100 zł za założenie Konta Jakże Osobistego

Zakończona

Ruszyła promocja premiująca Konto Jakże Osobiste Alior Banku. W zamian za spełnienie prostych warunków możemy zgarnąć 100 zł premii w gotówce. A jeśli polecimy konto znajomemu – dodatkowe 50 zł za każde skuteczne polecenie.

100 zł za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku

Konto Jakże Osobiste z bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego (dowolnego) konta w Alior Banku (w tym w Kantorze Walutowym) oraz Karty Kibica wydawaną przez ten bank w ciągu ostatnich 2 lat. Regulamin precyzuje to następująco:

[Uczestnik] jest nowym klientem Banku, tj. osobą, która w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także nie posiadała Karty Kibica Alior Bank

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetowa z wygenerowanego linku. Podczas wnioskowania konieczne będzie wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku (w tym za pomocą środków porozumiewania na odległość). Czas na wykonanie powyższych czynności mamy do 31.03.2018, a samą umowę musimy podpisać w ciągu 30 dni.

100 zł za wpływ i transakcję bezgotówkową

Co dalej? W ciągu 45 dni od daty zawarcia umowy konieczne będzie spełnienie dwóch warunków: otrzymanie wpływów na łączną sumę min. 1000 zł oraz wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub przez internet. Istotne, aby płatność została również zaksięgowana w tym czasie i nie była płatnością z kodem MCC równym:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający płatności za rachunki elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

W uproszczeniu każda „zwykła” transakcja kartą w sklepie spożywczym, markecie czy na stacjach paliw będzie OK. Jeśli nie jesteście pewni kodu MCC danej płatności kartą, to możecie go sprawdzić na stronie jakimcc.pl.

To tyle! O przyznaniu nagrody organizator powiadomi nas do 22.06.2018 wysyłając maila. Po kliknięciu w link znajdującym się w mailu zostaniemy przekierowani do formularza, który będziemy musieli uzupełnić w ciągu 7 dni w celu otrzymania nagrody. Bonus zostanie wypłacony do 29.06.2018.

Program polecający

Oprócz możliwości zgarnięcia 100 zł na start promocja pozwala nam na dodatkowy bonu – 50 zł za polecenie konta znajomemu, jednak nie więcej, niż za 5 osób (czyli 250 zł).

Aby zgarnąć nagrodę konieczne jest wygenerowanie swojego linku polecającego na stronie promocji, w zakładce „Program Polecający”, a następnie podrzucenie go znajomemu. Jeśli ten zarejestruje się do promocji i spełni jej warunki i my również spełnimy jej warunki, to organizator wypłaci nam premię za taką osobę w tym samym terminie, co nagrodę gwarantowaną.

Oczywiście zasady promocji pozostają bez zmian – zarówno polecający jak i polecany muszą być nowym klientem banku i muszą spełnić warunki opisane powyżej. Nie ma możliwości polecenia konta posiadając już rachunek w Alior Banku i nie spełniając warunków promocji.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

PS. O Koncie Jakże Osobistym sporo pisałem w momencie, kiedy wchodziło na rynek – zachęcam do przeczytania. Można dzięki niemu zgarnąć m.in. 1% moneybacku oraz 3% na koncie oszczędnościowym.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak tam? Coś się dzieje? do jutra mają wysłać e-maile.

  K+M+B Odpowiedz
 • A tu BOOM, właśnie przyszedł mail.

  K+M+B Odpowiedz
 • Również otrzymałem maila :)

  mysame Odpowiedz
  • a ja nie mam, ale wniosek składany ostatniego dnia… ciekawe czy wysyłają paczkami te maile…

   abc
  • Mi doszedł mail tylko na konto „główne”, z którego robiłem polecenia, natomiast na pozostałych cisza. Zatem idą partiami ;)

   Robert
  • Właśnie miałem zagaić w tej sprawie. Ja sądzę, że raczej chronologicznie- tj. wg. otwarcia kont.

   K+M+B
  • doszedł mail o 12:19, czekamy na wypłatę.

   abc
 • Można już zamknąć kartę debetową?

  mysame Odpowiedz
 • czy można zamknąć konto z poziomu bankowości online?

  m. Odpowiedz
  • Tak, trzeba wysłać wiadomość poprez bankowość internetową, ale żeby zamknąć bankowość to chyba tylko w oddziale bo nadal będzie można się logować do bankowości tylko konto będzie zamknięte, możesz napisać, że również umowę ramową wypowiadasz.

   Fixer
 • U mnie brak maila. Napiszcie, którego przyszedł i kto jest nadawcą, będę szukać w spamie

  lms Odpowiedz
 • Wpadł bonus przed chwilą ;)

  Robert Odpowiedz
 • Potwierdzam ;)

  Marioo Odpowiedz
 • potwierdzam wpadl bonus + kasa za polecenie.
  pora zamykac :)

  Michal1607 Odpowiedz
  • Potwierdzam wpadło…Raczej zamykam, ale waham się, można jeszcze liczyć na promocję dla zaproszonych z bonem allegro…50 zł lub 100 zł…

   abc
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy