100 zł dla studentów, 80 zł z polecenia i do 200 zł za wynagrodzenie w Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska, w której osoby młode zgarnąć mogą 100 zł premii. To jednak nie wszystko – dzięki kumulacji promocji czeka na nas dodatkowe 80 zł premii za założenie konta z polecenia oraz nawet 200 zł za przelewanie wynagrodzenia. Razem do zgarnięcia jest całkiem solidne 380 zł – w gotówce! :)

100 zł dla studentów od Santander Bank Polska
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, które nie posiadała konta osobistego w Banku Zachodnim WBK (po zmianie: Santander) po 1.03.2018. To dobra wiadomość – okres karencji jest bardzo krótki i osoby, które posiadały konto wcześniej, mogą ponownie stać się klientem banku. Nieco gorsza jest taka, że promocja przeznaczona jest dla studentów, a dokładniej dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły 26 lat. W teorii powinniśmy być studentem uczelni wyższej w Polsce, ale w praktyce wątpię, aby bank miał jak to sprawdzić.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie promocji otworzymy Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną i usługami Santander online. Istotne, aby wyrazić przy tym zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych banku.

Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji, pobranie aplikacji Santander mobile i zalogowanie się do niej. Ostatnim wymogiem jest wykonanie w sumie 10 „płatności cyfrowych” w ciągu miesiąca założenia konta oraz kolejnego, pełnego miesiąca kalendarzowego.

Zgodnie z regulaminem płatności cyfrowe to:

płatności za zakupy przy pomocy urządzeń mobilnych, portfeli cyfrowych, (w skład których wchodzą portfele cyfrowe Google Pay, Apple Pay, płatności zegarkiem Garmin Pay oraz Fitbit Pay (od momentu udostępnienia usługi w Banku), transakcje BLIK i mobilna karta do konta

Każda płatność musi być dokonana telefonem / urządzeniem mobilnym (w formie wirtualnej karty zbliżeniowej lub BLIK).

Wszystkie powyższe czynności powinniśmy wykonać do końca grudnia, dlatego pamiętajmy, że zakładając konto pod koniec roku będzie to trudniejsze logistycznie, niż w październiku czy listopadzie :)

I to tyle! Nagroda w postaci 100 zł premii zostanie przekazana na nasz rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

80 zł za założenie konta z polecenia

Co ciekawe zakładając konto w Santander Bank Polska możemy zarobić znacznie więcej. Po pierwsze – regulamin promocji ma następujący zapis:

Promocja łączy się z innymi promocjami

Po drugie – sposób założenia konta nie ma w tej promocji żadnego znaczenia (konieczna jest za to rejestracja na stronie promocji po jego założeniu). W ten sposób warto założyć konto w sposób… najbardziej opłacalny :) W tej chwili najlepszym sposobem wydaje się program poleceń banku, w którym zarówno polecający (obecny klient), jak i polecany (nowy klient) mogą zgarnąć po 80 zł na start.

W jaki sposób to zrobić? Aby się nie powtarzać odsyłam tu do swojego prześwietlenia programu poleceń. W skrócie: konieczne będzie założenie konta z dedykowanej strony (i z kodem polecającym), dodatkowo wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz dokonanie transakcji kartą i/lub BLIKiem na łącznie 200 zł. Oczywiście nie ma problemu, aby to były te same transakcje, co w promocji studenckiej :-)

Uwaga: program poleceń działa do końca listopada. Jeśli więc chcemy zgarnąć podwójną premię, to nie możemy czekać do z założeniem konta do grudnia :)

200 zł za wpływ wynagrodzenia

Ale to ciągle nie wszystko! Jeśli jesteś studentem pracującym, to jeśli zlecisz przelewanie wynagrodzenia (w kwocie min. 1000 zł) na Konto Jakie Chcę, to zyskasz w ten sposób dodatkowe 200 zł (po 50 zł za wpływ w każdym z 4 kolejnych miesięcy). Tu również odsyłam do dedykowanego prześwietlenia promocji z premią za wynagrodzenie.

Podsumowując: aby zgarnąć łącznie 80 + 100 + 200 = 380 zł (!) powinieneś:

 • złożyć wniosek o konto podając przy tym kod polecający (jeśli nie masz od kogo wziąć, możesz skorzystać z blogowego: 1007533095 – dziękuję!)
 • podczas wnioskowania wyrazić zgody marketingowe + na przesyłanie informacji handlowych + wyrobić kartę debetową
 • zapisać się do promocji studenckiej
 • zlecić wpływ wynagrodzenia po zalogowaniu do bankowości internetowej Santander online
 • spełnić warunki promocji, czyli wykonać 10 transakcji cyfrowych (łącznie na 200 zł, aby połączyć to z programem poleceń)

I to tyle – nawet 380 zł premii zdobyte :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z dwóch wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest jeszcze trzeci warunek zwolnienia z opłat , to wydanie 500 zł chyba , że coś w Santanderze się zmieniło ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy 80 z programu poleceń + 200 za pensję moze zgarnąć osoba nie będąca studentem?

  Jaro Odpowiedz
  • Jak najbardziej. Moim zdaniem dostaniesz tez 100 zł, bo bank nie ma fizycznej możliwości sprawdzenia czy jesteś studentem. Łapiesz się na ograniczenia wiekowe = jest OK.

   Michał
 • Santander chwali się w ulotkach także Kontem systematycznym. W ramach promocji „Konto systematyczne z bonusem 2” oprocentowanie tego konta jest podwyższone do 2,7% do 29 czerwca 2019r. Max kwota na konto to 20 000zł. Limit kont 5.
  Czyli kto ma Konto Jakie Chce to fajna opcja oszczędnościowa. Procent jak na lokacie, a mamy dostęp do pieniędzy. Można otworzyć przez bankowość www, trzeba pamiętać o włączeniu automatycznego oszczędzania, minimum 20zł co miesiącz z KJCh na KSystematyczne.

  Michał Odpowiedz
  • Santander również się chwali, że 1 przelew z tego konta jest za free natomiast za następny winszuje sobie dychę.

   Bubu
 • Założyłem konto przelewem. Poleciłem konto narzeczonej, podpisała przez kuriera. Nie możemy korzystać z konta ze względu na zablokowany sms kod. Na infolinii są bezradni, mówią że u nich wszystko jest ok i że nasze ustawienia kont też są ok. Miał ktoś taką sytuację?

  Kamil88 Odpowiedz
 • Patologia w tym banku zaczyna mnie przerażać. 20 października złożyłem wiosek o otwarcie rachunku. Od wtorku jedzie do mnie kurier (inpost) i nie umie dojechać. Umowy nie podpisałem jeszcze ale wczoraj przysłali mi już kartę debetową. Pod wieczór dostałem SMS-a w którym poinformowali mnie, że mam w bankowości internetowej zmienić opcję karty bo pobiorą mi trzy złote. Jako, że nie posiadam jeszcze dostępu elektronicznego, zadzwoniłem na infolinię, gdzie się-dowiedziałem ,że nie jestem jeszcze klientem banku. W BZ WBK reklamacje i niedoinformowanie były na porządku dziennym ale po zmianie nazwy na Santander bałagan tam panujący jest niedopisania.

  Patryk13 Odpowiedz
 • Jakim sposobem jest mozliwosc podpisania umowy? Czy ze wzgledu na brak czasu moge podpisac umowe za pomoca przelewu? Jak jest z zamknieciem? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi z gory

  Dawidzior18 Odpowiedz
 • Czy posiadając od kilku lat konto w euro w BZ WBK będę mógł skorzystać ze 100 zł dla studentów i 80 zł z polecenia?

  Karson Odpowiedz
  • Być może się mylę, ale konto w euro to „zwykłe” konto osobiste, tyle że w innej walucie (niż PLN), więc niestety też jesteś wykluczony :(

   Michał
  • W takim razie mogę skorzystać jedynie z premii za polecenie (tam było wyszczególnione, że nie można było mieć konta w PLN)?

   Karson
 • czyli trzeba wykonać (jeśli zakładam konto w listopadzie) 10 transakcji w listopadzie + 10 transakcji w grudniu? Czy wystarczy 10 transakcji podczas tych dwóch miesięcy łącznie? np. 2 w listopadzie i 8 w grudniu?

  Mark1916 Odpowiedz
 • Orientuję się ktoś, czy działa z R – tzn. czy zalicza jako płatność kartą?

  Maciej Odpowiedz
 • Ktoś już dostał 100 zł?

  Patryk13 Odpowiedz
 • Właśnie. Dotał ktoś? U mnie brak, a do 31.12 miało być.

  Li Odpowiedz
 • Otrzymał już ktoś pieniądze z tej promocji?

  PL Odpowiedz
 • Dostał już ktoś?

  Ewelina Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy