15 zł zniżki na Pyszne.pl za płatność MasterPass

Jedliście już dziś obiad? Jeśli nie, to czeka na was kolejna promocja, w której do zgarnięcia jest kod rabatowy o wartości 15 zł na zamówienie jedzenia na portalu pyszne.pl. Wystarczy zapłacić popularnym ostatnio portfelem MasterPass ;)

MasterPass: 15 zł zniżki na pyszne.pl
Aby skorzystać z promocji należy złożyć zamówienie na kwotę minimum 30 zł i opłacić je portfelem MasterPass (z podpiętą kartą MasterCard lub Maestro). W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych drogą mailową otrzymamy obiecany kod rabatowy na kolejne zamówienie o wartości 15 zł. Niestety aby z niego skorzystać trzeba będzie wydać min. 35 zł. Ostatecznie więc zyskujemy rabat w wysokości maksymalnie 23%.

Promocja trwa od 8.12 do 31.12.2016. Kody rabatowe uzyskane w akcji będą ważne do 31.03.2017. W akcji można brać udział wielokrotnie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kiepsko, na alledrogo są kody 20zł przy MWZ 35 za ok 6zł.

  sager Odpowiedz
  • zgadzam się, mogłoby być nieco lepiej. Ale napisałem, bo wiem, że wiele osób lubi kody na jedzenie. Co do allegro – nie wiedziałem. Dobrze wiedzieć ;)

   Michał
  • Tak, tylko kody na allegro są dla nowych klientów, a od jakiegoś czasu dużo trudniej być już u nich nowym klientem :-)

   kespis
 • Co to znaczy MWZ? Co to za kody na Allegro?

  ann Odpowiedz
 • Niestety za szybko to nie działa… Za zamówienie z 15 grudnia nie otrzymałem jeszcze kodu.

  matebe Odpowiedz
 • Do bani z takim czymś. Nie widzi masterpassa z BZWBK. Jak wpisuje polski numer telefonu to im za mało cyfr. Wkurzyli mnie etylko

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy