Już nie 250 zł, ale łącznie 350 zł za założenie Konta Jakie Chcę!

Trwa do 30.11.2020

250 zł za założenie Konta Jakie Chcę od Santander Bank Polska to za mało? Wygląda więc na to, że pojawiła się jeszcze jedna możliwość podkręcenia premii. Wystarczy, że po założeniu konta zarejestrujemy swoją kartę debetową w programie Priceless Specials, wykonamy jedną transakcję i… zgarniemy w ten sposób 6800 punktów wymiennych na bony o wartości 100 zł :)

350 zł premii za Konto Jakie Chcę
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która zawrze umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową Mastercard Dopasowana w terminie do 30.11.2020. Regulamin promocji zastrzega również, że wcześniej nie mogliśmy być uczestnikiem programu Priceless Specials (najpradwopodobniej chodzi tu tylko o karty Santander).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w terminie promocji złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz:

 • podamy numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzimy się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzimy się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzimy się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku (które jest zresztą wymagane przez regulamin promocji – mobilnie lub przez stronę internetową).

Co dalej? Teraz wystarczy, że zarejestrujemy się w programie Priceless Specials (wyrażając zgodę na analizę naszych preferencji zakupów oraz wysyłanie wiadomości marketingowych) oraz dokonamy min. 1 transakcję bezgotówkową kartą w terminie 30 dni od przystąpienia do promocji (z wykluczeniem „ułatwiaczy” płatności, tj. kodów MCC 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540).

I to tyle! 6800 punktów, wymienne na nagrody o wartości 100 zł, zostanie przypisane do naszego konta Priceless Specials w terminie 10 dni roboczych od spełnienia warunków. Punkty będą ważne jedynie 2 miesiące, dlatego warto je wykorzystać jak najszybciej.

W promocji obowiązuje pula 8600 nagród. O jej wyczerpaniu bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć pozostałe 250 zł?

A jak zdobyć pozostałe nagrody? Wystarczy, że założymy Konto Jakie Chcę poprzez stronę promocji i spełnimy pozostałe warunki, o których pisałem w swoim prześwietleniu. Warto korzystać, bo całościowo do zgarnięcia mamy aż 350 zł – na bardzo prostych warunkach! :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli ktoś założył konto kilka dni temu, ale jeszcze nie otrzymał karty. To po zapisaniu do programu otrzyma te 6800 punktów?

  haha Odpowiedz
 • Jaki jest okres karencji dla bylych klientów Santander?

  Ewa1111 Odpowiedz
 • A jeżeli jestem juz klientem, a nie mam karty debetowej i zamówię ją, to też łapię się na promocję 6800 punktów?

  agnese2a Odpowiedz
 • Czy w tym pdzypadku nowy klient to też osoba, która już kiedyś była klientem, a potem zamknęła konto?

  Ju Odpowiedz
 • Też mnie to ciekawi. Jest jakis okres karencji ?

  joanna Odpowiedz
 • A co jeśli założyłam konto w poprzedniej promocji do 30.09, czy mogę zarejestrować kartę w tym programie ?

  naomily Odpowiedz
 • „Regulamin promocji zastrzega również, że wcześniej nie mogliśmy być uczestnikiem programu Priceless Specials (najpradwopodobniej chodzi tu tylko o karty Santander).”
  Potwierdzam, miałem dopisaną wcześniej kartę z innego banku w Priceless Specials, a otrzymałem właśnie punkty za dodanie nowej karty Santander

  szeejq Odpowiedz
  • A konto Bezcenne Chwile może być założone na ten sam email do którego już jest podpięta inna karta czy musi być nowy adres?

   nsmarcin
 • Konto w okresie wypowiedzenia, karta dolozona kilka dni temu do BCH, transakcja dzien pozniej, punkty juz na koncie. Szybkie 100zl na pozegnanie z bankiem, akurat w moim przypadku.

  smo Odpowiedz
 • Ale w regulaminie nie ma słowa o tym, że trzeba być nowym klientem Banku, teoretycznie posiadacze innych kont również powinni być premiowani po założeniu KJCh.

  nsmarcin Odpowiedz
 • Witam. Ile czekaliście na kartę po podpisaniu umowy?

  Darek Odpowiedz
 • Ile czekaliście na punkty po zarejestrowaniu i transakcji karta?

  efenix Odpowiedz
 • Ponawiam pytanie. Ile czekaliście na kartę po podpisaniu umowy? A drugie pytanie jak myślicie ile mamy czasu na założenie promocyjnej lokaty na 1.5 % dla nowych klientów w Santander? Można z tym poczekać np 2 lub 3 miesiące czy trzeba to zrobić np w pierwszym miesiącu od założenia?

  Darek Odpowiedz
  • Masz na myśli lokatę mobilną na 1,5%? Jeśli tak, to nie jest lokata tylko dla nowych klientów, a termin jej założenia nie ma znaczenia. Tyle że za te 2-3 m-ce może być już tylko 1%. Można z niej skorzystać tylko raz.

   Ja123
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy