LiveSmarter.pl to blog finansowy stworzony w czerwcu 2012. Opisujemy na nim najlepsze promocje i okazje bankowe, dzięki którym czytelnicy mogą zaoszczędzić bądź zarobić. Co miesiąc przygotowujemy zestawienia lokat i kont oszczędnościowych. Co jakiś czas dodajemy również wpisy o ciekawych promocjach pozabankowych. Do tej pory współpracowaliśmy bezpośrednio lub pośrednio z większością banków w Polsce. Łączymy bowiem specyficznych klientów, którzy chcą skorzystać z ciekawych i nowoczesnych produktów finansowych oraz firmy, które dostarczają tego typu rozwiązania.
Jeśli interesuje Cię jakikolwiek rodzaj reklamy na blogu napisz korzystając z formularza kontaktowego. Pamiętaj jednak o zasadach współpracy, które zostały opisane poniżej:

  1. Czytelnik jest najważniejszy.
  2. Jeśli czytelnik nie zyskuje na współpracy – maleje szansa na porozumienie.

Statystyki bloga

LiveSmarter.pl to obecnie największy blog w Polsce zajmujący się prześwietlaniem promocji bankowych oraz pokrewnych, bezpiecznych sposobów pomnażania i oszczędzania pieniędzy. To również trzeci największy blog finansowy w naszym kraju.

Mamy ponad 30 000 fanów na Facebooku oraz ponad 100 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie generujących ponad pół miliona odsłon.

Warto tu zauważyć, iż co miesiąc dane te są coraz wyższe. Wiele osób, które trafiło tu pierwszy raz, zostaje z nami na dłużej: aż 69% czytelników to osoby powracające! Potwierdzają to też komentarze pod artykułami – nasi czytelnicy chętnie dyskutują o ofertach zostawiając często kilkaset, a nawet kilka tysięcy komentarzy pod danym wpisem!

Statystyki LiveSmarter

Zapraszamy do współpracy!

(stan na dzień 1.02.2019)