Nawet 1150 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia

Zakończona

Ruszyła promocja dla firm organizowana przez Rankomat we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch promocji możemy zgarnąć łatwe 250 zł premii na start oraz kolejne 900 zł w formie zwrotów za transakcje kartą. Razem aż 1150 zł!

1150 zł premii za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia

250 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie dysponowała żadnym rachunkiem dla firm Santander Bank Polska od dnia 1.07.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji). Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie procesu wyrazić zgody na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (jedynie w zakresie wymaganym do wypłaty premii)
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Czas na złożenie wniosku mija 30.08, natomiast umowę możemy podpisać najpóźniej do 15.09.2020.

A jakie są warunki zgarnięcia nagrody? Bardzo proste. Wystarczy, że do 11.10.2020 wykonamy co najmniej trzy dowolne przelewy Elixir, Express Elixir lub Bluecash (za wyjątkiem przelewów do ZUS) na rachunki prowadzone w innych bankach. Oprócz tego powinniśmy zalogować się do aplikacji mobilnej banku co najmniej raz w tym samym terminie.

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo do 20.10.2020. W wiadomości otrzymamy również link przekierowujący do formularza, na którym będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii. Wypłata bonusu w wysokości 250 zł nastąpi do 31.10.2020.ź

900 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł.

Co istotne: nie ma tu żadnych wykluczeń. Każda płatność kartą jest brana pod uwagę.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

O jej szczegółach pisałem w tym prześwietleniu.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące! Zgodnie z regulaminem w tym okresie nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • „Co istotne: nie ma tu żadnych wykluczeń. Każda płatność kartą jest brana pod uwagę.”
  Revolut powinien zadziałać?

  Mateusz Odpowiedz
  • Podbijam pytanie :) Można firmową kartą zasilać prywatnego Revoluta? Jak będzie jakaś kontrola wyciągów w Urzędzie czy do kredytu hipotecznego to nie będzie to działało mocno na naszą niekorzyść?

   edeanex
  • Generalnie przy jednoosobowej działalności Ty = firma wiec nie ma żadnego podziału – możesz płacić co chcesz, jak chcesz, trzymać pieniądze gdzie chcesz itd

   Michał
 • Na jednoosobowej na pewno można, majątek firmy = twój majątek. Pytanie czy się będzie liczyć do 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą?

  Mateusz Odpowiedz
  • Z tego co mi się wydaje, za transakcje Revolutem naliczana jest prowizja.

   sapro
  • I jak to robicie? Zasilacie konto złotówek w Revolucie i od razu przelewacie kasę z powrotem na konto firmowe?

   edeanex
  • Tak jak Admin wspomniał wyżej, przy jednoosobowej działalności Ty = firma. Możesz przelewać kasę gdzie chcesz i „wycofać” ją z powrotem na konto firmowe lub osobiste wedle uznania pamiętając, że z wpływów na konto firmowe trzeba się jakoś wytłumaczyć :)

   sapro
 • Właśnie skończyły mi się zwroty po 6 mies. z poprzedniej edycji. Przy normalnej jednoosobowej działalności bez problemów miły dodatek w postaci 150zł/mies. wpływał bez problemów. Jakiś pomysł by ten błogi stan przedłużyć czy po prostu zamknąć konto, odczekać karencję i się zameldować jako nowy w którejś tam edycji?

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Nie, bez żadnych ułatwiaczy. Mam po prostu jak na jednoosobową firmę całkiem spore transakcje z kontahentami i wszędzie w tym w necie płaciłem kartą. Kalkulator w dłoń i można. Będę tęsknić za miłym dodatkiem 150zł/mies. Czy może jest jakiś sposób by ten stan przedłużyć?

  Myślę nad zamknięciem konta firmowego (no już przecierpię zmianę w CDiEG, można ją zrobić bez wychodzenia) i może promocji na nowe konta firmowe w Aliorze?

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Przy okazji tej promocji mam pytanie o Revoluta:
  1. Czytam już w kilku miejscach, że bezpieczniej jest założyć go na skan Paszportu niż Dowodu Osobistego. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
  2. Czy spotkaliście się z tym, że Revolut po iluś tam transakcjach prosi o dosłanie skanów wyciągów za 3 miesiące i potwierdzeń wpłaty?

  edeanex Odpowiedz
  • 1. Chodzi pewnie o to, że na skan paszportu trudniej wziąć kredyt czy pożyczkę, niż na skan dowodu. Czyli jeśli uważasz, że możliwe jest, że z Revoluta wycieknie skan Twojego dokumentu i ktoś na niego będzie próbował zaciągnąć kredyt, to paszport może być bezpieczniejszy.

   2. Chodzi pewnie o unijne regulacje mające zapobiegać praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu; fintechy mają obowiązek zweryfikować pochodzenie środków klienta, gdy pozwalają mu dokonywać pewnych operacji, np. przelewać większą kasę. O ile pamiętam, to chodziło o 10 k€, ale to jest wymóg minimalny, powinno się stosować algorytmy wykrywające podejrzany ruch, więc możliwe, że zdarza się to także przy mniejszej kwocie, „po iluś tam transakcjach”.
   Nie wiem o jakich „potwierdzeniach wpłaty” piszesz, ja kiedyś nawet nie wnikałem, jakie dokładnie dokumenty akceptują, pisali o źródle środków, więc przesłałem im PIT-8C od pracodawcy oraz PDF z mojego banku z wyfiltrowanymi wpływami wynagrodzenia.

   Don Quijote de la Mancha
 • „Informujemy, że Akcja Bonus zakończyła się dnia 2020-08-17 23:59:59.” :(

  Scorp Odpowiedz
 • Po złożeniu wniosku dostałem info, że potrzebują dodatkowych informacji i muszę udać się do placówki banku. Czy załapię się na promocje??

  rozcak_69 Odpowiedz
 • Cześć. Wiecie może kiedy jest aktywowane konto? Czy jak podpiszę umowę 31 sierpnia u kuriera to konto otworzą mi 31 czy dopiero jak umowa do nich wróci?

  Pedro_90 Odpowiedz
  • 24 sierpnia złożyłem wniosek, 26 przyjechał kurier inpost, 28 aktywowali konto i wysłali dane do logowania

   Paweł
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy