100 zł za transakcje mobilne dla klientów BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BGŻ BNP Paribas premiująca płatności mobilne. W zamian za dodanie swojej karty do Apple Pay lub Google Pay i wykonanie 11 transakcji zyskać możemy aż 100 zł! :)

Kupuj mobilnie: 100 zł dla klientów BGŻ BNP Paribas

Kupuj mobilnie

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem karty kredytowej bądź debetowej Mastercard BGŻ BNP Paribas, który przed dniem 23.08.2018 nie zarejestrował żadnej karty banku w aplikacji Apple Pay ani Google Pay. Naturalnie z promocji wykluczone są więc osoby, które korzystały z promocji „Wygraj z Android Pay” lub „Kupuj z Apple Pay”.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji do 31.10.2018 (zaznaczając wszystkie zgody), przy czym po osiągnięciu puli 3000 uczestników dalsze rejestracje nie będą możliwe.

50 zł za 3 transakcje

A jakie są warunki promocji? Wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę BGŻ BNP Paribas w aplikacji Apple Pay lub Android Pay (do 31.10.2018), a następnie w ciągu 14 dni kalendarzowych wykonamy min. 3 transakcje Apple Pay/Android Pay. Kwota transakcji jest dowolna, ale są standardowe wykluczenia kodów MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Za spełnienie powyższych warunków zgarniemy bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

50 zł za 8 transakcji

A jak zdobyć kolejne 50 zł? W miesiącu następującym po miesiącu dodania karty konieczne będzie wykonanie kolejnych 8 transakcji mobilnych na identycznych zasadach (przy czym nie mogą to być te same transakcje co przy pierwszej nagrodzie). Tym razem otrzymamy voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.

Organizator powiadomi nas o zgarnięciu pierwszej nagrody mailowo w ciągu 25 dni. O drugiej dowiemy się do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktoś jeszcze nie dostał kodu allegro?

  Paweł Odpowiedz
 • Mam kod na Allegro. Tylko co kupić? :)

  Łuki Odpowiedz
 • Ktoś może sprawdzić ile cyfr miał kod do Biedronki?

  Slawo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy