10 zł za doładowanie telefonu w Orange od Banku Millennium i ING Banku Śląskiego

Zakończona

Wygląda na to, że nie tylko BZWBK premiuje doładowania telefonu w Orange. Okazuje się, że trwają podobne promocje przeznaczone dla klientów Banku Millennium oraz ING Banku Śląskiego. Za doładowanie numeru na kartę zgarniemy 10 zł gratis.

10 zł za doładowanie telefonu w Orange od Banku Millennium i ING Bank Śląski
Aby skorzystać z promocji należy być klientem ING lub Banku Millennium, który nigdy nie doładował telefonu na kartę w Orange przez system transakcyjny danego banku lub zrobił to najpóźniej 31.12.2016.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że doładujemy telefon przez system ING lub Banku Millennium kwotą 40 zł. Jeśli załapiemy się do grona pierwszych 1500 klientów (ING) lub 1000 klientów (Millennium), to bank dorzuci do naszego doładowania dodatkowe 10 zł w ciągu 14 dni roboczych.

Jeśli pula nagród nie wyczerpie się wcześniej, to promocja potrwa do końca lutego.

Szczegóły w regulaminie promocji ING oraz promocji Banku Millennium.

Nie przegap!

Komentarze

 • Adminów te dodatkowe 10zł to nie będą środki promocyjne a zwykł drugie, dodatkowe doładowanie które trafia na konto główne. Doładowanie 10 zł przychodzi w odstępie może minuty czy dwóch – także prawie od razu wiemy czy je dostaniemy…. U mnie tak było i w ING i w Millennium…

  Pola33 Odpowiedz
 • Żeby klienci Plusa nie byli pokrzywdzeni, to tez mają promocję za doładowanie:
  https://www.bzwbk.pl/tutajdoladuj/promocje/promocja-r-kawiczki-do-smartfona-w-plusie.html (różne banki w tym biorą udział)
  Mam nadzieję, że rękawiczki pasują do czapki z głośnikami, którą nie dawno można było dostać z promocji karty Visa.

  Be@ Odpowiedz
  • Gratis wart kilku złotych ale cieszy… Wczoraj młodej kurtkę na wyprzedaży w 5.10.15. zamówiłam + parę innych rzeczy żeby wysyłka wyszła gratis, m.in takie rękawiczki do smartfona za 4 zł (wcześniej kosztowały niby 19,99) :-) dla siebie dodajmy :-P 51015kids.eu/rekawiczki-do-smartfona-4×3323?cid=km0001&gclid=EAIaIQobChMIr-SK6-Sd2QIVW4wZCh0L7Qp5EAQYBCABEgK6QPD_BwE

   Pola33
  • BE@ tych rękawiczek to już od 17 stycznia nie ma – pula wyczerpana :-(
   Może na walentynki coś rzucą

   zenek64
 • W Aliorze też jest taka promocja doładowań Orange tj. 40 + 10 zł.

  Mahyn Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy