mBank: 10 zł za pierwszą płatność zbliżeniową telefonem

Zakończona

Kolejny bank chce nam zapłacić za pierwszą transakcje zbliżeniową telefonem Android Pay. Tym razem to mBank, który przygotował specjalną mOkazję dla klientów posiadających kartę debetową lub kredytową. Do zgarnięcia mamy 10 zł premii.

10 zł zwrotu za płatność telefonem mBank
Aby skorzystać z mOkazji nie trzeba się do niej specjalnie zapisywać. Najprawdopodobniej trzeba ją jednak widzieć w serwisie transakcyjnym.

Jeśli mamy to szczęście i widzimy mOkazję to wystarczy, że dodamy swoją kartę debetową lub kredytową MasterCard lub Visa do płatności zbliżeniowych telefonem w aplikacji mobilnej banku (dla systemu Android w wersji min. 4.4). Możemy to zrobić w zakładce: Finanse -> Karty -> Karta MasterCard/Visa -> Dodaj kartę.

Teraz wystarczy, że zapłacimy zbliżeniowo telefonem do 31.12.2017 i warunek zostanie spełniony :)

Bank wypłaci nam 10 zł w ciągu 60 dni od momentu zaksięgowania transakcji. Z mOkazji można skorzystać jeden raz.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie ma regulaminu?

  Na pewno musi to być transakcja zbliżeniowa, nie wystarczy w apce (pyszne, allegro)?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • są jedynie podlinkowane strony promocji, regulaminu brak – czytelnik Michał który podesłał info o promocji (jeszcze raz dzięki!) też nie miał żadnego regulaminu.

   Ja niestety nie mam tej mOkazji, więc sam nie sprawdzę :(

   Michał
 • U mnie i u członka rodziny również brak takiej mOkazji :(

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • U mnie się pojawiła. Nie ma żadnego osobnego regulaminu – są tylko odesłania do Regulaminu promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku oraz do Regulaminu korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Android Pay.

  Pojawia się jeszcze nota prawna o treści:

  „mOkazja przeznaczona jest dla klientów, którzy wcześniej nie płacili zbliżeniowo telefonem dzięki aplikacji mobilnej mBanku. Aby skorzystać z mOkazji i otrzymać zwrot 10 zł za płatność zbliżeniową telefonem dzięki aplikacji mobilnej mBanku, należy do 31.12.2017 r. wykonać 1 płatność zbliżeniową telefonem dzięki aplikacji mobilnej mBanku. Promocja dotyczy kart MasterCard, z wyłączeniem płatności kartą MasterCard PaySIM. Z mOkazji możesz skorzystać 1 raz. Aby móc korzystać z płatności zbliżeniowych telefonem dzięki aplikacji mobilnej mBanku, niezbędny jest telefon z systemem operacyjnym Android ™ wersja 4,4 lub wyższa, który obsługuje płatności NFC. Zwrot z płatności nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania płatności zbliżeniowej, spełniającej warunki tej mOkazji na konto, które zostało otwarte najpóźniej. W przypadku pozostałych mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 760 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 760 zł wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku. Powyższy dokument jest dostępny na http://www.mBank.pl/mOkazje. Szczegółowe informacje na temat płatności zbliżeniowych telefonem dzięki aplikacji mobilnej mBanku znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych w ramach Android Pay dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacjamobilna/funkcje-zaawansowane/android-pay/. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Z mOkazji możesz skorzystać do 31.12.2017 r. Android, i Google Play to znaki towarowe Google Inc.”

  Justyna Odpowiedz
 • czy osoby którym pojawiła się mOkazja miały wcześniej zainstalowaną aplikację mBanku na Androidzie? Czy miały już dodaną kartę ale nigdy z niej nie płaciły? Szukam kryterium doboru (nie mam mOkazji ale mam mobilny mBank pod jabcookiem. )

  zenek64 Odpowiedz
  • Ja miałam zainstalowaną aplikację i z niej korzystałam, ale nie dodawałam karty. Jakiś czas temu usunęłam aplikację, ale nie wiem czy miało to wpływ na to, że mOkazja jest u mnie widoczna.

   Justyna
  • Pojawiła się w apce banku na zabytkowym Androidzie bez NFC, bez Android Pay (i rzeczywiście wyraźnie mowa jest o transakcji zbliżeniowe, jak to już Justyna wkleiła); więc na jabłku może też będzie…

   Don Quijote de la Mancha
  • jabłkiem nie zapłącisz w PL jeszcze :-( mimo plotek Apple PAY nie zostało wprowadzone do naszego kraju. Mam LG K8 do tych zabaw więc widzę że dobrym pomysłem byłoby zainstalowanie wszystkich aplikacji banków które posiadam aby otrzymywać zaproszenia do tego typu akcji (z decathlonem z TMUB też nie dostałem zaproszenia bo ….)konkurs polegał na płatnośćiach zbliżeniowych telefonem i był na zaproszenie od banku :-(

   zenek64
  • uzupełniając swoją wypowiedź chodzi mi o zainstalowanie i nieużywanie – wtedy może bank chcąc zachęcić do użytkowania zaprosi do jakiejś promocji. Choć z drugiej strony wtedy premii za samo zainstalowanie aplikacji nie będzie …. – i bądź tu mądry

   zenek64
  • Mam mokazję. Mam też zainstalowaną aplikację mbanku i korzystam z niej regularnie, nigdy tylko nie podpinałem żadnej karty

   Toby
 • Czyli Visa odpada?

  Michał Odpowiedz
 • Michał, dziękuje.

  Mateusz Odpowiedz
 • Mając taką mOkazję na zabytkowym telefonie, co szkodzi spróbować zapłacić przez Android Pay na Allegro albo doładować Skycash. Jeśli pojawia się mOkazja na telefonie bez NFC, to jeszcze nie znaczy, że nie zaliczą płatności online.

  abba Odpowiedz
  • AP nie dołądujesz Skycash

   Ewelina
  • Doładujesz. Wybierasz doładowanie przez PayU i następnie jest opcja Android Pay.

   drudar
  • U mnie jak się kliknie PayU nie ma do wyboru AP

   Ewelina
  • Bo trzeba w aplikacji mbanku wejść w szczegóły karty i dodać płatność AP, a jak ktoś ma fona bez NFC, to trzeba zainstalować apke AP i tam dodać kartę. Wtedy w SC pojawi się możliwość doładowania prze AP

   Benito
 • to nie jest za pierwsza ale za jedna platnosc.
  mam okazje mimo iz juz kiedys placilem android pay za pomoca karty mbanku

  dfss Odpowiedz
 • Nie trzeba mieć fona z nfc, zapłacone kartą Visa w necie przez AP i przyszedł sms z banku o rejestracji płatności w mokazji.

  Benito Odpowiedz
 • czy jesli nie mam fizycznego plastiku, moge sobie zalozyc taka wirtualna karte?

  Pako Odpowiedz
 • Dostałem już zwrot, tym razem 2 dni po rozlliczeniu transakcji i bez oczekiwania.

  zaqu Odpowiedz
 • Jest zwrotka 10 zł. ?

  Benito Odpowiedz
 • U mnie też jest zwrot :)

  Agata Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy