100 zł zwrotu za ubezpieczenie samochodowe w porównywarce punkta.pl

Ruszyła promocja porównywarki ubezpieczeń OC/AC punkta.pl (dawne mfind.pl) przygotowana dla czytelników bloga. W zamian za porównanie i zakup ubezpieczenia samochodowego zgarniemy nie standardowe 50 zł, ale 100 zł zwrotu na konto. Nie dość więc, że dzięki porównywarce możemy znaleźć najtańsze ubezpieczenie, to na dodatek część kwoty do nas wróci :)

100 zł zwrotu za ubezpieczenie samochodowe punkta.pl
Aby skorzystać z promocji należy udać się do porównywarki punkta.pl z zaaplikowanym kodem promocyjnym, a następnie przeprowadzić symulację ubezpieczenia komunikacyjnego, podpisać umowę na podstawie wybranej oferty oraz nie odstąpić od niej w terminie 30 dni. Do wyboru będziemy mieć oferty Aviva, Wiener, Proama, Benefia, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, mtu24, Link4, TUZ oraz PZU.

I… to tyle! W ciągu maksymalnie 60 dni otrzymamy e-mail z informacją umożliwiającą odbiór nagrody. Konieczne będzie jeszcze odpowiedzenie na pytanie „Czy w Polsce ubezpieczenie OC na samochód osobowy jest obowiązkowe?” i premia nasza – o jej przyznaniu zostaniemy poinformowani niezwłocznie po odpowiedzi na powyższe pytanie. Teraz wystarczy, że podamy numer konta bankowego na który ma zostać przelane 100 zł i poczekamy maksymalnie 30 dni na przelew.

Promocja trwa do odwołania, przy czym umowę ubezpieczenia można podpisać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym kod promocyjny stracił ważność. Jak łatwo się domyślić z promocji możemy skorzystać tylko raz. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaklepać sobie ubezpieczenie na za kilka miesięcy i zgarnąć 100 zł już teraz.

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Gdzie jest informacja o zwrocie 100 zł? W regulaminie jest tylko 50 i to podaniu jakiegoś kodu….

  Łukasz Odpowiedz
  • Regulamin mówi o min. 50 zł (50+). Kod jest wprowadzany automatycznie po przejściu na stronę z linku we wpisie. Na samym dole pojawia się wtedy potwierdzenie:

   Michał
  • Dziękuję za potwierdzenie. Pozdrawiam!

   Łukasz
 • Dostała ktoś maila ? Czekam i czekam …

  luic Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał maila?

  Małgorzata Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy