100 zł za założenie Nest Konta + 4% na Lokacie Witaj i do 5,7% na Nest Rodzinne Oszczędności

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Nest Banku, w której zgarnąć możemy 100 zł na za założenie całkowicie bezpłatnego konta osobistego. Poprzednie oferty, które dostępne były na początku roku, zakończyły się sporo przed czasem. Tu może być podobnie.

100 zł premii za założenie darmowego Nest Konta od Nest Banku

Nest Konto z wiosennym bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego Nest Banku w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Wykluczone są również osoby, które złożyły wniosek o Nest Konto i jest on jeszcze w trakcie rozpatrywania.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o promocyjne konto. W trakcie wnioskowania warto od razu zamówić kartę debetową, bo ta będzie potrzebna do zdobycia premii. Zgody marketingowe nie są natomiast wymagane.

Ale uwaga: choć promocja trwa do końca kwietnia to bank zaznacza, że może zakończyć się wcześniej. Pula promocyjnych wniosków wynosi bowiem tylko 600 sztuk i w momencie jej wyczerpania dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane. W poprzednich promocjach było to, odpowiednio, doba i dwie doby, dlatego nie warto zbytnio czekać!

Jeśli chodzi o sposób finalizacji umowy, to do wyboru mamy oddział, kuriera, wideorozmowę lub przelew z innego banku. W przypadku oddziału pamiętajmy tylko, żeby jasno zaznaczyć, że finalizujemy już wcześniej złożony wniosek. W przypadku przelewu pamiętajmy natomiast, że dane w przelewie z obecnego banku muszą być identyczne, jak dane w złożonym wniosku (uwaga na adres!). Ostateczny termin zawarcia umowy to 15.05.2019.

Nest Bank: lista banków obsługujących założenie konta przelewem
Lista banków, z których możemy wykonać przelew weryfikacyjny

100 zł za wynagrodzenie i transakcje

Aby zgarnąć tytułową nagrodę konieczne będzie spełnienie dwóch warunków do końca czerwca. Po pierwsze – wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł. Nie ma znaczenia czy będzie to jedna transakcja, czy wiele mniejszych. Liczy się wydanie łącznie pół tysiąca złotych.

Drugi warunek to zapewnienie co najmniej jednego wpływu wynagrodzenia na nasze konto w kwocie min. 1000 zł. Co rozumiemy pod tym pojęciem? Zgodnie z regulaminem:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:
(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Co ciekawe, podobnie jak w poprzedniej promocji, bank może zwrócić się do nas o udokumentowanie prawdziwości wynagrodzenia. Będziemy wtedy musieli dostarczyć dokument potwierdzający w ciągu 7 dni.

Wypłata premii nastąpi do 20-dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, o ile ciągle będziemy posiadać aktywny (nie będący w trybie wypowiedzenia) rachunek.

4% na Lokacie Witaj

Na koniec przypomnę, że w ciągu 30 dni od założenia Nest Konta możliwe jest uruchomienie Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4%, dostępnej dla nowych klientów. Kwota maksymalna lokaty to 10 000 zł, a jej czas trwania to 3 lub 6 miesięcy.

Pierwsza wersja lokaty (kwartalna) dostępna jest bez żadnych dodatkowych warunków – każdy nowy klient zgarnie 4% w skali roku. Jeśli natomiast chcemy skorzystać z półrocznej wersji lokaty, to ma ona dodatkowy wymóg – potrzeby jest wpływ wynagrodzenia. Jeśli więc skorzystamy z powyższej promocji na start i i tak zapewnimy wpływ wynagrodzenia – to warto również wybrać lokatę półroczną – zarobimy wtedy 4% w skali roku przez dłuższy okres. Oczywiście pod warunkiem, że chcemy lokować środki na tak długi okres. Decyzja należy do nas :)

Świetne konto Nest Rodzinne Oszczędności

Oprócz Lokaty Witaj możemy również skorzystać z bardzo ciekawego produktu, jakim jest konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności. O ile samo oprocentowanie rachunku nie powala (ok. 1,2% w skali roku), to możemy znacznie zwiększyć zyski na rachunku poprzez program regularnego oszczędzania. W skrócie: jeśli co miesiąc, przez minimum rok, będziemy do rachunku dorzucać zadeklarowaną wcześniej kwotę (max. 600 zł miesięcznie), to bank dorzuci od siebie na koniec takiego okresu dodatkową premię pieniężną – od 2% do 6% wartości dokonanych wpłat. W ten sposób z łatwością podkręcimy oprocentowanie w pierwszym roku do minimum 5,7% w skali roku.

Zapraszam do swojego artykułu na ten temat, który opublikowałem w momencie startu marki Nest Bank na naszym rynku. Wpis ten jest w zasadzie ciągle aktualny – jedyne ograniczenie jakie pojawiło się od jego publikacji to możliwość otwarcia maksymalnie jednego takiego konta (wcześniej można było ich otworzyć nawet 5).

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z ostatnich, całkowicie darmowych rachunków na rynku. Co istotne – bezwarunkowo darmowych. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów w kraju – niezależnie od aktywności na koncie! W zasadzie jedyne, na co należy uważać, to opłata za wydanie drugiej i kolejnej karty (np. do konta w PLN, a następnie do rachunków walutowych). Opłata ta wynosi 25 zł. Na szczęście wyrabiając kartę do konta w PLN nie ponosimy żadnych opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Admin: Co w sytuacji kiedy w poprzedniej promocji wniosek został złożony, ale przelew autoryzacyjny podpisanie umowy nie został wysłany? Czy taki wniosek „wisi” w banku do rozpatrzenia, czy już został odrzucony?

  Lord Klops Odpowiedz
 • A czy ktoś orientuje się jak wygląda kwestia wynagrodzenia w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej i dokonania przelewu z własnego rachunku firmowego?

  MikeS Odpowiedz
 • Lepsza była promocja 75 PLN za transakcje + 75 PLN za wynagrodzenie. Jeśli wpływy nie przeszły to przynajmniej wpadła kasa za transakcje…

  Lord Klops Odpowiedz
 • Warunki coraz gorsze mało kto chce wkurzać pracodawce zmieniając ciagle konto do wypłaty by skorzystać z promocji za 100zł.

  kroso Odpowiedz
 • Myślicie, że będzie jakaś lepsza promocja? W sumie to tylko 100 zł, a jak teraz założę to w najbliższej przyszłości stracę możliwość założenia konta w tym banku.

  mareczek87 Odpowiedz
 • Warto poczekać z aktywacją aplikacji mobilnej, czy raczej nie ma co liczyć na dodatkowe profity z tego tytułu?

  jmg Odpowiedz
 • Czy dostał już ktoś premie że spełnienie warunków w kwietniu? W regulaminie pisze że do 20-dnia roboczego będą wypłacone, więc nie wiem kiedy to wypada czy już minęło i pisać reklamację?

  Andrzej Odpowiedz
  • ROBOCZEGO – to słowo klucz. W zeszłym miesiącu wyplacali 25 kwietnia

   ceglaaa
 • Moja zona niestety jeszcze nie dostała

  mike@miki Odpowiedz
 • Wczoraj wpadło 100zł

  Krupnik Odpowiedz
 • Przechodziły przelewy wynagrodzenia od kogoś z rodziny?

  Dawiddd Odpowiedz
 • Nie zauwazylem wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 500 . Ostatnie zaksiegowaly sie 2 lipca,ale wykonane w czerwcu i dostane premie

  Mirr Odpowiedz
 • Ale jaja, słuchajcie… do końca czerwca nie otrzymałem bonusu 100 PLN. Napisałem do nich i w odpowiedzi otrzymałem informację, że rzeczywiście – warunki wypłaty bonusu zostały spełnione, że przepraszają i jak najszybciej go przekażą. Dostałem nawet dwa bilety do kina w drodze rekompensaty – chociaż dopiero po upomnieniu się o nią…:) Ale jeśli chodzi o bonus – jest 17 lipca, a stówy ciągle nie ma. Właśnie poszła kolejna wiadomość do nich…

  Aleksander Odpowiedz
  • Dwa bilety do kina były w cenie 100 zł, więc swoją nagrodę odebrałeś :)

   Ciekawski
  • Hie-hie-hie… swoją drogą – nadal nie wpłynęła nagroda… dostałem w odpowiedzi kolejną wiadomość z niemal tą samą treścią co za pierwszym razem – z tym, że od innego nadawcy… trochę cyrk.

   Aleksander
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy