mBank: 100 zł do Biedronki i do 650 zł moneybacku za założenie eKonta!

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja dla nowych klientów mBanku. W zamian za założenie eKonta i wykonanie 5 transakcji otrzymamy kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Oprócz tego bank zwróci nam do 650 zł za codzienne wydatki. Razem do zyskania mamy więc aż 750 zł premii! :)

mBank: 100 zł do Biedronki i 650 zł moneybacku za założenie eKonta

Voucher do Biedronki dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2016. Dla jasności doprecyzowane jest nawet, że chodzi o rachunki z numerem rozliczeniowym (3-10. cyfra) o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy ten warunek, to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zarejestrujemy swój udział (wymagana jest tylko pierwsza zgoda). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o eKonto za pomocą linku udostępnionego po rejestracji. Istotne, aby podczas tego procesu wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Musimy również zamówić kartę debetową do konta. Nie ma natomiast obowiązku wyrażania zgód marketingowych. Czas na przejście tego procesu mamy do 12.11.2017.

100 zł za… 5 transakcji!

Co dalej? Po wypełnieniu wniosku o eKonto będziemy mogli podpisać umowę za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku albo w mKiosku. W kolejnym miesiącu, po podpisaniu umowy, będziemy musieli wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę – przy czym nie chodzi tu tylko o transakcje kartą, ale również przelewy na konto w innym banku czy płatności internetowe. Najprościej więc dokonać kilku drobnych transakcji albo wykonać kilka przelewów na swoje konto w innym banku – i warunki zostaną spełnione :)

To tyle! Nagroda w postaci vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do nas mailowo do 31.01.2018. Voucher będzie ważny do końca 2018 roku.

Dodatkowe 650 zł w formie moneybacku

Premia na start to jednak nie wszystko. Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie zapisujemy się również do innej promocji mBanku, w której do zgarnięcia jest 4% w formie moneybacku za wydatki kartą lub BLIKiem.

Jak? Bank zapłaci nam 4% wartości płatności za zakupy w sklepach, ale nie więcej, niż 130 zł miesięcznie. Promocja trwa przez 5 pełnych miesięcy (czyli zakładając konto np. w październiku zarabiać możemy za transakcje od listopada do marca. Łącznie mamy więc do zgarnięcia nawet 650 zł, choć jak łatwo policzyć nie będzie to takie proste. Osoby, które mają spore wydatki (ponad 3000 zł miesięcznie), mogą liczyć na najwyższą premię. Ci, którzy wydają mniej, zgarną odpowiednio mniejszy moneyback. W obu przypadkach jest to jednak świetna oferta – 4% od transakcji w sklepach piechotą nie chodzi :)

Bank zastrzega jednak, że przyzna nam 4% zwrotu tylko wtedy, kiedy w danym miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej, wykonamy transakcje kartą/BLIKiem na min. 250 zł oraz zapewnimy wpływ na 1000 zł (byle nie był to przelew własny wewnątrz mBanku).

Dokładniej o promocji ze zwrotem do 650 zł pisałem w osobnym prześwietleniu.

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jeszcze jedna oferta dla uczestników powyższych promocji: brak opłat przez najbliższe 2 lata. mBank gwarantuje bowiem zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę wydaną w promocji oraz zapewnia, że nie zmienią się opłaty za prowadzenie rachunku. Ponieważ w tej promocji do wyboru mamy eKonto standard, to przez najbliższe 2 lata nic nie zapłacimy za jego prowadzenie – rachunek jest darmowy.

Warto jedynie zwrócić uwagę na fakt, że bank nie zwalnia nas z pozostałych prowizji, jak np. opłata za wypłaty z bankomatów. Tu zapłacimy aż 7 zł za każdą wypłaty, chyba, że skorzystamy z urządzeń Euronetu, Planet Cash lub BZWBK. Wtedy nic zapłacimy ani grosza, o ile wypłata będzie na min. 100 zł (poniżej tej kwoty bank pobierze 1,3 zł opłaty).

Nie przegap!

Komentarze

 • Super szkoda że nie dla mnie.

  santech Odpowiedz
 • I ja żałuję, ale nie łapię się. Super promocja

  Krak Odpowiedz
 • Moneyback za płacenie kartą powinien być na stałe we wszystkich bankach. Może skończyłoby się płacenie w biedronkach i innych lidlach duzych rachunków gotówką, albo kasjerka nie ma wydać i biega do pobliskiej apteki, żeby rozmienić kasę.

  Benito Odpowiedz
  • Niestety – ze względu na odgórne uregulowanie prowizji od płatności kartą (interchange) teraz banki najzwyczajniej w świecie nie mają z czego dawać premii. Kiedyś płacąc 100 zł za zakupy nawet 2-3 zł z tych pieniędzy szło m.in. do banku – więc bank mógł się dzielić zyskiem za pewne operacje. Teraz idzie zaledwie 0.2/0.3 zł (karta debetowa/kredytowa).

   Michał
 • Kolejna promocja i znowu okres karencji od 1.01.2016….Jakby tak przesunęli z pół roku do przodu ten termin, to z pewnością baza klientów by wzrosła.

  JJ2010 Odpowiedz
 • Czy konto firmowe dyskwalifikuje?

  Agata Odpowiedz
 • Czyli robię 5 dowolnych przelewów na konto w innym banku ( np. przelew 5 x 1 zł ), bez płatności kartą debetową i przytulam stówkę. Gdy ją otrzymam zamykam konto. A czy można konto zamknąć w bankowości internetowej?

  Andrzej Odpowiedz
 • niestety, ja również się nie łapię – zamknąłem w sierpniu 2016r…

  diego Odpowiedz
 • Czy ksero dowodu potrzebne jest dla kuriera?

  Andrzej Odpowiedz
 • w marcu 2016 mbank wprowadził opłaty za konta a od 1 stycznia 2016 eKonta straciły oprocentowanie 3% do 3 tys – więc exodus pierwszy był po 1 stycznia a drugi w marcu Nieprzypadkowa wprowadzono taki okres definicji nowego klienta ….

  piotro Odpowiedz
 • Ja zamknąłem konto pod koniec stycznia 2016 roku i też się nie łapię…

  Damianos Odpowiedz
 • Mam konto z moneybackiem zalozone w poprzedniej promocji, wczoraj zauważyłam w mOkazjach 3% zwrotu za tankowanie na BP za kwote minimum 150 zl (maks 3 razy) – jak to sie ma do moneybacku w ramach konta zakladanego w promocji? Czy moneyback zostanie zaliczony dwa razy? Ta okazja jest chyba nowa ale moze ktos ma doswiadczenie z poprzenimi tego typu?

  Karo Odpowiedz
 • Czy da radę jakoś połączyć to promo z „polecambank”?? wpadła by wówczas jeszcze stówka.

  kacper451 Odpowiedz
 • Czy aby prawidłowo skorzystać z promocji to trzeba pierw wejść na maila własnego oraz dokonać aktywacji konta samekorzysci2 a dopiero potem kliknąć link i przejść do wniosku banku.
  BO przeszedłem do wniosku i wypełniania bez aktywacji konta gdyż też był link do wniosku

  Romek Odpowiedz
 • Hey, czy nowy klient to taki który wczoraj odebrał dowód osobisty? Chyba tak.

  santech Odpowiedz
 • a czy łapią się tu płatności typu ,,Sprytny Bill” czy są one definitywnie wykluczone?

  MK Odpowiedz
 • Moim zdaniem atrakcyjniejsza promka to -> https://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/konta/premia-za-zasilenie/
  gdzie otrzymujemy 110 zł za prosty warunek zasilenia konta przelewem z innego banku w wysokości 500 zł w ciągu 3 dni od podpisania umowy.
  Kasa na koncie do końca bieżącego roku.

  vilq Odpowiedz
  • W tej opcji chyba nie ma zwrotu moneyback.

   Mahyn
  • Tu dostajemy 100 zł praktycznie za nic, a do tego możemy dorobić sobie nawet 650 zł moneybacku (ok, pewnie dla większości bardziej realne będzie 200 – 400 zł – ale to i tak sporo). Szczerze mówiąc dla mnie to zupełnie nieporównywalne oferty (110 zł vs nawet 750 zł, a bez większego wysiłku kilkaset).

   Michał
  • @Michał
   Zgadza się, że w ramach podlinkowanej promocji otrzymujemy 110 zł bez monaybacku. Wszystko zależy od tego, czego dany użytkownik oczekuje. Jeżeli chce otrzymać tylko gotówkę i to większa niż bon przedstawiony przez Ciebie w promocji oraz chce ją otrzymać szybciej o cały miesiąc to może skorzystać z tej wskazanej przeze mnie.
   Natomiast jeżeli zależy mu na monaybacku to sprawa jest jasna ;-)

   vilq
 • Ile to wszystko kosztuje?
  Na koniec jeszcze jedna oferta dla uczestników powyższych promocji: brak opłat przez najbliższe 2 lata. mBank gwarantuje bowiem zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę wydaną w promocji oraz zapewnia, że nie zmienią się opłaty za prowadzenie rachunku. Ponieważ w tej promocji do wyboru mamy eKonto standard, to przez najbliższe 2 lata nic nie zapłacimy za jego prowadzenie – rachunek jest darmowy.
  Odpowiedź Organizatora: Wszelkie opłaty i informacje dotyczące prowadzenia konta zawarte są w ogólnym Regulaminie Banku. Regulamin Promocji nie zapewnia takiej gwarancji, ani też nie przewiduje zwolnienia z opłat. O co tu chodzi?

  Andrzej Odpowiedz
  • eh… sami nie wiedzą co organizują.

   Promocja „lepiej z eKontem” zapewnia zwolnienia i gwarancje. Jej regulamin jest podlinkowany we wpisie + na stronie promocji…

   Michał
 • „Dla jasności doprecyzowane jest nawet, że chodzi o rachunki z numerem rozliczeniowym (3-10. cyfra) o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017.”

  hmm to chyba dodatkowy warunek dla konta oszczędnościowego?
  Dla oszczędnościowo-rozliczeniowego mamy tylko datę 01.01.2016.
  Niemniej jak się wydaje kluczowa jest data.

  uncas Odpowiedz
 • Płacenie za rachunki wlicza się do cashbacku, czy nie?

  Mela Odpowiedz
  • Jeśli możesz za rachunki zapłacić kartą/BLIKiem – to tak. Zazwyczaj jednak za rachunki się płaci przelewem :/

   Michał
  • Coraz częściej można płacić przez eBOK, gdzie oprócz przelewu pay-by-link dostępne są także płatności Blik i kartowe.

   Don Quijote de la Mancha
  • Mając moneyback bez wykluczen MCC, płacić rachunki za czynsz, gaz czy inne, zwykłym przelewem to prawie grzech :)

   Benito
  • Jak w takim razie opłacić czynsz kartą?

   bob
  • Na poczcie, prowizja 3,40 zł lub na stronie moje płatności.pl, prowizja 97 groszy, tylko na tej stronie muszą zweryfikować konto spóldzielni. Ja im wysłałem zdjęcie książeczki opłat spółczielni i po kilku dniach dostałem emaila, że dodali to konto do swojej bazy i mogę płacić na ich stronie.

   Benito
 • Jakby ktoś chciał wiedzieć to promocja łączy się z Programem Poleceń. Sprawdzone na 100%. Wczoraj osobiście wypełniałem wniosek i jest tam specjalne miejsce na wpisanie osoby polecającej ?

  Forest_22 Odpowiedz
  • Tylko szkoda, iż w programie poleceń nie ma teraz żadnej korzyści dla poleconego…Najlepsze są te gdzie jest obopólna korzyść.

   Mahyn
 • Witam,
  nie znalazłem takiej informacji. Czy wymagany jest stały wpływ wynagrodzenia na konto?

  Sylwek Odpowiedz
  • wymagane są tylko wpływy wskazane przez promocje, aby odebrać premię (za płatności kartą). Samo konto jest darmowe i nie wymaga żadnych stałych wpływów :)

   Michał
 • „dokonanie transakcji kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł miesięcznie”
  jako ten warunek mam rozumieć jednorazową transakcję w miesiącu na kwotę 250 lub powyżej czy sumę transakcji na w/w kwotę ?

  Dantys Odpowiedz
 • Hey, czy ktoś wie która firma kurierska (chodzi mi o nazwę) przywozi umowę. W sumie już wiem że dziadowska, byli od piątku raz, do południa, nie dzwonią żeby się umówić.

  santech Odpowiedz
  • Inpost rozwozi. U mnie 3 razy mieli być i cisza..a wczoraj się już wkurzyłem bo status jest zmieniony na moją prośbę. Zadzwoniłem do BOK powiedzieli, że ja się kontaktowałem celem przesunięcia terminu. Kłamstwo i bzdura…coś czuję, że Mbank potraci przez to potencjalnych klientów..:(

   Mariusz
 • A jeśli w trakcie wnioskowania o konto po udanej rejestracji w agorze (otrzymałam potwierdzenie na maila) i kliknięciu „przejdź do banku” nie przekierowało do banku (biały ekran) to czy mogę próbować jeszcze raz i nie stracę bonu? Bo ma to być robione w jednej sesji. Czy próbując ponownie muszę zmienić adres e-mail rejestrując się w agorze ponownie na to samo imię i nazwisko?

  lidia Odpowiedz
  • lidia, jeśli tylko będziesz to robiła przez opcję „przejdź do banku” to wszystko będzie ok. Także jak najbardziej możesz próbować. Ja też tak zrobiłem. Zresztą na ich stronie jest stosowne info, że jak coś się stanie to żeby przez tą opcję „przejdź do banku” kontynuować wniosek.

   Forest_22
 • A jeśli ktoś ma konto w Orange finanse to może korzystać z promocji?

  Jarek Odpowiedz
  • Z każdej innej promocji przypisanej do Orange możesz korzystać. Ale w tym przypadku promocja dotyczy tylko mBanku. Także wiesz… ;)

   Forest_22
 • Czy udało się już komuś w praktyce przetestować, czy mBank w swoich promocjach z cashbackiem uwzględnia tzw. Przekaz Bankomatowy w Euronet?

  Kamil23 Odpowiedz
 • Wstyd MBANK dajecie dokumenty umowy wysyłać INPSOTOWI. Godziny dostarczenia dowolne..przekładają już TRZECI dzień wizytę. ŻENADA…

  Mariusz Odpowiedz
 • Czy jeśli założę konto w 2 ostatnich dniach października w placówce, a kartę do konta otrzymam dopiero po jakimś tygodniu, listopad liczy się pod moneyback? Czy poprzez niewiadomy czas oczekiwania na przyznanie karty tzw. „pełen miesiąc” zacznie się dopiero w grudniu?

  robert123 Odpowiedz
 • Czy można skożystać z żabkomatu żeby powiększyć sobie pulę miesięcznych „zakupów”?
  Średnio wydaję kartą z 1000zł miesięcznie – kolejne 2k mógłbym „wydać” wchodząc do Żabki po cokolwiek i poprosić kasjera o 300zł wypłaty.
  Czy takie coś zadziała?

  Andrzej Odpowiedz
  • Pewniejsze jest zrobienie zakupów w sklepie gdzie można zwracać powyżej 2 tyg. i oddać po minimum 15 dniach. Wtedy moneyback nie zostanie cofnięty.

   bob
  • Jakiś przykład takowych sklepów – bo widzę że kolega chyba w temacie – ja że tak powiem dopiero raczkuje… :)

   Andrzej
  • Można też płacić kartą rachunki za czynsz, gaz itd., najmniejsza prowizja 97 gr jest na stronie moje płatności.pl, ale też w żabce, czy na poczcie prowizja 3,40.

   Benito
 • To zależy gdzie mieszkasz. Ikea, budowlane obi, leroy, deichmann, decathlon i pewnie jeszcze kilka innych.

  bob Odpowiedz
 • Hey, w danym miesiącu do zwrotu liczą datę operacji czy datę rozliczenia?

  santech Odpowiedz
 • Zrobiłem już 5 transakcji kartą. Czy jak teraz zamknę kartę to uzyskam voucher? Konto na razie zostawiam.

  Andrzej Odpowiedz
 • Dla jasności dodam jeszcze, że promocja trwa do 12.11, a nie do 10.11 (tak jak napisałem w newsletterze, za co przepraszam). Można spokojnie składać wnioski do niedzieli :)

  Michał Odpowiedz
 • Czy można zamknąć konto natychmiast po spełnieniu warunku Ale przed otrzymaniem bonu? Czy wtedy otrzymam bon?

  roch Odpowiedz
  • Generalnie jest zasada, że konto trzyma się do momentu wypłaty premii. Przyznam szczerze, że tu takiego warunki nie widzę (mówię o samej premii 100 zł) ale osobiście bym nie ryzykował.

   Michał
 • Czy płatności kartą przez internet są zaliczone do moneybacku? Dokonałem zakupu zarówno na Allegro (PayU), na Aliexpress i kartą w innym sklepie. Może pytanie słabe, ale się nie orientuję.

  serinus Odpowiedz
 • Tak – wszystko się liczy :)

  Jox Odpowiedz
 • Na stronie agory zarejestrowałam się wpisując swoje dwuczłonowe nazwisko z myślnikiem, tak samo jak jest w dowodzie. We wniosku do banku tak samo (z myślnikiem). Po zalogowaniu się na stronę banku zauważyłam jednak, że w banku wpisali moje nazwisko bez myślnika, na umowie tez. Czy myślicie, że ta drobna niezgodność pozbawi mnie bonu do Biedronki?

  Lidia Odpowiedz
 • Z mBankiem mam same kłopoty. Bank założył mi dwa konta, jedno bez wyrażenia przeze mnie zgody. Dopiero po złożeniu wniosku reklamacyjnego, po 30 dniach otrzymałem odpowiedź, że to pomyłka i że zamknęli mi konto. Gdybym się nie zorientował to bym korzystał z konta na które nie wyraziłem zgody i na którym nie wykonywałem żadnych transakcji, a więc pewnie byłbym wykluczony z promocji. Czy to można jakoś dalej reklamować?

  serinus Odpowiedz
 • Kiedy mbank powinien wypłacić cashback za listopad? Konto założone w ostatni dzień października..

  Mariusz Odpowiedz
 • I dalej mam tylko jeden cashback…na chacie twierdzą, że mają czas do jutra..ciekawe.
  Zasilacie konto mbank z innego banku, ale swojego konta?

  Mariusz Odpowiedz
 • Ja tez nie mam cashbacku, dzwoniłam do mbanku, bo chciałam zgłosić reklamację, ale konsultant sprawdził wszystko i powiedział, że wszystkie warunki spełniłam i powinnam go otrzymać. Czas mają do końca roku, ale może wpaść 2 stycznia z powodu długiego weekendu. Jak nie będzie do tego czasu, to mam dzwonić i składać reklamację.

  Milik Odpowiedz
  • No ja dzisiaj nie mam :( Cóż czekamy do 2.1.2018. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku dla Wszystkich!

   Mariusz
 • Niestety nadal cashbacku nie ma :(

  Mariusz Odpowiedz
 • Złożona reklamacja…ehh kiepski początek. Coraz więcej reklamacji w bankach niestety :(

  Mariusz Odpowiedz
 • Nie otrzymałem premii za polecenie. Złożona kolejna reklamacja. Brawo MBANK!

  Mariusz Odpowiedz
  • Trzeba się przyzwyczaić i uodpornić :)

   Mój rekord padł właśnie ostatnio w mbąku i to : 18 ( słownie osiemnaście ) w ciągu 6 miesięcy.
   Jednak dodam, iż wszystkie ( sic ! ) rozpoznane pozytywnie !

   Bogdan
 • Taka mała uwaga co do 100 zł za polecenie. Osoba, która korzysta z naszego polecenia nie mogła mieć konta NIGDY w Mbanku. Nie działa więc tutaj domyślnie regulamin o karencji.

  Mariusz Odpowiedz
 • Przepraszam uściślę „. Nowy Klient to taki, który nie posiada obecnie w mBanku, ani nie posiadał po 31 grudnia 2009 roku
  żadnego produktu w mBanku”

  Mariusz Odpowiedz
 • Dostał ktoś voucher?

  dario Odpowiedz
 • Dostał ktoś voucher do biedrony?

  dario Odpowiedz
 • Ja jeszcze nie.

  Mahyn Odpowiedz
 • Wypłacił komuś cashback 5% za grudzień?

  Kacper Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy