100 zł za Konto Mój Biznes od Banku Millennium

Zakończona

Wygląda na to, że kolejny bank postanowił dołączyć do walki o klientów firmowych. Ruszyła bowiem promocja, w ramach której premiowane jest założenie Konta Mój Biznes w Banku Millennium. Premia jest jednak dość skromna i wynosi zaledwie 100 zł.

100 zł premii za założenie Konta Firmowego Mój Biznes od Banku Millennium
Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą (wpisanym do CEIDG), który nie posiada żadnego produktu dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Domu Maklerskiego ani Millennium TFI. Co więcej – wykluczone są również osoby, które posiadały kiedyś konto osobistego (Konto 360°) założone w jakiejś promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wniosek o konto powinniśmy złożyć za pomocą systemu Millenet, czyli bankowości internetowej Banku Millennium. Oznacza to de facto, że musimy być już posiadaczem konta osobistego – inaczej nie będziemy mogli spełnić tego warunki promocji. Wymagane są również wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem oraz na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefon.

Istotne, aby umowę o konto podpisać do 30.04.2019. Z drugiej strony bank zastrzega, że pula nagród wynosi 1000 sztuk, ale nie poinformuje niestety w żaden sposób o jej przekroczeniu. Z drugiej strony zbytnio bym się jednak nie obawiał jej szybkiego wyczerpania – 100 zł premii jak za konto firmowe to dość niewiele.

Co dalej? W terminie 2 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy powinniśmy wykonać jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł, aktywować aplikację mobilną banku oraz dokonać płatności kartą debetową lub BLIKiem na dowolą kwotę.

I to tyle! Premia zostanie nam wypłacona w terminie do 22.07.2019. Zgodnie z regulaminem nie ma obowiązku płacenia od niej podatku, choć byłbym tutaj jednak ostrożny – promocje związane z prowadzoną działalnością gospodarczą zazwyczaj wymagają od nas samodzielnego rozliczenia przychodu (co sprowadza się do zapłaty podatku, o ile będziemy całościowo na plusie).

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • Łeee… kiepskie te konto.

  Be@ Odpowiedz
  • Kiepska promocja…
   I jeszcze to: „wykluczone są również osoby, które posiadały kiedyś konto osobistego (Konto 360°) założone w jakiejś promocji” oraz „musimy być już posiadaczem konta osobistego”…

   Don Quijote de la Mancha
  • może ktoś za dużo skopiował z innych regulaminów bo przy zapisie w którym posiadanie konta prywatnego wyklucza a wniosek trzeba złożyć przez bankowość internetową to … absurd nie promocja

   zenek64
 • tymczasem santa daje do 900 zł za posiadanie konta firmowego choć na trochę wyśrubowanych zasadach (jako 4 % moneyback max 150 zł miesięcznie przez pół roku ) jak któraś firma dużo płaci kartą to warto skorzystać

  zenek64 Odpowiedz
 • W porównaniu do oferty Alioru to to jest jakiś niesmaczny żart. Nie mają czym skusić np. prowadzących 1odg, na zwykłym koncie mam chociaż ochronę przed splitpaymentem i darmowe wszystkie przelewy anie tylko 20.

  j4c0b Odpowiedz
 • a i jeszcze podatek od tej 100 będzie trzeba zapłacić

  j4c0b Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy