100 zł do H&M + aż 380 zł w pozostałych promocjach konta osobistego Santander!

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska przeznaczona dla osób do 27. roku życia. W zamian za założenie konta i wykonanie kilku operacji kartą zgarnąć możemy bon do H&M o wartości 100 zł. A jeśli dorzucimy do tego rewelacyjny pakiet pozostałych promocji, to łącznie zarobimy nawet 480 zł. To baaardzo dużo, jak na konto osobiste! :)

100 zł do H&M od Santander Bank Polska
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego Santander Bank od 1.10.2018. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą Visa Dopasowana do 30.04.2019. Podczas wnioskowania powinniśmy również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od banku drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Istotne również, aby podpisać porozumienie na temat elektronicznych kanałów kontaktu, czyli informowania nas przez bank o korespondencji w sposób elektroniczny, a nie papierowy.

Co dalej? Po pierwsze powinniśmy zarejestrować się na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin. Po drugie powinniśmy wykonać min. 10 transakcji kartą na dowolne kwoty nie później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo otwierając Konto Jakie Chcę w kwietniu warunek powinniśmy spełnić do końca maja.

I to tyle! Bank przekaże nam voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M nie później, niż do końca kolejnego miesiąca. Voucher będzie ważny do 5.10.2020.

Haczyki? W promocji obowiązuje pula 1500 sztuk, dlatego warto się śpieszyć! Szczegóły w regulaminie.

Gwarantowane 380 zł w pakiecie promocji!

100 zł dla osób młodych to jednak nie wszystko. W chwili obecnej dostępny jest rewelacyjny pakiet promocji, w których za założenie Konta Jakie Chcę możemy zgarnąć kolejne 380 zł! Wystarczy, że wniosek o konto złożymy w promocji LiveSmarter (+100 zł), przy okazji podając kod polecający (+80 zł). Jeśli do tego dołożymy wpływy wynagrodzenia, to bank zapłaci nam kolejne 200 zł. Razem prawie pół tysiąca złotych za otwarcie tylko jednego konta!

O szczegółach pakietu promocji pisałem w tym artykule. Zachęcam do skorzystania!

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli 28 lat kończę w maju to załapię się również na tą promocję :)?

  Mariuszklj Odpowiedz
 • Ajaaaj, złożyłam wniosek parę dni wczešniej i zaznaczyłam MasterCard :(

  Dominika Odpowiedz
 • Dostał już ktoś voucher do H&M?

  KubaZaszywacz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy