100 zł za założenie mBiznes Konta Standard i 24 miesiące bez opłat

Zakończona

Ruszyła V edycji promocji konta firmowego mBanku. W zamian za założenie mBiznes konta Standard zgarniemy łatwe 100 zł premii, a rachunek będziemy mogli dogłębnie przetestować – przez najbliższe 2 lata nie zapłacimy bowiem ani złotówki za podstawowe operacje :)

100 zł za założenie mBiznes konta Standard od mBanku

100 zł za przelew do ZUS i transakcję kartą

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą, który nie posiadał jakiegokolwiek rachunku w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 08.01.2019. Oznacza to, że okres karencji w zasadzie nie istnieje – firmy, które zamknęły rachunek (rachunki) w mBanku przed tą datą traktowane są jako nowe :)

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że zawnioskujemy o promocyjne mBiznes konto Standard i w trakcie jego zakładania zaakceptujemy regulamin promocji (w 1 kroku).

Na złożenie wniosku i zawarcie umowy mamy czas do 3.04.2019.

A jak zgarnąć tytułowe 100 zł? Bardzo prosto. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku dokonamy płatności ZUS na kwotę min. 250 zł oraz zapłacimy kartą w sklepach lub internecie (co najmniej raz).

I to tyle! 100 zł trafi na konto naszej firmy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo płacąc ZUS i wykonując transakcję kartą we wrześniu premię otrzymamy do końca października.

Darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące

Sama premia to jednak nie wszystko. mBank gwarantuje, że uczestnicy promocji będą mogli za darmo korzystać ze wszystkich podstawowych operacji. Chodzi tu o:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Innymi słowy przez dwa lata możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Dodam, że sam od kilku lat korzystam ze starego mBiznes Konta i jestem zadowolony.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktoś się orientuje, czy można przelew do ZUS zrobić na dwa razy, tzn. z jednego konta wpłacam 50% (np. z Alior) i z drugiego kolejne 50% (np. mBank), czy trzeba na raz przelać całość?

  Eryk Odpowiedz
  • W tej chwili każdy ma swoje konto w ZUS, gdzie istotne jest tylko, aby saldo się zgadzało. Moim zdaniem nie powinno być najmniejszego problemu, choć spróbowałbym się dowiedzieć gdzieś w ZUS.

   Michał
  • Oczywiście, że można. Sprawdzone i potwierdzone na własnym przykładzie.
   Poczekaj chwilę z zakładaniem, może jakiś bankier.pl coś dorzuci więcej do promocji.

   bolopokerzysta
  • Dzięki za info.

   Widzę, że w zeszłym roku tak było, że najpierw była promocja samego mBanku, a pod koniec stycznia bankier dorzucał 150 PLN, więc chyba rzeczywiście warto się wstrzymać :)

   Eryk
 • na zawieszoną działalność otworzą? xD

  howcio Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy