100 zł za założenie PKO Konta Firmowego

Zakończona

Wystartowała kolejna promocja z łatwą premią na start. Tym razem jeden z największych banków, PKO Bank Polski, postanowił zawalczyć o nowych klientów firmowych. W zamian za płatność ZUS oferuje 100 zł premii na start :)

100 zł na start za PKO Konto Firmowe

100 zł dla nowych klientów firmowych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym PKO Banku Polskiego względem numeru NIP. Regulamin definiuje to następująco:

Uczestnikiem Promocji może być przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą nie dłużej niż 12 miesięcy […]. Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy identyfikowani wg numeru NIP, którzy na dzień rozpoczęcia okresu promocji posiadali już w Banku otwarty rachunek bieżący.

Czy posiadanie konta osobistego w banku wyklucza z promocji? Nie. A posiadanie w PKO konta firmowego w przeszłości? Najprawdopodobniej również nie – w końcu w dniu rozpoczęcia promocji (12.06.2017) taki klient nie posiadał otwartego rachunku bieżącego.

Jeśli spełniamy powyższe wymagania to wystarczy, że założymy PKO Konto Firmowe wraz z kartą debetową, a następnie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy dokonamy płatności ZUS na kwotę min. 250 zł. To tyle! Premia trafi na nasz rachunek do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Promocja trwa do 14.07.2017. Swoją drogą podoba mi się, że regulamin promocji zajmuje niecałą stronę A4.

Ile kosztuje PKO Konto Firmowe?

Pierwsze 6 miesięcy prowadzenia konta jest darmowe, pod warunkiem prowadzenia działalności gospodarczej krócej, niż 12 miesięcy. Później zapłacić możemy aż 25 zł, ale z opłat można być zwolnionym – po wykonaniu przelewu do ZUS oraz wydaniu 500 zł kartą.

Jeśli chodzi o kartę debetową – nie ma opłat miesięcznych, jednak jest opłata roczna. W pierwszym okresie nie płacimy nic (0 zł za wydanie karty), a od drugiego roku – 30 zł, co daje średnio 2,5 zł miesięcznie. Oczywiście z karty możemy zrezygnować, ale wtedy i tak zapłacimy 25 zł miesięcznie.

Jeśli chodzi o przelewy (często płatne przy rachunkach firmowych) – tu pierwsze 30 przelewów miesięcznie mamy za darmo, a kolejne – za 1 zł za sztukę.

Nie przegap!

Komentarze

 • Są jakieś koszty podczas rezygnacji z konta po 2 miesiącach ?

  arkadiusz Odpowiedz
 • działalność założyłem 2 sierpnia 2016r więc nie upłynął rok, jeśli założe konto teraz to będę miał przez 6 miesięcy za darmo ? A jeśli zamknę rachunek np za 3 miesiące to za kartę też nie zapłace ?

  Arkadiusz Odpowiedz
  • Tak, opłata roczna za karte nie zostanie pobrana, jesli wypowiesz wczesniej umowę. Konto również powinno byc za darmo (choc najlepiej byłoby spytac na infolinii jak dokładnie dziala system)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy