100 zł za zawarcie umowy o darmową kartę Twisto – przyznawane w ciągu… 24-48 godzin!

Zakończona

Ruszyła promocja nowego podmiotu na polskim rynku – firmy Twisto. W zamian za zawarcie umowy i wyrobienie karty z limitem kredytowym możemy otrzymać 100 zł. Co istotne: nie jest wymagane spełnianie żadnych dodatkowych warunków, a środki otrzymujemy w zasadzie zaraz po pozytywnej weryfikacji – czyli nawet w ciagu doby!

100 zł za wyrobienie darmowej karty Twisto

Fintech – co to jest?

Na początku jednak kilka słów wprowadzenia. Twisto to nie bank, ale tak zwany fintech – czyli firma zajmująca się szeroko rozumianymi innowacjami technologicznymi w świecie finansów. W ostatnim czasie podmiotów tego typu pojawia się na rynku całkiem sporo, a że oferują różnego rodzaju premie na start, to ciężko je ignorować. Zresztą dobrym przykładem tego typu firmy, które wielokrotnie opisywałem na blogu, są… kantory internetowe, które zresztą swego czasu mocno namieszały na rynku.

Pamiętajmy jednak, że fintechy to nieco inna liga niż banki. Z jednej strony mogą one działać znacznie sprawniej: nie mają na głowie tylu przepisów, nie zatrudniają takiej ilości osób, a że tworzą produkt od podstaw, to ich koszty działania są zazwyczaj znacząco niższe. Oznacza to, że mogą oferować bardziej atrakcyjne produkty, ale równocześnie – że nie mają takiego budżetu marketingowego – w związku z tym musimy zapomnieć o premii na start w wysokości kilkuset złotych, a raczej zadowolić się kwotą od kilkunastu do około stu złotych. Z drugiej strony warunki jej zdobycia są zazwyczaj niesamowicie proste ;)

Oczywiście nie znaczy to, że fintechy mogą działać jak chcą. Działalność tego typu instytucji jest bowiem uregulowana prawnie i obowiązuje je sporo przepisów – jak choćby Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy, która nakłada nie tylko na banki, ale również na instytucje finansowe mające (lub nie!) siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej konieczność identyfikacji klienta. Nie zdziwcie się więc, że fintechy również muszą nas weryfikować. Zresztą kto korzysta z kantorów internetowych (jak choćby walutomat) wie o czym mówię.

Twisto, czyli co?

I tak też będzie z Twisto. Aby bowiem skorzystać z tytułowej promocji konieczne jest złożenie wniosku o Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą, która służy nam do płacenia za zakupy. Nie płacimy jednak swoimi pieniędzmi, a pieniędzmi Twisto – w ramach przyznanego limitu. Co istotne: limit przyznawany jest bez pytania o dokumenty dochodowe, ale przy użyciu „wewnętrznych i zewnętrznych baz danych”. Chodzi tu m.in. o BIG (ale nie BIK).

Sam proces wnioskowania jest relatywnie krótki i dość podobny do tego, co spotykamy w bankach. Oprócz podania standardowych danych musimy się zweryfikować przelewem – pamiętajmy o tym, aby to zrobić i aby dane były zgodne z tym, co podaliśmy Twisto (głównie chodzi o adres, ew. zmianę nazwiska). Oczywiście firma może nam odmówić przydzielenia limitu, jeśli uzna naszą zdolność za niewystarczającą.

Usługa Twisto jest więc podobna do standardowej karty kredytowej, a raczej karty obciążeniowej – tutaj otrzymujemy zestawienie transakcji na koniec miesiąca i mamy 15 dni na spłatę zadłużenia (czyli grace period wynosi 45 dni). Jeśli nie możemy zwrócić wszystkiego, to Twisto pozwala na przesunięcie spłaty 90% zadłużenia na kolejny miesiąc. Oczywiście nie za darmo – płacimy ok. 4,5% wartości (czyli jakieś 4,5 zł za każde 100 zł). Łatwo policzyć, to że jest to oferta mniej opłacalna, niż na karcie kredytowej (tam oprocentowanie wynosi zazwyczaj 10% w skali roku – przynajmniej przy stopach procentowych z chwili publikowania tego wpisu).

Pamiętajmy również, że jeśli nie spłacimy środków w umówionej wysokości, to Twisto ma prawo naliczyć odsetki za opóźnienie (dwukrotność odsetek ustawowych za opóźnienie stanowiących sumę stopy referencyjnej NBP i 5,5 punktu procentowego – w 2019 roku daje nam to 14%). Oprócz tego może wszcząć wobec nas postępowanie, wpisać zaległości do BIG czy PWIP. Wszystko zresztą zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadłużenie spłacić dużo wcześniej. W końcu ideą bloga jest aby zarabiać na korzystaniu z produktów finansowych, a nie tracić! Dlatego warto przy okazji dodać, że Twisto ma jedno bardzo przydatne rozwiązanie – ma niejako wbudowaną funkcję wielowalutową. Oznacza to, że dokonując transakcji w innej walucie przeliczenie na złotówki odbywa się po praktycznie najlepszym możliwym kursie – ustalanym przez organizację płatniczą, która wydaje karty Twisto, czyli Mastercard. Co równie ważne – nie obowiązują tu żadne limity ilościowe przewalutowań (jak to bywa w innych fintechach). Ogranicza nas tylko przyznany limit.

Inne opłaty, oprócz opłaty za przesunięcie spłaty na kolejny miesiąc? W zasadzie brak. Wydanie i posiadanie karty jest bowiem bezpłatne!

Wracając jednak do tytułowego bonusu: 100 zł na start otrzymamy za sam fakt zarejestrowania się w Twisto za pomocą dedykowanego linku, złożenie wniosku o Twisto Free z kartą i zawarcie umowy. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć 4 pierwsze (wymagane) zgody.

Twisto - wymagane zgody do 100 zł premii

Pojawi się również pole na kod promocji, jednak to miejsce powinniśmy zostawić puste – służy do podawania kodów polecających (50 zł na start zamiast promocyjnych 100 zł). A niestety nie można łączyć obu promocji – upewniłem się u źródła. Zresztą to by było zbyt piękne :)

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby polecać Twisto znajomym (50 zł dla obu stron), choć w chwili obecnej bardziej im się opłaca skorzystać z niniejszej promocji na start.

Ta oczywiście nie będzie trwała wiecznie – póki co promocja trwa do 30.11.2019 lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków, dlatego nie warto zostawiać rejestracji na później ;)

Aktualizacja (19.11): Promocja została zakończona ze względu na wyczerpanie puli promocyjnych wniosków.

Wracając do zasad promocji: 100 zł nie otrzymamy fizycznie w gotówce, ale jako doładowanie swojego salda punktowego w Twisto – po pozytywnej weryfikacji, która zazwyczaj trwa około doby. Oznacza to, że pierwsze zakupy (do wartości 100 zł) wykonujemy po prostu za darmo – bo środki przyznane w ramach promocji posłużą nam po prostu do spłaty zadłużenia w wysokości (pierwszych 100 zł).

Kartą możemy płacić wszędzie tam, gdzie zapłacimy kartą Mastercard. Środków nie wypłacimy jednak z bankomatu.

I… to tyle! Prosto, łatwo i przyjemnie – bez zbędnego czekania, spełniania dodatkowych warunków czy okresów karencji. W zasadzie jedynym wymogiem jest bycie osobą pełnoletnią, posiadającą polskie obywatelstwo. No i zdolność kredytową.

Kto nadzoruje Twisto?

Pamiętajmy również, że Twisto jest podmiotem pochodzącym z Czech, ale zarejestrowanym w Polsce. Ma tu oddział, support i działa w oparciu o polskie prawo. W związku z tym, przykładowo, chcąc złożyć reklamację powołujemy się dokładnie na tę samą ustawę, co w przypadku banków. Zgodnie z regulaminem promocji:

W przypadku sporu Uczestnika z Twisto dotyczącego Promocji, w szczególności wynikającego z negatywnego rozpatrzenia reklamacji, na podstawie art. 35 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o Strona 4 z 5 rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym Uczestnik ma możliwość skorzystania z pozasądowego rozwiązania sporu. Podmiotem uprawnionym do pozasądowego rozwiązania sporu jest Rzecznik Finansowy z siedzibą w Warszawie

W samym regulaminie usługi pojawiają się natomiast odniesienia do Kodeksu cywilnego, który w głównej mierze reguluje kwestię zawierania umów czy pożyczania pieniędzy.

Dlaczego o tym piszę? Długo wahałem się nad opisywaniem na blogu promocji fintechów, które są niejako nowością i działają nieco inaczej niż banki. Z drugiej strony żyjemy w czasach, w których tego typu rozwiązań będzie coraz więcej – i wcale nie oznacza, że będą one gorsze. Zresztą widzą to same banki, które… inwestują w fintechy. Zgadnijcie kto wyłożył pieniądze na rozwój Twisto? Właściciel ING Banku Śląskiego, czyli międzynarodowa grupa ING. A to chyba mówi samo za siebie.

Nie przegap!

Komentarze

 • płacimy ok. 4,5% wartości (czyli jakieś 4,5 zł za każde 100 zł). Łatwo policzyć, to że jest to oferta mniej opłacalna, niż na karcie kredytowej (tam oprocentowanie wynosi zazwyczaj 10% w skali roku – od kiedy to 4,5% jest WIĘKSZE niż 10%?

  RobRob Odpowiedz
  • Na karcie kredytowej oprocentowanie podawane jest w stosunku rocznym i wynosi aktualnie maksymalnie 10%. Tymczasem Twisto podaje wartość 4,5 zł za przesunięcie spłaty 100 zł o miesiąc – więc w skali roku będzie to grubo ponad 50%. Dlatego podkreślam, aby z promocji korzystać z głową – zgarnąć co swoje i niepotrzebnie się nie zadłużać (zresztą identycznie jak z kartą kredytową).

   Michał
  • może warto by było podawać oprocentowanie za ten sam okres (podać oba za miesiąc czy rok) aby uświadamiać ludzi – jak widać jest potrzeba

   zzibi2
 • czyli nie ma wpisu w BIK z nie bankowej firmy? Obawiam się, czy może to obniżać scoring na przyszłość?

  sunwoj1 Odpowiedz
  • Akurat ta firma nie współpracuje z BIK, więc z tego co się orientuje jest to neutralne

   Michał
  • Nie ma zapytań do biku,przetesowane,obniżeniem scoringu się nie przejmuj :)

   bolek
  • BIKiem się nie przejmować… a czy da się to przemilczeć/przemycić, kiedy bank robi z nami wywiad o zdolność kredytową przy składaniu papierów o kredyt?

   Dan
  • oczywiscie ze przemilczec, oni tego nie zobaczą bo nie ma wpisu, potwierdzam ze do biku nic nie wpisaniu po przyznaniu swojej linii kredytowej… a nawet gdyby, zawsze mogles zapomniec o tym, nikt ci glowy nie urwie :D

   sunwoj1
  • Nie chodzi o urywanie głowy, raczej o stosunkowo słaby papier. Wtedy może się szybko zaważyć udane przemycenie lub kredyt goodbye, dlatego interesuje mnie już wcześniej ; )

   Dan
 • No dobra.
  Koszt karty? O zł?
  Jak się z tego wycofać? po zgarnięciu premii oczywiście?
  Kiedy będzie wiadomo że pula się skończyła? O ile mi wiadomo już się o tym rozpisywano w sieci…..

  jojo Odpowiedz
  • Nie warto się wypisywać odrazu po zgarnięciu premii,będę jeszcze inne oferty,cashbacki za zakupy i jeszcze Twisto może nas zaskoczyć :)

   bolek
  • Mailowo na kontakt@twisto.pl lub listownie, własnoręcznie podpisane, na adres: ul. Zgody 3/8, 00-018 Warszawa
   Co do puli – dostanę o tym info. Póki co w sieci jest raczej głośno o programie poleceń, a nie o samej promocji, gdzie bonus jest 2x większy

   Michał
  • Michał, w regulaminie pisze, że umowę można wypowiedzieć wysyłając oświadczenie listem na adres lub mailem, ale podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym (pkt. 12.2 regulaminu). Chat i zwykłe oświadczenie w mailu chyba nie wystarczy.

   Łuki
  • Fakt, dlatego najlepszym sposobem będzie wysyłka listu

   Michał
 • Tak masz rację. Sprawdziłem jest o poleceniach…..
  Karta darmowa w 100% ?
  Ta karta może się jakoś „inaczej” przydać?

  jojo Odpowiedz
 • Michał, to jednorazowe prześwietlenie fintechu czy masz w planie opisać revolut, monese, Curve its?

  Daw Odpowiedz
  • Fintechy rosną w siłę, więc ciężko je ignorować. Z drugiej strony nie chcę opisywać produktów ryzykownych, bo LiveSmarter od zawsze jest synonimem pewnego zysku. Dlatego nie dam gwarancji, że będę pisał o wszystkim. Twisto wydaje mi się pod tym względem OK.

   Opisy fintechów będą też nieco inne, niż „zwykłych” promocji bankowych – będę zwracał uwagę na to czym się dana firma różni o „normalnego” banku (tak jak zrobiłem to z Twisto – pokazując jakie ma cechy wspólne (np. podpada pod te same ustawy), a jakie nie – np. brak sprawdzania w BIK czy wyższe odsetki).

   Generalnie mogę zdradzić, że niedługo powinien się pojawić opis kolejnego fintechu z premią w podwójnej wysokości, względem standardowego programu poleceń :)

   Michał
  • A można wiedzieć ktorego, żeby nie popełnić falstartu:)?

   RadekW
  • Powinno się wyjaśnić jeszcze w tym tygodniu :)

   Michał
 • Kartą można płacić wszędzie? Wypłata z bankomatów możliwa? Jest jakieś konto z podglądem ile się ma, na koncie/zadłużenia?

  jojo Odpowiedz
  • Jest konto z podglądem ile zostało limitu.
   Nie ma możliwości wypłaty gotówki za pomocą karty Twisto.

   erde
  • Płacimy wszędzie tam, gdzie działa MasterCard. Z bankomaty wypłat nie ma, bo to de facto karta obciążeniowa. Zaraz dorzucę to info do wpisu, bo faktycznie istotne.

   Michał
  • Hmm. A zadziała Twisto -> doładowanie Revolut -> przelew na PL IBAN -> wypłata w bankomacie z karty debetowej do niego wydanej ;)? W 3 dni powinno się dać załatwić.

   Marcin H.
  • nie zadziala. czytaj komentarze

   aaaa
  • Przez revolut nie działa, ale przez Curve już tak.

   Maq
  • @Maq, masz na myśli przez C do R (bo tak nie działa) czy przez C od razu do gotówki?

   pws
  • Nie wiem czy można doladowac R używając C jako przedluzki, ale da się wyplacic kasę w bankomacie przy użyciu C mając T jako kartę źródłową.

   Maq
  • Ok, dzięki. Tak myślałem. Bo przedłużkę w Rce odrzuca. Ale już więcej nie piszmy o tym…

   pws
  • @Maq i @pws jest jakaś prowizja, czy bezgotówkowy ? Mówię o T jako źródło, C bankomat.

   Wyjadacz_Okazji
 • Można korzystać zatem w każdym sklepie. Może coś palnę głupiego (tyle tych promocji) ale nie jest to TYLKO do wybranych sklepów?

  jojo Odpowiedz
  • Generalnie sama idea Twisto taka była – miała to być usługa do kupowania bez płacenia (czyli oni płacą za nasze zakupy, mamy czas na sprawdzenie towaru i ew. odesłanie bez używania swojego kapitału). Tylko to było (i chyba ciągle jest) w wybranych sklepach i… dla mnie nie ma większego sensu. Przecież płacąc kartą kredytową robię mniej więcej to samo :)

   Natomiast dosłownie 1-2 mies. temu wprowadzili do oferty swoją kartę, która już działa bardzo podobnie jak zwykła kredytówka. Rewolucja to żadna nie jest, ale skoro dają tak proste 100 zł na start, to ciężko po nie nie sięgnąć :)

   Michał
  • Pomimo pierwotnych trudności chyba udało mi się to założyć. Dzisiaj dostałem maila od „Davida” z Twisto z informacją o poprawnej weryfikacji i przyznaniu 100 pkt. Dzięki. Zobaczę, jak to działa.

   @Admin: Ta formuła „kup i zapłać później” została przez lata wypracowana przez skandynawskiego operatora płatniczego „Klarna” (w dodatku założonego przez naszego rodaka w Szwecji). Podobny pomysł rozwija PayPo. Ciekawe, czy to się przyjmie.

   tof
 • W jaki sposób można spłacić zadłużenie karty ?

  Marta1 Odpowiedz
 • Myślicie, ze to bezpieczne? Podawać skany dowodów – jakoś to mi wszystko śmierdzi firma kogucik.

  aviator Odpowiedz
  • Mam te same wątpliwości. Publikowanie dowodu osobistego i jeszcze wysyłąnie go za granicę?

   Andrzej
 • Czy możemy wypłacić te punkty zasilając R na 100 zł? :-D

  Łukasz Odpowiedz
 • Nie napisałeś, że trzeba robić przelew weryfikacyjny na 1 zł przez BlueMedia. Cała formatka im się sypie, grafiki się nie wczytują. Formatka nie informuje, że proces rejestracji jest zakończony pomyślnie (może nie jest?). Nagle pojawia się przelew weryfikacyjny i tyle. Logowanie do Millennium udało się cudem, trzeba było ręcznie przeklejać dane do BlueMedia. System wisi na weryfikacji. Cofnięcie próbuje na nowo wymusić kolejny przelew przez BM z innym identyfikatorem. To jest fintech z czeskim poczuciem humoru.

  tof Odpowiedz
  • A u mnie poszło bez problemów…grafiki się nie wyświetlają, ale po kliknięciu Kontynuuj przenosi do wyboru banków

   Kate
 • Czeski film:))))

  Alex Odpowiedz
 • A mnie Kaspersky Int. Sec. blokuje dostęp do strony rejestracji Twisto z uzasadnieniem, że: strona wykrada wrażliwe dane, ryzyko utraty danych.. Więc raczej sobie podaruje..bo może za rok obudzi mnie komornik z niezapłaconymi kredytami ;)

  Seo Odpowiedz
 • Ja chciałem powalczyć, ale nie mam strony www firmy itd. nie udało mi się więc dokończyć wniosku :(

  Eryk Odpowiedz
 • Założą konto w ING .
  Jeżeli nie korzystałem jeszcze z promocji w ING za założenie konta (140 zł).
  To będę wykluczony na dłuższy czas ?

  miron Odpowiedz
 • Czy na tej karcie można ustawiać limity transakcji bezgotówkowych i internetowych?

  Łuki Odpowiedz
 • Ja to zawsze zakładam coś zaraz przed poniesieniem stawki premii!!!!:|

  Dominika Odpowiedz
 • 100 PLN brzmi fajnie, ale…. nie dam jakiejś prywatnej firmie skanu/zdjęcia mojego dowodu. Nigdy nie wiadomo co oni z tym zrobią, kto tam pracuje, czy nie zwiną się za pół roku z pokaźną bazą danych, którą wyniesie pracownik, któremu nie płacili przez 3 miesiące….

  Lord Klops Odpowiedz
  • Jestem tego samego zdania. Kto ma ssanie na 100 zł niech atakuje, ja na razie popatrzę :)

   Michał
  • Mam dokladnie takie same obawy. Jedyny wyjatek kiedy sie zlamalem to Revolut i AirBnB. Pozniej za 100zl moge miec sporo problemow.

   keton
  • Jak najbardziej rozumiem, choć generalnie ta „prywatna firma” sama by pewnie nawet nie brała tych dowodów, gdyby nie nakazywała tego ustawa (weryfikacja danej osoby – internetowo można to zrobić tylko tak). Generalnie kantory walutowe czy wspomniane AirBnB też są takimi prywatnymi firmami a działają od lat – a z niektórych ciężko byłoby nie korzystać. I tak też pewnie będzie z fintechami – niektóre mają już po kilkaset tysięcy klientów w Polsce.

   PS. Niedługo powinna być też promocja firmy, która skanu dowodu nie potrzebuje :)

   Michał
  • Tylko błagam nie mów, że chodzi o Curve, please!

   Dominika
  • Revolut przynajmniej nie wymagał zdjęcia dowodu. ..

   Myśl!
  • ile dostales za zalozenie Revoluta? :)

   aaaa
  • Nic nie dostałem. Jest przydatny przy innych promocjach i baaardzo przystępny kiedy płacę za granicą. Jeśli myślisz, że dla 100 PLN dam skan dowodu jakmś „noł nejmom” to jesteś w błędzie…

   Myśl!
 • Jak dziś rano założyłem z linka polecającego od kolegi ( nie wiedziałem że jest teraz 100zł ) i miało być 50zł z polecenia – to dostane 100zł czy 50zł ?

  IreneuszN Odpowiedz
  • Jak w linku od kolegi to tylko 50

   Kate
  • Zgodnie z artykułem – w programie poleceń jest tylko 50 zł, w promocji opisanej powyżej – 100 zł. Także sporo można zyskać / stracić korzystając z odpowiedniego linku.

   Michał
 • To musi być selfie z dowodem? Czy wystarczy zdjęcie z dowodem?
  Nie mam selfiefona…

  j Odpowiedz
  • To to samo, tylko jedno robisz przednią kamerą, a drugie – tylną. Moim zdaniem oni nie będą widzieli żadnej różnicy :)

   Michał
 • Napisz luka@t.pl pomogę.

  luka89waw Odpowiedz
 • Ja tam nie bawię się w żadne tego typu rzeczy z weryfikowanie się dowodem i fotką w fintechach.

  Nikt Odpowiedz
 • Od koleżanki Małżonki przyjęli wniosek bez domagania się selfie i zdjęć dowodu. A specjalnie poprawiała makijaż…
  Mnie nie darowali. Wszystko musiałem wysłać. Ale największą trudność sprawiło mi zrobienie tak głupiej miny jak na zdjęciu w dowodzie osobistym.

  Bufon Odpowiedz
 • ile czekaliscie na zaakceptowanie przelewu? mam od kilku godzin status ze oczekuja na przelew…

  kasiasia Odpowiedz
 • W tej rejestracji widzę że nawet wystarczy przelew na 1 zł :) Bratu właśnie zakładałem, podając dane osobowe. Z polecenia wymagało dowodu zdjęcia i selfie ;) Zobaczymy czy na samym przelewie się skończy ;)

  luka89waw Odpowiedz
 • działa jeszcze ten link ? Bo mi chce naliczyć 100 pkt zamiast 100 zł.

  Krzysztof1234 Odpowiedz
  • Tak, bo oni naliczają premię w punktach, która jest wymienna 1:1 na złotówki. Tymi punktami spłacamy po prostu zadłużenie.

   Michał
 • czy jest to karta debetowa czy kredytowa?

  smalecwks Odpowiedz
  • To jest de facto karta obciążeniowa – najbliżej jej do kredytowej

   Michał
  • chodzi mi o to jak ona jest rozpoznawana? niektóre rezerwacje można zrobić tylko przy użyciu karty kredytowej

   smalecwks
 • Dlaczego niektóre osoby nie muszą wysyłać zdjęcia i dowodu i selfie? Pula promocyjna jeszcze jest dostępna?

  Fixer Odpowiedz
 • Ja złożyłem wniosek zarówno z selfie jak i przelewem weryfikacyjnym we wtorek po 23 i niestety do dzisiaj mam, że wniosek w trakcie weryfikacji. Czy Wam już to poszło?

  kilobyte Odpowiedz
  • Weryfikacja jest prowadzona w godzinach roboczych, na dodatek obecnie dostali masę wniosków, więc raczej trzeba się nastawić na czekanie jednej – dwóch dób, zgodnie z informacjami z wpisu. Przed uruchomieniem promocji weryfikowali około 24h.

   Michał
  • Ja złożyłem we wtorek ok. 8.30 i weryfikacja trwa nadal. Poza tym jak składałem to nigdzie nie było info o promocji 100 pkt czy 100 zł na ich stronie. Jak mi nie uznają to… #^&*%@

   Bolo
  • Złożyłem wniosek w niedziele rano, dotąd mój wniosek jest weryfikowany, biorąc pod uwagę że mają trochę wniosków z weekendu, a w poniedziałek spłynęła fala wniosków z promocji 100zł, to pewnie jeszcze trochę poczekasz :)

   Maq
  • Ok, nie to, żebym się jakoś zmartwił, po prostu byłem ciekawy czy to normalne :)

   kilobyte
 • Ja wysłałem przelew bluemedia w poniedziałek i do teraz mam weryfikację? Nie dostałem zwrotnego przelewu nawet. Możecie powiedzieć jak to wygląda u Was, zwrot macie od razu?

  nsmarcin Odpowiedz
  • U mnie nie przeszedł przelew z Envelo , więc wróciłem w rejestracji i ponowiłem z mbank, który przeszedł i zwrot przyszedł po kilku minutach chyba.

   Bolo
  • U mnie niby przelew przeszedł. Tzn w zestawieniu Pekao mam jako wysłany.

   nsmarcin
 • Wczoraj revolut poinformował że będzie przekazywał dane podmiotom trzecim.

  marqqq Odpowiedz
 • Dostałem informacje, że Twisto (m.in. po waszych komentarzach) przeanalizowało, że przy weryfikacji użytkownika przelewem nie musi dodatkowoweryfikować dowodem – więc od teraz już raczej nie będziecie o to proszeni. Kto bał się przekazywać dowodu Twisto – teraz już się bać nie musi :)

  Dodali też info o zaaplikowaniu kodu na 100 zł (punktów) już w trakcie wnioskowania. Także brawa za szybką reakcję :)

  Michał Odpowiedz
 • Założyłem konto z linku, przy przelewie zerwało polaczenje, zrobiłem jeszcze raz, konto jest zweryfikowane ale punktów nie ma. Czy są dopisywane od razu czy jak przyjdzie karta.

  Adrian K Odpowiedz
  • Są dopisywane po przyznaniu limitu kredytowego

   Michał
  • „Konto jest zweryfikowane” to dla mnie oznacza, że jest przyznany limit kredytowy, bo przecież był on nieodłączną częścią wniosku. I dlatego obawiam się o te punkty, bo ja tez dwukrotnie robiłem przelew., a jak pisałem wyżej podczas wnioskowania nigdzie nie było napisane, że uczestniczę w takiej promo.

   Bolo
  • Limit kredytowy mam przyznany w wysokości 1000 zł, czekać te 48h, email przyszedł 12:42 wczoraj

   Adrian K
 • Miał ktoś sytuację, że podczas podawania danych z dowodu wyskakiwało powiadomienie że dowód stracił ważność? ( Co oczywiście nie jest prawdą).

  Jak temu zaradziliście?

  Dzideq Odpowiedz
 • Wszystko spoko, ale w jaki sposób potem zrezygnować z karty? Czy oprócz wysłania listy lub meila z podpisem elektronicznym są inne opcje do wyboru?

  baki1992 Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem usługi do wyboru są tylko te dwie opcje. Ta z listem wydaje się całkiem prosta i skuteczna (OK, musimy zapłacić kilka zł za polecony, ale i tak zyskujemy 100 zł na start).

   Michał
  • Ale można tąkartęzostawić i o niej zapomnieć i tak nic nie kosztuje.

   nsmarcin
  • No właśnie, a może będą jakieś dalsze zachęty potem

   Kate
 • Mam aktywne ! Z problemem bo…. mam powiązane konto z córką i oczywiście zrobiłem przelew z jej konta (nie zauważyłem) Na szczęście ich konto jest w MBanku więc „raz-dwa” machnąłem przelew ze swojego i jast. Nie wiem tylko dlaczego pokazuje mi 200pkt czyli niby 200 zł.

  jojo Odpowiedz
 • Wczoraj koło południa ruszyłem. Pojawił się wspomniany problem z przelewem zrobiłem Go wieczorem. Jakieś pół godziny temu odpaliłem kompa i mam.

  jojo Odpowiedz
  • Nie dość, że szybko to jeszcze podwójna premia. Ja czekam od poniedziałku, bo do tej pory bluemedia nie przesłało przelewu. A kontakt z Twisto praktycznie nie istnieje, mają chyba limit jeda wiadomość do klienta na następny dzień.

   nsmarcin
 • hmmmm…. ja pisałem do nich w sprawie tego przelewu i poprzez maila i poprzez ich chat. W obydwu przypadkach dziś przyszła odpowiedź. Szczęściarz jestem czy jak? Może po ostatnich ciężkich przeprawach promocyjnych wreszcie przejdzie gładko…. Aż żonie założyłem jak znieśli obowiązek zdjęcia dowodu

  jojo Odpowiedz
 • A ja takie info dostałem: Twisto cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z czym czas weryfikacji jest nieco dłuższy niż zwykle. W ciągu najbliższych 7 dni powinniśmy wysłać informację zwrotną czy wniosek został zaakceptowany, czy nie. Bardzo proszę o cierpliwość.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
  • To mnie pocieszyłeś. Czekam już 2 dni robocze i zacząłem się niepokoić.

   PyramidHead
  • Wybacz. Mnie taka odpowiedz od nich, też nie zachwyciła…

   Wyjadacz_Okazji
  • Generalnie mam info, że wszyscy się rzucili na promocje. Jest spora szansa, że limit skończy się zdecydowanie przed końcem listopada – choć jest też szansa, że dorzucą większy :-)

   Michał
  • @Wyjadacz_Okazji
   Ja się naprawdę ucieszyłem :-)
   Dzięki Twojej informacji wiem, że wszystko jest OK i trzeba czekać.

   PyramidHead
 • A zwrócili Wam 1 zł bo mi póki co nie. Ale nie rozpaczam bo Net Credit nie wiedzieć czemu już 1 zł dał mi premii :)

  jojo Odpowiedz
 • Tak wrócili.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
  • No i sukces :). Wystarczyło pomęczyć ich na czacie. Januszowa zagrywka, że jest mi przykro, bo chce korzystać z ich uslug i polecac je dalej i konto akywne po dokladnie 32min. :D

   Wyjadacz_Okazji
 • Spokojnie zwrócą Wam 1 zł i spokojnie weryfikacja trwa dłużej bo jednak każdy woli 100 zł a nie 50 zł z kodu polecającego więc mają napewno dużo zgłoszeń bo na kilku blogach jest o tym info :)

  bolek Odpowiedz
 • Ale jestem wściekły na siebie, że nie poczekałem tygodnia na założeni tego Twisto. Stówka mi przeleciała koło nosa.

  Angulo Odpowiedz
 • U Brata robiłem wczoraj przelew, wrociło 1 zł, ale nadal trwa weryfikacja.. :p

  luka89waw Odpowiedz
 • ile czekamy za karta?

  kacper Odpowiedz
 • Wniosek złożony wieczorem w poniedziałek. Zakończenie weryfikacji i 100 punktów rano w czwartek. Jest OK.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że 100 zł można „wyciągnąć” dokonując zakupu np. w sklepie Diverse i płacąc za zakupy przez Twisto a następnie oddać towar w sklepie i dostać gotówkę do ręki?
  Bo sklep ma zapis, że:
  „Najłatwiej zwrócić produkt w dowolnym salonie DIVERSE w Polsce. W przypadku PŁATNOŚCI ODROCZONYCH (Twisto bądź PayPo) klient także otrzymuje gotówkę i sam musi uregulować u operatora płatności kwotę za zamówienie”.
  Przejdzie to?

  marcin_k Odpowiedz
  • Moim zdaniem ten zapis dotyczy bazowej usługi Twisto, a nie płatności kartą. Oni pierwotnie weszli do Polski właśnie jako odroczone płatności, ale że to muszą wdrażać w każdym sklepie (coś jak kredyt), to zrobili teraz kartę – którą można płacić wszędzie.

   W każdym razie – jeśli zwrócisz towar i zwrot zostanie wypłacony w gotówce, to oczywiście o tym dany podmiot nie wie.

   Michał
  • Castorama

   Kate
  • A jak się kupi na kartę, przy zwrocie towaru poda się kasjerce inną kartę, na którą ma być zwrot kasy. Czy ten 1 podmiot będzie wiedział, że był zwrot (kasa trafiłaby na konto innego banku).

   Łuki
 • Chyba najszybciej zarobiona stówka.Wniosek złożony we wtorek.

  cykor Odpowiedz
 • Mam i ja. Jak „wydłubać” tą 100 bez karty?

  a Odpowiedz
 • Odmówili komuś limitu? Bo wydaje mi się że zdolności to oni tu nie badają skoro mi przyznali:)

  Paluch81zcie Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy