Do 150 zł w promocji „Alior płaci” dla obecnych klientów banku

Zakończona

Alior Bank zaprasza swoich obecnych klientów do jednej z trzech promocji „Alior płaci”. Do zgarnięcia mamy 50 zł za płatności kartą debetową, 100 zł za wpływ wynagrodzenia lub nawet 150 zł za płatności kartą kredytową. Promocje są niemal identyczne i różnią się jedynie głównym warunkiem, dlatego koniecznie przeczytajcie prześwietlenie pierwszej z nich, które stanowi „szkic” również dla kolejnych.

Do 150 zł w promocji

Alior płaci 50 zł

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem karty debetowej wydanej przez Alior Bank, który został zaproszony do promocji przez wiadomość mailową, SMS lub w systemie transakcyjnym banku. To właśnie w tej wiadomości powinniśmy znaleźć informacje o tym ile transakcji, na jaką kwotę i w jakim terminie powinniśmy dokonać, aby zgarnąć nagrodę. Jako ciekawostkę dodam, że bank zaprasza jedynie osoby, które mu na to pozwoliły – wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Inaczej nie może.

Zgodnie z regulaminem Alior uznawał będzie wszystkie transakcje w sklepach stacjonarnych i internecie, oprócz tych z kodami MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Zgodnie z informacjami wskazanymi w regulaminie każdy uczestnik promocji będzie miał 2 miesiące kalendarzowe na spełnienie jej warunków od otrzymania wiadomości (która w teorii może dotrzeć do 30.09.2018).

Nagroda w postaci bonu Allegro o wartości 50 zł zostanie przekazana w ciągu 60 dni od wykonania ostatniej transakcji w wiadomości SMS. Musimy mieć wtedy ciągle wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celu marketingu banku oraz nie mieć wypowiedzianej umowy o konto.

Alior Płaci 100 zł za pensję

Kolejna promocja, do której bank mógł nas zaprosić, to oferta z premią 100 zł za wpływ pensji.

Jej warunki są niemal identyczne, jak tej „zwykłej”. Tutaj musimy zapewnić wpływ wynagrodzenia (emerytury, renty lub innego stałego, systematycznego dochodu) na konto przez dwa miesiące, w kwocie min. 1000 zł każdy. Mamy na to 4 miesiące kalendarzowe po otrzymaniu wiadomości.

Alior płaci 150 zł za zakupy

W ostatniej z ofert możemy zgarnąć nawet 150 zł – ale tylko w przypadku posiadania karty kredytowej Alior Banku.

Jeśli bank nas do niej zaprosił to wystarczy, że w ciągu 3 miesięcy wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę, która została podana w wiadomości. Jeśli w jednym miesiącu nie spełnimy tych warunków, to otrzymamy nagrodę pocieszenia – voucher o wartości 50 zł.

Oprócz wykonania transakcji na odpowiednią kwotę musimy również terminowo spłacać zadłużenie na karcie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Smsa zapraszający do korzystania z karty debetowej podczas robienia zakupów w zamian za bon sodexo 50 zł dostała bliska mi osoba chyba w lutym. Miła, nieplanowana niespodzianka. W tym miesiącu bon został zrealizowany.

  pytanie Odpowiedz
 • O, fajnie że Admin opisał to i wstawił regulaminy, bo też dostałem wśród domowników 2 rodzaje tej oferty, a nie mogłem znaleźć regulaminów w necie.

  pws Odpowiedz
 • Tę zgodę marketingową w bankowości www można sprawdzić?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • T-Mobile Usługi Bankowe realizowane przez Alior Bank również objęte są tą promocją?

  jmg Odpowiedz
 • Nie da sie wyrazic zgód przez internet, pamietajcie ze mozecie tez wyrazic zgody i nie byc zaproszonym do promocji.

  Tomm Odpowiedz
 • Dostał ktoś z Was może drugiego smsa z dodatkowymi warunkami do spełnienia w lipcu? U mnie pierwszy sms wpadł w czerwcu (wykonać 5 transakcji) i w nim była wzmianka też o lipcu, ale nie wiem czy też w lipcu są jakieś warunki czy to po prostu tak długi czas na te 5 transakcji… Regulamin dokładnie nie precyzuje tego, bo zapewne jest kilka wersji tych warunków (kwotowe i ilościowe), za to w smsie jest wyraźnie zaznaczone, żeby płacić kartą w czerwcu.

  pws Odpowiedz
 • Ktoś już dostał kod jakiś kod ? Bo ja już dawno wykonałem „100” a kodu jak nie było tak nie ma…

  krzysztof09 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy