10 zł za aktywację kantoru walutowego w aplikacji IKO od PKO BP

Zakończona

Ruszyła prosta promocja PKO Banku Polskiego przeznaczona dla obecnych klientów. W zamian za aktywację kantoru walutowego wewnątrz aplikacji mobilnej IKO zgarnąć możemy 10 zł premii.

10 zł za aktywację kantoru walutowego w aplikacji IKO od PKO BP

Wypróbuj kantor w IKO i zyskaj 10 zł

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego rachunku walutowego w PKO BP (z wyłączeniem Inteligo), który nie posiada aktywnej usług Kantor w aplikacji IKO. Oprócz tego powinniśmy wyrazić (lub mieć wyrażone) zgody na przesyłanie informacji marketingowych i handlowych przez bank. Możemy tego dokonać w zakładce Ustawienia -> Dane osobowe (przynajmniej na komputerze).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że aktywujemy usługę Kantor w aplikacji mobilnej IKO i nie dezaktywujemy jej do końca okresu promocji (czyli do 10.08.2018). Oprócz tego będziemy musieli wykonać co najmniej jedną transakcję wymiany walut w Kantorze w aplikacji IKO (na dowolną kwotę).

To tyle! Jeśli załapiemy się do grona 10 000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki, to bank nagrodzi nas premią w wysokości 10 zł. Premia będzie wypłacana do 10.08 (jeśli spełnimy warunki promocji do 27.07) lub do 24.08 (dla osób spełniających warunki do 10.08).

W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli nagród promocja zostanie zakończona. Informacja o tym pojawi się na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Aby kupić jakąś walutę, trzeba najpierw założyć konto walutowe w banku…
  Można założyć walutowe bez karty? Nie mm ochoty płacić opłaty rocznej, szczególnie gdy jest revolut.

  Jjjjjjj Odpowiedz
 • Tym razem inteligo się nie łapie?

  zenek64 Odpowiedz
 • Teoretycznie jak ktos ma konto zlotowkowe w PKO: wystarczy ze otworzy rachunek walutowy i podepnie karte z konta PLN jako wielowalutowa – i ma darmowe konto z karta bez dodatkowej prowizji za nia.

  Potem wystarczy zrobić transakcje.

  I jest promocja do końca lipca – przelewy EUR i CHF są bezpłatne

  Anom Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy