140 zł premii za założenie darmowego eKonta osobistego w najnowszej MoneyManii

Zakończona

Ruszyła 19 edycja Money Manii organizowana we współpracy z mBankiem. W zamian za założenie eKonta osobistego i wykonanie zaledwie 5 przelewów (!) zgarnąć możemy 140 zł premii :)

140 zł za założenie eKonta osobistego w najnowszej Money Manii
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego (o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017) w mBanku od 1.01.2017.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o eKonto osobiste z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Czas na złożenie wniosku mija 13.09, natomiast samą umowę powinniśmy podpisać do 30.09.

Ale uwaga: pula promocyjnych wniosków jest ograniczona do 2000 sztuk. Po jej wyczerpaniu promocja zostanie zakończona.

Co dalej? Teraz wystarczy, że wykonamy 5 transakcji na dowolną kwotę nie później, niż 31.10.2019. Co ciekawe liczą się nie tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku oraz płatności internetowe. Nie liczą się natomiast wypłaty z bankomatu. Jak więc najprościej spełnić warunki? Przelać sobie kilkukrotnie środki na swoje konto w innym banku :)

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę? Organizator promocji wymaga od nas uzupełnienia numeru swojego eKonta na stronie promocji w terminie do 15.10.2019. Informację o zgarnięciu premii otrzymamy natomiast do 25.11, a środki trafią na nasze konto do 29.11.2019.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy najnowszy rachunek mBanku, czyli eKonto osobiste. Jego prowadzenie jest darmowe.. Posiadanie karty debetowej może nas natomiast kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty.To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • O, tu można wybrać placówkę zamiast kuriera. To się chwali.

  marqqq Odpowiedz
 • hej, czy na infolinii sprawdzę kiedy zamknęłam konto? Z moich zapisków wynika, że 23.12.2016, ale nie wiem czy wtedy byłam na tyle sprytna by dodać do tej daty okres wypowiedzenia czy zapisałam sobie samą datę złożenia wniosku o zamknięcie konta =/

  Bea Odpowiedz
 • Ale jaja. W regulaminie w jednym miejscu jest mowa o ekoncie w taryfie standard a w innych w taryfie osobiste. To, które trzeba założyć? :)

  sebeksk Odpowiedz
  • Pewnie ze względu na zastosowanie metody kopiego-pejsta :-)

   Raczej chodzi o osobiste. Zresztą będzie przekierowanie na konkretny wniosek z konkretnym typem konta :)

   Michał
 • Czy ktoś dostał już środki na konto?

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy