1,7% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 100 tys. zł w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. W zamian za ulokowanie nowych środków na Koncie Mega Oszczędnościowym zgarniemy 1,7% w skali roku do 100 000 zł. A pamiętajmy, że za założenie rachunku osobistego Alior Banku do zgarnięcia jest bardzo łatwe 300 zł na start :)

1,7% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 11.01.2022. Powinniśmy to zrobić w terminie w między 18.01 a 15.02.2022.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 1% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 100 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 1,7%? Wystarczy, że spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji będziemy zapewniać regularne wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 2000 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Nie wliczamy tu również przelewów z dawnego T-Mobile oraz Kantoru Walutowego. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

300 zł na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do oprocentowania 1,7%) możemy zyskać 300 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Niestety rozczarowanie. Liczyłem już na zmianę kodu na 2 z przodu

  derek22 Odpowiedz
  • widać klienci chętnie korzystają z 1,7% a bank nadal jest zapchany gotówą, to samo obligacje skarbowe wg mnie marż nie podniosą bo nie widać dużego spadku zainteresowania na 4- i 10-latkach

   adaś
 • 1,75% to daje Alior Bank na zwykłych kontach oszczędnościowych, które zostały mi jeszcze z czasów T-Mobile Usługi Bankowe

  Maku Odpowiedz
  • Owszem, ale niestety tylko do 24.01, już w listopadzie zapowiedzieli zmianę tego naliczania, żeby przypadkiem za wiele nie stracić na tych marnych odsetkach…

   Paweł
  • to teraz się o tym dowiaduję, jak jest po?
   mam stare KO z TMUB ale tam zawsze było niskie, a w tej chwili 0,35%
   przez długi czas było te 1,75%?

   keram7m
  • Było czytać uważniej LSa, już dawno ktoś tutaj wspominał i o wyższym procencie, i o tych zmianach. A najlepiej samemu sprawdzać % w szczegółach konta oraz dokumenty bankowe.

   Paweł
  • teraz to mam wyższe np. w Nest, ale wcześniej w KMocnoO coś tam trzymałem.

   keram7m
  • *Mega

   keram7m
  • jednak nie straciłem, sprawdziłem było Wibor1M-0,6, więc zawsze więcej dało KMO, później starsze KO Nest (czas zamilknąć, w kwarantannie z dużo niepotrzebnie tu piszę)

   keram7m
 • Transakcje anulowane: gdy transakcja się rozliczy i po tygodniu zwrot, nie chyba zawiera się w tym pojęciu?
  Bo jest taki zapis w KK dawnego TMUB:
  Opłata nie jest pobierana pod warunkiem dokonania przez Klienta min. 4 transakcji bezgotówkowych posiadaną do danego rachunku kartą kredytową w bieżącym okresie rozliczeniowym (transakcje nie mogą zostać anulowane)

  keram7m Odpowiedz
 • Kończy mi się promocja na Koncie Mega Oszczędnościowym i dostałam propozycję przedłużenia na 1%. Większość środków zabieram ale przydałoby mi się takie podręczne 10tyś nawet na niższym procencie ale z nieograniczoną ilością wypłat. Ktoś korzystał z tej oferty? Czy skorzystanie z niej zablokuje „normalną” promocję na Mega KO?

  Ew@ Odpowiedz
 • Jakieś przecieki czego sie możemy spodziewać po 15.02 ;> ?

  KaBe Odpowiedz
  • Niestety to samo co obecnie, badanie salda jutro.

   Paweł
  • To jak wczoraj wypłaciłem korzystając z promo – mogę znowu zasilać konto ;) ?
   A tak serio ile trzeba pauzować?

   Anonymous
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy