100 zł za założenie EnveloKonta, do 200 zł zwrotu za e-zakupy i 200 zł w programie poleceń

Zakończona

Pamiętacie promocję EnveloKonta z premią w wysokości 100 zł, która rozeszła się w 24 godziny? Właśnie ruszyła jej kolejna edycja. W zamian za założenie konta w EnveloBanku zgarnać możemy 100 zł w gotówce. Jeśli dodatkowo polecimy konto znajomemu, to wpadnie nam kolejne 50 zł. A jeśli dokonujemy zakupów przez internet, to do zyskania mamy nawet 200 zł w formie zwrotu za e-zakupy ;)

100 zł za założenie EnveloKonta

100 zł za 3 transakcje kartą

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która (łącznie):

 • nigdy nie posiadała EnveloKonta,
 • nie jest posiadaczem żadnego konta Banku Pocztowego,
 • nie jest w trakcie wnioskowania o EnveloKonto lub konto w Banku Pocztowym.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o EnveloKonto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Podczas rejestracji w promocji wystarczy, że zaznaczymy dwa pierwsze checkboxy (akceptacja regulaminu oraz przetwarzanie danych przez bank).
Czas na spełnienie powyższych warunków mamy do 31.07.2018, jednak organizator zaznacza, że pula promocyjnych wniosków wynosi 1800 sztuk – kto pierwszy, ten lepszy :)

Co dalej? Po wysłaniu wniosku będziemy musieli zawrzeć umowę o rachunek nie później, niż 21.08.2018. Do wyboru będziemy mieć finalizację procesu w placówkach Poczty Polskiej, przelewem lub przez wizytę kuriera.

Pamiętajmy jedynie, że wybierając opcję z przelewem wszystkie dane podane we wniosku muszą być identyczne, jak w naszym obecnym banku. Dodatkowo powinien to być przelew z konta, które zostało zweryfikowane (bank nas „widział na oczy” i ma nasz wzór podpisu). Inny adres czy nazwisko spowoduje odrzucenie wniosku!

Aktualizacja (24.07): bank ma chwilowe problemy z podpisywaniem umów przez przelew. Wybierajcie kuriera (co może być nawet lepszą opcją, bo bank będzie miał wasz wzór podpisu)

Same warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy, że do 12.09.2018 wykonamy co najmniej 3 płatności kartą w sklepach i internecie na łączną kwotę min. 100 zł. Oczywiście nie wliczamy tu transakcji anulowanych bądź zwróconych.

I to tyle! Organizator powiadomi nas o przyznaniu premii za pomocą wiadomości e-mail najpóźniej do 21.09.2018. Będziemy wtedy musieli kliknąć w otrzymany link i uzupełnić dane do odbioru premii. Zgodnie z regulaminem będziemy mieć na to czas do 28.09.2018. Wypłata premii nastąpi do 05.10.2018.

50 zł w programie poleceń

Premia na start to jednak nie wszystko. Oprócz gwarantowanej nagrody głównej możemy również powalczyć o nagrody dodatkowe w programie poleceń. Każdy, kto weźmie udział w powyższej promocji (i spełni jej warunki!) może polecić EnveloKonto swoim znajomym – i zgarnąć 50 zł za ich polecenie. Oczywiście nagroda ta zostanie wypłacona jedynie pod warunkiem, że również znajomy spełni jej warunki.

Ograniczenia? Zgodnie z regulaminem konto możemy polecać „w nieskończoność”, jednak nagrodę otrzymamy za maksymalnie 4 osoby (co przełoży się na 200 zł dodatkowej premii, obok 100 zł na start).

Informacje o nagrodzie dodatkowej i jej wypłata nastąpi identycznie, jak nagroda główna.

Przy okazji przypominam, że program poleceń przeznaczony jest do polecania konta znajomym i rodzinie – na blogu obowiązuje zakaz umieszczania swoich kodów, a tym bardziej na dzieleniu się premią. W przeszłości bywały sytuacje, w których jedna osoba miała „odpalić” drugiej część premii, a później znikała i to do mnie kierowane były pretensje (choć z sytuacją nie miałem nic wspólnego).

EnveloKonto – co to?

Co wyróżnia EnveloKonto? Po pierwsze – brak opłat. Nie zapłacimy tu ani grosza za posiadanie konta, niezależnie od tego czy korzystamy z niego aktywnie, czy nie.

Posiadanie karty do konta jest również darmowe, choć po spełnieniu dwóch prostych warunków: wpływ 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz jedna płatność kartą. Przewidziano jednak pewnie wyjątek: osoby poniżej 26 roku życia nie płacą za kartę. Po prostu :)

Gdyby tego było mało, to bank dorzuca nam nielimitowane wypłaty z krajowych bankomatów za 0 zł. Za granicą zapłacimy 1% od wartości transakcji, ale… to może być całkiem dobra opcja awaryjna, ponieważ przewalutowanie transakcji odbywa się po kursie organizacji płatniczej Visa (czyli niemal bezstratnie). 1% kosztów przewalutowania w porównaniu do znacznie zawyżonych kursów innych banków to bardzo dobra opcja – a trzeba pamiętać, że dotyczy jedynie wypłat z bankomatów. Transakcje bezgotówkowe są bezprowizyjne! Oznacza to, że karta świetnie nadaje się do wszelkich płatności zagranicznych.

Zwrot za e-zakupy!

Na koniec prawdopodobnie najlepsza (z naszej perspektywy) zaleta EnveloKonta, czyli zwrot za e-zakupy. O co chodzi? Jeśli zakupimy jakiś towar w sieci i wybierzemy jedną z dostaw Pocztą Polską (w tym Pocztex czy zwykły list polecony), to będziemy mogli zgarnąć 2 zł zwrotu. Istotne tylko, aby zakup wyniósł min. 30 zł i żeby zostać opłacony za pomocą pay-by-link z EnveloKonta lub za pomocą karty debetowej.

Jeśli spełnimy te warunki i zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej podając numer opłaconej przesyłki, to kolejnego dnia roboczego otrzymamy 2 zł premii. Na wprowadzenie danych przesyłki mamy 30 dni.

Envelo nagrodzi nas również bonusem za co 10 przesyłkę – otrzymamy wtedy dodatkowe 10 zł. Oczywiście zwrot nie będzie naliczany w nieskończoność. Limity przewidziane są na maksymalnie 20 zł miesięcznie oraz 200 zł rocznie.

Na koniec dodam, że w promocji z premią na start nie jest wymagane zaznaczanie zgód marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej. Jeśli natomiast chcemy otrzymywać premię za e-zakupy, to takie zgody musimy zaznaczyć (tylko na potrzeby banku, podmiotów zewnętrznych – nie).

EnveloBank - zgody marketingowe i handlowe do e-zakupów
Wymagane zgody do premii za e-zakupy

Nie przegap!

Komentarze

 • Jedna umowa podpisana na poczcie, druga u kuriera. And? Od kilku dni cisza. Skąd login, hasło?

  qq Odpowiedz
  • Login masz na potwierdzeniu założenia r-ku (NIK), hasło dostajesz smsem ważne 15 godzin od podpisania umowy. Tak było gdy podpisywałam na poczcie, szybko i sprawnie.

   Jolanta
 • Podpisałem umowę przez kuriera 31 lipca i już od ponad tygodnia bank nie dostał koperty zwrotnej. Zdarzyło Wam się coś takiego?

  wes Odpowiedz
  • Mi właśnie uruchomili w końcu konto :), a umowę podpisałam przez kuriera 27.07.

   judyta
  • Mi też przed chwilą. Hasło dostałem SMSem. Nie mam za to numeru NIK, dostałaś e-maila?

   wes
  • Tak dostałam maila, przyszedł w tym samym czasie co sms. Nik jest w załączniku w potwierdzeniu założenia rachunku.

   judyta
  • wes Dostałeś już może kartę do domu?

   judyta
  • Ja nie wes, ale jeszcze nie dostałam, a to już 2 tyg minęły. Komedia z tym bankiem od samego początku :D.

   Daniela
  • Daniela komedia to mało powiedziane xD. Czytałam o tym, że nie zbyt „szybcy” ale to już przesada. Chciałam sobie coś zamówić i zapłacić tą kartą ale chyba dam sobie spokój i zapłacę inną bo jak tak będę zwlekać z zamówieniem to przesyłka nie dojdzie na czas.

   judyta
  • Jedna karta już dotarła po tygodniu od aktywacji rachunku. Osoba polecona jeszcze czeka, ale zakładała konto dzień po mnie.

   pytanie
  • Karta w końcu dziś przyszła, została wysłana 14.08. Mam nadzieję, że obejdzie się bez dodatkowych atrakcji przy pierwszej płatności w sklepie ;)

   judyta
 • Złożyłem wniosek przez internet z opcją podpisania umowy na poczcie. Tak się jakoś złożyło, że nie udało mi się dotrzeć do placówki i właśnie dostałem maila, że mój wniosek został odrzucony bo się przeterminował :( a miałem iść w sobotę..

  Gapa Odpowiedz
  • Napisz reklamację do organizatora, bo w regulaminie promocji jest wyraźnie napisane, że termin składania wniosków jest do 21.08. Nie ma mowy o żadnym przeterminowaniu.

   Tomaszek
 • Miałam tak samo. Poszłam na pocztę aby podpisać umowę ale nikt nie umiał jej wydrukować. Wieczorem Zespół Envelo Banku napisał mi meila, że wniosek został przeterminowany. Napisałam reklamację i otrzymałam informację, że w ciagu 30 dni rozpatrzą.

  Beata2 Odpowiedz
 • Czy w promocji darmowej dostawy Allegro też się dostanie 2zł zwrotu?

  Iks Odpowiedz
  • Nie sądzę. Mowa jest o „zwrocie” 2 zł , więc logiczne, że trzeba najpierw wydać na dostawę przez pocztę, by otrzymać ten częściowy zwrot.

   Bolo
  • Pamiętam, że była już kiedyś jakaś promocja na tym blogu, gdzie właśnie zwrot działał także bez zapłacenia, a też zapisy regulaminów nierzadko mijają się z logiką. Ja akurat przypuszczam, że zwrot raczej będzie, bo od strony poczty/banku jest raczej niewidoczne, jak się allegro rozlicza z kupującymi.

   Iks
 • Najgorsza promocja w jakiej brałem udział.
  Po pierwsze, okazuje się że wnioski mają jakiś tam czas ważności, po którym są usuwane z systemu. mimo że regulamin prawi, że do dziś można zakładać konta.
  Udało mi się wymusić możliwość ponownego złożenia wniosku. Moja rodzina niestety nie dostała odpowiedzi w tej sprawie i zostali bez wniosków. Idę dziś na pocztę, stoję 20 min. w kolejce, a pani po usłyszeniu po co przyszedłem zrobiła 10 sekundowego facepalma i powiedziała, że nie może mnie obsłużyć, bo jest sama, a musiałaby iść gdzieś do innego komputera i mam przyjść potem… Także odpuszczam sobie. Tym bardziej, że z innych komentarzy wynika, że karta też długo idzie, pewnie też to zawalą.

  Tomaszek Odpowiedz
 • Na kuriera czekałem ponad tydzień, umowa podpisana 2 sierpnia.dwa tygodnie czekania na aktywację konta. Karty nadal nie otrzymałem, chociaż w systemie jest widoczna. Nieźle się zaczyna…

  haha Odpowiedz
 • Coś im się system kopie, emaila z potwierdzeniem otwarcia konta dostałem 2 VIII, dziś mam już spełnione warunki do premii. I co? Właśnie przysłali mi identycznego emaila że witają i potwierdzają otwarcie mi konta!

  Zbyszek Odpowiedz
  • Ja też dostałem dziś tego maila. Ciekawe czy nagrody też będą wysyłać 2 razy ;)

   Adam546
 • Czy zwrot za e-zakupy ma jakieś ograniczenie czasowe?

  Dariusz Odpowiedz
 • Polecam korzystanie z envelo za granicą, świetny kurs. Dobrze że miałem ich kartę ze sobą bo Revolut mi zablokował konto i przez weekend mogłem sobie pogadać z botem , uważajcie na nich bo mają jedynie dobry marketing

  conrad_88 Odpowiedz
 • UWAGA na Revolut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Zablokowali mi konto ze względów bezpieczeństwa. Aby je odblokować można tylko po kontakcie z ich chatem. Chat oczywiście po angielsku.
  UWAGA!
  Aby odblokować konto/ oczywiście ze środkami/ domagają się aby zrobić zdjęcia wszystkich podpiętych kart. Ze wszystkimi danymi. Sic! To złodzieje. Odmówiłem i właśnie smażę skargę do KNF-u i zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

  Waldemar Odpowiedz
  • Mnie wypytywali o źródła dochodów, dałem im potwierdzenie przelewu z pensją, było za mało. Zechcieli zaświadczeń o posiadanych oszczędnościach i oświadczeń o źródle majątku !!! pożegnałem się z nimi dziś, zastanawiam się czy nie napisać o tym do KNF, mam screeny

   conrad_88
  • A ja używam Revoluta od ponad dwóch lat i uważam ze póki co nie ma lepszej karty walutowej. Dużo podróżuje i zero problemów.

   simrisham
  • mi też zablokowali, już kiedyś o tym pisałem. Ruskie złodzieje. Na czacie doprosiłem się kogoś piszącego po polsku, ale zaczął mnie rozpytywać do czego mi revolut, a na co, a po co – stwierdziłem, że za chwilę zapyta czy mam czeraka na tyłku. Bez dziękowania kazałem zwrócić saldo i zamknąć to cholerstwo. Dobrze, że nie na jakimś wyjeździe zagranicznym. Co do zdjęć kart – bo też dla zwrotu tego chcieli – to wystarczyły zdjęcia z zasłoniętym numerem karty, widoczne tylko 4 ostatnie cyfry. I tylko jedną stronę bez cvv (ten zresztą mam wydrapany na wszystkich kartach). Kasę oddali i mam ich gdzieś.
   Dopóki chodził, był ok – ale nie znacie dnia ani godziny.

   karampuk
  • Ja az takich problemow z RV nie mialem. Ale zdarzalo sie, ze nie dzialal jak byl potrzebny. Ale zawsze mam backup. Ostatnio chwale sobie Curve, tylko min. drozej wychodzi przewalutowanie, ale zaleta jest, ze nie musze ciagle doladowywac konta, sciaga bezposrednio z kart. Przy okazji to byla jedyna karta ktora moglem zaplacic w automacie za karte do metra/RER w Paryzu, ale to juz wina glownie francuskiego archaicznego systemu, bo zawsze tam sa problemy.

   keton
  • Napiszcie proszę dla potomności, w jakich sytuacjach blokują konto? Czy są to zasilenia konta Revolut na 1000 zł, 2000 zł czy więcej? Być może mają ustawiony limit, przy którym jest większa weryfikacja, tak jak u nas w niektórych przynajmniej bankach.

   Bolo
  • Ja robilem doladowania z kilku kart po kilka tysiecy, chyba tak z max. 5k na dzien i nigdy mi nie zablokowali konta. Wkurzal mnie niski limit z 1 karty, u mnie to bylo chyba 2500zl i nawet o nim pisalem do RV, bo niby jak mam zaplacic za hotel jak nie moge przelac pelnej kwoty. Tlumaczyli sie, ze za limit jest odpowiedzialny algorytm, ktory sam go zwieksza po jakims czasie. I faktycznie teraz musi byc juz wiekszy, bo nie mam problemow. Konto jakis czas temu dodatkowo zweryfikowalem wyciagiem z pensjami to mi podniesli limit roczny na 400k. Ten juz raczej mi wystarczy :)

   keton
 • O kurcze! To mnie trochę zmartwiliscie tym Revoultem :( do tej pory używałem i robiłem nawet przelewy z salda na swoje konta bankowe. Myślałem, że to sprawdzona instytucja.

  Gapa Odpowiedz
  • Dopóki są to drobne kwoty to u mnie działało, chciałem kupić laptopa za granicą w weekend, doładowałem konto kartą i konto zablokowane. A ile mi krwi napsuli żebym mógł odzyskać pieniądze… Zdecydowanie ryzykowne jest jechać za granicę i mieć tylko ich kartę w portfelu. Dodam ze support jest niemiły i ma użytkownika w głębokim poważaniu…

   conrad_88
  • oj tak ruskie kacapy

   karampuk
  • nic dziwnego że nie mają nawet infolinii, można by ich wyśmiać gdyby zechcieli oświadczeń majątkowych ,a tak to tylko kończą czat ;)

   conrad_88
 • No mi kasy jeszcze nie oddali. Ponad 5-tkę mi dziady wiszą. Już drugi dzień prowadzę głupią konwersację.

  Waldemar Odpowiedz
 • Mam takie pytanie kiedy envelo wysyła wyciągi na maila? Czy za sierpień powinnam już go dostać czy jeszcze mają czas? :P

  judyta Odpowiedz
  • Możliwe że ustawiłeś we wniosku wyciąg kwartalny, bo była taka opcja.

   borkowicz
  • Przepraszam ustawiłaś, słownik w telefonie ..

   borkowicz
  • Mam ustawiony na miesięczny :) Napisałam do nich wiadomość, pewnie za kilka dni mi odpiszą to dam znać.

   judyta
  • Już się wyjaśniło :) Pani z banku zadzwoniła do mnie na drugi dzień od zgłoszenia i zakwalifikowała to pod reklamację, a dziś dostałam wyciąg na maila.

   judyta
 • 3 płatności na kwotę 100zł miały być normalne czy internetowe? Czy takie i takie?

  Paweł Odpowiedz
 • W opisie jest: „Wystarczy, że do 12.09.2018 wykonamy co najmniej 3 płatności kartą w sklepach i internecie na łączną kwotę min. 100 zł.”

  W regulaminie jest : ” W terminie do 12 września 2018 r. wykonać co najmniej 3 płatności EnveloKartą na łączną kwotę
  minimum 100 zł.”

  Paweł Odpowiedz
 • dostał ktos juz powiadomienie o spelnieniu warunkow?

  adamus1 Odpowiedz
 • Przyszedł mail z prośbą o uzupełnienie danych do przelewu premii :)

  Łuki Odpowiedz
 • dostałem maila ale nie mogę się zalogować na stronie do podania danych do przelewu. czy ktoś też tak ma?

  mike@miki Odpowiedz
 • Dzięki Judyta! :) faktycznie trzeba poszukać tego starego maila na skrzynce z hasłem oryginalnym. Myślałem, że nadawało się potem własne hasło..

  mike@miki Odpowiedz
 • Co pojawia się wam po wpisaniu danych i „zapisz”? Pytam bo nie wiem czy następna strona to finalny krok.

  Paweł Odpowiedz
  • Nie pojawia się żadna informacja potwierdzająca. Dopiero po pewnym czasie po zalogowanie wyświetlają się dane przelewu, które podałeś w formularzu.

   Łuki
  • Pojawia się znów „podaj dane do przelewu”. Nie wiem kto to pisał… Reszta podobnie. Nr konta w e wniosku nie akceptuje spacji, choć sam bank używa spacji. Mają dane, akceptują tylko konto w Envelo, to i po co ta zabawa z uzupełnianiem?

   qq
  • … co ciekawe, podczas logowania na chwilę wyświetla się odwołanie do „yandex.ru”…

   qq
  • znowu ruscy hakerzy??? :)))

   abc
 • nie mogę znaleźć na poczcie emaila z formularzem . Od kogo otrzymaliście email i co w tytule ?

  dzialus Odpowiedz
 • Od envelokonto3@zpremia.pl
  „EnveloKonto z premią 100 zł – prośba o uzupełnienie danych do przelewu”

  Bolo Odpowiedz
 • Nie dostałem żadnej kasy mimo , że wszytko spełnione, gdzie składać reklamację?

  Paweł Odpowiedz
 • Właśnie wpadła stówka na konto od trader :)

  judyta Odpowiedz
 • Ja mam za otwarcie, ale brak premii za polecenie. Dostaliście jednym przelewem też za polecenia?

  m. Odpowiedz
 • dodatkowego 50 zł za polecenie nie ma póki co

  conrad_88 Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał premię za polecenie konta?

  Kamila Odpowiedz
 • Nie dostałem 50 zł za polecenie.

  pytanie Odpowiedz
 • Stówka wpłynęła. Jak to skutecznie zamknąć? Jakiś wzór oświadczenia?

  Adam546 Odpowiedz
 • Potwierdzam – paczka jest, 5 dyszek brak.
  Może jutro, mają czas.

  jeno sznur Odpowiedz
 • Również nie wpłynęło mi 50 zł za polecenie.

  wg Odpowiedz
 • Wpadła stówka, jak wygląda procedura zamykania konta u nich, bo coś kojarzę, że łatwo nie jest?

  Daniela Odpowiedz
 • @Daniela
  Za „wynagrodzenie” dają po 20 zł przez 6 miesięcy. Zamknięcie w placówce lub infolinia/ niechętnie i odsyłają do placówki/.
  Potwierdzam otrzymanie 100 zł. Konto nie otwarte w terminie ale przed przyznaniem nagrody pisałam do banku, że nie mogłam podpisać umowy w terminie bo nie było w placówce pracownika, który umiałby wydrukować umowę. Jak widać pismo pomogło mimo, że formalnej odpowiedzi nie dostałam.

  Beata2 Odpowiedz
 • Czy są osoby, które brały udział w tej promocji, a premii brak? Zaliczam się do takich i chcę wiedzieć czy tylko ja nie mam bonusu.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Wpadła nagroda za polecenie konta.

  toto303 Odpowiedz
 • potwierdzam – milutko :)

  mike@miki Odpowiedz
 • @jojo https://livesmarter.pl/100-zl-premii-za-envelokonto/comment-page-1/#comment-202297

  I jak, wyłączyli Ci dostęp do platformy internetowej automatycznie po jakimś czasie? Pytam, bo u mnie konto i karta zniknęły, ale ciągle mogę się zalogować do systemu mimo wypowiedzenia umowy ramowej.

  pytanie Odpowiedz
  • Heh dopiero teraz się zorientowałem, że z zamkniętego konta nie wrócił do mnie 1gr, który na nim zostawiłem.

   pytanie
  • Czyli jesli masz dostep to nie zamkneli umowy ramowej, a jak nie wrocil 1gr to mogli nie zamknac ostatecznie konta nawet jesli go nie widzisz, lub przeksiegowali na konto techniczne i czeka az odbiezesz w oddziale.

   Herman
  • Dzięki. Po złożeniu reklamacji w dniu wczorajszym grosik dotarł na wskazane konto.

   pytanie
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy