900 zł moneybacku + 400 zł za kredyt i zwolnienie z opłat dla firm od Santander Bank Polska

Zakończona

Santander Bank Polska ruszył z kolejną edycją promocji dla przedsiębiorców. W zamian za otwarcie i aktywne korzystanie z rachunku możemy zgarnąć 3% moneybacku, który wypłacany jest w kwocie maksymalnej nawet 900 zł. A do tego 400 zł za finansowanie działalności w formie produktu kredytowego, leasingu lub pożyczki.

1500 zł premii od Santander Bank Polska

900 zł zwrotu za transakcje kartą

Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, która nie posiadała żadnego rachunku firmowego Santander Bank Polska po 31.03.2019. Posiadanie innych rachunków czy produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na stronę promocji i złożymy wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia. Istotne, aby w procesie wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych przez bank, na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych. Warto również wyrobić kartę debetową do konta, bo to właśnie ona pozwoli nam na zgarnięcie 900 zł premii.

A jakie są jej zasady? Bank zwróci nam 3% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia konta, wliczając w to miesiąc podpisania umowy. Oznacza to, że najbardziej opłaca się otwierać rachunek na początku miesiąca, aby miesiąc startowy był jak najdłuższy.

Aby jednak naliczony został moneyback za dany miesiąc konieczne jest również, aby w miesiącu wypłaty premii wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 200 zł do 15-go dnia miesiąca. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może przekroczyć 150 zł.

Całość świetnie prezentuje tabelka załączona do regulaminu:

Schemat wypłaty premii na Firmowym Koncie Godnym Polecenia

Warto tu dodać, że bank nie będzie liczył płatności pay-by-link Przelewy24 oraz transakcji quasicash, w kasynach, totalizatorze sportowym czy zakłady bukmacherskie.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

Aż 400 zł za terminal

Oprócz 900 zł w formie moneybacku Santander pozwala na zyskanie dodatkowych 400 zł. Wystarczy, że zawrzemy umowę kredytową z Santander Bank Polska lub leasingu/pożyczki leasingowej z Santander Leasing. Umowa powinna być zawarta nie później, niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas dożywotnio z opłat. Zgodnie z regulaminem nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jeśli mam obecnie konto firmowe w Santander i je zamknę to czy będę mógł założyć nowe promocyjnie? Regulamin mówi, że wykluczone są osoby posiadające konto firmowe od 2019 r. do chwili obecnej, jeśli konto zostanie zamknięte i zostanie złożony wniosek o nowe to czy uda się je otworzyć?

  Heniu Odpowiedz
  • Zgodnie z wpisem: jeśli posiadasz lub posiadałeś konto firmowe po marcu 2019 to niestety nie łapiesz się na promocje. Zamknięcie konta nic nie da, to by było za proste :)

   Michał
 • A czy ktoś zna jakiś myk co można zrobić? Np. wypowiedzieć umowę i zamknąć konto i np. zaproponują ofertę utrzymaniową z nowymi warunkami?:)

  Heniu Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy