120 zł za założenie Konta Godnego Polecenia 4%

Wystartowała kolejna, bardzo szybka promocja BZWBK z Kontem Godnym Polecenia oprocentowanym na 4% w skali roku. Tym razem do zdobycia mamy 120 zł na bardzo prostych warunkach.

120 zł za założenie Konta Godnego Polecenia 4%

120 zł dla nowych klientów banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku liczonym względem 5 grudnia 2015. Dokładniej:

Uczestnikami Akcji nie mogą być klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w Banku w okresie od 5 grudnia 2015 roku włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji.

Jeśli spełniamy te warunki, to w terminie do 15 grudnia 2016 musimy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku promocyjnego o Konto Godne Polecenia. Istotne aby podczas wypełniania wniosku wybrać kartą Visa Sol do konta oraz wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji, na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Jeśli chodzi o podpisanie umowy, to tu do wyboru mamy kuriera lub poprzez przelew internetowy ze zweryfikowanego konta.

Łatwe 120 zł za trzy wpływy

Co dalej? W styczniu, lutym i marcu 2017 koniczne jest zapewnienie wpływu na nowo-otwarte konto w łącznej wysokości 1000 zł (w każdym miesiącu). Oczywiście po wpływie środków z pieniędzmi możemy zrobić co chcemy – nie musimy ich dalej trzymać w BZWBK.

To tyle! O nagrodzie w wysokości 120 zł zostaniemy poinformowani do 17 kwietnia 2017 za pomocą maila. Konieczne wtedy będzie podanie swoich danych w celu odebrania premii. Będziemy mieli na to czas do 24 kwietnia. Przelew trafi na nasze konto do 30 kwietnia 2017.

4% w promocji „Konto z kartą procentuje”

Choć do zgarnięcia premii 120 zł nie jest potrzebna karta debetowa (wymagane jest tylko zawnioskowanie o nią), to z pewnością może nam się przydać. Dlaczego? Bo zakładając promocyjne Konto Godne Polecenia automatycznie bierzemy udział w promocji, w której bank oferuje 4% w skali roku dla kwoty 4000 zł do listopada 2017. Oznacza to, że pieniądze przeznaczone na codzienne wydatki zamiast się „marnować” na koncie osobistym z oprocentowaniem 0% tu mogą na siebie zarobić :)

Co musimy zrobić? 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę. Wystarczy więc wydać, dosłownie, kilka złotych miesięcznie w kilku transakcjach (np. za chleb w piekarni), a bank na koniec miesiąca dorzuci nam odsetki w wysokości 4% naszego średniomiesięcznego salda. Jeśli na koncie będzie cały czas minimum 4000 zł, to zarobimy około 10,65 zł netto. Do końca listopada będziemy więc ponad 100 zł na plusie ;)

Konkurs „Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK”

Uczestnicy biorący udział w tej promocji mogą również zgarnąć dodatkowe nagrody:

 • telewizor Samsung UE49KU6670S Curved o wartości 3599 zł
 • 5 smartwatchy Kruger & Matz Style KM0431 o wartości 299 zł każdy
 • 15 ekspresów Tchibo Cafissimo Compact o wartości 299 zł każdy

Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przy okazji promocji. Jakie są jego warunki? Identyczne jak samej promocji. Dodatkowo musimy jedynie dorzucić 250-znakowy opis promujący korzystanie z karty w zimie, czyli „moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia BZWBK”. Komisja konkursowa będzie oceniać hasła pod względem poziomu merytorycznego, pomysłowości i kreatywności.

Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie promocji do 30 kwietnia 2017. Laureaci będą poproszeni o odesłanie swoich danych do 10 maja. Nagrody zostaną wysłane pocztą kurierską w terminie 14 dni od daty przesłania przez uczestnika informacji niezbędnych do przekazania nagrody. Podatek od nagród zostanie opłacony przez organizatora (do nagrody będzie dodana część pieniężna potrzebna na opłacenie podatku).

Ile kosztuje Konto Godne Polecenia?

Konto Godne Polecenia to rachunek darmowy – nie płacimy ani grosza miesięcznie za jego prowadzenie, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Nie poniesiemy również żadnych opłat za kartę debetową Visa Sol, o ile wykonamy nią 5 transakcji miesięcznie – czyli tyle, ile wymaga promocja 4%.

Za co możemy zapłacić? Za wypłaty z bankomatów innych niż bankomaty własne BZWBK oraz za kody SMS potwierdzające transakcje w bankowości internetowej (pierwsze 5 za darmo, kolejne: 20 groszy). Okazuje się jednak, że do końca kwietnia bank nie będzie pobierał tego typu opłat, o czym poinformował kilka dni temu swoich klientów poprzez bankowość internetową. Czyżby ktoś w banku zmądrzał? :)

Pamiętajmy też, że obie powyższe promocje można traktować oddzielnie. Możemy więc skorzystać tylko z promocji z premią (i nie spełniać już dodatkowych warunków promocji 4%), możemy również skorzystać tylko z promocji z oprocentowaniem 4%, a możemy połączyć obie i zgarnąć 120 zł premii i 4% do końca listopada. Ta ostatnia opcja z pewnością jest najbardziej opłacalna :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Te 2zł miesięcznie za +1% w stosunku do lokat, nie warte są chyba jednak dodawania sobie obowiązku 5 transakcji/mies.
  Dobrze rozumiem, że kartę mogę zastrzec zaraz po otrzymaniu i zastrzeżona karta nie powoduje opłat ani automatycznego wznowienia, tak?

  Jan Odpowiedz
 • biedny wubek, już nawet pseudo 4% nikogo nie interesuje. Czekam na 500 złotych za otwarcie konta, wtedy się zastanowię

  ulokowany Odpowiedz
  • 500 zł to inni rozdają i za darmo tylko musisz dzieciaka zrobić – pod warunkiem że dzieciak będzie drugi lub kolejny dostaniesz 500 zl . Minus jest taki że procedurę zamykania inwestycji możesz zacząć legalnie po upływie 25 lat od pierwszej wypłaty a wypłaty nie są gwarantowane – choć niektórzy mówią inaczej :P

   zenek64
 • Czy jest możliwe połączenie tej promocji z programem poleceń?

  Zbychu Odpowiedz
 • Pytanie: czy osoba upoważniona do rachunku może skorzystać? A co z współwłaścicielem?

  pws Odpowiedz
 • Jakie banki są obsługiwane do przelewu weryfikacyjnego?

  Fixer Odpowiedz
 • Bankami z których przelew uprawnia do założenia konta w BZ WBK są: Alior Bank, Bank Pocztowy BOŚ Bank, BPH, Credit Agricole, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, PBS Bank, Pekao S.A., T-Mobile Usługi Bankowe oraz Volkswagen Bank Polska

  aaawws Odpowiedz
 • Po 5 grudnia 2015 konto było , da się startować i udawać greka tylko po to aby założyć konto na 4 % bez liczenia na 120 zł premii ? Jest może możliwość taka , ktoś coś juz może wydedukowal ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Konto możesz zawsze założyć, ale nie będzie ono oprocentowane na 4%. Bo te jest związane z konretna promocją.

   Be@
 • Korzystałem z podobnej promocji w bodajże kwietniu.. też 120 zl + 4%.. mam tam nadal konto ale czy mogę je zamknąć bez żadnych konsekwencji? Nie ma żadnej karencji, że trzeba mieć konto otwarte rok czy coś?? Niby 4% do czerwca ale później nie da się uniknąć opłat więc za jakiś czas chcę się stamtąd zwinąć. Proszę o informację kiedy najlepiej złożyć wypowiedzenie??

  raul_r2 Odpowiedz
 • Właśnie. Jeśli założyłem konto z akcją moneymanii to mogę być pewien tych 4%? Osoby na infolinii BZ WBK mówią że procenty te mi się nie należą bo one są przypisane nie do konta godnego polecenia tylko zwykłego konta oszczędnościowego otwieranego bez normalnego konta. Już zgłupiałem…

  Michał Odpowiedz
  • oczywiście, że 4% się należy, co określa regulamin promocji. Nie wierzymy w to, co mówią na infolinii, bo bardzo często nie mają racji.

   Michał
 • Proszę Was o opinię. Złożyłem wniosek o konto w BZ WBK z promocji Money Mania (jeszcze nie podpisałem umowy). Jeśli regulamin aktualnej promocji wyklucza jedynie osoby mające konto po 5/12/2015, to reasumując – mogę złożyć także wniosek i o to konto. Zatem będę mieć prawo do 2 nagród 100 zł z Money manii i 120 zł z tej promocji (oczywiście warunki spełnię na każdym z dwóch rachunków).

  Dodam, że wniosek z aktualnej promocji złożę dziś, a umowę z promocji Money podpiszę w poniedziałek/wtorek.
  I teraz Wasza opinia – przejdzie taki myk?

  PETRUS Odpowiedz
  • Dobrze kombinujesz, trzeba by się wczytać w oba regulaminy, szczególnie Agory, ale to się może udać, bo 2 organizatorów, 2 oddzielne konta, różne warunki. Jedyny problem może być potem przy weryfikacji Agory, ale ew. reklamacja powinna chyba wyjaśnić sprawę w razie czego.

   Niepokojący jest jedynie ten zapis regulaminu Agory: „Uczestnikami Akcji nie mogą być klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w Banku w okresie od 5 grudnia 2015 roku włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji.”
   A szczególnie „do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji” – niby tylko dopiero złożyłeś wniosek o 1. konto, ale ciekawe jak oni to potraktują.

   pws
  • Pierwsze otworze konto w Monet (Agora), a w tej promocji pewnie ok srody/czwartku.

   PETRUS
  • @PETRUS
   O ile dobrze rozumiem, zawsze któreś z tych dwóch kont będzie założone jako drugie, czyli w momencie istnienia już pierwszego, co automatycznie wykluczy drugie z promocji.

   iks
  • Niestety, wychodzi na to, że @iks ma rację, ale można próbować.

   pws
 • „następnie złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku promocyjnego o Konto Godne Polecenia”

  chodzi Ci o link z emaila czy od razu ze strony „przejdz do banku” mozna?

  Anna Odpowiedz
  • Po przejsciu z linka ze strony oraz emaila pokazuje sie Wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 w promocji „Konto z kartą procentuje” :(

   Anna
 • Rozumiem, że wymóg bycia nowym klientem dotyczy tylko posiadania konta osobistego?
  A jeżeli mam tylko kartę kredytową w banku to nadal mogę skorzystać z tej promocji? Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego zapisu…

  Kuba Odpowiedz
  • jeśli nie ma wykluczeń co do innych produktów, to… nie wykluczają ;) więc tak, możesz

   Michał
 • Witam a te wplaty 1000 zł mogą być to wpłaty wykonane przezemnie czy muszą być to wpływy od pracodawcy ?

  Mar Odpowiedz
 • witam,
  czy ewentualna opłata za kartę pobierana jest tylko w przypadku jej aktywacji?

  simrisham Odpowiedz
 • I jeszcze ostatnie pytanie. Czy jeśli chcę tylko 120 zł to można od razu już w grudniu zrezygnować z karty i zapewnić wpływy 1000 zł w każdym z 3 miesięcy i będzie ok?

  Fixer Odpowiedz
 • Konto od dzis otwarte.
  Rozumie ze abym mogla dostac 4% za ten miesiac to powinnam wplacic jutro okolo 7 000 na konto i utrzymac to do konca miesiaca. Oraz po otrzymaniu karty zaplacic nia 5 razy.
  Dobrze to rozumie? Czy moze dopiero od stycznia?
  W umowie ktora dostalam na emial nie ma mowy o tym 4%, a u Was?

  Anna Odpowiedz
 • W sumie to skad mamy wiedziec ze bierzemy udzial w tym 4% i 120zl ? Szkoda ze bank jakos tego nie potwierdzil

  Anna Odpowiedz
  • Zaloguj się na konto, kliknij portfel, potem na „szczegóły”,a następnie sprawdź oprocentowanie.

   Pojawi się okienko :

   Saldo Kwota środków podlegających oprocentowaniu
   Oprocentowanie zmienne
   od 0,01 do 4000,00 zł całość środków 4,00%
   nadwyżka powyżej 4000,00 zł 1,00%

   Rob231
  • jestes pewny? Masz tak bo ja nie…. mam 0

   Anna
  • wczoraj złożyłem wniosek, dzisiaj dostałem umowę , zalogowałem się i 0% widnieje na koncie godnym polecenia, trzeba to reklamować?

   JD
 • Złożyłem wniosek w piątek, przelew weryfikacyjny poszedł i cisza…

  Mariusz Odpowiedz
 • W styczniu, lutym i marcu 2017 koniczne jest zapewnienie wpływu na nowo-otwarte konto w łącznej wysokości 1000 zł (w każdym miesiącu). Oczywiście po wpływie środków z pieniędzmi możemy zrobić co chcemy – nie musimy ich dalej trzymać w BZWBK.- Czy to oznacza że jednym tysiącem moge ogarnąć 200 zł? Zakładam konto ja i żona. W styczniu robię przelew na moje konto, po kilku dniach z mojego na jej. W lutym z jej na moje i na odwrót i w marcu powtórka?

  chybaty Odpowiedz
 • Witam, 13 grudnia złożyłem wniosek i zrobiłem przelew weryfikacyjny. Do chwili obecnej nie mam informacji z banku. Czy ktoś już ma założone konto i jak długo to trwało ???

  MW. Odpowiedz
 • Ja złożyłem wniosek i opłaciłem przelew 12 XII i wciąż nic się nie dzieje :(

  lms Odpowiedz
  • W twoim przypadku jaki powyżej u MW to może być kwestia skanu dowodu osobistego, coś się im nie zgadzało jak i kwestia zgodności danych w przelewie weryfikacyjnym, np kwestia drugiego imienia (tam jest tu nie ma). Już przy wcześniejszych promo w BZWBK były takie przypadki ale jak pamiętam infolinia tylko informowała, że niezgodność danych i konto nie założone

   zene
 • Witam. Mam w tym banku karty prepaid ale nie mam roru, tylko rachunek techniczny do obsługi kart. Czy w takim wypadku mogę wziąć udział w tej promocji?

  p009 Odpowiedz
 • Dostałam SMSa że wniosek odrzucony, bo jest przeterminowany. a przelew poszedł.
  Ten bank to jakaś parodia. Ostatnio chciałam założyć konto tez przez przelew to się okazało, że na liście jest tylko kilka banków w których nie mam konta.

  ona_25a Odpowiedz
  • bosheee, nie podstawiają gotowych danych do przelewu Millenium, tylko trzeba ręcznie copy/paste :)
   szkoda że nie wybrałem mtransfera, chyba mnie też przeterminują (wniosek z 15.12)

   firestarter
 • Wniosek złożony dn 13.12, przelew poszedł 13.12 z CA – na liście banków jest – i dziś SMS że wniosek odrzucony bo jest przeterminowany. Jakaś parodia faktycznie

  Wkurzony_123 Odpowiedz
 • Wniosek i przelew złożyłem 15 grudnia, a dziś (20) dostałem smsa, że wniosek został odrzucony z powodu „Przeterminowanie złożonego wniosku”. Czy ktoś z was miał taką sytuację? To ciekawe, bo regulamin mówi, że nie będą rozpatrywane wnioski złożone po 15 grudnia.

  sampi Odpowiedz
 • Witam, 13 grudnia złożyłem wniosek i zrobiłem przelew weryfikacyjny. Do chwili obecnej nie mam informacji z banku. Ten bank, to porażka, 1,5 roku temu też miałem z nimi problem – twierdzili, że nie zaznaczyłem zgody na nękanie i nie dostałem nagrody a teraz znowu to.
  … właśnie złożyłem reklamację !

  MW. Odpowiedz
  • I co , i coś wiecie? Dzwoniłem na infolinie – Pani obiecała oddzwonić – i faktycznie oddzwoniła, z tym, że nie mogłem odebrać – po oddzwonieniu przeze mnie odebrała jeszcze inna Pani, która miała przekazać sprawę do koleżanki. I cisza.

   Wkurzony_123
 • Czy to oprocentowanie 4% powinno być od startu? Czy po 5 operacjach?

  Kubi_afc Odpowiedz
 • Ktoś już może ma 4% w styczniu w szczegółach po spełnieniu warunków w grudniu , czy też jeszcze nie ma ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ktoś ma już 4% lub wie do którego dnia miesiąca ma to nastapic ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Widzi juz ktoś w szczegółach konta te 4% ? Dali czy jeszcze nie dali? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Zapomniałem o 5 transakcjach , czy juz za późno czy zaliczają się dzisiaj wykonane aby za kartę nie płacić ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • ” Transakcje muszą zostać zaksięgowane na Koncie w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane. ”

   Można spróbować zrobić jeszcze dziś – a później reklamacja.
   Ale czy Bank uzna – tego nie wiem.

   Bogdan
  • Trudno , przetestuje , bo i tak 4% nie dają . xyz

   prawdziwy-xyz
 • xyz 31 za pozno nie zdazy sie zaksiegowac wiec odrzuca pewnie taka reklamacje…a ja dzis zlozylem swoja reklamacje bo za styczen oczywiscie nie wpadlo 4% pomimo spelnienia warunku 5 transakcji zaksiegowanych w grudniu :P wiec czym predzej skladaj za styczen skoro w grudniu spelniles warunki :)

  szczewi Odpowiedz
  • Chyba nie będę nic składał , bo nie spełniam warunku tych 12 m-cy , a zakładałem w ramach testu . Jeżeli spełniasz wszystkie warunki to powinni uznać. Daj znać jak odpowiedzą .xyz

   prawdziwy-xyz
 • Na infolinii mi powiedziano, ze jak w styczniu spełniłem warunki to teraz system pokazuje mi że mam 4% i dopiero pod koniec lutego mi się naliczy oprocentowanie….W regulaminie nie jest to według mnie jednoznacznie opisane.

  kubi Odpowiedz
  • mi to samo powiedzieli z tym, że teraz okazało się, iż jakimś cudem nie byłam podpięta pod promocję te 4% i muszę złożyć reklamację, którą będą rozpatrywać jeszcze przez 30 dni…

   Irina
 • „4% w promocji „Konto z kartą procentuje””

  Niejasny jest ten podpunkt. Sugeruje on ze musze miec minium 4000 non stop na koncie by miec 4%.
  Mi sie wydaje ze kazda kwota jest oprocentowana 4%, np. 100zl. Oczywiscie do max 4000zl
  Czy sie myle?

  dfss Odpowiedz
 • czy da się zmienić adres mailowy podany podczas rejestracji do promocji? niestety utraciłem dostęp do starego maila

  BNP Odpowiedz
 • właśnie przyszedł mail, żeby uzupełnić dane do przelewu

  simrisham Odpowiedz
 • czy moglibyście podać informację jakie dokładnie dane podaje się po wejściu w link aktywacyjny? skoro nie mam dostępu do starego maila postaram się złożyć reklamację, ale w treści reklamacji chciałabym podać wszystkie dane jakie należy uzupełnić.

  BNP Odpowiedz
 • odpowiedź jest w regulaminie :)

  do 24 kwietnia 2017 roku Uczestnik uzupełni w Aplikacji numer swojego aktywnego
  tj. niezamkniętego Konta założonego zgodnie z § 2 Regulaminu punkt B.

  BNP Odpowiedz
 • Niestety mail nie przyszedł. Ktoś wie gdzie pisać reklamację: do banku czy organizatora promocji?

  Mariusz Odpowiedz
 • ja bym pisał do organizatora promocji, on wysyła maile

  simrisham Odpowiedz
 • Witam. Ja również nie dostałem maila pomimo tego, że spełniłem warunki promocji. Ktoś wie pod jaki adres pisać? :]

  ADI Odpowiedz
 • Dzięki Michał. Wysłałem reklamację. Czekam na informacje.

  ADI Odpowiedz
 • Dziś dostałem inf. od organizatora promocji:
  „Szanowny Panie, uprzejmie informuję, że Pana zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji przez Bank Zachodni WBK. Prosimy o cierpliwość, odpowiedź zostanie udzielona tak szybko, jak będzie to możliwe”

  Mariusz Odpowiedz
 • Odpowiedzieli: „uprzejmie informujemy, że Bank Zachodni WBK nie uznał reklamacji, ponieważ nie został spełniopny warunek Regulaminu – konto zostało założone poza naszą Promocją. W związku z tym nie możemy przyznać Premii”.

  Założyłem konta z linka zawartego w powyższym artykule, ale pewnie nie da się tego udowodnić.

  Mariusz Odpowiedz
 • Dzisiaj wpadła premia :)

  Asi Odpowiedz
 • Potwierdzam, dziś ostatnim elixirem wpadło 120 zł ;) kolejna wisienka do budżetu wakacyjnego ;) Dzięki Michał!

  Klaudia Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy