100 zł na Allegro za założenie PKO Konta dla Młodych

Zakończona

Ruszyła świetna promocja PKO BP, w której zgarnąć możemy 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Wystarczy założyć Konto dla Młodych i… wykonać jedną transakcję! :)

100 zł na Allegro za założenie PKO Konta dla Młodych

100 zł na Allegro za… jedną transakcję!

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego w PKO BP (w tym Inteligo) w okresie od 1.01.2017 do 31.08.2018. Oprócz tego musimy mieć mniej, niż 26 lat, ponieważ ta promocja skierowana jest do osób młodych. Inni rachunku po prostu nie założą :-)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o PKO Konto dla Młodych wraz z kartą debetową. Wymagane jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych).

Oprócz tego musimy zarejestrować swój udział w promocji na dedykowanej stronie promocji.

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 19.10.2018, przy czym bank zastrzega, że dostępna jest pula 8000 nagród – jeśli zostanie wyczerpana, to pojawi się o tym informacja na stronie promocji. Co ciekawe bank zastrzega sobie również możliwość zwiększenia puli bądź wydłużenia terminu promocji. Mimo wszystko lepiej nie odkładać wnioskowania na później :)

A jak zdobyć 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro? Wystarczy, że po otwarciu konta wykonamy min. jedną operację bezgotówkową kartą lub przelejemy komuś pieniądze poprzez aplikację IKO na numer telefonu komórkowego (via BLIK).

I to tyle! Nagrodę otrzymamy w terminie do 28 września (o ile spełnimy warunki promocji do 21 września) lub do 9 listopada (dla warunków spełnionych do 2 listopada). Warto więc być szybkim, bo voucher będziemy mogli wtedy użyć już we wrześniu :)

Do kiedy będzie ważna nagroda? Zgodnie z regulaminem – do 31.03.2019. Warto dodać, że voucher musimy zużyć w jednej transakcji, a jego wartość nie pokrywa kosztów przesyłki.

Ile kosztuje PKO Konto dla Młodych?

Otwarcie i prowadzenie PKO Konta dla Młodych jest darmowe. Zapłacić możemy jednak 5 zł miesięcznie za kartę debetową, jednak bank zwalnia nas z opłat po wykonaniu 4 dowolnych płatności bezgotówkowych. Dla porządku dodam, że zgodnie z regulaminem promocji kartę należy posiadać do momentu odebrania nagrody. Jej posiadanie ma jednak mocne strony: PKO pozwala na darmową wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Bez limitów.

Nie przegap!

Komentarze

 • można zalozyć konto 14-stolatkowi?

  darek Odpowiedz
 • Zapytam się tutaj, bo stary wątek umarł – jak się zamyka konto w tym banku, to trzeba zostawić jakieś pieniądze na koncie, na ewentualne opłaty? Karta jest zamykana w dniu wypowiedzenia i już wtedy żadnej opłaty nie ma?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Szkoda, że nie zrobili karencji od 01.08.2018

  Mateusz Odpowiedz
 • Czy jest możliwość, że pojawi się opcja +50 złotych z polecenia, jak w przypadku wielu poprzednich wersji promocji konta PKO? Stówka trochę mało, szczególnie jak się patrzy na promocje innych banków + rosnące dynamicznie zarobki

  Rafał Odpowiedz
 • Cześć, zrobiłem wszystko jak należy! Przynajmniej tak sądzę. Czy powinienem dostać jakieś potwierdzenie od banku, że dostanę voucher, czy po prostu czekać w cierpliwości? Pozdrawiam :)

  Łukasz Odpowiedz
 • Ktoś może ma konto walutowe w pko i robił jakiś przelew zagraniczny i może potwierdzić , że jest on za 0 zł jak piszą w promocji po wykonaniu jednej transakcji w ich kantorze ? Czy są mimo tego jakieś prowizje za taki przelew zagraniczny ? Może ma to ktoś sprawdzone w praktyce obojętnie w jakiej walucie ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy zmieniła się jakoś tabela opłat i prowizji dla starszych klientów? Kiedyś za 5 transakcji bank nie pobierał opłat za kartę, w tym miesiącu ściągnęło mi 5 zł pomimo wykonania 5 transakcji kartą (sklepy stacjonarne) w ubiegłym miesiącu.

  ceglaaa Odpowiedz
 • Nie miała baba kłopotu to przysłali coś takiego :Twoj kod na Allegro.pl w ramach promocji „Wolnosc na Koncie” jest juz dostepny w serwisie internetowym iPKO. PKO Bank Polski2018-11-08 i teraz myśl co tu zrobić aby to zjeść . Jako , że mało mam lat to nie wiem z której strony do tego podchodzić aby nic nie spsocić ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Pytanie do licznie zgromadzonych u fachowców , czy można na allegro kupić doladowanie telefonu , najlepiej jakieś 4 po 25 zł ( tak aby na kolejne 4 miesiące starczyło ) i zapłacić tym kodem jednorazowo z tej promocji ? Proszę pilnie o jakieś podpowiedzi . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy