100 zł do Decathlon za założenie bezpłatnego Nest Konta

Zakończona

Pamiętacie promocję sprzed pół roku, w której pula promocyjnych wniosków wyczerpała się w 30 godzin od startu? Wygląda na to, że oferta powraca w bardzo zbliżonej formie. Znów za założenie całkowicie bezpłatnego Nest Konta otrzymamy aż 100 zł premii – tym razem w formie bonu do sklepu Decathlon.

100 zł do Decathlon za założenie Nest Konta

100 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji „Wakacyjny Wyjazd” należy zaliczać się do grona osób, które nie posiadają (współposiadają) i nie posiadały (współposiadały) konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku (oferowanego także pod innymi nazwami handlowymi, takimi jak Smart Bank). Wykluczone są również osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek i jest on w trakcie rozpatrywania przez bank. Jednym słowem musimy być całkowicie nowymi klientami Nest Banku – przynajmniej, jeśli chodzi o konto osobiste. Posiadacze kont firmowych nie są bowiem wykluczeni.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to konieczne jest złożenie wniosku o Nest Konto oraz Nest Konto Walutowe z dedykowanej strony promocji. Oprócz tego we wniosku musimy wybrać kartę debetową do jednego z rachunków (obojętne czy do „zwykłego” czy walutowego) oraz wyrazić zgody marketingowe na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (są to oświadczenia numer 5 i 6 we wniosku – realnie więc będziemy musieli zaznaczyć wszystkie oświadczenia we wniosku).

Wybór produktów wygląda następująco:

Wnioskowane produkty w promocji Nest Banku - wakacje Decathlon
Przykład wnioskowanych produktów: Nest Konto w PLN, walutowe oraz jedna karta płatnicza

Nagroda po wydaniu 150 zł

Po złożeniu wniosku umowę możemy zawrzeć na dwa sposoby: przez kuriera (dużo wolniej) lub przez przelew z banku, w którym posiadamy konto (dużo szybciej). Warto tu zaznaczyć, że przelew musi pochodzić z rachunku zweryfikowanego – czyli takiego, w którym „widzieli nas na oczy” i złożyliśmy swój podpis. Przelewy z rachunków zakładanych również przez przelew (gdzie bank nie ma naszego wzoru podpisu) będą odrzucane ze względu na obowiązujące przepisy. Warto również zwrócić uwagę na to, aby dane we wniosku zgadzały się z danymi podanymi w innym banku (np. adres).

Lista obsługiwanych banków
Lista banków, z których można wykonać przelew

Co dalej? Po zawarciu umowy należy się zalogować do bankowości internetowej Nest Banku oraz wykonać transakcję płatniczą kartą na kwotę min. 150 zł. Zaznaczam, że chodzi o jedną transakcję – zgodnie z regulaminem kilka transakcji na łączną kwotę 150 zł nie pozwoli na zgarnięcie nagrody. Na wykonanie tych czynności będziemy mieć 60 dni od daty zawarcia umowy o Nest Konto oraz Nest Konto Walutowe.

Nagroda w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowym decathlon.pl zostanie przekazana w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia warunków – czyli plus minus miesiąc po wydaniu 150 zł. Voucher zostanie przekazany mailowo. Ważny będzie aż do 31.05.2019.

Ile to kosztuje?

Haczyki? Sama promocja jest prosta jak budowa cepa, choć warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze pula nagród wynosi 1000 sztuk i nagrody należą się tylko tym, którzy spełnią warunki najszybciej.

Nie oznacza to, że bank przyjmie np. 10 000 wniosków i część osób odprawi z kwitkiem – po przekroczeniu bariery 1000 sztuk możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Z tego też powodu radzę się śpieszyć – choć promocja może trwać maksymalnie do 19.06, to przypominam, że w listopadowej akcji bank zamknął możliwość rejestracji po około 30 godzinach od startu!

Aktualizacja (16:50, 25.05): właśnie otrzymałem informację, iż w puli zostało już nieco ponad 500 wniosków. Kto chciałby zgarnąć 100 zł na start – ten niech się śpieszy!
Aktualizacja (20:50, 28.05): Promocja została zakończona.

Druga kwestia to kwestia… opłat. Generalnie Nest Bank ma świetną politykę braku opłat. Nie płacimy nic za posiadanie konta (osobistego i walutowego), korzystanie z karty debetowej do rachunku oraz wypłaty z bankomatów. Możemy jednak zapłacić za wyrobienie karty – darmowe jest bowiem zawnioskowanie o pierwszą kartę debetową, a za drugą przyjdzie nam zapłacić 25 zł. Warto więc pamiętać, żeby w powyższej promocji wyrobić tylko jedną kartę (pomimo, że konieczne jest otwarcie dwóch rachunków). Inaczej poniesiemy niepotrzebne koszty.

Co jeszcze oferuje Nest Konto?

Na koniec dodam, że oprócz 100 zł na start oraz 0 zł za prowadzenie Nest Konto ma do zaoferowania jeszcze kilka ciekawych opcji. Po pierwsze: 4% na lokacie startowej do 10 000 zł. Mowa o 3-miesięcznej Lokacie Witaj, którą możemy otworzyć w ciągu 30 dni od założenia konta. To jedno z najwyższych oprocentowań na rynku, więc szkoda nie skorzystać.

Po drugie: nawet 5,7% na koncie Nest Rodzinne Oszczędności. Jak to możliwe? Choć sam rachunek oprocentowany jest dość nisko, to co roku bank zobowiązuje się wypłacać do niego sowitą premię – która po pierwszym roku może wynieść nawet 5,7%. Sam korzystam od dawna z tej opcji. Więcej o Koncie Nest Rodzinne Oszczędności pisałem podczas prześwietlenia oferty w październiku 2016.

Nie przegap!

Komentarze

 • u mnie tez jest

  Krzysztof Odpowiedz
 • Otrzymałam również bon ?płatność była 06.06

  justyna Odpowiedz
 • Również dostałam :)

  Monika__ Odpowiedz
 • Bon przeszedł Wam na maila? Ja trans. wykonałam w połowie czerwca i nic na razie nie mam ;/

  inek Odpowiedz
  • tak na maila. tytuł: Gratulujemy – Twoja e-karta upominkowa do sieci Decathlon

   Andrzej
  • dzięki.. w takim razie będę wiernie czekać i obserwować skrzynkę :D

   inek
 • Nadal nie mam bonu :( W pt minęło 21 dni roboczych od dokonanej transakcji. Chyba będę musiała się z nimi skontaktować

  inek Odpowiedz
 • Podobna sytuacja. 03-06-2017 płatność kartą ponad 150zł, a bonu do dzisiaj brak.

  Zenek Odpowiedz
 • Podobna sytuacja. 03-06-2017 płatność kartą ponad 150zł, a bonu do dzisiaj brak.

  Zenek Odpowiedz
 • Dzisiaj przyszły dwie karty. Na jednym koncie płatność 23.06, druga 14.07.

  gobej Odpowiedz
 • Spełniłem warunki 17.07 i nie dostałem maila do tej pory. Czy ktoś wie może kiedy skończyły się vouchery? Czy ktoś z Was dostał voucher po spełnieniu warunków po 17.07?

  Lukasz K Odpowiedz
 • Wiem, wykopalisko, ale dziś był zakup w Decathlon, kod wydrukowany i w sklepie zeskanowany. Dziękuję.

  qq Odpowiedz
  • a czemu to napisałeś?

   abc
  • @abc — może żeby pokazać, że do samego konta poszło gładko?

   (A różnie to bywa, niedawno się okazało, że bony na empik.com nie działają na wszystkie sprzedawane tam produkty…)

   Don Quijote de la Mancha
  • Don: racja ze roznie bywa, ale w regulaminie bylo zapisane „Zasady korzystania z vouchera określa „Regulamin Sklepu Internetowego empik.com” dostępny na stronie http://www.empik.com.”

   aaaa
  • Mnie osobiście problem empiku nie dotknął, ale dziwne mi się wydaje, że na stronach sklepu nie widać, za które towary tam zapłacić można, a za które nie (a może ja nie widzę?).
   Największy jednorazowy bon w promocjach to było chyba 400 z Citi na morele.net, ale bym się wtedy wkurzył, gdyby się okazało, że upatrzonej drukarki kupić za to nie mogę…

   Don Quijote de la Mancha
  • Jeszcze pamiętam tu wpisy, często całkiem humorystyczne, o biedronakch (sam tam nie bywam i z takich promocji nie korzystam).~
   W każdym razie nie ma co narzekać, że ktoś pisze, że z Decathlon nie było problemu, zresztą chyba z jakiejś promocji też tam coś będę musiał kupić…

   Don Quijote de la Mancha
  • A ja chetnie wymienilbym 200zl w bonach do Decathlonu na inne najlepiej do H&M. A w Biedrach chyba sie juz ogarneli i potrafia przyjmowac te vouchery, sam po raz 1 tak placilem w sobote.

   keton
  • Nie wiem jak będzie z bonem… ale ostatnio zrobiłam zakupy przez internet – a zwróciłam w sklepie stacjonarnym Decathlon. Zwrot był na kartę przez terminal płatniczy (pierwszy raz czegoś takiego doświadczyłam). Pieniądze pojawiły się na koncie już po 3 dniach…

   Be@
 • nie no ok, każdy może pisać co uważa, ale ja bym nie odkurzał wątku sprzed roku, że napisać że bon działa poprawnie…co innego, gdyby wystąpił problem lub bony dopiero co zostały przekazane i były testowane przez użytkowników… ale wątki humorystyczne jak najbardziej wskazane…ostatnio telepizza pozamiatała wszystko :)

  abc Odpowiedz
 • @keton To Twój szczęśliwy dzień :-) Mam nadmiar bonów ( o nominałach 50 zł z ważnością do 05. 04. 2020. „Kod może być wykorzystany wielokrotnie, do momentu wykorzystania wszystkich środków z kodu lub do jego okresu wygaśnięcia. Przy jednym zakupie można wykorzystać nawet kilkanaście kodów. Nie podlega on wymianie na gotówkę…”) do H&M, które chciałbym zamienić na bony do Decathlonu. Podaj jakieś namiary do uzgodnienia szczegółów. W mojej Biedrze dalej maniana. Trzeci miesiąc już próbuję z rezultatem kod nierozpoznany. Zauważyłem, ze gdywchodzę do sklepu, to kasjerki patrzą na siebie porozumiewawczo, a co przy tym myślą? Wolę nie dociekać :-)

  gajowy Odpowiedz
 • co ze zwrotem towaru zakupionego za bon? w jaki sposób oddają kasę na nowy bon czy gotówkę?

  Romek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy