Łatwe 140 zł za założenie eKonta od mBanku

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku, w której nowi klienci mogą zyskać łatwe 140 zł premii na start. Oprócz tego możliwe jest również skorzystanie z konta oszczędnościowego Moje Cele, które oferuje oprocentowanie 2,5% dla kwoty do 20 000 zł.

140 zł premii za założenie eKonta osobistego od mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 9.08.2019 złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”. W promocji biorą udział tylko rachunku indywidualne (bez współposiadacza).

100 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Same warunki promocji są bardzo proste. Aby zgarnąć 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Aby jednak premia została naliczona powinniśmy również wykonać min. 5 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w czerwcu mamy czas do 31.07.2019). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do 31.08.2019).

40 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 40 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w kolejnym miesiącu. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 5 transakcji kartą/BLIKiem w sierpniu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca (w naszym przykładzie do końca sierpnia).

2,5% na koncie Twoje Cele

Na koniec dodam, że osoby biorące udział w powyższej promocji mogą również zyskać 2,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Czas trwania promocji – do końca roku.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc odkładać co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste – najnowszy rachunek mBanku, który zastąpił poprzednie eKonta (standard oraz plus). Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Założenie konta może łączyć się z premią 100 zł dla polecającego?

  Patyk nawet Odpowiedz
  • Jeśli jest miejsce na kod – to nie powinno być problemu. Tylko, że miejsca raczej brak…

   Michał
  • Aaa to nie tu, ale w Toyocie na początku wniosku kod wpisany na stałe. Ciekawe czyj ;-)?

   qq
  • Tak obie promocje łączą się,tylko inne są warunki dla polecającego,żeby zdobyć 100zł a inne warunki musi spełnić polecony,żeby dostał 100+40.Trzeba przeczytać dobrze regulaminy.Jeżeli polecasz konto z linku wygenerowanego w zakładce polecam bank to kod już będzie uzupełniony a jeżeli ręcznie wpisujesz to będzie na samym końcu przy zakładaniu konta-sprawdzone w oddziale i kilku konsultantów.Pozdrawiam.

   JacekP
 • Czy podczas wniosku można przenieść konto z innego banku?

  maciekb94 Odpowiedz
  • Nie, takie rzeczy tylko w Credit Agricole. Tu po prostu otwierasz konto – z ewentualnym starym rachunkiem możesz zrobić co chcesz.

   Michał
 • Czy płatności w internecie są traktowane jak normalne transakcje bezgotówkowe ?

  Michał Odpowiedz
 • Czy można połączyć tę promocję z otwarciem mLokaty na wejście? Jeśli tak, to z jakiego linku skorzystać: tego o otwarcie lokaty+konta z innego artykułu czy tego tutaj o otwarcie konta+karty? O czym należy pamiętać podczas wypełniania wniosku? Będę wdzięczna za wskazówki, żeby głupio nie stracić premii

  wydra Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że da się spełnić warunki promocji bez zamawiania karty?

  Nie chcę jej zamawiać, ponieważ od 19 sierpnia zmieni się warunek bezpłatności karty – trzeba będzie dokonywać transakcje na kwotę 350 zł miesięcznie, ażeby bank nie pobierał opłat. A ja chciałbym tylko skorzystać z promocji oraz z lokaty na start.

  g.romek Odpowiedz
  • @g.romek zakladasz eKonto osobiste, a nie eKonto standard więc od 19 sierpnia nadal będzie Cię obowiązywać 1 transakcja, aby karta była bezpłatna

   Cris
 • mbank wprowadza zmiany w opłatach za konta. Całkiem spore.

  marqqq Odpowiedz
 • Czy konto Twoje Cele 2,5% należy otworzyć podczas składania wniosku? Czy można po? Regulamin jest tutaj niejasny….

  alx Odpowiedz
 • „Wisienkobiorcy wszystkich krajów wstrzymajcie się” xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Od jutra rusza nowa edycja za 150 zł . Karencja taka sama i warunki chyba tez takie same. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2017. Reszta wydaje misie po staremu tylko zamiast 40 dadza 50 zł, tak na szybko przeczytałem , dostępu nie mam do reg. i nie miałem. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Witam Dostał ktoś już jakąś premię?

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy