Rabat 10 gr/litr paliwa na stacjach Orlen przy płatności gotówką z bankomatu Euronet

Od kilku dni trwa akcja promocyjna stacji paliwo Orlen i sieci Euronet. Każdy, kto wypłaci pieniądze z bankomatu Euronet, a następnie pokaże wydrukowany na potwierdzeniu wypłaty kod promocyjny otrzyma rabat w wysokości 10 groszy za litr paliwa. Musi jednak za niego zapłacić… gotówką.

10 groszy rabatu i 500 punktów VITAY

Rabat na paliwo przysługuje niezależnie od ilości zatankowanego paliwa oraz dla dowolnego rodzaju (prawdopodobnie również LPG, regulamin go nie wyklucza). Promocja trwa do końca roku i przy cenie paliwa rzędu 5,2 zł daje około 2% „cashbacku”.

10 groszy rabatu na paliwo na stacjach Orlen

To nie wszystko. Po każdym zakupie z wykorzystaniem kodu z bankomatu Euronet otrzymamy kolejny kod, który pozwala na zgarnięcie 500 punktów VITAY przy kolejnym tankowaniu paliwa (choć tu minimum to 20 litrów) – tym razem na rachunku z Orlenu. Oczywiście jeśli znów zapłacimy gotówką. W tym wypadku czas na wykorzystanie kodu mamy do końca stycznia 2014.

Uwaga – w akcji biorą udział wybrane stacje paliw dostępne na tej liście.

Podsumowując: 10 groszy tańsze paliwo + 500 punktów VITAY (czyli np. pół hot-doga) za zatankowanie kolejnych 20 litrów, o ile tylko wyciągniemy pieniądze z bankomatu Euronet (ponoć wystarczy 50 zł).

Okazję znalazł darnok i podzielił się z nami w serwisie mamOkazje.pl.

Nie przegap!

Komentarze

 • czyli cashback na gazik to prawie 4%, nie jest żle. Jutro przetestuję.

  wally Odpowiedz
 • Wally, próbuj – ciężko bowiem stwierdzić, czy LPG się łapie (regulamin go w końcu nie wyklucza)

  Michał Odpowiedz
 • to jest dla tych facetów, którzy się z każdej złotówki rozliczają przed żoną …albo mają prywatny helikopter z olbrzymim bakiem :)

  lala Odpowiedz
 • Promocja może i dobra ale nie dla nas. Ja wolę zapłacić kartą i dostać 10% zwrotu, zamiast 10 groszy.

  Ricardo Odpowiedz
 • Ricardo, nie każdy założył Toyote :) Dla tych, którzy nie lubią aż tak żonglować kontami jak „my” – zawsze to jakaś oszczędność.

  Michał Odpowiedz
 • Adminie prześwietl ofertę raifeissena i allegro o której napisał qwerty, wydaje się ciekawa :)

  Przemo Odpowiedz
 • To nie tylko Toyota, jest jeszcze Eurobank NFC 10% i Getin NFC 15%. Dlatego napisałem że promocja ok ale my mamy lepsze :)

  Ricardo Odpowiedz
 • witam, promocja raiffaisena wydaje się być ciekawa bo chyba nie wyklucza posiadaczy rachunku w raiffaisenie

  mike Odpowiedz
 • zaraz prześwietlę oferte Raiffeisena ;)

  Michał Odpowiedz
 • A ten zapis:

  Promocja dotyczy osób, które nie były klientami Raiffeisen Polbank przed 14.11.2013

  ?

  pzdrwm
  luc

  ‚jak czlowiek umrze, to nie zyje’ kurt vonnegut, jr.
  Masz Dropboxa? Nie? To masz: http://goo.gl/wDbXq + 500MB dodatkowo ;-)

  luc Odpowiedz
 • Biorąc pod uwagę to, że Orlen ma jedne z wyższych cen paliw na stacjach, promocja jest mało opłacalna. Marketowe stacje mają zazwyczaj ceny o około 20 groszy niższe na litrze bez żadnej łaski. A do tego cashback 10% z Toyota Bank i mamy cenę paliwa w granicach 4,60zł za litr benzyny czy ON.

  jw Odpowiedz
 • Do końca roku Millennium zwraca jeszcze 3% wydatków na stacjach, więc na razie szkoda zachodu. Po Nowym Roku promocja byłaby mile widziana. To i tak dotyczyłoby wydatków miesięcznych na paliwo powyżej 160 zł, bo do tej kwoty lepiej opłaca się płacić kartą Getinu dla Kierowców.

  Leszek Odpowiedz
 • Lepiej tu sobie wyszukać tanie stacje w pobliżu.
  http://www.cenapaliw.pl/

  Jan Odpowiedz
 • Pojechałem z wydrukiem z Euronetu na wskazaną na liście stacje ORLEN. Nie wiedzieli o promocji ;]
  Komuś się udało skorzystać ??

  GZyl Odpowiedz
 • tak, ja dwa dni temu skorzystałem. Tankowałem LPG i PB95. Za oba paliwa zapłaciłem 10 gr mniej na litrze. pani w Orlenie pierwszy raz się przy mnie dowiedziała o tej promocji, ale przystawiła kod pod skaner i poszło. Idę dzisiaj drugi raz do bankomatu po kupon, bardziej się opłaca niż nic nie warte 500 pkt.

  Józek Odpowiedz
 • Wypłaciłem gotówkę z 2 różnych bankomatów euronetu (50 zł i 80 zł) i na żadnym wydruku potwierdzenia nie mam promocyjnego kodu. Jest jakaś lista bankomatów które drukują kody ?

  Leszek Odpowiedz
 • Nie wiem, czy jest takowa lista, ale może sprawdzi się inny sposób, by rozpoznać odpowiedni bankomat.

  Mianowicie, po włożeniu karty do bankomatu od razu ukazała mi się plansza informująca o promocji. Musiałem wybrać opcję „Dalej”, by zamknąć ją, a dopiero potem mogłem wprowadzić PIN i przeprowadzić resztę procedury. Przy czym nie było pytania, czy chcę otrzymać potwierdzenie wypłaty. To wydrukowało się domyślnie – na papierze w większym, niż standardowo, formacie, z kolorową informacją o promocji na odwrocie.

  Innymi słowy, jeśli bankomat nie jest przygotowany do wydawania kodów, to być może nie wyświetla wspomnianej planszy reklamowej.

  Opisana sytuacja miała miejsce w urządzeniu znajdującym się obok wyspy Wólczanki, blisko sklepu H&M, w Atrium Targówek przy ulicy Głębockiej w Warszawie.

  Kamil Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy