Do 1000 zł za konto firmowe BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której możemy uzyskać nawet 1000 zł premii za konto firmowe – z czego przeciętny mikroprzedsiębiorca bez problemu zgarnie 700 zł w formie bonów Allegro. Ostatnie 300 zł (do Biedronki) czeka za terminal płatniczy.

1000 zł premii od BNP Paribas

+1000 dla biznesu na święta

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli firmą nieposiadającą żadnego konta firmowego BNP Paribas w dniu 5.11.2023. Posiadanie takich rachunków w przeszłości nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.12.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Biznes wraz z kartą debetową Mastercard oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku. Pamiętajmy o zaznaczeniu zgód marketingowych na rzecz banku oraz podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej.

Podpisanie umowy musi się odbyć do końca tego roku – dlatego lepiej nie zostawiać tego na ostatnie dni grudnia.

W promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 200 zł w formie bonu Allegro, otrzymamy za wykonanie przelewów do ZUS w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy oraz w kolejnym. Dla umów z listopada będą to grudzień i styczeń, a dla umów podpisanych w grudniu – styczeń i luty.

Kolejne 300 zł na Allegro otrzymamy za wykonanie płatności kartą na min. 500 zł w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o konto oraz w kolejnym (czyli identycznie jak pierwsza nagroda). Bank nie wyklucza tu żadnych kodów MCC, natomiast dodaje:

[…] z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay)

Kolejną nagrodę, czyli 200 zł na Allegro, otrzymamy za wykonanie min. jednej transakcji BLIK w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy oraz w kolejnym. Płacimy więc za coś w sklepie lub przelewamy komuś środki na telefon BLIK i… premia nasza :)

Ostatnie 300 zł na Allegro otrzymamy za zawarcie umowy o terminal płatniczy z Elavon w miesiącu podpisania umowy o konto oraz zrealizowanie min. jednej transakcji na terminalu POS w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy oraz w kolejnym. Oczywiście rachunkiem do obsługi terminala musi być rachunek założony w promocji.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przekazanie nagród nastąpi do końca danego miesiąca (luty lub marzec).

Konto firmowe BNP Paribas – opłaty

A ile kosztuje konto firmowe w BNP Paribas? Prowadzenie Konta otwartego na Biznes jest darmowe pod warunkiem utrzymania średmiomiesięcznego salda na poziomie min. 3000 zł. Jeśli saldo jest niższe, to bank sprawdza sumę wpływów na konto – powyżej 20 000 zł miesięcznie również zwalnia nas z opłaty. Inaczej pobierane jest 15 zł miesięcznie.

Karta płatnicza jest darmowa pod warunkiem, że wykonamy płatności na min. 500 zł. Za darmo możemy korzystać z wypłat z bankomatów sieci Euronet w kraju.

Nie przegap!

Komentarze

 • Na stornie promocji jest info: „0 zł za prowadzenie Rachunku otwartego w Promocji przez 12 miesięcy od zawarcia umowy”

  Tomq Odpowiedz
  • Ale w taryfie oplat jest co innego, zwolnienie dla firm istniejących krócej niz 6 mcy, a w regulaminie nie ma mowy o innym zwolnieniu

   Kris
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy