100 zł za regularność i 150 zł za aktywność w promocji Konta Maksymalnego BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła nowa promocja BGŻ BNP Paribas przeznaczona dla osób młodych, którą możemy połączyć z inną ofertą. W zamian za trzykrotne przelanie 1000 zł możemy zyskać 100 zł łatwej premii na start. A jeśli do tego aktywnie będziemy korzystać z konta, to zgarniemy kolejne 150 zł w formie moneybacku. Razem da nam to nawet 250 zł :)

100 zł premii za regularność i 150 zł za aktywność w promocji Konta Maksymalnego BGŻ BNP Paribas
Aby skorzystać z obu promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Wykluczone są również osoby mające aktywną umowę ramową na dzień składania wniosku. Od razu dodam, że posiadanie konta w BGŻOptima nie wyklucza z promocji – tam obowiązuje osobna umowa ramowa :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie pola), a następnie złożymy wniosek o o Konto Maksymalne wraz z kartą z wygenerowanego dla nas linku. Tam też będziemy musieli zaznaczyć zgodę na uczestnictwo w promocji oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Całość sprowadza się do zaznaczenia zgody nr 1 i 5. Umowę o konto podpisujemy poprzez wizytę kuriera.

Wnioski możemy składać do 31.08.2018. Ale uwaga! W promocji obowiązuje pula 1000 nagród. Z tego względu po przekroczeniu 1000 zgłoszeń dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe. Warto się śpieszyć!

100 zł za trzy wpływy

Same warunki uzyskania premii w wysokości 100 zł są bardzo proste. Regulamin wymaga od nas, aby w każdym z miesięcy wrzesień – listopad 2018 na nasze konto wpłynęło min. 1000 zł. Wykluczone są jedynie wpływy z naszych innych rachunków w BGŻ BNP (oraz BGŻOptima), wpłaty gotówkowe oraz ewentualne wpływy z tytułu udzielonego kredytu (przez BGŻ BNP). Jak więc najprościej spełnić warunek? Przelać sobie łącznie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :-)

I to tyle! 100 zł premii wpłynie na nasze konto do 31.12.2018. Organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody wcześniej, mailowo – do 17.12. Tam też znajdziemy instrukcję jak odebrać premię – do 27.12 będziemy musieli uzupełnić swoje dane do jej odbioru.

150 zł za aktywność

Oprócz 100 zł łatwiej premii za wpływy bank pozwala nam zyskać kolejne 150 zł „za aktywność”. Dokładniej: bank zwróci nam złotówkę za wykonanie płatności bezgotówkowej o wartości co najmniej 5 zł. Premiowane jest więc wykonywanie drobnych zakupów. Jest jednak pewien haczyk – premia wypłacona będzie tylko wtedy, kiedy sumarycznie wydamy w danym miesiącu min. 300 zł i wykonamy co najmniej 5 płatności.

Zgodnie z regulaminem możemy zyskać max. 25 zł miesięcznie (czyli jeśli zapomnimy o zakupach co kilka dni, to nic się nie stanie).

Premia za aktywność będzie wypłacana przez 6 (a nawet ponad 6?) miesięcy od podpisania umowy o konto:

Przykład: Klient przystąpił do Sprzedaży Premiowej 15 lipca 2018 r. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 sierpnia 2018 r. za transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą od 15 do 31 lipca 2018 r. Ostatnia Premia zostanie wypłacona 8 lutego 2019 r. za transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą w okresie 1-31 stycznia 2018 r

Wypłata nastąpi do 8. dnia miesiąca (lub w najbliższy dzień roboczy) następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Konto Maksymalne – opłaty

Co ciekawe, w przeciwieństwie do pozostałych promocji banku, tu otwieramy nie Konto Optymalne, ale Konto Maksymalne. Jakie są różnice?

Konto Maksymalne jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić natomiast możemy za użytkowanie karty debetowej (aż 12 zł), jednak wydanie 300 zł miesięcznie zwalnia z tej opłaty – tak samo jak wiek poniżej 26 lat. Osoby młode nie muszą się więc przejmować żadnymi opłatami – bo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą są również darmowe :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli nie musi być codziennie płatność na te min. 5zł ? Ważne by w skali miesiąca bylo ich min 5 i na kwote 300zł ?
  Jak tak to za wydanie tych 300zł zwrot 25zł to dobry deal :-)
  Ps. I rachunki opłacane SB też się lapią ;-)

  Irzi Odpowiedz
  • Za 5 płatności otrzymasz 5 zł zwrotu.

   Bolo
  • Czyli 25 płatności po min 5zl
   A jak w ciągu dnia wykonam 2 płatności po 5zł to się będzie liczyło do tych 25 płatności czy nie

   Irzi
  • Nie ma znaczenia ile wykonasz transakcji dziennie. Bank płaci tylko za pierwszą z nich (o ile będzie na min. 5 zł). Aby więc zyskać 25 zł konieczne jest wykonanie min. 25 płatności w 25 dni danego miesiąca.

   Michał
  • Michale, mógłbyś wskazać fragment regulaminu „Premia za aktywność” w którym jest napisane o tym, że tylko PIERWSZA transakcja w danym dniu jest zaliczana do premii (czyli max 1 zł dziennie)? Studiuję regulamin i nic takiego nie wyczytałem.

   Jarajek
  • Nie mam zielonego pojęcia skąd to wziąłem – najprawdopodobniej pomyliłem z inną promocją, za co przepraszam :) Premiowana jest transakcja na co najmniej 5 zł, jak najbardziej może być ich więcej w danym dniu.

   Michał
 • Proszę o rozwiazanie wątpliwości bo zawsze mi się to miesza – jeśli mam kartę kredytową bgz i dostęp do bankowości internerowej Pl@net to rozumiem, że mam podpisaną tą nieszczęsną umowe ramową?

  Mateusz Odpowiedz
  • Na to niestety wygląda. Tu jest napisane wprost (w regulaminie), że w momencie wnioskowania nie można być stroną Umowy Ramowej.

   Michał
 • Czy jest jakaś opcja, żeby złożyć wniosek przez link ale umowę podpisać w placówce. To już 3 promocja w BGŻ BNP w której DHL do mnie nie dojechał.
  Podobno na nasz rejon jest tylko jeden przeszkolony i jakoś ani jeden raz nie dotarł.
  Chciałem OK System, Biedronke i guzik z tego, reklamacje do banku kończyły się „przekazaniem sprawy do odpowiedniego działu”. Poradzi ktoś coś?

  Michał Odpowiedz
 • Czy przelewy z Optima do Paribasa idą w czasie rzeczywistym? W tym w weekendy?

  Manveru21 Odpowiedz
 • Dostał może ktoś zwrot za aktywność za wrzesień ?

  dzony Odpowiedz
 • Póki co nie, też czekam…

  Marcinek Odpowiedz
 • Jak dzisiaj wygląda u was sytuacja? Bo ja dalej nic nie dostałem..

  kuubczan Odpowiedz
 • Ja dostałem dzisiaj :)

  Marcinex72 Odpowiedz
 • Potwierdzam dziś się pojawiły.

  dzony Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy