100 zł za eKonto dla młodych (13-17 lat) od mBanku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji mBanku przeznaczona dla nastolatków. W zamian za założenie eKonta możliwości zgarnąć możemy do 100 zł premii za spełnienie prostych warunków.

100 zł za eKonto dla młodych od mBanku

100 zł premii dla nastolatków

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2020. Bank precyzuje tu nawet dokładnie, że chodzi o takie rachunki, które zawierające numer rozliczeniowy 1140 2004 oraz 1140 2017. Posiadanie innych produktów mBanku nie wyklucza z promocji.

Ponieważ promocja dotyczy rachunku dla młodych, to ustalony jest również przedział wiekowy – z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 13 lat, ale nie ukończyły jeszcze 18 lat.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że najpóźniej 18.10.2023 złożymy promocyjny wniosek o eKonto m wraz z kartą płatniczą, a następnie podpiszemy umowę z bankiem. Oczywiście z racji wieku wymagane jest wyrażenie zgody na zawarcie umowy przez naszego rodzica (opiekuna prawnego).

Z mBankiem możesz więcej – IV edycja

W samej promocji będziemy natomiast mogli zgarnąć trzy typy premii – każda po 10 zł. Za spełnienie ich wszystkich zgarniemy dodatkowy bonus w wysokości 70 zł. Czas na ich spełnienie mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku.

A co musimy zrobić?

Pierwsze 10 zł zgarniemy za wykonanie minimum pięciu płatności telefonem. Zgodnie z regulaminem:

Za płatność telefonem rozumiemy bezgotówkowe transakcje zakupu wykonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego lub przez BLIK zbliżeniowy.

Drugą premię zgarniemy za wykonanie min. jednego przelewu na numer telefonu, co rozumiane jest jako:

przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.

Wreszcie bank przyzna nam trzecią premię za ustawienie aktywnego celu oszczędzania, czyli… przelanie na rachunek oszczędnościowy (umożliwiający regularne oszczędzanie) minimum 20 zł. Dokładnie:

Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 20 zł.

Łatwo zauważyć, że spełnienie powyższych warunków nie powinno być specjalnie trudne, dlatego spokojnie możemy założyć, że zgarniemy dodatkową premię (70 zł). Razem bank zapłaci nam 100 zł – wypłacane do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

eKonto możliwości – opłaty

Z technicznego punktu widzenia eKonto dla młodych nosi nazwę „eKonto możliwości” i jest dostępne już od 13. roku życia. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak posiadanie karty debetowej i wypłaty z bankomatów w kraju. Zapłacić możemy jedynie za wypłaty za granicą (10 zł). Oznacza to, że rachunek ten może być świetnym kontem „na start” dla osób młodych.

Nie przegap!

Komentarze

  • Do jakiego wieku darmowe?

    heniek131 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy