120 zł za eKonto dla młodych od mBanku

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku przeznaczona dla osób młodych. W zamian za założenie eKonta możliwości zgarnąć możemy 3×40 zł premii za spełnienie banalnych warunków :)

120 zł premii za założenie eKonta dla młodych

120 zł premii

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2017. Bank precyzuje tu nawet dokładnie, że chodzi o takie rachunki, które zawierające numer rozliczeniowy 1140 2004 oraz 1140 2017. Posiadanie innych produktów mBanku (nawet o tych numerach!) nie wyklucza z promocji.

Ponieważ promocja dotyczy rachunku dla młodych, to ustalony jest również przedział wiekowy – z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 lat, ale nie ukończyły jeszcze 24 lat.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że najpóźniej 29.08.2019 złożymy promocyjny wniosek o eKonto m wraz z kartą płatniczą, a następnie podpiszemy umowę z bankiem.

Młodzi mogą więcej

Pierwszy rodzaj premii, za który zgarniemy 40 zł, to nagroda za płatności telefonem. Wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonamy dwie, dowolne płatności bezgotówkowe przy pomocy Google Pay lub Apple Pay i nagroda będzie nasza. Wystarczy więc dodać swoją kartę debetową do aplikacji w telefonie i… płacić telefonem. Przykładowo dla konta założonego w kwietniu warunki będziemy musieli spełnić do końca maja.

Druga premia to nagroda za przelewy na telefon, przyznawana w tym samym okresie. Tu również bank przeleje nam 40 zł pod warunkiem, że wykonamy co najmniej 2 przelewy z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK. Czas na spełnienie warunków jest identyczny, jak wcześniej.

Ostatnia premia to 40 zł za aktywny cel oszczędnościowy. Bank wypłaci nam nagrodę pod warunkiem, że otworzymy rachunek „Moje Cele” i ustawimy regularne oszczędzanie. Ważne, aby saldo tego rachunku na koniec miesiąca (następującego po miesiącu otwarcia konta) wyniosło min. 10 zł.

Premia w wysokości 40, 80 lub 120 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca. W naszym przykładzie będzie to koniec czerwca.

Tu dodam, że mBank przygotował w regulaminie świetną grafikę przedstawiającą warunki promocji w zwięzłej formie:

Warunki promocji mBanku dla młodych z premią 120 zł

eKonto możliwości – opłaty

Z technicznego punktu widzenia eKonto dla młodych nosi nazwę „eKonto możliwości” i jest dostępne już od 13. roku życia (choć przypominam, że premię mogą zgarnąć jedynie osoby dorosłe). Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak posiadanie karty debetowej i wypłaty z bankomatów w kraju. Zapłacić możemy jedynie za wypłaty za granicą (10 zł), przy czym 3 pierwsze wypłaty w miesiącu są darmowe. Oznacza to, że rachunek ten może być świetnym kontem „na start” dla osób młodych.

Nie przegap!

Komentarze

  • Przy google pay przschodI doladowanie Revolut ?

    Wiktor Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy