Bon 100 zł do wydania w Carrefour za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile + 2000 punktów Specials

Od wczoraj do skrzynek osób posiadających konto w T-Mobile Usługi Bankowe trafia informacja o promocji banku, w której za wyrobienie karty kredytowej zgarnąć można 100 zł premii. Tym razem nie będzie to jednak gotówka, ale bon do wykorzystania w sklepach Carrefour. Trzeba jednak się śpieszyć.

100 zł za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile

100 zł za wyrobienie karty T-Mobile Usługi Bankowe

Aby skorzystać z promocji „100 zł za zakupy z kartą kredytową T-Mobile Usługi Bankowe” należy być osobą pełnoletnią, która nie była stroną umowy o kartę kredytową w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o kartę. Wykluczone są więc osoby posiadające już tego typu plastik.

Same zasady zgarnięcia bonusu są bardzo proste. Jeśli bank przyzna nam kartę, to w kolejnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu zawarcia umowy należy wykonać transakcje bezgotówkowe na co najmniej 500 zł. Ważne, aby transakcje te zostały zaksięgowane w tym miesiącu.

To tyle! Wysłanie vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Carrefour nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków. Bank przekaże nagrodę na adres podane w bankowości internetowej. Czas na złożenie wniosku o kartę mamy do 30.11.2016.

2000 punktów Specials gratis

100 zł na start to jednak nie wszystko, ponieważ do zdobycia mamy też 2000 punktów powitalnych w programie MasterCard Priceless Specials. Wystarczy, że w kolejnym miesiącu, po miesiącu podpisania umowy, wykonamy trzy transakcje za które przyznawane są punkty. Najprościej więc będzie wykonać trzy operacje bezgotówkowe w jednym ze sklepów partnerskich, co przy okazji przybliży nas do bonu z pierwszej promocji:-)

2000 punktów zostanie przyznane w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Ile warte są punkty? W tej chwili za 2000 punktów możemy zgarnąć dwa bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w sklepach Vistula. Za 800 punktów dostępne są bilety do Cinema City czy doładowania telefonu o wartości 10 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji.

1000 punktów Specials dla posiadaczy karty debetowej

Jeśli już mówimy o punktach MasterCard Specials to warto dodać, że bardzo podobna promocja obowiązuje posiadaczy konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe. Tu nie trzeba wyrabiać żadnej karty (wystarczy już ją mieć). Bank przekaże nam bowiem 1000 punktów powitalnych już za sam fakt rejestracji w programie oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł w okresie trwania promocji (która obowiązuje do… odwołania :-)). Istotne jest tylko, że bank wyklucza tu niektóre kody MCC: 6010, 6011, 4829, 6050, 7511, 7995, 9311, 6540, 8999.

Punkty zostaną naliczone w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły w regulaminie.

Ile to wszystko kosztuje?

Wróćmy jednak jeszcze na chwilę do kart kredytowych. Stali czytelnicy bloga z pewnością wiedzą, że T-Mobile lubi zwalniać z opłat za kartę w regulaminie dedykowanej promocji. I rzeczywiście: do końca roku dostępna jest oferta, dzięki której zgarnąć można:

  • Zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31.03.2017 roku, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym,
  • Zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji

Niestety w jej regulaminie napisane jest wprost, że oferty nie można łączyć z innymi promocjami, dlatego warto odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje posiadanie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Zgodnie z aktualną tabelą opłat bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Może jednak pobrać roczną opłatę za wznowienie, o ile nie zostaną rozliczone transakcje na kwotę 15 000 zł (rocznie). Opłata wyniesie 70 zł, ale jeśli przekroczymy próg 7500 zł, to bank obniży ją o połowę. Jeśli jednak zamkniemy kartę przed upływem roku, to prawdopodobnie opłat nie będzie – choć co do tego trzeba się jeszcze upewnić, bo niektóre banki pobierają opłaty proporcjonalne do długości trwania umowy.

Czy ofertę z bonem do Carrefoura i punktami Specials można łączyć z programem poleceń banku? Szczerze mówiąc… ciężko powiedzieć. O ile złożenie wniosku poprzez program poleceń powinno dać 2000 punktów powitalnych (bo pisze o tym wprost na pierwszej stronie wniosku), to z bonem może być już inaczej. Regulamin promocji wspomina bowiem o „dedykowanej” stronie promocji, choć żadna tego typu strona nie istnieje – ale w mailu od banku dostajemy konkretny link (np. ja dostałem taki). Link wygenerowany przez program poleceń jest nieco inny.

Z drugiej strony ze względu na brak dokładnej definicji „dedykowanej strony promocji” oraz brak wykluczeń w regulaminie może się okazać, że obie promocje można bez problemu łączyć. Wskazywać by na to mógł również fakt, że na podstronie opisującej kartę kredytową również jest informacja o bonie, a link prowadzący do wniosku jest jeszcze inny. Jak będzie? Obstawiam, że uda się połączyć premie, ale nie daje żadnej gwarancji. Jeśli chcecie być pewni otrzymania bonu, to najlepiej złożyć wniosek klikając w link w otrzymanym mailu.

Nie przegap!

Komentarze

  • Melduję, że otrzymałem bon. Oferta +++

    Mariusz Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy