Rekordowe 1250 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia

Zakończona

Ruszyła promocja dla firm organizowana przez wydawcę serwisu Bankier.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch promocji możemy zgarnąć gwarantowane (i łatwe!) 250 zł premii na start oraz nawet 1000 zł w standardowej promocji. Razem aż 1250 zł i możliwość przetestowania konta bez opłat przez pierwsze 24 miesiące :)

1250 zł za konto firmowe od Santander Bank Polska

250 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie dysponowała żadnym rachunkiem dla firm Santander Bank Polska od dnia 1.11.2019. Nie możemy być też w trakcie procesu wnioskowania o takie konto.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji). Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie procesu wyrazić zgody na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (jedynie w zakresie wymaganym do wypłaty premii)
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Czas na złożenie wniosku mija 18.12, natomiast umowę możemy podpisać w ciągu 30 dni od przesłania wniosku (ale nie później, niż 15.01.2021).

A jakie są warunki zgarnięcia nagrody? Bardzo proste. Wystarczy, że w ciągu 60 dni od otwarcia konta wykonamy co najmniej trzy dowolne przelewy Elixir, Express Elixir lub Bluecash (za wyjątkiem do ZUS i US) na rachunki prowadzone w innych bankach. Oprócz tego powinniśmy zalogować się do aplikacji mobilnej banku co najmniej raz w tym samym terminie.

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo do 15.04.2021. W wiadomości otrzymamy również link przekierowujący do formularza, na którym będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii. Będziemy mieć na to 14 dni roboczych (ale nie później. niż 30.04.2021). Wypłata bonusu w wysokości 250 zł nastąpi do końca kwietnia.

1000 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł.

Co istotne: nie ma tu praktycznie żadnych wykluczeń. Każda płatność kartą (oprócz transakcji w kasynach, bukmacherów oraz quasicash) jest brana pod uwagę.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

Dodatkowo za podpisanie umowy o terminal płatniczy zgarniemy 100 zł. Szczegóły w prześwietleniu promocji.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące! Zgodnie z regulaminem w tym okresie nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy