas do końca lipca). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Oczywiście powyższe warunki możemy spełnić tylko raz, aby zgarnąć łącznie 150 + 20 + 100 zł.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

8% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 6,5% lub 8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 50 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

100 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 100 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 100 zł nasze ;)

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak się potem zamyka takie konto junior? Wizyta w banku konieczna,?

  heniek131 Odpowiedz
 • Czyli razem jest 370 zl za otwarcie dla doroslego, bo ta stwowka jest za otwarcie kolejnego konta dla dziecka.

  Rollo Odpowiedz
 • Jak najprościej sprawdzić kiedy zamknęło się u nich konto?

  TomekW Odpowiedz
  • Jak w ebankowości składałeś wypowiedzenie, to masz je we Wnioskach + 30 dni. Można się spytać na infolinii lub w oddziale

   Ja123
 • Ja tylko podkreślę, że promocja na eKonto Junior jest niezależną promocją a więc skorzystałem pomimo, że jestem klientem mBanku od dawna :)

  Maciek Odpowiedz
 • W moich celach 8% liczy się tylko saldo +100zł co miesiąc, czyli mając większe odsetki, nie trzeba nic dopłacać, a nawet można część wycofać, byle saldo było +100, tak?

  keram7m Odpowiedz
  • chyba jednak nie, bo formalnie odsetki dopisywane są ostatniego dnia miesiąca, a salda też porównywane są w te dni

   keram7m
 • Mam cel w promocji „Moje cele z promocyjnym oprocentowaniem edycja 3” czyli 8%. Dziś patrzę i widzę:
  8.3% – oprocentowanie Premium

  mają jakiś problem z wyświetlaniem czy coś popsułem ;)

  maniekkkkkkk Odpowiedz
 • @Michał Admin – jest błąd w ostatnim zdaniu w artykule. Prowizja za wypłaty z bankomatu poniżej 100 zł to 2,50 zł, a nie 1,30 zł :P

  Andrzej Odpowiedz
 • @Michał Admin – jest błąd w ostatnim zdaniu w artykule. Prowizja za wypłaty z bankomatu poniżej 100 zł to 2,50 zł, a nie 1,30 zł :P

  Andrzej Odpowiedz
 • Na jak długo po otwarciu obowiązuje 8% na moje cele?

  matebe Odpowiedz
 • Czy ktoś jak to jest w Moich nowych celach 8%, z odsetkami w ostatnim niepełnym miesiącu promocji. W regulaminie stoi tak:
  >>Promocja trwa od 01.06.2023 r. do 27.12.2023 r.
  Do promocji możesz przystąpić od 01.06.2023 r. do 27.09.2023 r.
  Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca.<<

  Czy to znaczy, że w grudniu nie warto tu oszczędzać, bo trzeba by wycofać kasę dopiero 2.stycznia, czyli przez 6 dni już tylko na 0,5%?

  keram7m Odpowiedz
  • Chyba coś się nie zgadza. 27.12 to ostatni dzień PRZYSTĄPIENIA do promocji.
   A samo konto ma wyższe oprocentowanie przez pierwszy niepełny miesiąc + 3 pełne miesiące.
   Przynajmniej tak ostatnio było.
   Kiedy to konto założyłeś?

   Ja123
 • we wrześniu, piszę o promocji 514
  nie przystąpienia:
  >>Do promocji możesz przystąpić od 01.06.2023 r. do 27.09.2023<>Promocja trwa od 01.06.2023 r. do 27.12.2023 r.<>Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do
  regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe<<

  keram7m Odpowiedz
  • chyba jakieś tagi niechcący użyłem.
   chodzi mi że jest niespójność do 27.12 a w innym miejscu: 3 pełne miesiące kalendarzowe

   keram7m
  • Ok, racja, tak jakby pozbawiali 4 dni wyzszego oprocentowania…w promocji z ubieglego roku jest data koncowa 31.12.2022. Chyba ktoś sie u nich pomylił.

   Ja123
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy